Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRitON

    aktív tag

    Sziasztok!

    Lehet, hogy volt már ilyen kérdés, őszintén megmondom, nem volt kedvem 40.000 hozzászólást végigpörgetni...

    Szóval eléggé régóta figyelek már egy idegesítő jelenséget. Sapphire Radeon 3870-em van, két slot-os, 512 MB memóriával. Böngészéshez Explorert használok, az operációs rendszerem Windows 7 x64 Professional. Néha, általában oldal görgetésekor a kép megáll, a videokártya hűtőventilátora felpörög, GPU hőmérséklet megemelkedik, egy idő után az egér sem mozog, majd pár másodperc múlva elsötétül a kép. Ezután többnyire magához szokott térni egy hibaüzenettel: "Display driver stopped responding and has been recovered." Van, hogy ezt egymás után többször is eljátsza. Sajnos semmilyen rendszert nem figyeltem meg a jelenség kapcsán; van, hogy hetekig nem tapasztalható, viszont olyan is előfordul, hogy percenként. A megtekintett weblapok tartalmával szintén nem tudok párhuzamot vonni. Driverből mindig a legfrissebbet használom.
    Mivel más böngészővel a jelenséget nem tapasztaltam, gyanítom, hogy az Explorer hibája. Viszont mivel említettem, hogy van, hogy ritkán fordul elő, az is lehet, hogy akkor épp nem jött elő.
    Mi a hiba oka? Hogyan lehet orvosolni?

    Előre is köszi a válaszokat!

    Mi az? 3 lába van mégsem tranzisztor? - ??? - Traffipax...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés