Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) jugeen


jugeen
addikt

íme a különbség a három mód között

optimized

compatible

performance mode

(#52) jugeen


jugeen
addikt

amennyiben sikerül majd a közeljövőben kiadásra kerülő BIOS-okkal a 2000-et elérni, akkor lesz ám itt vigadalom :P

[ Szerkesztve ]

(#53) Szatesz válasza jugeen (#49) üzenetére


Szatesz
őstag

Ahha mingyárt kiprobalom felraktam már az ujabb biost is..migyárt csakraktam uj rendzsert mert szarakodott..

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#54) Szatesz válasza Szatesz (#53) üzenetére


Szatesz
őstag

Ezzel a beallitassal 8 perc utan hibat irt a Prime 95 ..De már fejlödés mert 8 percig nemnagyon ment még...:D

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#55) Szatesz válasza jugeen (#52) üzenetére


Szatesz
őstag

Lenne szerinted értelme frissiteni az SPD-t? Még nem csinaltam sose.. :F

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#56) jugeen válasza Szatesz (#55) üzenetére


jugeen
addikt

egy próbát minidg megér. de sajnos P45-ös lapin nem fog menni. kell szerezned egy másik deszkát a frissítéshez.

(#57) Szatesz válasza jugeen (#56) üzenetére


Szatesz
őstag

Hnm hát akkor lehet kihagyom és lecserelem egy olyan micronos ramra mint a tied...Mert ezekkel nemfog menni....

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#58) jugeen válasza Szatesz (#57) üzenetére


jugeen
addikt

semmi eredmény?

(#59) Szatesz válasza jugeen (#58) üzenetére


Szatesz
őstag

Eléggé elvagyok keseredve...
Nem kezeli sehogysem ezeket a ramokat... a legjobb eredmény ami stabil jelenleg 1200 cl6...Feljebb mar nem stabil..Lehet kéne vennem egy olyan gtr ramot mint ami neked volt...vagy te nem adod el? Lecserelem ezeket... Látod szegény over se bir vele akkor én meg hogy birnek:D Ebben a listában meg azt irja hogy az én ramom is GTR:D Hát ezt kétlem...

[ Szerkesztve ]

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#60) jugeen válasza Szatesz (#59) üzenetére


jugeen
addikt

múltkor már írtam az egyik topikban, hogy sajnos az a ramlist nem éppen friss. nem tudom milyen RAM-ra gondolsz, de ami most van Corsair 1800 C7, azt el nem adom! :P

(#61) Szatesz válasza jugeen (#60) üzenetére


Szatesz
őstag

Milyen ramot ajanlassz ami jol menne ebben alapban vagy nemtom lehet veszek valami uj X48 at....Azt csiripeltek a madarak van eladó x48 atok:D

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#62) jugeen válasza Szatesz (#61) üzenetére


jugeen
addikt

tévesen csiripelnek a madarak. ennyi idő alatt feladod? :F én bízom a CSX Diablo-kban, majd szerzek újra GTR-eset és megnézem azzal mit megy a lap. nagyon érdekes eredményeket lehet elérni vele.

(#63) Szatesz válasza jugeen (#62) üzenetére


Szatesz
őstag

Hát nemtudom ennek mar minden lehetö beallitast kiprobaltam és nem akar stabil lenni 1400 felett mar win be lépésnél kékhalalozik....Ezzel kiv vagyok kitudna tobbet kihozni belole...Tehát nemtudom lehet eladom vagy 22 be és veszek valami normalis komoly ramot...Csak nemtudom mit...Vagy lehet egy jobb lapot kéne venni bár igaz a lap és a ram is kb 3 napot ment eddig:D
Én azt olvastam a diabloban is jnl es micron van.... nem?

[ Szerkesztve ]

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#64) beteg válasza Szatesz (#63) üzenetére


beteg
őstag

szerintem még ne ad fel Szatesz!! a ramod is tök jó, a lap is egy szunnyadó erő.. :D
de tényleg!

Csak futni kell!

(#65) Szatesz válasza beteg (#64) üzenetére


Szatesz
őstag

Hát probalkoznék vele még többet is de nemhiszem le hogy ha eddig nemjött be a sok proba ezekutan miért jonne be amikor mnden lehetseges helyzetbe megprobaltam mar beallitani.. és nemsiekrül...Tehát ramcsere leszs avgy lapcsere....Sajna..Nem paszsolnak nézd jugeenak milyen szépen ment azokkal a ramokkal nekem azona bellaitason el sem megy 1400 ig nemhogy még prime:D:D

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#66) jugeen válasza Szatesz (#63) üzenetére


jugeen
addikt

mint láthattad képen is, az én Diablom GTR volt. és amikor én vettem, akkor a nagykereskedésben az összes az volt. sajnos egyre kevesebb kit van, ami GTR-rel lenne szerelve. ilyenek a Corsair 3.1-es moduljai, a Cellshock CS3222580, a Kingston KHX14400D3K2/2GX, és talán még a Teamgroup TXD32048M1600HC7DC ( nem a dark! )

(#67) Szatesz válasza jugeen (#66) üzenetére


Szatesz
őstag

Lehet lecsapok az iponba egy diablora..Csak az a baj nincs ra garancia hogy gtr csippes lenne ..Igy kérdésre meg ugyem tudjak..Nemtom honnan szerezzek eggyet..ezt meg eladom vagy 22 be..:D

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#68) jugeen válasza Szatesz (#65) üzenetére


jugeen
addikt

hidd el, hogy csak BIOS kérdése. és a megfelelő hamarosan itt lesz.

(#69) jugeen válasza Szatesz (#67) üzenetére


jugeen
addikt

az neked nem garancia, hogy a matricán rajta van milyen chippel szerelték? :F

[ Szerkesztve ]

(#70) Szatesz válasza jugeen (#69) üzenetére


Szatesz
őstag

Az én ocz men nincs rajta de halla istennek a diablo kiirja rá..:D Nah akkor utana nézek majd..:D
Hát igen de kitudja mikor jön egy rendes bios hozzá ami jol kezeli az én ramomat is..:D

[ Szerkesztve ]

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#71) jugeen válasza Szatesz (#70) üzenetére


jugeen
addikt

azt tudom javasolni, hogy ha GTR-t szeretnél, akkor gyorsan kezd el keresni, mert a micron már leállította a gyártását. a készletek végesek, ha még vannak.....

(#72) AirBooms válasza jugeen (#71) üzenetére


AirBooms
addikt

Hali!

Akkor ezen a topikon is jól rákérdezek nálad, hogy mikor tudom megvenni a 2x2 gigás CSX 2000-es modulokat nálad (nálatok)?
;) :B
Üdv. :R

(#73) ^Boss válasza jugeen (#71) üzenetére


^Boss
őstag

helyette jon a GTS ugye? azzal is el lehet erni a GTR eredmenyeit tobbe-kevesbe igaz?

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#74) ^Boss válasza AirBooms (#72) üzenetére


^Boss
őstag

mi lesz a cellekkel? :O

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#75) jugeen válasza ^Boss (#73) üzenetére


jugeen
addikt

GTR/GTS/GTN mind egy kutya, mind V48-A kódon futott a Micron-nál csak más bin-ben kötöttek ki. mindhárom gyártását leállították.

(#76) jugeen válasza AirBooms (#72) üzenetére


jugeen
addikt

holnap tudok nyilatkozni, mert egyelőre a CSX kapcsolatunk külföldön tartózkodik.

(#77) ^Boss válasza jugeen (#75) üzenetére


^Boss
őstag

hat ez sajnalatos. es valami "utod"-rol tudsz esetleg, vagy a JNL-t preferaljak mostantol?

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#78) jugeen válasza ^Boss (#77) üzenetére


jugeen
addikt

a JNL/JNM az utód. :((

(#79) keIdor válasza jugeen (#78) üzenetére


keIdor
titán

Nem értem én se, hogy miért kellett leállítani a gyártását a GTR/GTS/GTN-nek... :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#80) ^Boss válasza keIdor (#79) üzenetére


^Boss
őstag

hat mivel nagyobb a chip, gondolom nem volt tul gazdasagos a JNL-hez kepest, ami vegulis otthonra elvileg 24/7-ben meg talan jobb is, aztan ugy latszik kompatibilitasi szempontbol megsem egy nagy durranas

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#81) jugeen válasza keIdor (#79) üzenetére


jugeen
addikt

egyszerűen olcsóbban lehet előállítani a JNL-eket. nincs olyan gyártó, aki ne azon törné a fejét, hogy tudná mégjobban optimalizálni a költésgeit. a micron-nak is az OEM célcsoportja. a bohóckodást meghagyja a Lexar csoportjának és a többi tuning ram-okat brand-elő cégnek.

(#82) jugeen válasza ^Boss (#80) üzenetére


jugeen
addikt

úgy még szebb a JNL magyarázata, hogy aki nem bench-eli szét az agyát, annak elég a JNL is. sokat gondolkoztam azon és beszégettem XS-ekkel, hogy ezt vajon miért írják, mondják. és az egyszerű magyarázat, hogy talán 1800 CL8-nál 0.05-vel kevesebb kellhet neki. ettől eltekintve a JNL-lel szerelt kitek nagy többsége kaki. sokkal nehezebb JNL-ből jót kifogni, mint GTR-ből rosszat. a jó JNL ára meg elég drága. pl. Cell Shock 1866

(#83) jugeen


jugeen
addikt

úgy tűnik a performance level 6-nak is van létjogosultsága 1800-on :)

(#84) keIdor válasza jugeen (#81) üzenetére


keIdor
titán

Csíkszélesség csökkentéssel se lehetett volna megoldani? :F Kár... lassan én is cserélnék DDR3 rendszerre, de ha ennyire nehéz a JNL-t stabilizálni, akkor GTR-t vettem volna, mivel csak P45 lap jöhet szóba.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#85) jugeen


jugeen
addikt

az az érzésem, hogy megint jó pár ember le fog csúszni a jó DDR3-as kitről, mert annyit hezitál. mindeközben meg azok az emberek, akik a cimke miatt veszik meg a terméket, a tuninghoz nem értenek, azoknak meg ott fognak elrohadni a gépükbe a jó kis modulok "valamilyen" beállítás mellett.

(#86) Szatesz válasza jugeen (#85) üzenetére


Szatesz
őstag

Ezért kell most lecserelnem valami jo ramra...Akkor te a diablo t ajanlod? abbol is a gtr chippest?Mert akkor nézetek oylat valahol...

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#87) ^Boss válasza jugeen (#85) üzenetére


^Boss
őstag

naja, sztem megmarad a Gskill is (ugye az GTS), nem adom el, hogy aztan majd egy JNL-lel szenvedjek, annyira nem egeto szukseglet az a penz, amit itt kapnek erte (lo... penzekert mennek itt a kitek, es meg ugysem veszi senki meg oket)

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#88) ^Boss válasza jugeen (#83) üzenetére


^Boss
őstag

iras, masolas jobb, mint X48nal, viszont olvasas kevesebb. ennek van valami magyarazata vagy ez szimplan igy lesz a P45 vs. X48nal mindig?

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#89) jugeen válasza ^Boss (#88) üzenetére


jugeen
addikt

sajnos még csak 2T van, de remélem 1T is és akkor meglátjuk mi lesz még ebből. az biztos, hogy nagyon igéretes lapnak tűnik. gondolom ez utóbbi véleményem már jó párszor leírtam. :))

(#90) ^Boss válasza jugeen (#89) üzenetére


^Boss
őstag

uff tenyleg, ez csak 2T, bar olyan sokat ugy tudom nem szamit, de ki tudja P45-nel ez hogy alakul

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#92) AirBooms válasza jugeen (#85) üzenetére


AirBooms
addikt

Ezt most hogy kell érteni? :F
Én azonnal megyek a 2x2 giga CSX 2000-es kitért (vagy esetleg jobbért, ha lesz addigra), ahogy jelzed, hogy indulhatok! :K

(#93) jugeen válasza AirBooms (#92) üzenetére


jugeen
addikt

úgy kell érteni, hogy a Micron a JNL-el valami hasonlót tett, mint amikor azt mondják két lépést vissza és egyet előre. a CSX 2*2GB-os Diablo-jára nagyon kiváncsi vagyok, mert az általam ismert 4GB kitek között nincs GTR. erre azért szeretném felhívni a figyelmed. természetesen ettől simán lehet eltérés, és mehet sokkal jobban is, de jelenleg az OCZ, a Corsair és a Patriot is csak NV790i esetén garantálja a 2000-et. ez vonatkozik a 2GB és a 4GB kitekre is.

[ Szerkesztve ]

(#94) AirBooms válasza jugeen (#93) üzenetére


AirBooms
addikt

Akkor most ajánlod, vagy nem? Vegyem, ne vegyem? :B
Én venném...

(#95) jugeen válasza AirBooms (#94) üzenetére


jugeen
addikt

ha vennéd, akkor vegyed. annyit írtam, hogy jelenleg senki sem garantálja a 2000-et X48 esetén. egy szóval sem írtam, hogy nem ajánlom. azt tudom mondani a termék ismeretének hiányábanl, hogy ha GTR az 1GB-os moduloknál ekkorát tudott alakítani, akkor a 2GB-os moduloknál is lehet hasonló teljesítményre számítani.

(#96) AirBooms válasza jugeen (#95) üzenetére


AirBooms
addikt

Szóval, akkor hol mikor mennyiért? :B :D

(#97) jugeen válasza AirBooms (#96) üzenetére


jugeen
addikt

ott ahol, akkor amikor és annyiért amennyi. már párszor elmondtam neked, hogy sajnos nem tudok infóval szolgálni. céget meg nem fogok publikusan reklámozni, ha esetlegesen tudnám.

(#98) AirBooms válasza jugeen (#97) üzenetére


AirBooms
addikt

Várom a privátot... :K

(#99) SzlobiG válasza jugeen (#85) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hmm, még a végén rábeszéled itt a népet, hogy most váltsanak DDR3-ra.:D

Számomra csak egy probléma van vele, hogy nekem 4giga kell és 4X1gigás modulok nemtudom, hogy mennének együtt. Elvileg ezeken JNL-van ugye? Mer ha vennék akkor ilyet vennék kettő kitet ami 60K-ból kijönne.:U

Airbooms: Neked ez kell.:D

[ Szerkesztve ]

(#100) jugeen válasza SzlobiG (#99) üzenetére


jugeen
addikt

az 1600 EB-n JNL van, a 2000-esen meg Samsung HCF8. mint olvashattad, az OCZ nem vállal garanciát, hogy intel lapban vigye is a 2000-et.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.