Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25551) #19617792 válasza westcoastog (#25545) üzenetére


#19617792
törölt tag

én elvagyok az STO-val nagyon. :DDD alapból 2 slotom van, de vettem 4-es bővítést, és már 3. karimmal is lvl20-nál tartok, és akarok még egy negyediket is. :DDD

(#25552) Ł-IceRocK-Ł válasza pckownz (#25549) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jó drága a bor. Vagy ennyire olcsó a diablo? :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25553) pckownz válasza Ł-IceRocK-Ł (#25552) üzenetére


pckownz
senior tag

Hát. Egyik sem igazából, két BB bort vettem, cirka 2000ből kijött.

(#25554) Ł-IceRocK-Ł válasza pckownz (#25553) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

2000 ből tudod hány litert veszek? :DDD

Ennyi lenne eredetiben a diablo 3? de ganajjj.... :))

Most megy az m1 en az eurovízilós dalfesztivál. A dalok szörnyűek, da olyan csajok vannak benne áhh.... ;] :DDD :Y

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25555) pckownz válasza Ł-IceRocK-Ł (#25554) üzenetére


pckownz
senior tag

15ruppó a Dio.
Valszeg ha lemennek az utószállítások, mivel kevés érkezett belőle mindenhova az előrendelésekhez képest, akkor csökkenni fog.

Tudom, hogy hány litert veszel, de borból NEM jó a kannás :D

(#25556) Mr.Csizmás válasza pckownz (#25555) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

már megint az a kurva piálás :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25557) Ł-IceRocK-Ł válasza pckownz (#25555) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ajj már hogy ne lenne :D

egy kis gyorsító után úgyse érzel semmit :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25558) pckownz válasza Ł-IceRocK-Ł (#25557) üzenetére


pckownz
senior tag

Ollannal meg nem élünk :N

(#25559) Ł-IceRocK-Ł válasza pckownz (#25558) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Erre nem tudok mit mondani :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25560) ittakary


ittakary
nagyúr

Eladóvá vált... őhm: lásd adatlapon MINDEN :D

kivéve apple cuccok :D

[ Szerkesztve ]

(#25561) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#25560) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Samsung 830 Series 64GB SSD ez érdekelne.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25562) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#25561) üzenetére


ittakary
nagyúr

püztem.

(#25563) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#25562) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ment válasz.

Megkérdezhetem miért válsz meg a cuccaidtól?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25564) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#25563) üzenetére


ittakary
nagyúr

Azért mert alapvetően 3 nagyon fontos dolgot csinálok a gépemen:

1) facebook

2) zene

3) PH

+bonusz) heti 1-2 óra játék... még akkor is csak ennyi ha 40-50ezres VGA-im vannak!!

És erre a 3ra tartok egy több mint 240ezres gépet :) Elszakadt a cérna. Lesz egy integrált mindenes kis faxa gépem pártízezerből és cső :) Ugyanazt fogom csinálni, mint eddig, csak lesz pénzem sokmindenre :)

[ Szerkesztve ]

(#25565) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#25564) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ha ennyire zavar hogy erős, cseréljünk :DDD

Viccet félretéve, megértem, de gondolom a PH!-n ment el az eszed :D

Helyedben nem adnám el amúgy, mert ezek után lassan csak apuk lesznek. Nekem meg az nem kell. A te géped meg igencsak ottvan.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25566) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#25565) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

"ezek után lassan csak apuk lesznek. Nekem meg az nem kell"
pedig jó lesz az, hidd csak el :K

mod: plz definiáld a régimódit :D

amúgy félreértés ne essék, a Trinity-be valszeg mégsem ugrok bele, max ha nagyon jól lesz árazva, viszont a Kaveribe már tuti beruházok majd :K

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#25567) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#25566) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Biztos vagyok benne, de még nem most. Elég régimódi látásom van még ilyen ügyben.

Nekem az igazi gép még mindig a klasszikus cpu+ diszkrét vga egy házban. valahogy így tudnám leírni :)

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25568) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#25567) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pedig annak van hátránya az APU-s megoldáshoz képest. én azt prognosztizálom, hogyha meg is marad a klasszikus videókártya, az maximum post process látványjavítókat fog számolni a már kész képkockán amit az APU készített el.

amúgy üdv mindenkinek! :)
mostanában nem voltam mert én is rákaptam az STO-ra, meg nem is nagyon leszek sztem mert vizsgákra kőne tanulni (bár ez a kettő nem zárja ki egymást, lásd most)

Szerintem majd csak lesz. Sokára lesz még hogy az apu hozza a felső középkategóriás kártyák erejét.
látom tényleg klasszikusan gondolkodsz :D csak abba nem gondolsz bele, hogy az APU-nak van egy behozhatatlan előnye, még akkor is, ha tényleg nem tudnak annyi számolóegységet belepréselni a CPU mellé egy chipbe, mégpedig: chipen belül a CPU és a GPU "büntetlenül" (kvázi késleltetés nélkül) tud kommunikálni. ez, bármilyen külső porton keresztül lehetetlen, legyen az akár PCI-express nyócpontnulla.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#25569) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#25568) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szerintem majd csak lesz. Sokára lesz még hogy az apu hozza a felső középkategóriás kártyák erejét. Van igazság abba amit mondasz.

Üdv újra itt! :R

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25570) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#25568) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ezzel tisztában vagyok én is. Ez amint írtad behozhatatlan előny. De! Lehet hogy a kommunikáció gyorsasága felülmúlhatatlan, de nem rendelkezik azzal a számolókapacitással, ami jellemez pl egy 7770 es radeont.

Sajnos nem vagyok már mai "csirke", lehet elég klasszikus a gondolkodásom.

"PCI-express nyócpontnulla." ezen jót rehegtem. :D

Anno amikor raktam az első gépemet (mármint amit magamnak) pci-expresses kártyát vettem agp helyett. Kurvára nem tudtam mi az, azt mondták ez a legújabb foglalat. Há mondom adja. Csak nem lesz kihaló foglalat. De nem lett. Ekkor már ismertem a PH-t, segítséget is kértem, kaptam is. És rájöttem hogy mekkora váltás volt azért az agp->pcie.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25571) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#25570) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én csak annyit mondok, várjuk ki a végét ;]

persze egy jó ideig még én is klasszikus CPU+VGA konfiggal képzelem el a játszadozást, a fejlesztők nem fognak egyik pillanatról a másikra APU-ra fejleszteni, főleg amíg ilyen sok klasszikus játékos PC van a piacon, és amíg ilyen erősen él az "ami integrált az szar" berögződés :(

jah arra a váltásra én is emlékszem. még az első generáció nem nagyon profitált a gyorsabb buszból, de utána már látványosan gyorsabbak voltak a PCI-os variánsok, majd teljesen kihalt az AGP, béke poraira. meg persze RIP Abit :O

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#25572) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#25571) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Persze, a vége érdekes lesz. Vagy talán az amikor igazán elkezdődik.

Én nem mondtam, hogy ami integrált az szar. Aki csak videót néz, meg stb annak jó választás volt már az integrált hd 4250 es platform is. Az apu meg ugye ezért ezeket bőven kenterbe veri. Szóval nem mondom hogy rossz, sőt nagyon is jó hogy új, eddig még nem látott újításokat dobnak a piacra, és ezek egyre használhatóbbak lesznek a későbbiek során.

Ez a RIP Abit mindig feljön :D

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25573) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#25565) üzenetére


ittakary
nagyúr

Iszonyat durva gépem van, ezzel tisztában vagyok! DE minek is? Hogy 8 szálon fusson az index.hu ? Hogy 8GB RAM-on tudjak hirdetéseket nézegetni? :D

TELJESEN felesleges nekem ez az erőmű! De a legnagyobb vicc tényleg a VGA: 40-50k-s VGA-im voltak ha voltak... És így is nulla játékidőm volt. Tényleg teljesen felesleges.

(#25574) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#25572) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem csoda hogy feljön, imádtam azt a céget, életem két legjobb alaplapját adták nekem (IS7-E és KN9S) :R Softmenu III BIOS FTW!!! :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#25575) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#25573) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Igen arra tényleg az.

Fire: nagyon régen volt csajom hugának raktam össze egy gépet. Abit alaplap plusz geforce vidkari. 2 éve csak a vidakriat kellet cserélni a lap szerintem még mindig megy.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25576) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#25575) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem is csak az, hogy megbízható, hanem mert olcsón kínáltak baromi jó, stabil tuningdeszkákat. softmenu álmaim biosa, a mostani, nyilvánvalóan sokkal újabb és fejlettebb lapomat néha a sírba kívánom a szar ventivezérlése miatt. nagy tuningot meg ugyan nem próbáltam, de nem hiszem hogy nagyon jeleskedne benne. azért majd egy alulfeszeléssel meg fogom kínálni a CPU-t a vizsgák után, ezt a nagy meleget már a Brocken is nehezen bírja ekkora vason.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#25577) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#25576) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

ennyire szar a lapod vezérlése?
mi akínja? nálam 1-10 ig biosba tudod állítani. annyi hogy a power fan-t nem lehet. amit nem tudok miért.

Ninja 3 is szenved most. nincs rajta csak egy kis légszállítású ház venti.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25578) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#25577) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

zúg mint a görény, néha akkor is, amikor ezt a hőfok (szerintem) nem indokolná. a kurva BIOS-ban meg annyi van, hogy AUTO (ez végig zúg), PWM (ez is, gigabyte powa), ADVANCED (ez nem zúg végig). a gigának van egy ilyen szoftvere, amivel elvileg lehetne szabályozni manuálisan, valamiért nem lehet. AOD szintén nem tudja szabályozni. soha gigát az életbe nem veszek többet.
lehet megnézem mit tud kezdeni az STO-val két mag, aztán ha bírja, akkor úgy is hagyom. amúgy lehet nekem is be kéne szerezni pár extra ventit mert csak egy van elöl ami szívja be a friss levegőt, hátul/felül semmi sincs.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#25579) ittakary


ittakary
nagyúr

BF3 Single kijátszva! :) Nem volt ez rossz srácok... SŐT! Egy iszonyat gyönyörű FPS mozi :)

(#25580) pckownz válasza ittakary (#25579) üzenetére


pckownz
senior tag

...és most akarod eladni a gépedet :D

(#25581) Mr.Csizmás válasza pckownz (#25580) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

topikban hirdet

del ban plz és lincseljük is meg ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25582) No-kia válasza koshmar (#25514) üzenetére


No-kia
őstag

jön a nyár,valahogy kikénenézni, nemakarom, hogy az első szél elfújjon :DDD de egyébként ja,csajos mondta h nemártana, mert csak ez az egy dolog van amin javítanom kéne,meg már amúgy is 2 éve folyton mondogatomh hízokhízok, de csak 10kilót fogytam xd

ZK: lumia 710 10K-valdrágább csak , nekemvolt Ace-m, hagyjad a francba, gyűjts hozzá

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#25583) #19617792 válasza FireKeeper (#25578) üzenetére


#19617792
törölt tag

egy két magos gép is elég hozzá, sõt. Dani barátom pl. egy ~3G-n járó E6550 + 4GB RAM + 8800GT-s gépen játszik vele, 1680x1050-en, ha nem is full maxon, de magas beállítások mellett jól fut neki.

én is majd akkor váltok APU-ra, ha az Intelnek lesz használható grafikus teljesítményű APU-ja, ami még egy kicsit nagyon sokára lesz... :DDD de akkor is csak a fogyasztás miatt, mert teljesítményre ez az i5 + 8GB + GTX560 messze bőven elég mindenre amivel játszok. addig bőven jó lesz ez is. szépen alul van feszelve a proci is, VGA is, a VGA is csak azért megy 60-65 fok környékére mert Afterburnerben nagyon komótosra állítottam a venti vezérlést, meg kicsit firkáltam a BIOS-on, hogy a min. rpm ne ~1700 legyen, hanem ~1300.

a lapomon a venti vezérlés már-már egész jó. CPU ventinél ha 0%-ot adok meg minimumnak, akkor szépen beáll a venti gyári minimumjára, 800 rpm-re, de a CHA_FAN csatival még kisebb fordulatra tudom venni, (biztos kisebb feszt ad), akár 200 rpm-re. most a meleg miatt 500-on jár. hangja nem sok van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25584) #19617792 válasza #19617792 (#25583) üzenetére


#19617792
törölt tag

arra a CHA_FAN csatira rákötnék egy marék PWM megosztós AC PWM-es ventit és le van tudva a teljes szellőzés, egyszerűen, gyorsan, halkan. :DDD de nagyon tetszenek a Nexus ventik, amik jók is. :O

(#25585) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#25578) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az viszont gáz.

Nálam most olyan jött elő hogy autoban nem veszi vissz a CPU órajeleket. Mindig 3.0 Ghzn van, le is szedtem az oc tuner progit, vision control centerben visszalőttem hogy minimum az a 800 mhz legyen, de baszik csinálni. Bioshoz nem volt nyúlva. De ott megnézem majd.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25586) ittakary


ittakary
nagyúr

Óóóó számtajmsz...

Remélem hónap elején kicsit jobban felpörög majd a biznic amikor az embereknek kezd pénze lenni :U

[ Szerkesztve ]

(#25587) Varoz válasza ittakary (#25586) üzenetére


Varoz
őstag

Mennyiért adod az SSD-t?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25588) ittakary válasza Varoz (#25587) üzenetére


ittakary
nagyúr

(#25589) Varoz válasza ittakary (#25588) üzenetére


Varoz
őstag

Jó, de nekem mennyiért adod? :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25590) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#25589) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Vártam ezt a kérdést. Neked 24 :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25591) koshmar válasza No-kia (#25582) üzenetére


koshmar
őstag

Aha, értem.

De az így hogy lehet, hogy te csak így vagy, és mégis fogsz? :DDD
Keveset ettél?

Én rengeteget szoktam, szóval ha csak ülnék egész nap, akkor valószínűleg elérném valahogy a 70 kilót, de szerintem több így sem menne.
Én szándékosan tartom magam 66-67 kiló körül.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#25592) ittakary válasza Varoz (#25589) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ha nagyon nem viszik el ennyiért akkor beszélünk. Én sem szarom a pénzt sajnos :D

(#25593) Varoz válasza ittakary (#25592) üzenetére


Varoz
őstag

Az a baj, hogy én sem. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#25594) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szerintem itt senki sem.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25595) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#25594) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de, én igen, csak sajnos kurva régóta székrekedésem van... :N :DDD

rock: igen, erre akartam utalni :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#25596) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#25595) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Gyakorlatilag ugyanott vagy :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25597) #19617792 válasza FireKeeper (#25595) üzenetére


#19617792
törölt tag

ez nagyon jó :DDD

(#25598) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#25595) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szedjél be guttalaxot, foshatnál nekem is pár deákot :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25599) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#25598) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ne viccelj, ha megindul, azzal fogok törölni :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#25600) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#25599) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

szüljél sünt akkor :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.