Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) norbiphu


norbiphu
senior tag

Sziasztok!

Amikor elindítom a gépemet akkor kettőt sípol. Leellenőriztem mindent, kivettem a most vásárolt TV tunert például. Vettem egy memóriát a másik mellé gondoltam ezért sípolt. De amikor még egy volt benne akkor sípolt. Próbálgattam mindenhogy kombinálni a memóriákat (a kettő kékbe, a kettő feketébe, csak a régit, csak az újat) de mindig sípolt. Már mindent megigazítottam kitisztítottam belülről a gépet azért. (az egyik memória PQI, a másiknak nincs neve mindkettő 512 DDR 400 MHz,a proci 2,6os P4). Már teszteltem a memóriákat AIDA-val, SiSofttal, meg System Mechaniccal is.
Mi lehet a baj?

Screammm

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#2) norbiphu


norbiphu
senior tag

Sziasztok!

Amikor elindítom a gépemet akkor kettőt sípol. Leellenőriztem mindent, kivettem a most vásárolt TV tunert például. Vettem egy memóriát a másik mellé gondoltam ezért sípolt. De amikor még egy volt benne akkor sípolt. Próbálgattam mindenhogy kombinálni a memóriákat (a kettő kékbe, a kettő feketébe, csak a régit, csak az újat) de mindig sípolt. Már mindent megigazítottam kitisztítottam belülről a gépet azért. (az egyik memória PQI, a másiknak nincs neve mindkettő 512 DDR 400 MHz,a proci 2,6os P4). Már teszteltem a memóriákat AIDA-val, SiSofttal, meg System Mechaniccal is.
Mi lehet a baj?

Screammm

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3) norbiphu


norbiphu
senior tag

Sziasztok!

Amikor elindítom a gépemet akkor kettőt sípol. Leellenőriztem mindent, kivettem a most vásárolt TV tunert például. Vettem egy memóriát a másik mellé gondoltam ezért sípolt. De amikor még egy volt benne akkor sípolt. Próbálgattam mindenhogy kombinálni a memóriákat (a kettő kékbe, a kettő feketébe, csak a régit, csak az újat) de mindig sípolt. Már mindent megigazítottam kitisztítottam belülről a gépet azért. (az egyik memória PQI, a másiknak nincs neve mindkettő 512 DDR 400 MHz,a proci 2,6os P4). Már teszteltem a memóriákat AIDA-val, SiSofttal, meg System Mechaniccal is.
Mi lehet a baj?

Screammm

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#4) norbiphu


norbiphu
senior tag

Bocsesz, töröljétek majd a többi üzenetet. Nem dierkt küldtem háromszor de beállt az egész PH!.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#5) norbiphu válasza norbiphu (#4) üzenetére


norbiphu
senior tag

Senki? :(

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#6) Frigo


Frigo
őstag

A POST nem szokott üzenni valamit indításnál pl ilyeneket:
''system failed memory test''

(#7) norbiphu válasza Frigo (#6) üzenetére


norbiphu
senior tag

Nem kaptam, de a memóriákat leteszteltem a Memtest progival és nem jelzett semmi hibát. Én is a memóriatesztelő hibájára gondolok.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8) Frigo válasza norbiphu (#7) üzenetére


Frigo
őstag

Az egy dolog hogy a memóriák mennek de lehet hogy az alaplap nem kedveli őket :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.