Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Lacielvtárs válasza Shokkolo (#1000) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nálam anno nem volt jelentősége a fat táblának, nálam ment ntfs-ről is... :K
de ki tudja...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1002) Shokkolo válasza Lacielvtárs (#1001) üzenetére


Shokkolo
addikt

uefi módban elvileg megy, de pl nálam a z87 csak a fatot szerette

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#1003) Lacielvtárs válasza Shokkolo (#1002) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Értelek, mondjuk én a mostani lapommal meg nem is próbáltam. Ahol működött az meg az m5a97 r2es lapomnál volt. Bocsi, mobilról nyomulok

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1004) Shokkolo válasza Lacielvtárs (#1003) üzenetére


Shokkolo
addikt

1 próbát szerintem megér :)
vakartam a fejem amikor nem látta a bios -om, aztán jött az ötlet, hogy fat32.
egyből jó lett :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#1005) Lacielvtárs válasza Shokkolo (#1004) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát ez érdekes :)
no de jó ezt is tudni, mert ha odajutok, akkor legalább nem mindjárt őrjöngök majd hanem tudni fogom a megoldást :K
köszönöm

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1006) Shokkolo válasza Lacielvtárs (#1005) üzenetére


Shokkolo
addikt

Szivesen ;)

Bevallom az UEFI módot nem próbáltam, a win alóli bios updatet meg főleg nem.
nem bízok benne.
A BIOS tartalmát módosítani futó OS // Appok alatt ?!
félreértés ne essék, de IT szektorban dolgozom, "engineer" és "problem analyse" feladatkörökben, így mondhatni szakmai ártalom. viszont pont a tapasztalatok mondatják velem, hogy nem kell erőltetni az ilyen barkácsolt toolos megoldásokat

Maradok a jól bevállt klaszikus update metódusnál.
"old school bios" már a csilivili új grafikus BIOS se tetszik és onnan szépenegy FAT32-re formázott stickel mehet is a flash.
Ez a út már kitaposott és talán a legbiztonságosabb. :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#1007) Lacielvtárs válasza Shokkolo (#1006) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, jogos felvetés, én magam is úgy vagyok vele, hogy ami működik, azt nem cserélem, nem váltom le :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1008) z0l1ka


z0l1ka
aktív tag

Sziasztok!
Valakinek nem tudja véletlenül mit lehetne kezdeni ezzel a állandó "warning cpu fan 0 rpm"-el ?! Állandóan figyelmeztet és van mikor nem is indul el a windows 8.1 :U

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1009) Lacielvtárs válasza z0l1ka (#1008) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nem lehet hogy rosszul van rádugva a cpu venti a csatira?
és nem érzékeli a ventit és azért nem indul hogy ne károsodjon hűtés nélkül a cpu?
nekem anno akkor írt ilyet amikor nem volt vagy rossul dugtam rá a csatit a tüskére...
vagy nem a cpu tüskére dugtam rá véletlen a cpu hűtő csatit...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1010) Shokkolo válasza z0l1ka (#1008) üzenetére


Shokkolo
addikt

nézd meg a kontaktot, mert szokása a radarnak fals értéket mutatni (-63 fokos volt a CPU-m IBT alatt :DDD ),
de a 0 RPM nem vicc :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#1011) z0l1ka válasza Lacielvtárs (#1009) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Közben készítettem pár képen ,meg megnéztem hova is van dugva.,cpu fan csatira van dugva az alaplapon viszont van mellette egy másik az a neve hogy cpu opt :F az nem tudom mi ..képen jól látszik .van mikor azt írja 5000Rpm-el megy ,azért ez butaság mivel egy A30-as Freezerem van 12cm ventivel fura lenne ha annyit pörögne ,no de van mikor beáll 831-re szerintem ez lenne a valós csak hát ez ugrál 0-831-5000 és volt mikor 7500-at írt :) kicsit megvan hülyülve csak nem tudom mitől ..
kép
kép
kép

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1012) Shokkolo válasza z0l1ka (#1011) üzenetére


Shokkolo
addikt

a CPU OPT arra lenne, hogy ha 2 venti van a coolereden, akkor a másodlagos ventit kell oda kötni :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#1013) z0l1ka válasza Shokkolo (#1012) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Értem :R na de akkor az jó helyen van ,viszont más ötletem meg nincs ... hallom szépen megy a cpu venti tehát azzal tuti nincs gond ..semmilyen program nem megy pedig (pl: aida64 ) ami bekavarhat és mégis megvan zavarodva ..

Lacielvtars
Okés , megpróbálom :K ...most mennem kell el egy félórára aztán megírom hogy jó e vagy sem ..

[ Szerkesztve ]

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1014) Lacielvtárs válasza z0l1ka (#1013) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

dugd át szerintem a másikra...
jó helyen van most, de egy próbát megér... :K
szerintem...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1015) Shokkolo válasza Lacielvtárs (#1014) üzenetére


Shokkolo
addikt

az a baj, hogy ott is hisztizni fog. :(

tudsz esetleg ventit cserélni egy teszt erejéig?
esetleg egy biost frissíteni a lapon? az is megérne egy próbát

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#1016) Lacielvtárs válasza Shokkolo (#1015) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1 a bios frissítésnek :R
eszembe juthatott volna :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1017) z0l1ka


z0l1ka
aktív tag

Na megjöttem :) azt mondja hogy kipróbáltam az CPU OPT-ba ott is ugyan ez a jelenség , volt egy Bios frissítés a legfrissebbre ,aztán leszedtem a legújabb AI Suite progit de a hiba továbbra is maradt :U :U
Fél másodpercenként írja hogy nem megy a cpu ventim :Y miközben látom hogy rendesen megy ..
Esetleg még valami ötlet ? Másik ventim nincs sajnos :(

[ Szerkesztve ]

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1018) Lacielvtárs válasza z0l1ka (#1017) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

pedig a venti csere marad sajnos
nincsen megtörve a venti kábele?
lehet kontakt hiba van a kábelen....
ezek részemről csupán sajnos csak tippek

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1019) z0l1ka válasza Lacielvtárs (#1018) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

nincs :( Jövőhéten megpróbálok ventit cserélni ,aztán meglátjuk ha azzal jó lesz ,jelzem :)
köszönöm a segítségeket :R

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1020) Z.Leon válasza z0l1ka (#1011) üzenetére


Z.Leon
csendes tag

Szia!
Egy kérdés... A fotó alapján pörög a venti, a hiba jelzéskor is működik?
PWM-es a ventid a processzoron, vagy csak sima szabályozás nélküli?
2, 3, vagy 4 vezeték van a csatlakozóban?
Olyat érdemes megnézned, hogy silent módban van-e a ventilátor vezérlésed az AI Suite-ban...
Nekem sokat segített hogy levakartam a gépről az AI Suite-t... :))

Remélem tudtam segíteni..
Üdv!
Z

[ Szerkesztve ]

(#1021) Lacielvtárs válasza Z.Leon (#1020) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1
mondjuk a silent módot érdemes megnézni a biosban, no meg a fordulatot is hogy mekkora fordulaton induljon el a venti.
mondjuk eszembe juthatott volna, de lehet ez is neked kézenfekvő...
bár magam nem emlékszem ilyen van e a biosban, ezeknél a lapoknál, mert a régi m5a97-r2.0-ás lapon már volt, arra tutira emlékszem :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1022) z0l1ka válasza Z.Leon (#1020) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Atya Ég :B :DD És leírtad a megoldást :C Amúgy igen pörgött a venti végig , és 4 vezeték van a csatlakozóban :) Viszont igen , a probléma úgy látszik hogy az volt hogy Silent módba volt az AI Suite :C
Szóval Silent módba teljesen meghülyül és fals dolgokat irkál az Suite :U Nos lényegébe így minden okés ,beállt 922-934 rpm-re és már nem ugrál össze -vissza a számláló :R kihitte volna :)
Szóval köszönöm szépen mindenkinek a segítséget :R

(egyébként csak úgy kérdezem ,silent módba miért hülyül meg ? )

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1023) Z.Leon válasza z0l1ka (#1022) üzenetére


Z.Leon
csendes tag

Szia!

Az AI Suitban , a Silent módban beállítható a "kezdő hőmérséklet" a venti fordulatával beállítható a hűtés meredeksége, hogy milyen hőmérsékleten milyen intenzitással kapcsoljon be és hány celsiusfoknál legyen a maximum fordulat...meddig hűljön, és utána leállítja a ventit... Okos dolog lenne, ha fejlesztenék, de sajna már olyan " nem a mi kutyánk kölke" projekt... :C
Én személy szerint nem szeretem az Ai Suite-t, amikor megvettem a deszkám akkor használtam tán 2 hónapot amíg engem is megszívatott. Levakartam a gépről azóta semmilyen bajom sincs... BIOS-ból mindent be lehet állítani...amit meg nem arra nincs is szükséged! :))

(#1024) z0l1ka válasza Z.Leon (#1023) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Szia! Világos mint a nap ,köszönöm :R

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1025) z0l1ka


z0l1ka
aktív tag

Közben csendben halkan megjegyzem hogy újra nem jó :W tegnap ment 3-4 órát úgy hogy semmi gond nem volt ,aztán elmentem pár órára képernyő kikapcs majd mikor megjöttem már újra írkálta meg ugrált össze-vissza . :W Na vagy veszek egy új ventit majd vagy Delete AI suite lesz belőle :K

[ Szerkesztve ]

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1026) Shokkolo válasza z0l1ka (#1025) üzenetére


Shokkolo
addikt

előbb delete ai suite.
ha a rendser is érzékelné a hibát akkor bsod, biosnál megáll stb. lenne.

inkább "sudo del au suite" :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#1027) z0l1ka válasza Shokkolo (#1026) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

őhm amúgy ,igen sajnos az a helyzet biosnál elég sokszor megáll és nem is enged tovább.. és írja hogy cpu fan error :U akkor ezek szerint mégsem az AI suite lesz a hibás ?! :U

[ Szerkesztve ]

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1028) Shokkolo válasza z0l1ka (#1027) üzenetére


Shokkolo
addikt

akkor sajnos nagyonnem.
valami lehet h. nem stimmel a ventivel // a kábelével :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#1029) Lacielvtárs válasza Shokkolo (#1028) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1 a venti a hibának, szerintem is...
lehet behalt volna az érzékelője?
magam sem tudok több ötlettel szolgálni :(

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1030) Z.Leon válasza z0l1ka (#1027) üzenetére


Z.Leon
csendes tag

nekem újraindításnál dob hibát, hogy "cpu fan error", de az azért van mert nagy méretű a processzorhűtő, és 539rpm az kevés a BIOS szerint, mert az alap az 600... próbáld ki hogy az alap fordulatot 700 ra teszed, onnan majd szépen leszabályoz...
Nem biztos hogy hibás a ventid... ha van AIDA a gépen akkor egy processzor hőmérsékletet, és hozzá venti százalék/fordulatszám értéket dobj légyszi...

Ui.. Azért az AISuite-t csak ledobnám! :))

Üdv!
Z.

[ Szerkesztve ]

(#1031) z0l1ka válasza Z.Leon (#1030) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

na megnéztem AIDA progival is :) ott minden okés volt 5 percig kb :D aztán egyszer csak eltűnt a cpu fan pár másodpercig majd visszajött:U :F
lenti képen jól látszik.
Kép
kép1

na és a biosról is csináltam pár képet ,néha elindul a gép és nem ír cpu fan error -t, ez akkor jön elő amikor nullát ír vagy egyszerűen meghülyül valami mint ahogyan azt a fenti képen is látni eltűnik a cpu fan :U
(várom az ötleteket ha van ,később leszek )


[ Szerkesztve ]

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1032) Lacielvtárs válasza z0l1ka (#1031) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

a cpu fan contorollt tedd silentre szerintem és állítsd be 400-ra azt az értéket ami most 600...
nekem anno úgy volt beállítva a jelenlegi kúleremmel
bár ahogy így bele gondolok lehet nem muszáj a silent csak az értéket próbáld meg 400-on...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1033) Shokkolo válasza Lacielvtárs (#1032) üzenetére


Shokkolo
addikt

Utánanéztem az A30-as freezernek.
400 - 1350 RPM között mozog a venti, ebbe kell kalkulálni némi hibatűrést, ergó beeshet 400 alá >>> emiatt már sír is a rendszer!

specifikációk

Vedd le a min fordulatot 300-ra kisérletképpen!
Ha akkor is sír, csak tesztelni kellene másik ventivel!

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#1034) Z.Leon válasza z0l1ka (#1031) üzenetére


Z.Leon
csendes tag

próba... delete AiSuite.... ha az sem, akkor itt már csak a piócás ember segíthet... :DD :C

ismét próba...a proci hűtőt csatlakoztasd a ház hűtőjére, a ház hűtőjét meg a procira... a fan módban állísd át hogy ami a procit hűti az magasabb fordulaton menjen.... ha jól megy hiba nélkül-- a venti a ludas, ha nem akkor lehet a venti csatlakozó, vagy az alaplap(cpu fan)

Üdv!
Z.

[ Szerkesztve ]

(#1035) Shokkolo válasza Z.Leon (#1034) üzenetére


Shokkolo
addikt

az AI Suite nem fogja megoldani.
Ha megáll biosnál is akár akkor nem szoftveres a gond.
az AI jóóóóóóval a win után indul el

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#1036) z0l1ka


z0l1ka
aktív tag

Levettem 400-ra de ugyan úgy ugrál össze-vissza :U nem szoftveres gond ,mert az aida is jelezte a gondot amit a fentebbi kép is bizonyít ,na meg a biosba is látni hogy megvan hülyülve, ebből szerintem új venti lesz de már inkább nagyon remélem hogy csak az a baja..
Mikor megjöttem gép bekapcs és írta is "cpu fan error " kész nem ment sehova csak ha beléptem a biosba ,beléptem és ezt láttam :F :Y --->
Videó
Videó1

Érthetetlen mi okozza :U A venti meg megy szépen csendesen ,amikor játszok is nincs vele gond tehát ahogy melegszik a processzor úgy adagolja neki a fordulatot, ahogy elnéztem ..

[ Szerkesztve ]

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1037) Lacielvtárs válasza z0l1ka (#1036) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez esetben viszont egy próba hogy a suite levesz, de elvileg nincsen köze hozzá, mert biosban is csinálja és a suite progi csak win felületem állítja a biost...
szerintem...
legyen próba venti csere, mindenképp, valahogy ki kell szűrni hogy mi lehet a gond és ez valóban nem tűnik szoftveres hibának... :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1038) Shokkolo válasza z0l1ka (#1036) üzenetére


Shokkolo
addikt

elég gyanúsan kontakthiba. sz@rul érzékeli a lap a ventit :K
venticsere a legelső megoldási kisérlet

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#1039) Z.Leon


Z.Leon
csendes tag

Okés...csak próbáltam segíteni.... :O
:C :)) :DD

[ Szerkesztve ]

(#1040) Shokkolo válasza Z.Leon (#1039) üzenetére


Shokkolo
addikt

már ne is haragudj, de egy biosnál is jelentkező hibát szoftver deinstallal gyógyíttatni, hatalmas segítség :W
te röhögsz a másikon, nem segítesz

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#1041) z0l1ka


z0l1ka
aktív tag

Mindenkinek köszönöm a segítséget :R Venti csere lesz a következő lépés ,de az majd kicsit később ugyan is vidéken élek és nem olyan egyszerű, hogy beszaladok gyors a számtek boltba holnap :N Rendelni meg nem akarok mivel többe kerülne a futár mint maga a venti :D Körülnézek előbb a környéken lévő boltokba ,természetesen ha más nem lesz muszáj lesz rendelnem..
Na majd jelentkezem és leírom megoldotta e a venti csere ,hátha majd valakinek egyszer a segítségére lesz (bár remélem nem lesz rá szüksége senkinek )
Peace :R
Z.Leon gondoltam én is arra eleinte :) de aztán később már szépen lassan kilehetett zárni a szoftver hibát ahogy azt Shokkolo és Lacielvtars is írta

[ Szerkesztve ]

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#1042) Z.Leon válasza Shokkolo (#1040) üzenetére


Z.Leon
csendes tag

Már nem is haragszom, de én ezt nem így fognám fel,
hanem úgy hogy a jó szándék vezérel, és a saját tapasztalataimat osztom meg...

Az hogy röhögök a másikon, nonszensz...
kérlek a jövőben ne a smile-k használata után ítélj meg...

Kérlek olvasd vissza a fórumtárs problémáit, és azt is hogy honnan jelentkezett a BIOS-nál a probléma...("hatalmas segítség")

Véleménye mindenkinek lehet...

(#1043) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Uraim, ha van itt valaki aki él és mozog.
van a jelenlegi lapom.
amikor indítom a gépet, akkor arra lettem figyelmes hogy viszonylag elég sokáig - relatív - sokáig ott van a TUF logó a kijelzőn...
olyan mintha lassan indulna a lap.
már amióta beüzemeltem ezt a jelenséget tapasztalom, de zavaró, csak régen amikor még m5a97 r2.0 lapom volt annak volt ilyen sokáig ott az asus logó induláskor
majd jött egy bios frissítés él ez eltűnt.
lehet ezen is frissítenem kellene a bios, mert az van rajta amivel gyárilag kaptam (0108) talán
ebben nem vagyok biztos, de tudom hogy azóta van újabb
szerintetek próbáljam meg frissíteni?
igazából ezen kívűl semmi bajom sincs vele, ez sem akkor probléma csak most eszembe jutott, hát gondoltam megkérdezem
előre is köszönöm ha van/lesz válasz, ötlet, vélemény :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1044) scope2007 válasza Lacielvtárs (#1043) üzenetére


scope2007
addikt

sajnos lövésem sincs mi lehet

nálam pl nem is jelenik meg semmi, mert mire bekapcsol a monitor [hdmi módról átvált, dvi-ra] arra már a win8.1 login passwordot kell beírnom olyan gyors... uefi módban lett telepítve a windows..állat

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#1045) Lacielvtárs válasza scope2007 (#1044) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értelek, hát mondjuk nálam is így van ez hogy mire a moncsi bekapcsol addigra már a win 7 animációs jön
tzehát nem azt mondom hogy lassú csak zavaró miért van olyan sokáig ott a TUF logo
de ma lehet tolok neki egy új biost.
a win-t már úgy sem kell újra rakni ezeknél a bioisknál :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1046) Lacielvtárs válasza Lacielvtárs (#1043) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

megoldódott, biost frissítettem... :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1047) scope2007 válasza Lacielvtárs (#1046) üzenetére


scope2007
addikt

nana :D királyság :C

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#1048) Lacielvtárs válasza scope2007 (#1047) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, de azért a szándékot nagyra értékelem és köszönöm :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1049) scope2007 válasza Lacielvtárs (#1048) üzenetére


scope2007
addikt

segíteni sajnos nem tudtam :D

egy észrevétel:
sokkal jobban hasít a rendszer, mert nem telepítettem fel a szutyok intel ahci driver pakkot..
eddig mindig felszoktam.. de az utolsó windows formatnál nem tettem, kivéve ezt: Chipset_SMBus.inf

de ezt ki lehetett nyerni az *.exe fájlból telepítés nélkül.. az csak elbarmolja az ssd-t is, sokkal jobb a "win8 gyárija"
ez még win7 kép, de hogy miről is beszélek:

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#1050) Lacielvtárs válasza scope2007 (#1049) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

^nekem nincsen gondom win 7 64 bit alatt az ahci driverrel, rendben teszi a dolgát az ssd is, meg a hdd-k is.
vagyis eddig nem tapasztaltam semmi hibát... :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.