Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24851) ittakary válasza westcoastog (#24850) üzenetére


ittakary
nagyúr

Megveszem neked. Lehet mar ma

Teves. Rendelni kell....

Rendeld meg es elhozom es feladom. Te puncipocogteto!

[ Szerkesztve ]

(#24852) westcoastog válasza ittakary (#24851) üzenetére


westcoastog
veterán

Köszi! De szerintem neked kéne megrendelni mert gondolom ha megy érte az ember névre adják, vagy majd mondod hogy átveszed helyettem?
Megrendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#24853) westcoastog válasza ittakary (#24851) üzenetére


westcoastog
veterán

22.-én mehetsz érte, aztán majd feladod utánvétes levélként, úgy bőven kijövök 2k-ból, cucc ára meg a postaköltség.

[ Szerkesztve ]

(#24854) pckownz


pckownz
senior tag

Hogy álltok a Dubsteppel? :))

(#24855) F34R válasza pckownz (#24854) üzenetére


F34R
nagyúr

ha kicsit keményebb lenne akkor talán :))

csakis Noisa jött be ideáig. [link]

(#24856) pckownz válasza F34R (#24855) üzenetére


pckownz
senior tag

Ammár dárenbéz Te :D

(#24857) F34R válasza pckownz (#24856) üzenetére


F34R
nagyúr

ez még dubstep , de egyébként nyom dnb-t is sajnos a gyengébb fajtát :(

ez is huncut :D [link] kár hogy már nem emlékszem rá egy időben én is hallgattam

(#24858) KYZRR válasza pckownz (#24854) üzenetére


KYZRR
őstag

Szeressük :K

You can only die once, make sure it is worth it...

(#24859) ittakary válasza F34R (#24855) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ez még tényleg wubstep

(#24860) - = Zk = - válasza FireKeeper (#24842) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tudni kell használni :P ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24861) FireKeeper válasza - = Zk = - (#24860) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ezt vegyem kihívásnak? a DB 3G úgyis vérre szomjazik :P ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#24862) - = Zk = - válasza FireKeeper (#24861) üzenetére


- = Zk = -
félisten

oszt? :C
engem az X7 fainul kiszolgál :C :P

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24863) FireKeeper válasza - = Zk = - (#24862) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem se volt bajom vele, de mostanában keveri a gombokat. lenyomok egyet, de mintha a másik nyomódna le (sima klikk helyett tripla, vagy görgő).
a DB-vel (lekopogom) nincs semmi gond.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#24864) #19617792 válasza - = Zk = - (#24860) üzenetére


#19617792
törölt tag

egy Razer után szerinted milyen egy A4Tech? ;]

(#24865) pckownz válasza #19617792 (#24864) üzenetére


pckownz
senior tag

Milyen lenne? 7ezerrel olcsóbb :D

(#24866) FireKeeper válasza #19617792 (#24864) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a 710FS még a kevésbé szar X7-es, ebben optikás szenzor van, asszem egy nem olyan gané darab. de az XL750-be asszem valami lézeres szutyok került.
mondjuk igen, razer 3G infra ellen... hát... esélytelen :D

pck: kb 6 ezer volt az egér tokkal vonóval, kapcsoló és LED cserével :P

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#24867) #19617792 válasza FireKeeper (#24866) üzenetére


#19617792
törölt tag

Dani barátomnak is asszem DB 3G-je van (vagy Copperhead? DB-re emlékszem), neki a görgő is bemondta az unalmast, túrt hozzá trimmer potit és beforrasztotta. igaz, kalandos volt neki, mert különbözőek voltak a fizikai méretek és kicsit alkotnia kellett. :DDD 6x forrasztott az egérben. és kibírta. :C én egy MX518-at, G400-at, IME3.0A/WMO1.1A-t akajooooook. :DDD

(#24868) FireKeeper válasza #19617792 (#24867) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mondjuk egy poti nem tudom hogy oldotta meg a gondot. nálam az egész görgető mechanika mondta be az unalmast, nem adott kontaktot egyik lábán se. de mindegy, volt cserealkatrészem, most jól muzsikál.

én még egy Deathaddert lesnék meg, meg egy Krait-et, ez utóbbit nyáron lehet meg is veszem. MS/Logi is jó, de azok annyira nem hatnak meg. mondjuk egy kemény 3ezres WMO-t lehet veszek nyúzni :D

am a CH egy szar ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#24869) KYZRR válasza FireKeeper (#24866) üzenetére


KYZRR
őstag

XL-750F-em van, (van X-750F) 2500dpi, szerintem jó :)

You can only die once, make sure it is worth it...

(#24870) FireKeeper válasza KYZRR (#24869) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

high sense-en persze, de ebbe ne menjünk bele :U

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#24871) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ááááá BMEg szétvet az ideeeg. ma írtam pót kisZH-kat, amiknek holnap lesz a pót-pótja, és még NINCS EREDMÉNY. ráadásul a holnapi pót-pót impossibru, szóval kurvára tudnom kéne, hogy kell-e mennem, és tanuljak-e rá. ÁÁÁ szét tudnék verni valakit...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#24872) westcoastog


westcoastog
veterán

ittakary, akkor a 22.-ét majd ne felejtsd el. :B :))

(#24873) - = Zk = - válasza FireKeeper (#24863) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nálam ilyet nem szokott alkotni.
igaz, nekem egyik pillanatról m ásikra megadta magát. igaz. 2 éves volt akkor :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24874) ittakary válasza westcoastog (#24872) üzenetére


ittakary
nagyúr

Garantálom, hogy el fogom. A te felelősséged figyelmeztetni ;)

Saját faszságaimat is mindig elfelejtem :D

[ Szerkesztve ]

(#24875) westcoastog válasza ittakary (#24874) üzenetére


westcoastog
veterán

Oké majd írok privátot is pár nap múlva. :D

(#24876) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

fizika2 aláírás, elektromágneses terek JÖVÖÖÖÖÖÖK :C

Earl: látom az STO topikban mindenki leszarta a FleetOps-ot :(

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#24877) #19617792 válasza FireKeeper (#24876) üzenetére


#19617792
törölt tag

amúgyse aktív a topik. most meg nekünk is zh/vizsgaidőszak... :(

(#24878) ittakary


ittakary
nagyúr

jóccaka. Na ilyenkor már biztos Zoli is alszik :D

(#24879) #58984960


#58984960
törölt tag

Szevasztok!

Vettem egy új AGP-s 3650-et. A hűtő nem forog rajta. Illetve indításnál egy picit megmozdul. Elképzelhető, hogy hőszenzoros a hűtése vagy simán direkteb mennie kell ahogy indítom a gépet?

Egyenlőre járatom, hátha bekapcsol de idáig semmi :(

Köszönöm :R

(#24880) Varoz válasza #58984960 (#24879) üzenetére


Varoz
őstag

Annak döglött a ventillátora. Nézd meg vagy nézesd meg!

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#24881) FireKeeper válasza #58984960 (#24879) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

köss rá valahogy a kapcsaira feszültséget (12V-ot praktikusan), ha nem forog, akkor döglött a venti, irány a gari, vagy cseréld le a hűtőt.

amúgy forgó venti nélkül ne nagyon hajtsd, meg ne süljön.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#24882) Varoz


Varoz
őstag

Kresz vizsga: 75/75 :))

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#24883) FireKeeper válasza Varoz (#24882) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

LVL Asian.

amúgy asszem nekem is annyi lett. vagy lehet hogy egyet szándékosan eldobtam, hogy ne legyen már hibátlan... :)
annak idején az SZÉTV selejtezőn is ez volt. mondták mindenkinek, hogy ne írjon senki max pontost, mert az kurva feltűnő lenne (nem csalt nálunk senki, még mielőtt valaki gyanúsítgatna).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#24884) Varoz válasza FireKeeper (#24883) üzenetére


Varoz
őstag

mondták mindenkinek, hogy ne írjon senki max pontost, mert az kurva feltűnő lenne
Ez már milyen f.szság. És ha hibátlanra tudod? Ha nem csalsz akkor teljesen mindegy. Legfeljebb leellenőriznek? Na és?

Mondjuk kresznél nem tudsz csalni, kamera van. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#24885) westcoastog


westcoastog
veterán

Rámírt haver hogy tetszek egy havercsajnak, érdekel e? Mondom ez így vicces mert csajokat nem nagyon ismerek, nem tudom hol láthatott, nincs rólam kép az egész interneten, meg honnan tudja hogy én haverja vagyok a gyereknek aki írt?... :D
Biztos kamuzik... :)

(#24886) #19617792 válasza westcoastog (#24885) üzenetére


#19617792
törölt tag

It's a trap!

[ Szerkesztve ]

(#24887) Varoz válasza westcoastog (#24885) üzenetére


Varoz
őstag

Nem tudom, de hajtsál rá!!4 :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#24888) westcoastog válasza #19617792 (#24886) üzenetére


westcoastog
veterán

Minden bizonnyal. :D

(#24887) Varoz
Ha ez igaz akkor.. Akkor nem tudom mi van. :D
De ájj, nono.
Kifaggatom a gyereket, régebben is volt már érdekes amikor msn-en fölvett egy csaj szekszárdról vagy honnan a tökömből hogy mondták hogy jó pasi vagyok, aha mondom ki? :DDD Persze ezt haver tagadta, na meg mindig baszogatott ezzel a csajos témával, mondom kösz de nem kell a segítséged. :))

[ Szerkesztve ]

(#24889) Varoz válasza westcoastog (#24888) üzenetére


Varoz
őstag

Egy dugást megér, nem? :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#24890) westcoastog válasza Varoz (#24889) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát pár patront rááldoznék szívesen. :D

(#24891) Varoz válasza westcoastog (#24890) üzenetére


Varoz
őstag

Na látod. :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#24892) #19617792 válasza westcoastog (#24888) üzenetére


#19617792
törölt tag

de jó hogy nekem nincsenek ilyen problémáim. :DDD egy-kétszer eljátszották ált. suliban meg középsuli elsőben (de már akkor se dőltem be nekik, sőt, konkrétan meg se néztem kiről van szó, mert minek), aztán egy kiadós raget követően közöltem velük, hogy ezt sürgősen felejtsék el... nem is próbálkoztak utána. ;]
csajos témával engem is baszogatnak, ofc nem az infósok. hál' istennek. ;] ellenben mindenki más és akárhányszor előhozzák, egy kiadós raget követően szintén nem kerül szóba egy jó darabig. mondom ha 22 évig nem volt rá szükségem és tökéletesen jól elvoltam enélkül is, és most sem, akkor továbbiakban se lesz. de persze ezt már nem képesek felfogni, hogyisne, mert beléjük vannak égve a sokezer éves berögződések, hogy kell a párkapcsolat, meg jó dolog az, meg később család, gyerekek, aha persze... aztán lefagy a szoftverük, mert feldolgozhatatlan számukra ezek az adatok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24893) westcoastog válasza #19617792 (#24892) üzenetére


westcoastog
veterán

Én nem tudom, tuti kamuzás ez, úgy sem lesz ebből semmi, csak írom mikkel meg nem találnak. :DDD

(#24894) #19617792 válasza westcoastog (#24893) üzenetére


#19617792
törölt tag

egyértelműen kamu, ha se kép, se semmilyen releváns információ nincs rólad a neten, akkor nem tud mi alapján beazonosítani téged, nemhogy az, hogy kellesz-e neki. ha meg havereok mutattak bulis képeket, esetleg beszéltek rólad, az szerintem még mindig nem túl sok információ... trollkodás. ;]
de mondjuk pont ebben akarok logikát találni, amikor nincs is. :DDD
az is vicces, mikor régi haverokkal megyünk sétálni valahova, és meglátnak valami csajt és kérdőre fognak, hogy tetszik-e nekem. vagy emlékszek-e XY valakire és hogy tetszik/tetszett-e nekem. lolwut? :DDD én emlékezni középsuliban egy random csajra? persze, majd ilyen sokadrangú dolgokra fogok emlékezni, főleg, hogy fingom sincs ki az. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24895) westcoastog válasza #19617792 (#24894) üzenetére


westcoastog
veterán

van rolad
facen van avgy 5
barátnőmnek barátnője
még nem látott de biztos be jönnél neki :)
azt gondoltam probálkozok valamit értetek :)

mondom. :D
Aszondja megmutat neki, dolgozik tovább az ügyön, barátnője barátnője, jóvan mondom ahogy érzed. :DDD

(#24896) Varoz
most mindegy, 1-el több ismerős fészen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24896) Varoz válasza westcoastog (#24895) üzenetére


Varoz
őstag

Á, kerítős játék. :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#24897) #19617792


#19617792
törölt tag

áááááá :DDD
aztakkuurrvaaa :DDD :W

[ Szerkesztve ]

(#24898) westcoastog válasza #19617792 (#24897) üzenetére


westcoastog
veterán

emmá nagyon geek humor. :D

(#24899) FireKeeper válasza #19617792 (#24892) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Earl, a hős, aki szembemegy a fajfenntartási ösztönnel :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#24900) #19617792 válasza FireKeeper (#24899) üzenetére


#19617792
törölt tag

jaaaaah :DDD 7mrd-an vagyunk, nem elég? :DDD
előbb húzzunk ki a francba a világűrbe sok sok jóféle bolgyóra, kolonizáljuk őket, oda is bőven sok 7mrd embert elosztani. :DDD

alienekkel is eddig azért nem találkoztunk, mert látták mekkora elmegyógyintézet a Föld így messze kerülik. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.