Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati catalyst 4.3 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) Steven


Steven
addikt

Hahó DRÁGASZÁGOk hobitkák senki nem tud nekem segíteni!!!
Ez fura :F

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#52) Legolas


Legolas
senior tag

Miért tettétek fel a 4.2-t mikor azt főleg a régebbi szériákhoz (8500, 9100, 9000, 9200) adták ki és állítólag a mostaniakhoz a 4.1 volt a jobb!
Egyébként az omegáról annyit, hogy általában gyorsabbak vele a játékok, a benchmarkok viszont kevesebb pontot adnak (ami kit érdekel). Viszont elő-előfordul néha bug. Pl asszem valamelyik 3.6 körüli omegával totálisan bugos volt az NBA és a FIFA 2004!

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#53) Steven válasza Legolas (#52) üzenetére


Steven
addikt

Én omegát használok! lehet h.az a problema!

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#54) Gorneck válasza Steven (#53) üzenetére


Gorneck
titán

Próbálj egy 3.10es! Bár nekem a 4.2 omega tökéletesen müxik!

Gorneck#1239

(#55) ptiboy válasza Gorneck (#54) üzenetére


ptiboy
senior tag

3.10 nekem is bejön
a többi szar

:)

(#56) Viktor77


Viktor77
titán

Jaja, 3.10 rulezz!

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#57) I_Am


I_Am
veterán

Nekem 4.1 van fent és eddig semmi probléma.

Viszont 4.1 óta ki van írva ez is:
Notes:
1. ATI recommends Windows XP Service Pack 1 or higher to be installed.

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#58) Angie™


Angie™
addikt

NEM ajánlom a 4.3-at, nekem szörnyen belassúltak játékok..PL: GTA3 4.2 vel futott 4xAA és 8xFA mellett, 4.3-al meg AA és FA nélkűl is akadozik, meg hullámzik a képernyő..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#59) AceTom válasza Angie™ (#58) üzenetére


AceTom
aktív tag

Hmm... nekem minden megy jól, vagy jobban...

(#60) Angie™ válasza AceTom (#59) üzenetére


Angie™
addikt

Akkor örülj neki, de én visszarakom a régi drivert...

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#61) somé válasza Angie™ (#58) üzenetére


somé
őstag

4.3 nekem nem feküdt,ellenben a 3.9-től felfelé most a 4.2Omega a legjobb.Legalábbis teljesítményben.Az Overdrive funkció pedig hol van hol nincs.
Történt egy érdekesség...Driverokat próbálgattam,omega,DNA,Unian alter. dr.,és egyszer csak a Control panelben megjelent a VPU Recover fejléc alatt a HŐMÉRŐ,amit eddig soha nem láttam.Csak sajna nem volt aktív. (mindez a cat 4.3 alatt)Egyéb okokból XP újratelepítés,4.3 föl,hőmérő sehol....??????

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#62) Angie™ válasza somé (#61) üzenetére


Angie™
addikt

milyen kártyád van?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#63) somé válasza Angie™ (#62) üzenetére


somé
őstag

Connect3D 9600XT

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#64) Angie™ válasza somé (#63) üzenetére


Angie™
addikt

mert itt ugye alapból kell mindig lennie hőmérőnek..Én balga azt hittem örűlni kell hogy előjött a hőmérő neked pl egy 9600pro kártyán..:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#65) somé válasza Angie™ (#64) üzenetére


somé
őstag

Akkor most mi van?Ezek az ATI driverok nagyon érdekesek...enyhén idegesít a dolog:(((

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#66) Angie™ válasza somé (#65) üzenetére


Angie™
addikt

szerintem probálgassál még egy párat... nagyon sokan a 3.7-es catalystra esküsznek..háát:F:F

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#67) somé válasza Angie™ (#66) üzenetére


somé
őstag

Ez az ami kiborít...állandóan drivercsere..ez ahhoz jó,az meg a másikhoz..:((
Sokáig nem vacakolok vele,lehet FX5900 lesz a vége...végső esetben..

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#68) Angie™ válasza somé (#67) üzenetére


Angie™
addikt

Azért nvidia detonátorokkal is meg kell szenvednie az embernek:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#69) somé válasza Angie™ (#68) üzenetére


somé
őstag

Ez az első ATI-m,de a Detonátorokkal sosem volt gondom...

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#70) Angie™ válasza somé (#69) üzenetére


Angie™
addikt

erre mondják hogy kinek a PAP kinek a PAPLAN:DD

Én pont fordítva vagyok ezzel.. detonátorokkal mindig szívtam, hol ez nem működött az egyikben hol az.. viszont Catalystal ez az első problémám..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#71) somé válasza Angie™ (#70) üzenetére


somé
őstag

Nem olyan régen felvetődött az Overdrive probléma,hol van,hol nincs,még ott is van ahol chip sincs a nyákon...érdekes dolgok..azt várná az ember hogy jönnek az újabb meghajtók és megoldódnak az ilyen problémák,de NEM!
Ezeket leszámítva az ATI kártyák nagyon királyok,csak ezek a ''problémák''.Ezért féltem ilyen kártyát venni...

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#72) tozsoo


tozsoo
csendes tag

Hali!
segítséget kérék immár sokadjára, mint sapphire radeon 9600pro tulajdonos!!
Kipróbáltam én már a világ összes driverét szinte, és még soha nem működött normálisan az a rohadt kártya!!Egyedül azzal a driverrel, ami a pulsar-on van fenn
ami kifejezetten 9600pro-khoz van!De az meg nem csinál normális élsimitást, sőt az nfs ug-bana víztócsa fekete!!!JA és a motion blurt, és a light trailt ha bakapcsolom, belassul az egész játék, de még a menü is!!!
Amugy a konfig hozzá:ECS L7VTA kt400, 1700+(thoroghbred), 256mb ddr333,
seagate barracuda ATA IV60gb(7200rpm)
PLS hELP!!!!!!!!

That's all folks!

(#73) ShadowLord


ShadowLord
senior tag

Én föltettem és a Bt1942 kidob a játékból:(((

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#74) ShadowLord válasza tozsoo (#72) üzenetére


ShadowLord
senior tag

nekem 9600XT-m van és az élsimítással én sem vagyok elégedett:(olyan mindha nem is kapcsoltam volna be!

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#75) Viktor77 válasza ShadowLord (#74) üzenetére


Viktor77
titán

Kapcsold ki a Light Trails-t, meg a Motion Blur-t, akkor lesz élsimítás.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#76) ShadowLord válasza Viktor77 (#75) üzenetére


ShadowLord
senior tag

Azt hol kell:F

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#77) ShadowLord válasza Viktor77 (#75) üzenetére


ShadowLord
senior tag

És a driverem magyar igy nem tudom mi a magyar megfelője annak amit leírtál!!!

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#78) Viktor77 válasza ShadowLord (#76) üzenetére


Viktor77
titán

Az Optionsban - Display - Configure......

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#79) Viktor77 válasza ShadowLord (#77) üzenetére


Viktor77
titán

Játékban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#80) ShadowLord válasza Viktor77 (#79) üzenetére


ShadowLord
senior tag

Ja köszke:)))

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#81) tozsoo


tozsoo
csendes tag

de ne bassza már meg!Ez a kártya nem azért van!MEnni kell mindennek, necsak vagy ez, vgay az!!
Amugy azt én is észervettem, hogy így van élsimítás!4
de akkor a Fifa 2002 -ban ma miért nem volt???

That's all folks!

(#82) Gorneck


Gorneck
titán

Én meg várok az omega megjelenéséig!

Gorneck#1239

(#83) somé válasza Gorneck (#82) üzenetére


somé
őstag

Én is azt várom,de a 4.2-es egész jó...

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#84) Gorneck válasza somé (#83) üzenetére


Gorneck
titán

Tökéletesen müxik!

Gorneck#1239

(#85) somé válasza Gorneck (#84) üzenetére


somé
őstag

Csak Overdrive nélkül...:((

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#86) Mikrofos válasza Gorneck (#82) üzenetére


Mikrofos
csendes tag

Szintén! :)
Már alig várom az új Omegát! (nálam eddig a 3.10es nyert :C )

Tényleg mikorra várható?! Remélem még ma...

Csak az Intel! Következő upgrade a Tejas idején esedékes! :-)))

(#87) somé válasza Mikrofos (#86) üzenetére


somé
őstag

Sasolom én is a DriverHeavent:DD Sztem még pár hét..

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#88) Mikrofos válasza somé (#87) üzenetére


Mikrofos
csendes tag

Pár hét?
Eddig max. egy hét telt el, addig amíg kiadták az aktuális Catalystra épülő Omegát... :F

Csak az Intel! Következő upgrade a Tejas idején esedékes! :-)))

(#89) Angie™


Angie™
addikt

Detonátorokban van olyan lehetőség hogy a tálcát és az ablakokat áttetszővé tudom állítaní, Catalystban nincs ilyen??

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#90) Gorneck válasza Mikrofos (#88) üzenetére


Gorneck
titán

Ez így van, de néha 2-3hétig is elhúzódik!

Gorneck#1239

(#91) ptiboy válasza Angie™ (#89) üzenetére


ptiboy
senior tag

na megin a csicsa-micsa
..................................

:)

(#92) Angie™ válasza ptiboy (#91) üzenetére


Angie™
addikt

köszönöm a tartalomban gazdag hozzászólást!:F


#93 - No Comment:F

[Szerkesztve]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#93) ptiboy válasza Angie™ (#92) üzenetére


ptiboy
senior tag

szivesen

:)

(#94) Cathfaern válasza Angie™ (#89) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Komolyan van ilyen a Detonátorokban? Azt hiszem ideje lecserélnem a Radeonom :) (a gyengém az átlátszó/áttetsző dolgok :P) Vajon ez TNT2-essel is működik? Mert akkor visszarakom a gépbe :D

(#95) Angie™ válasza Cathfaern (#94) üzenetére


Angie™
addikt

igen van!

a tálcát, a legördülő listát, és az ablakokat lehet átlátszóvá varázsolni:DD

Sőt még állíthatod is hogy kevésbé legyenek áttetszőek vagy nagyon..:D

Szerintem Catalystban nincs ilyen, de hátha tévedek.. lehet csak vmi rejtett beállítást kell megkeresni..:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#96) Cathfaern válasza Angie™ (#95) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

OFF
Ez minden Geforce-al megy, vagy csak az FX-ekkel?

(#97) Angie™ válasza Cathfaern (#96) üzenetére


Angie™
addikt

Most megfogtál.. fx5600-on tuti hogy volt, régebbi nvidian meg nem nagyon néztem..:((
Hátha idetéved egy ti4200-es emberke, és majd ő megmondja.:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#98) fLeSs válasza Angie™ (#46) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Az ablak alján a pipát ki kell szedni, és akkor nem fog bejönni minden indításnál. :DD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#99) Angie™ válasza fLeSs (#98) üzenetére


Angie™
addikt

jajj nem ebben, hanem hogy lehet e áttetszővé varázsolni windows elemeket..:DD


Amúgy meg nem az Ati-s ablak jött be minden indításnál, hanem egy windows ablak, arra a helyre mutatva ahová felinstaláltam a drivert.. De már rájöttem hogy az msconfigba kell letíltaní!:DD

[Szerkesztve]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#100) Cathfaern válasza Angie™ (#99) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Találtam megoldást, igaz nem tökéletes. A neve: ''Actual Transparent Windows''. Ez a program azt csinálja, mint amit az Nvidia drivere (ha nem többet). Egyetlen baj van vele: szoftveresen teszi mindezt, így az ablakok mozgatása (legalábbis az én 1300-as Duronomon) lassú.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati catalyst 4.3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.