Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) icecave válasza icecave (#8750) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem tudtam már szerkeszteni. Kísérleteztem, megvan a megoldás: a fan speed felett ott egy auto gomb, ami alapból világít. Kikapcsoltam, és ismét rámentettem a már beállított egyéni venti szabályzott profilomra. Újraindítottam, és most ugyanúgy világít, de mostmár betölti indításkor a saját profilom, nem kell manual bekapcsolnom. Ki érti ezt..

(#8752) Zanik válasza szasanyi (#8747) üzenetére


Zanik
addikt

Mintha MPC-HC-ban lenne valahol egy olyan beállítás, ami - ha teljesen nem is szünteti meg - javít a szinkronizációs problémákon, de érdemes ellátogatni ebbe a topikba, itt biztos tudnak segíteni (kicsit összetettebb ugyanis probléma, semmint hogy simán csak a videókártyára kenje az ember)!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#8753) #98593280


#98593280
törölt tag

Üdv! 2D-ben meddig lehet lemenni egy 6850-el? Core Clock, mem clock?

(#8754) polonic válasza #98593280 (#8753) üzenetére


polonic
félisten

150/300

(#8755) Skelemaki válasza icecave (#8751) üzenetére


Skelemaki
csendes tag

Gratula, megküzdöttél érte! :C A lényeg, hogy működik. Na meg persze reméljük, hogy valamikorra megjavítják.

(#8756) Valdez válasza miresz (#8745) üzenetére


Valdez
őstag

Igen, most én sem tudok sajna és zavar is rendesen :(
Remélem hamarosan lesz működőképes powerstrip...

(#8757) szasanyi válasza Zanik (#8752) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi, és valóban úgy van. Annyira nem zavaró, bár észre lehet venni. Ami érdekes, hogy permanensen visszatérő jelenség ez, de az időintervallum amíg nem látható hol hosszabb, hol rövidebb.

(#8758) lehel22 válasza #98593280 (#8753) üzenetére


lehel22
tag

100/300Mhz Gpu/Vram de ez csak a tavalyi driverekel ennyi .Az uj driverek alatt 300/300 ez az ertek.Nehanyan azt mondjak nem fogyaszt tobbet ezekkel az orajelekkel sem. A homerseklete a kartyanak az maradt a regi.(~40`~70c kozott)

(#8759) miresz válasza Dictator^ (#8749) üzenetére


miresz
veterán

(#8760) Dictator^ válasza miresz (#8759) üzenetére


Dictator^
veterán

Operációs rendszert nem irtál le, de az összes fos codecpackot távolitsd el ha win7ről vagy.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#8761) miresz válasza Dictator^ (#8760) üzenetére


miresz
veterán

Win7-em van,és a codec pack már le lett szedve,de azóta még sz@rab a helyzet,mert most még pluszba nagyobbakat is ugrik.

(#8762) Dictator^ válasza miresz (#8761) üzenetére


Dictator^
veterán

Win reinstall is volt?

Egy divx meg egy mphc mindent el kéne vigyen. MPHC evr custom pres beállitással.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#8763) polonic válasza miresz (#8761) üzenetére


polonic
félisten

Hiába távolítottad el, az a vacak már jól teleszemetelte.
Még divx sem kell, semmi codec nem kell win7-re. Egy wmpc-hc kell és kész.

(#8764) miresz válasza Dictator^ (#8762) üzenetére


miresz
veterán

Win. reinstall nem volt. Tehát újra kellene húzni az egészet,hogy működjön? Akkor így eszi el a fene..... :DDD De ez mekkora szar már,hogy ekkora szenvedés egy pics@ HD film nézés. Miért nem megy simán mint a többi? Csak katt és megy. Nem értem... :F

(#8765) Dictator^ válasza miresz (#8764) üzenetére


Dictator^
veterán

Pont az , hogy simán megy, igaz tényleg nem kéne semmi codec és elvileg minden menne win7-en. Csak ha már felraktad, az nem távolitja el magát 100%-osan..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#8766) Pug válasza miresz (#8761) üzenetére


Pug
veterán

Én továbbra is javaslom, hogy vakard le az összes szutykos codec pack-ot, minden csili-vili lejátszót, tedd fel szimplán a legújabb VLC-t, pipáld ki a beállításokon belül a "bemenet és kodekek" fülnél a GPU-gyorsítás használatát. És ennyi, nálam tökéletesen működik, 60hz-es monitorral... :U

(#8767) miresz válasza Pug (#8766) üzenetére


miresz
veterán

Codec már le van szedve. Próbáltam a VLC-t bepipáltam a gpu-gyorsítást is,de eddig azzal akadozik a legjobban. Wint pedig most nem állok neki telepíteni,az tuti.

(#8768) #65675776 válasza Pug (#8766) üzenetére


#65675776
törölt tag

VLC és tökéletes működés? Csak nem újraírták a nulláról?

(#8769) Pug válasza miresz (#8767) üzenetére


Pug
veterán

Hát akkor tényleg az lesz, hogy a fantasztikus codec pack-ok beleszartak a levesedbe, mondjuk én már kerülöm őket vagy 8 éve :DDD

Szerk.
(#8768) daa-raa: Nem tudom, nekem eddig nem akadt vele jelentősebb problémám, még vagy fél évvel ezelőtt voltak pörgetési problémáim HD filmeknél, aztán kb ennyi, de azóta már az sem jelentkezik :U

[ Szerkesztve ]

(#8770) Valdez válasza Pug (#8766) üzenetére


Valdez
őstag

Szerintem miresznél is jól működik, csak a 24p-s lejátszást hiányolja :) Csak azt azzal nem fogja megoldani ha kodek pakkokat töröl le vagy lejátszót vált.

(#8771) miresz válasza Valdez (#8770) üzenetére


miresz
veterán

Szerintem is ez lehet.De akkor erre még nincs megoldás?

(#8772) Pug válasza Valdez (#8770) üzenetére


Pug
veterán

Ezzel tisztában vagyok ;) nálam a 24p-s lejátszásnál is minden gömbölyű :U

(#8773) Valdez válasza miresz (#8771) üzenetére


Valdez
őstag

Már válaszoltam mi a megoldás.

Egy fórumtárs ezt a két progit linkelte custom monitor driver íráshoz:
[link]
[link]

Holnap én is megpróbálkozom vele.
De előbb keress rá a neten, hogy a monitorod bírja-e a 72 hz-et.

(#8774) Axel100


Axel100
tag

Sziasztok tudnátok nekem segiteni mi aza BS hiba?

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#8775) szasanyi válasza Axel100 (#8774) üzenetére


szasanyi
félisten

HD6850 videokártyáknál előforduló Black Screen (No Signal) hibajelenség. Röviden annyi, hogy egyszer csak lekapcsol a monitor de a gép megy tovább (a hang meg néhány mp- ig hallható) aztán az is megszűnik és csak újraindítás lehetséges.
MOD:Úgy tudom hardveres a probléma, BIOS vagy driver frissítés nem oldja meg csak a VGA csere.

[ Szerkesztve ]

(#8776) lehel22 válasza Axel100 (#8774) üzenetére


lehel22
tag

BS - black screen.
Van a " BS-no signal" amikor jatek kozben a monitor lekapcsol es megjelenik az a " no signal " felirat.A jatek hangja meg nehany mp -ig hallhato aztan zugas lesz belole.Nem lehet kilepni a programbol csak az ujrainditas segit.Leginkabb a gigabyte HD 6850 kartyakat erinti. Nem minden BS no signal is egyben! Ha sikerul kilepni a programbol barmi modon anelkul hogy ujrainditanad a gepet akkor az lehet barmi egyeb .
Jeleztek meg mas gyarto kartyainal is hasonlo jelenseget ( No signal) de a zome az erintett kartytaknak azok alaporajeles Gigabyte 6850- ek voltak. OC kartyakat tudtommal nem erint.A hiba okat joideig vitattak .Ha rakeresel, Abu85 leirja reszletesen a hiba okat.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#8777) LEON-T


LEON-T
aktív tag

Na a Crysis2 is megvolt. OSzinten nem Cf rendszerre talaltak ki. Sok a hiba. MAx grafikan nekem elegge szaggatott utcai jeleneteknel, Ugy hogy ahogy egyesek csinaltak Randeon Pro-val Biosock beallitassal jatszottam. A tobbivel reszevel nem volt gond.
Sajnos valahol kezdem azt erezni h a Cf rendszer nem kifizetodo,.... De meg optimista vagyok:P

(#8778) #65675776 válasza Pug (#8769) üzenetére


#65675776
törölt tag

Komolyan mondom vicc, hogy megint baszikse megjegyezni egyes beállításokat... Mondjuk az egész beállítófelülete egy hulladék. Ráadásul FullHD-ben bármikor képes szétesni a kép. Ahogy fejlesztik, úgy lesz egyre fosabb.

[ Szerkesztve ]

(#8779) szasanyi válasza #65675776 (#8778) üzenetére


szasanyi
félisten

És akkor a te véleményed, tapasztalatod alapján mi a leginkább javasolt lejátszó HD (és egyéb) videólejátszáshoz? Ha lehet figyelembe véve a HD68xx sorozat videógyorsítási funkciójának használatát.

(#8780) Axel100


Axel100
tag

Thx a segítséget!!!

ELŐREUTALNI CSAK ABBAN AZ ESETBEN FOGOK HA TÖBB POZITÍVOD VAN MINT NEKEM!Ha valaki venni akar valamit tőlem,előbb írja oda mire gondolt ,mert ált. több termékem is van 1xerre!!!PRIVIT HAMARABB ÉSZREVESZEM!!!

(#8781) Pug válasza #65675776 (#8778) üzenetére


Pug
veterán

Hát a felülettel vannak nekem is problémáim, egy kevéske :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8782) polonic válasza szasanyi (#8779) üzenetére


polonic
félisten

Én is javasolnék valamit. Amit visz alapból a wmp12, azt azzal játszom le, ez is tud gpu gyorsítást. A többi másra wmpc-hc, szintén gpu gyorsítással.

(#8783) Valdez válasza szasanyi (#8779) üzenetére


Valdez
őstag

mpc-hc

(#8784) szasanyi


szasanyi
félisten

Polonic & Valdez: köszi. :R

(#8785) D1Rect


D1Rect
félisten

Valaki mondjon már egy olyan 6850-et ami fekete és referencia nyákos. :R

(#8786) ///Krisz\\\ válasza D1Rect (#8785) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Hát az Asus! :))

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#8787) D1Rect válasza ///Krisz\\\ (#8786) üzenetére


D1Rect
félisten

Pont az előbb olvastam, hogy ez nem referencia. :F

(#8788) ///Krisz\\\ válasza D1Rect (#8787) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

"...A kék nyomtatott áramkör az ASUS-val megegyező hosszúságú, azaz 24,3 cm, ez arra enged következtetni, hogy ugyan saját NYÁK-ról van szó, az mindkét gyártó esetén az ATI-AMD tervei alapján készül...."

Ez ebből a tesztből van. Én úgy tudtam, hogy referencia és itt a tesztben is hasonlót írnak csak a mérete más, a felépítésén gondolom nem változtattak csak egy kicsit "összenyomták a dolgokat" és lecsippentették a fölösleget.

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#8789) D1Rect válasza ///Krisz\\\ (#8788) üzenetére


D1Rect
félisten

A "kicsit összenyomták a dolgokat és lecsippentettek" pont elég, hogy ne menjen rá a VGA blokk. :U

[ Szerkesztve ]

(#8790) miresz válasza D1Rect (#8789) üzenetére


miresz
veterán

Sok fekete nyákos nincs XFX, MSI, ASUS Én nem tudok több fekete nyákosról. Nekem is mérvadó volt,választáskor. Ha tudsz még megoszthatnád velem.

(#8791) D1Rect válasza miresz (#8790) üzenetére


D1Rect
félisten

XFX-et nem lehet kapni
ASUS-ból nem találtam refet(megpróbálom kideríteni, hátha a CU-ra felmegy a blokk)
MSI Cyclon-t még megnézem, hátha ref.

MOD: Vagy teszek a nyák színére és veszek egy Sapphire 6850-et 5K-val olcsóbban... :U

[ Szerkesztve ]

(#8792) polonic válasza D1Rect (#8791) üzenetére


polonic
félisten

Lehet az utolsó megodlás lenne a legjobb.
Nem mindegy milyen a szín? Úgysem azt nézegeted, gondolom nem antec skeletonod van.

(#8793) D1Rect válasza polonic (#8792) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha mindegy lenne, ezen pörögnék? ^^

De sebaj, ez a hülye Pro3 is kék-fehér foglalatokkal van, nem lesz rikító. :)

(#8794) miresz válasza D1Rect (#8791) üzenetére


miresz
veterán

Á! Búcsus! Nekem is fekete minden.Hogy nézne már ki bennt egy bimbikék shappire? :DDD Látom azért te is adsz a kinézetre:[link]

(#8795) miresz válasza D1Rect (#8791) üzenetére


miresz
veterán

XFX 6850 Itt lehet kapni.

(#8796) ///Krisz\\\ válasza D1Rect (#8789) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Ja, értem, ezt nem tudtam, hogy emiatt kérdezed. :B

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#8797) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hali. Tudnátok segíteni, hogy melyik márkából válasszak 6850-et amivel remélhetőleg nem lesz bajom? Illetve egy Corsair VX450-es táp elbírja-e.

Amit kinéztem:

1

2

(#8798) miresz válasza KaiotEch (#8797) üzenetére


miresz
veterán

Az 1.-es linken szereplő shappire jobb.Halkabb és jobb a hűtése.

(#8799) KaiotEch válasza miresz (#8798) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A tápom elbírja? Procim kihajtja? Illetve ez világítós-e :P

(#8800) D1Rect válasza miresz (#8795) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért ~10K-t nem ér a szín. :D

(#8798) miresz: Nem sípol, cicereg, gerjed, kattog, stb?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.