Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) eladohardver


eladohardver
őstag

Ez így jó nem?

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#352) Skyfish válasza eladohardver (#351) üzenetére


Skyfish
tag

Nagyon szép :R !

(#353) eladohardver


eladohardver
őstag

Ez ténneg jó lap, tudja amit kell.... E8500 C0 + 2x1G Corsair Dominator 3.1 verzió, azt írják micron chip, h melyik azt passzintom.

Prime stabil beállítások oc profilhoz:

4050 cpu 1729 mem

4222cpu 1800 mem

CPU Ratio Setting:7.5
FSB Frequency: 563
PCIE Frequency:100
FSB Strap To North Bridge:333
DRAM Frequency:1800
DRAM CLK Skew on Channel A1
DRAM CLK Skew on Channel A2
DRAM CLK Skew on Channel B1
DRAM CLK Skew on Channel B2
DRAM Timing Control
7-7-7-20
DRAM Static Read Control: Disabled
DRAM Dynamic Write Control: Disabled
DRAM Read Training: Disabled
DRAM Write Training: Disabled
CPU Voltage: 1.43125
CPU PLL Voltage: 1.54
FSB Termination Voltage: 1.34
DRAM Voltage: 2.0
NB Voltage: 1.5
SB Voltage: 1.1
PCIE SATA Voltage: 1.5
CPU Spread Spectrum: Disabled
PCIE Spread Spectrum: Disabled

Amit kihagytam az mind alapértelmezett ...

Ha netán valaki lát hibát a beállításban az javítson thanx... Úgy értem h ha vmi olyasmit látsz ami túl sok és hardverra veszélyes az ordítson!:D

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#354) Skyfish válasza eladohardver (#353) üzenetére


Skyfish
tag

Az a CPU Voltage megy 24/7-ben?

(#355) eladohardver


eladohardver
őstag

hmm... neem! +0,nemtudom mennyit kell neki adni... szóval még 1-egységet és úgy már inkább.... de primeal stabil.... úgy ahogy írtam 3-d-ből kidobál exe hibával.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#356) eladohardver válasza eladohardver (#355) üzenetére


eladohardver
őstag

és a nb volt is naon sok volt....:) megy szépen 1.38-on is.Meglepő.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#357) eladohardver


eladohardver
őstag

.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#358) eladohardver válasza jugeen (#16) üzenetére


eladohardver
őstag

Érdekes mód nálam ezek a beállítások csak nagy cpu-core emeléssel működnek, ha ugyanezeket a voltokat állítom álltalában nem is postol. Mi lehet a gond?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#359) eladohardver válasza eladohardver (#358) üzenetére


eladohardver
őstag

Mikor kibontottam a lapot... lepatt a műanyag porvédő észrevettem, hogy nem ugyanolyan a socket mint az előző giga lapban, vagy előző asus-ban... Szóval úgy tünt mintha vagy nem lenne ott az 1 ik láb, vagy mintha lelenne lapulva.... Kérdés: Nálatok a zacskó levolt ragasztva v sem? Másnál is ilyen a socket, vagy csak nálam? Mert nekem előző asus lapnál levolt ragasztva a zacsesz....

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#360) Mateh


Mateh
csendes tag

Sziasztok a segítségetektre lenne szükségem.van 1 db 4 magos 2,4 GHz procim és feljebb szeretném húzni már próbálkoztam is a 16.dik hozzászólásban leírtakkal de csak pár MHz-et ment följebb a proci sebessége (2400 MHz-->2410 MHz).Ezenkívül az a problémám amint a képen is látható 2d-be csak 1600 MHz a core speed mikor 2400-nak kéne lennie szerintetek miért van ez és hogy lehetne orvosolni a problémát , 3d-be már normális.

(#361) eladohardver válasza Mateh (#360) üzenetére


eladohardver
őstag

milyen képen?:D lol Energia gazdálkodási funkció miatt veszi vissza a core speedet, ha kell csak akkor fog 2400-on futni a procid.... quad core-al nemvolt dolgom...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#362) Mateh


Mateh
csendes tag

erről a képről beszéltem

(#363) Skyfish válasza Mateh (#362) üzenetére


Skyfish
tag

Mikor nincs terhelve a procid akkor a szorzót visszaveszi 6-ra.Ha terhelt akkor gondolom 9-re felugrik.

(#364) Mateh válasza Skyfish (#363) üzenetére


Mateh
csendes tag

hát igen , de elegem lett abból hogy csak 10 MHz-et megy föl ezért tegnap majdnem mindent visszaállítottam autora kivéve az ai overclocker tuner-t és láss csodát 3,5 GHz-ig sikerült feltornászom a procimat így mikor 2d-be van akkor nem 1600MHz-en műkszik hanem 2352Mhz-en+előszőr a cpu voltage auton volt azt meguntam beírtam neki egy nagy értéket 1,7V max de má 1,6V-tól pirosan írja és én 1.575V-ot adtam.

Szerintetek mi lessz ha 1,6<V(volt)<1,7 értéket állítok be?????

(#365) eladohardver válasza Mateh (#364) üzenetére


eladohardver
őstag

esetleg nézz utána hogy miket érdemes állítani me így búcsúzhatsz az alkatrészektől...
Use Google

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#366) charly174


charly174
csendes tag

Sziasztok kellemes karácsonyi ünnepeket.Megjelent a 1702 es Bios

(#367) eladohardver válasza charly174 (#366) üzenetére


eladohardver
őstag

2x2 gigás 1600 as cl7-es kitből melyiket ? Használja valaki hasonlóval a lapot Pls

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#368) Szatesz


Szatesz
őstag

Sziasztok látom mindenkinek a ramkezeléssel van problémálya...Anno nekem is ezvolt vele és nagyon jó lapnak tartom de a ramokat sajnos nagyon válogatja...Két lehetöség van akinek ilyen lapja van és azt szeretné hogy jol menjenek benne a ramok...Vagy vesz Samsung HFC0 chippes ramot ami elég ritka és nem egy tul eröstuningram...A másik meg hogy Micron GTR de ami jobb GTS csippes ramot vesz mert azok meg igenhaladnak benne..A GTS csipp a GTR utodja...Azért tudom mert anno én is szivtam vele ocz ramokkal és utána vettem bele Micron GTS csippes ramot mert csak azzal az igazi...Remélem pár embernek tudtam ezzel segiteni. Én is most adok el 4gb os kitet Micron GTS csippeset...De van egy ismerösöm aki ad el HFC0 os ramot és az is jolmegy ebben a lapban ha valakit érdekel tudok benne segiteni.

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#369) eladohardver válasza Szatesz (#368) üzenetére


eladohardver
őstag

gts csippes kingmaxal próbálom! NIncs vele prime stabil beállítás.... alapon kívül ami 1333....

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#370) Szatesz válasza eladohardver (#369) üzenetére


Szatesz
őstag

Akkor ott más gondvan vagy a kingmax :F Ha visszaolvasol a topik elejéhez ott irjak tobben is hogy milyen ramokkal ment nekik jol...ÉS ugyvan ahogy irtam GTR ,GTS....

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#371) eladohardver válasza Szatesz (#370) üzenetére


eladohardver
őstag

ezek a kingmaxok több lapban nem mennek... csak kb így... és nemcsak nekem nem....

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#372) Szatesz válasza eladohardver (#371) üzenetére


Szatesz
őstag

Hát igen szerintem a ramok ilyen gyengék..... :F

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#373) eladohardver válasza Szatesz (#372) üzenetére


eladohardver
őstag

3 emberről tudok akinek ugyanez a memória van... velem együtt... mind3unknak stabilan max 1500 at megy... olyan mint egy 1333 as memóira amit alig lehet húzni... (mint a corsair) 3an csak nem vagyunk mind agyilag gyengék....

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#374) Szatesz válasza eladohardver (#373) üzenetére


Szatesz
őstag

Igy van ezért mondtam hogy az a kingmax ram hibája mert nem véletlen van ráirva 1333...Nem egy nagy tuningpáldány! De hidd el egy 1600cl7 es GTS csippes ram megy 1800cl7 et is 24/7 re...

[ Szerkesztve ]

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#375) eladohardver válasza Szatesz (#374) üzenetére


eladohardver
őstag

nemhiszem el, me 1600 as cl7es gts ről van szó.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#376) Szatesz válasza eladohardver (#375) üzenetére


Szatesz
őstag

hnm hát igy én sem értem.....Mert nem egy ismerösömnek intéztem többek között magamnak is ramot p5q3 deluxe lapba...És sose volt gond ezért gondoltam hogy itt segitek...Esetleg valami normalisabb rammal pl..G.skill, Cellshock,Corsair Dominatorral probaljatok meg..Vagy CSX Diablo GTSvagy GTR csippessel mennie kell a Kingmaxot sajna nem ismerem...Mert nem mind1 az sem milyen SPD van a ramba beleirva..

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#377) Szabison


Szabison
csendes tag

sziasztok!
nekem is ilyen p5q3 deluxe-om van és az vele a bajom h a RAM-ot (Geil Ultra 4x1 GB 1600 CL7) csak 1066-on tudja "normálisan" olvasni. a normális alatt azt értem h 1600-on és 1333-on fagy mint az állat és 5 percenként kékhalál. :O a szervízbe azt mondták h majd egy BIOS frissítés meg fogja oldani csak idő kérdése mikor jö az a BIOS. :U most a 1702-es verzió van rajta. volt már vkinek hasonló gondja? :F

(#378) Szabison válasza Szabison (#377) üzenetére


Szabison
csendes tag

egy kicsit visszaolvastam és látom nem vagyok egyedül ezzel a dologgal :U
ha volt akinek sikerült előcsalogatni a normális órajelét a memóriájának mindenféle mellékhatás nélkül az írhatna pl melyik BIOS van a lapján?

(#379) eladohardver válasza Szabison (#377) üzenetére


eladohardver
őstag

volt csak nem ezzel a lappal... én pl azt tapasztaltam, hogy a bios frissítésekre lehet várni.... csak nem érdemes

Esetleg próbáld 2x1 el a narancs slotban.... Annak a geilnek mennie kell ebben a lapban 1800 2000 mhz körül is.... Ezen a fórumon sztem találsz beállítást is...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#380) PPSH


PPSH
őstag

szasztok sracok.
ebbe a topicba meg belefer a sima P5Q3 is?
nem talaltam neki kulon topicot. :(
akkor olyan kerdesem lenne hogy most dobtam ossze a gepet 2x2GB DDR3 1600-al OCZ.
be is van love szepen 1600-ra 7-7-7-24-en.nomarmost.
azt vettem eszre hogy tuningolta a proccot alapbol.8*400-on hajtja :F miert csinalja ezt?
vissza tudom tenni alap 9,5*333-ra?vagy a DDR3-nal mar megy az FSB-vel a sebessege?

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#381) Kubu91


Kubu91
csendes tag

Help kellene srácok!

Jó egy hónapja vásároltam ezt a lapot, E8500as procival, és 2x2gb Corsair 1600as memókkal.
A memória támogatás az nem a legjobb a 2gb-s modulokra, érdemes várni, vagy cseréljek olyanra amit támogat jobban a lap?

A processzornál adódtak tegnap óta olyan gondok, hogy durván felmelegszik 100fokra...
CPU Over temperature, , mintha a gyári procihűtő nem tudná kiszolgálni, aztán lehül, ingadozik elég rendesen.
Valaki tudna valami help-et adni?

Előre is köszi

(#382) DanteHix


DanteHix
tag

Sziasztok!

Nekem a kovetkezo probelma jelentkezett:

Eddig hibatlanul ment a gep, stabil volt. Egyik nap kekhalal, ujrainditom, nem tortenik semmi, Windows tolto kepernyonel leall. Ujrainditom parszor, uaz.

Gondoltam, bootolok cd-rol, be is jon a valasztokepernyo, de miutamn kivalasztom, hogy cd-romrol bootoljon, egy sipolas tortenik, ami egeszen addig tart, amig ki nem lovom a gepet. Tobbfajta op.rendszerrel is probalkoztam, es ovlt olyan, ahol nem tortenik semmi,csak all, meg sipolas sem hallatszik.
a konfig: Asus P5Q3 Deluxe, C2D e8400, 2*1 GB OCZ 1600mhz, Gigabyte 4850 1 GB, Casetek 1018, Corsair VX450

Tudom nem sok info, de valami otletet elfogadnek. koszonom

[ Szerkesztve ]

## 5.15 The Angels Have Gone ##

(#383) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Sziasztok. Abban kérném a segitségeteket hogy holtudom a lapban beállitania command ratet ? Sehol nem találom.

Elöre is köszi mindenkinek.

(#384) WOW&CS


WOW&CS
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy sima ASUS P5Q Deluxe lapom van, ahogy elnéztem nem sokban külömbözik a P5Q3 tól. A memóriák mongyuk nekem DDR 2 esek. Szóval lenne egy két kérdésem a lappal kapcsolatban. A lapban egy E8500 foglal helyet és egy ASUS V60 procihűtő gondoskodik a kellemes hőfokról meletteük helyetfoglal 2 x 2 GB OCZ Palatinum memória. Ti milyen beállításokkal hoznátok ki a legtöbbet, ajánlotek e valmi bios frisítést amitől jobblesz a lap? EPU 6 ot használjátok, ha igen jó? Vagy inkább biosban húzzam. Ha lehet kérnem annyi plusszt aki ír nekem egy jó biosbeállítást a voltoknál odaírná azokhoz amiknél vigyázni kell nehogy túl sokat adjak neki meg amiket lehet figyelemnélkül maxra húzni. A memóri feszültségeknél megvannak adva a biosomba min-max, max fölé ne mennyek?

Ennél ti sokkaltöbbet kihoztatok a saját procitokból és ramjaitokból azért kérnék tőletek egy kis segítséget, még egy utolsó mondat milyen programmal ellenőrizzem a proceszoromat hogy nem hibázik, Everest rendszer stabilitásteszt elég neki?

(#385) Menotti válasza WOW&CS (#384) üzenetére


Menotti
aktív tag

A két alaplapnak semmi köze egymáshoz....
Én [itt]
néznék szét a helyedben....

[ Szerkesztve ]

(#386) Henker2


Henker2
addikt

Üdv!
Segitsetek!
Az ASUS P5Q3 Deluxe lapban mennyire muzsikálhat jól egy Yorkfield Q9550-es proci?
Szóval jó üzlet lehet-e egy ilyen lapot venni a Q9550 alá?

Köszi a válaszokat!

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#387) zazahoho válasza Henker2 (#386) üzenetére


zazahoho
őstag

kicsit késve ,de a legjobb választás Yorkfield alá p45 lap
tapasztalatból mondom,elötte x38 asus volt ,de nem voltak barátok :N

viszont én azt kérdezném ,hogy DIABLO 2000MHZ 2X1 GB MEMÓRIÁVAL működik jól a lap?ill picit még húzható is :D ?

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#388) Menotti válasza zazahoho (#387) üzenetére


Menotti
aktív tag

Én nem tudtam 1640 felett járatni....Már a harmadik ram párt próbálom(Diabló 2x1G;Geil 2x2G-nagyon sz.r;most Kigmax 2x2g-kicsivel gyengébb mint a Diabló viszont kevesebb mint fele árban...)

(#389) zazahoho válasza Menotti (#388) üzenetére


zazahoho
őstag

ez a gond lehet procitól is ,ha jól tudom
azért diablónak illne mennie 2000mhz-en lap igaz 2000 mhz oc

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#390) Menotti válasza zazahoho (#389) üzenetére


Menotti
aktív tag

Erről nem hallottam....utánanézek,úgyis procit akarok cserélni....

(#391) #32577792


#32577792
törölt tag

sziasztok

vacillálok két lap között
az egyik a P45-ös Deluxe, a másik pedig az X38-as változata
E8200 proci lesz bele, ram még semmi
ti melyiket javasoljátok (tárgyilagosan csak :)
memóriát azt most csak 2GB-ot tudok bele, abból mit javasoltok?

(#392) echo001


echo001
aktív tag

hi
a kovetkezo problemam mint sok mas embernek
p5q3 deluxe e 8400 proci 4200 ig stabil
geil PC3-12800 1600MHz C7 EVO DUAL CHANNEL 2x 2 gb
GE34GB1600C7DC
ssdnow kingston v+ 64 gb

a memoria mar visszajott a nagykerbol mert visszakuldtem hogy szar de ok teszteltek es jo :(

1600-on sehogy sem megy alapbealitasokkal se
probalgattam az itt talalhato bealitasokat de nem lett sokkal jobb
a max amit kihoztam belole 7-7-7-24 9*445 4005 mhz
es iit jon a csavar az xp sp3 full frissitesekkel megy tokeletesen prime superpi
a win 7-et viszont keptelen vagyok felrakni csak ugy ha a memoria 1333-on megy
otletem sincs. win 7 professional
ahci-be megy a winyo
valaki otlet ?
koszi
ja a legujabb bios van a lapba

Echo

(#393) echo001 válasza echo001 (#392) üzenetére


echo001
aktív tag

a kovetkezo lenne a kerdesem van e egyaltalan olyan 3 gb modul ami megy ebbe a lapva 1333 felett?
elolvastam sok tesztett es egy helyen olvastam hogy :
x2 Kingston HyperX 2GB PC3-13000 Modules
ilyen tipussal teszteltek.
valaki tapasztalat?
bar jo nekem mas tipus is csak menjen :)
elore is koszi.

Echo

(#394) eladohardver válasza zazahoho (#387) üzenetére


eladohardver
őstag

2000mhz en ebben a xar lapban sosefog menni:D 790I ultra lapban esetleg!:D

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#395) echo001 válasza eladohardver (#394) üzenetére


echo001
aktív tag

hi
nekem jo a 1600 mhz is csak menjen stabilan ezt elfelejtettem mondani bocsi

ezekrol velemeny ?
[link]
[link]
[link]
[link]
kingston KHX1600C9D3K2/4G
akinek esetleg ilyen van es megy orulnek ha megosztana ezekre tudnam cserelni a geileket.
udv

Echo

(#396) eladohardver válasza echo001 (#395) üzenetére


eladohardver
őstag

Ocz kingston felejtős! Ha van rá módod cl7 es memóriát válassz(az a gskill jó lehet)! A lap 1900 Mhz körül bírja CSX Diablo-val illetve corsair dominator memóriákkal teszteltem, mind2 D9GTR IC. 2000 mhz-en a memória ezzel a lappal nem fog üzemelni stabilan. Hacsak nem tudtak valami nagyot alkotni a biossal...

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#397) echo001 válasza eladohardver (#396) üzenetére


echo001
aktív tag

kosz az infot :)
a felrertesek elkerulese vegett en 2x2 vel szeretnem te is igy ertetted nem 2x1 ugye ?
bocs szajbaragos stilusert de nem akarnek melle nyulni.
koszi
pontos linket tudnal kuldeni az altalad ajanlott memokrol ?
udv

Echo

(#398) echo001


echo001
aktív tag

erre a corsair-re gondoltal?

[link]

bar csx-et talaltam kicsit ra kell fizetnem de ha megy kutya banja...

Echo

(#399) eladohardver válasza echo001 (#398) üzenetére


eladohardver
őstag

nem egészen, amire én gondoltam az cl7-es, de ezekxerint már csak ezt fogod kapni, d9gtr IC-t már rég nem gyártják.

Ezzel tuti megy 1900 mhz-en Cl7-időzítéssel.

1800mhz Igaz ez a corsair dominator és 2x1GB, de ez ugyanaz az ic, mint a 4gb-os csx:)

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#400) echo001 válasza eladohardver (#399) üzenetére


echo001
aktív tag

koszonom a kimerito segitsedet !
holnapra itt vannak a csx diablok :)
ez lenne az :
[link]

ugy nezem egyrol beszelunk az idoziteseket lenezem a keprol amit feldobtal 1800 on megy clk 7 el boldog leszek:)
feszkot mennyit lehet neki adni ?
1.9 et irnak gyarilag mennyit bir el 2.0 vagy 2.1

innet jon :
[link]

megegyszer kosz a segitseget.
ra se kellett fizetnem draga volt a geil :)

milyen lappal sikerult ezt a frekit kicsikarni a memokbol ?
nem gyenge :Y

[ Szerkesztve ]

Echo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.