Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati catalyst 4.3 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) Gorneck


Gorneck
titán

Hm a topic egyre érdekesebb! Ati catalyst 4.3nak mi köze van az nv drivereihez?

Gorneck#1239

(#102) StaChys válasza Angie™ (#95) üzenetére


StaChys
tag

Ha nem tévedek ezt a WinXP alapból is tudja, legalábbis nálam ment valamikor, csak már nem emlékszem hogy hol hoztam elő, mert nem igazán jött be a dolog... Ja, nekem R8500-s van.
Valami tapasztalat van a 4.3-s Catalysttel??

(#103) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Na felpakoltam a 9500-ra... A 3.10Omega-hoz képest nem sok változás történt:(
Igaz még csak az UT2004Demo-val játszottam azóta, de gondolom ha abban nincs változás, akkor a többiben se.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#104) Gorneck válasza StaChys (#102) üzenetére


Gorneck
titán

Xp ezt alapba is tudja! 4.3as catalyst semmit nem vátoztatott a gípem teljesítményén!

Gorneck#1239

(#105) Gorneck válasza Bálintosz (#103) üzenetére


Gorneck
titán

bf-be van!

Gorneck#1239

(#106) VIPowER válasza Angie™ (#89) üzenetére


VIPowER
senior tag

Ezt az ATI meghajtójában levő Hydra FX is tudja!

(#107) Bálintosz válasza Gorneck (#105) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Hmm... Érezhető:F

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#108) gg72


gg72
veterán

Nekem 8500LE kártyám van és eddig csak az eredeti 2.5 catalyst-tel működött normálisan, bármilyen más verziót tettem fel, folyton kék halál lett a vége... Így az új verziót is félve tettem fel, s láss csodát, már több napja hiba nélkül működik minden! :) Igaz, hogy közben feltettem a legújabb VIA Hyperion 4in1(4.51) drivert is, talán ezért a megdöbbentő stabilitás, de nagyon teccik a dolog és még a Battlefield 1942 sem bugos, még ilyet! :)

(#109) Gorneck válasza Bálintosz (#107) üzenetére


Gorneck
titán

Persze! Havernál igen, nálam már annyira nem (de így is ereztem a javulást)! Konfigban erős az eltérés!

Gorneck#1239

(#110) Angie™ válasza VIPowER (#106) üzenetére


Angie™
addikt

Hálás lennék hogy ha kicsit bővebb információt tudnál nyújtaní a Hydra Fx-ről..
Driverben sehol nem találom, sőt még az ATI honlapján sem...:U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#111) AceTom válasza Angie™ (#110) üzenetére


AceTom
aktív tag

???
Nemtom mire érted... de ott van sztem a neten.... Csak Hydravision néven próbáld.
Egyébként szerintem is van benne áttetsző ablak lehetőség.

(#112) Cathfaern válasza VIPowER (#106) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kösz, de azért így sokra nem megyünk vele :) Valami konkrétum?

(#113) AceTom válasza Cathfaern (#112) üzenetére


AceTom
aktív tag

Van benne, ha megvan az Ati HydraVision program, akkor azon belül lesz egy Hydra FX beállítás. Beállítottam, egyelőre nem megy, sztem újra kéne indítani a gépet.

[Szerkesztve]

(#114) Angie™ válasza AceTom (#111) üzenetére


Angie™
addikt

na így már érthető.. csak az nem világos hogy alapból a 4.3 Catalyst miért nem tartalmazza a hydravisiont??

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#115) Cathfaern válasza Angie™ (#114) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azért, mert a hydravision 10Mb-os, s gondolom egy sima driverbe nem akarták beletenni.

(#116) AceTom válasza Angie™ (#114) üzenetére


AceTom
aktív tag

Külön van a két program. Legalábbis nekem a Driver CDn rajta van külön mindkettő.

(#117) Angie™


Angie™
addikt

Oké, köszönöm a segítséget, már töltöm is..:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#118) AceTom


AceTom
aktív tag

Egyébként nem értem, hogy miér piszkálják az Ati-t a szoftverei minőségével. Nekem jobban tetszik, mint az nVidiáé...

(#119) VIPowER válasza Angie™ (#117) üzenetére


VIPowER
senior tag

Bocs hogy nem magyaráztam el, csak sebtében irogattam,de mint látom már felvilágosítottak. Valamelyik meghajtóban eleve benne van,csak nem tudom melyikben.(ha jól emléxem az omegák közül volt valamelyik)

(#120) Cathfaern válasza VIPowER (#119) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nos, letöltöttem, kipróbáltam. Nem rossz, de nem vagyok megelégedve. Mivel Nvidiam nincs, így összehasonlítani nem tudom, de nekem ez kicsit instabilnak tűnt. Nem, nem omlott össze tőle a rendszerem, de nem működött mindig megfelelően.

(#121) ptiboy válasza Cathfaern (#120) üzenetére


ptiboy
senior tag

3.10 még mindíg!!!
én azt mondom mindenkinek! (saját vélemény)

:)

(#122) Cathfaern válasza ptiboy (#121) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Biztos vagy te benne, hogy tudod miről beszéltem? :P

(#123) nyimsolt


nyimsolt
tag

Sziasztok! Connect3D Radeon 9600XT-m van par hete jelenelg 4.2-es Catalyst van fent. Hogyan erdemes nekiallni hogy feltegyem a 4.3-at? Ez a driver uninstall az Add/remove programsba, vagy csak egyszeruen klikk a telepitore es kesz? Masfelol nem tudom miert, de a gepem fagy az NFSU alatt es elegge idegesito. Okozhatja a videokartya?
conf: Intel 2.8C, 512 DDR, Connect3d Radeon 9600 XT, MSI 875P Neo alaplap.
A GPUhoz nincs homero program vagy ilyesmi?
Koszi!

Asus RT-AX58U, RT-AX55 & RT-AC57U V3

(#124) F-ECT$ válasza nyimsolt (#123) üzenetére


F-ECT$
titán

Csak katt a telepítőre.
Csak az NFSU fagy?

Dive ever, work never.

(#125) nyimsolt válasza F-ECT$ (#124) üzenetére


nyimsolt
tag

Ok, a driver frissitest kiprobalom.
Sajna neha a Battlefiled is, igaz ezt meg nem nyosztettem tul sokat. Az NFSU fokepp akkor fagy, amikor a menuben vmilyne tutningot akarok a kocsira feltenni. De az erdekes az, hogy van, hogy csak az NFSU fagy ki es a hatterben a WInamp zenel szepen tovabb (igaz ekkor a kepernyore mindenfele abracskat es karaktert rak ki a kartya), de van, hogy az egesz gep csontta fagy. :(( Nagyon gyanus, hogy a kartya lesz a hunyo fizikailag. Pedig minden alapon megy nincs semmi huzva.

Asus RT-AX58U, RT-AX55 & RT-AC57U V3

(#126) F-ECT$ válasza nyimsolt (#125) üzenetére


F-ECT$
titán

Vagy a memo. 2x256 vagy 1x512?

Dive ever, work never.

(#127) nyimsolt válasza F-ECT$ (#126) üzenetére


nyimsolt
tag

2x256.... milyen bellaitasaval lehet gond?

Asus RT-AX58U, RT-AX55 & RT-AC57U V3

(#128) F-ECT$ válasza nyimsolt (#127) üzenetére


F-ECT$
titán

Az egyik haveromnál akadtak a memók. A memtest hibát talált, ha mind2-t betette, de külön külön nem, sőt egy 3. memóval mindkettő jól működött együtt...

Dive ever, work never.

(#129) nyimsolt válasza F-ECT$ (#128) üzenetére


nyimsolt
tag

Akkor megprobalkozom ezzel. MEglatjuk... koszi!

Asus RT-AX58U, RT-AX55 & RT-AC57U V3

(#130) ebron válasza nyimsolt (#123) üzenetére


ebron
tag

Hello!

Bocs, de a 2,8 C az celeront jelent, mert akkor ott a baj...

(#131) Angie™ válasza ebron (#130) üzenetére


Angie™
addikt

:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C

Ha neked a 2.8C celeront jelent, akkor tudlak sajnálni:DD

2.8C = Intel Pentium 4 2.8Ghz /800FSB

Grat:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#132) jakobkacsa


jakobkacsa
senior tag

hi

mult heten vettem egy Gigabyte 9600Pro-t a GF3 Ti200 helyett
felraktam a 4.2-es Catalystot
jol mukodik, egeszen addig, hogy...
UT2004-ben egesz egyszeruen ujraindul a gepem, csak ugy szo nelkul
es !!!!csak!!!! LAN-internetes jatekban ugy 15-20 perc elteltevel :(((

na erre varrjatok gombot
4.3 segitene?

ASUS A7V333 (igen, 4x AGP :B), 1700+ palo, 512 samsung

Dyslexia for cure found!

(#133) Thom!


Thom!
veterán

CATALYST 4.3 Driver Report
[L]http://firingsquad.com/hardware/catalyst_4.3/ [/L]

(#134) Angie™


Angie™
addikt

Nekem akkor sem jön be a 4.3, azóta teszteltem Deus Ex 2 vel, átlag 4-5 fps-el kevesebbet hoz, ráadásul mintha bugos lett volna a játék..
GTA 3 látványosan rosszabb lett..

NFSU meg ugyanugy néha beszaggat mint az előzőekkel..

azt hiszem ha kijön az OMEGA© rögtön váltok.:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#135) zinc


zinc
csendes tag

Nekem eddig 3.6os volt, most felraktam a 4.3-at és a Jedi Academy először kb fél perc után, másodszor rögtön meghalt. Simán windowsban működött 1 darabig, néha kikapcsolt a monitor. Amikor megpróbáltam átállítani a felbontást/szinmélységet, először eltorzult a kép, aztán jött a VPU recovery...:F Most visszaraktam a 3.6ost.
GeXcube 9600XT kártyám van.

Ja, és azt nem tudjátok véletlenül h miért nem tom a frissítési frekvenciát 85Hz fölé vinni?

(#136) Angie™ válasza zinc (#135) üzenetére


Angie™
addikt

Már volt erről szó sokszor, ellenőrizd le hogy a catalyst driverben a megjelenítő eszközöknél jól van e beállítva a freki...

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#137) nyimsolt válasza ebron (#130) üzenetére


nyimsolt
tag

Szia! Nem, persze hogy nem Celeron. Celeronben egyaltalan letezik 2.8-as es C jelu? Lusta voltam kiirni a Pentium szor, gondolvan, hogy ugy is vilagos, hogy a 2.8C csaj is HT-s Pentium 4 lehet 2.8GHz-el megaldva.....

A fagyasom szerencsere megszunt, ugyanis az MSI alaplapom erthetetlen modon a proci VCore feszkojat 1.525-re lotte be. Atallitottam 1.55-re es most mar jo.

Koszi mindekinek a hozzaszolast!

Asus RT-AX58U, RT-AX55 & RT-AC57U V3

(#138) Joey_the_man


Joey_the_man
tag

Én nem tudom milyen volt a 4.1-2, eddig 3.10-em volt (tökéletesen ment minden) Most 4.3 van és csak egy bajom van: A COD ki****ott homály-szürke lett, de csak az sof2, ET nem meg semmi más... Amúgy 9600pro club3d.. És élvezhetetlen a game.. Hogy teljesítménycsökkenést okozott-e nem tudom. Én nem vettem észre drasztikus fps visszaesést..

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#139) Angie™ válasza Joey_the_man (#138) üzenetére


Angie™
addikt

Úgy is mindjárt jön a 4.4.:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#140) Joey_the_man válasza Angie™ (#139) üzenetére


Joey_the_man
tag

Én is már azt várom, hogy kijavíccsa a problémákat... De miért nem lehet ugy megcsinálni azt a drivert, hogy ne kelljen rajta javítani ??? :F

Amúgy azért raktam fel a 4.3 -at mert dx9 -be jobban mennek a gamek. És én most kezdtem nemrég a farcry-t..

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ati catalyst 4.3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.