Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) bergusz


bergusz
tag

Jó lenne, ha valaki tudna seggíteni!

Laptop javítás és alkatrészek! 06304370507

(#152) drpele


drpele
senior tag

sziasztok,

használ valaki Asus A7V600-as lapot SATA-s DVD íróval?
Mik a tapasztalatok?

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#153) tenshun


tenshun
tag

hali
lenne egy kis problémám: nemtalálom az alaplapos cd-t és nem tudom felrakni a hálókártya driver-ét. Tudna vki egy linket ahonnan letölthető lenne ez?

(#154) iday válasza tenshun (#153) üzenetére


iday
aktív tag

www.asus.com.tw ki gondolta volna... :))

http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#155) tenshun válasza iday (#154) üzenetére


tenshun
tag

köszi :)

(#156) kBagyula


kBagyula
senior tag

Sziasztok!

Problémám lenne a fent nevezett alaplappal. Nevezetesen az, hogy sajnos a költözésem alatt elkallódott az összes drivere, dobozostul.... Mivel újra szeretném rakni az XP-t kéri a telepítés elején a sata lemezt, ellenkező esetben nem folytatható a telepítés, mert nem látja a merevlemezt...

Ha valaki lenne oly kedves és valami úton módon elérhetővé tenné számomra a driverét a satának, annak örök hálával tartoznék. (Úgy emlékszem ez egy floppy volt anno)
A netet túrtam tegnap egész délután, de érdemleges dolgot nem találtam sajnos.

Segítségeteket köszönöm előre is!

(#157) BluEyes válasza kBagyula (#156) üzenetére


BluEyes
őstag

Via csippszet, vt8237. Itt keresgéllj!

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#158) fdisk


fdisk
őstag

Szép napot.

Remélem nem nagyon halott a topik.
Van a barátnőmnek egy ilyen lapja(X nélküli).Tudom egy őskövület a gép :-D ,de neki csak netezni kell,arra meg még jó.
A gondom az az,h bár ha jól tudom ezen már 2.0-s usb csatik vannak, mégsem jó vmi.
Van egy DT100-as kingston pendriver-om.(16GB).Az én gépemmel nincs gond a pennel.
A bnőm gépével az írás az vmi katasztrófa.(2,5MB max):-/ .Olvasás az ok.(kb.20MB)
Tud esetleg vki megoldást arra,h gyorsabban tudjak írni ezen a gépen?
Nézegettem már a biost,de semmi olyant nem találtam ami érdembe segítette vna.
A driverekkel minden ok.(legalábbis a feladatkezelő szerint).

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#159) smongergo


smongergo
csendes tag

hi! Vki nemm tudná azt h van a gépem (asus a7v600 alaplapú albacomp activia) olykor fogja magát le áll és után semmit se csinál legutóbb még op-ot se engette feltenni :((( de már jó de mi lehetett a hiba?? Jah meg vmit nem lehetne csőszni a gpu-val hogy jobb teljesítményű legyen vagy kicserélni??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.