Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Nem lesz rövid történet, de számítok türelmetekre, és megértésetekre!

Sziasztok!
Szeptemberől élvezem egy ilyen alaplap ''áldásos'' tevékenységét életemben. A köv. egységekkel.
Seagate 80 GB SATA
Seagate 80 GB PATA
DVD
CD-RW
(SATA volt a rendszer, így szabadon maradt egy IDE csatorna a vendég vinyóknak. plusz volt egy rendszer a PATA-n is, de nem használtam túl sűrűn.))
Egy rosszul szellőző házban lett elhelyezve, ezért gondoltam teszek bele egy házhűtő ventillátort, a jobb szellőzés érdekében.
Az elhatározást tett követte. A gépet és a házat darabokra szedtem. Kivágtam a venti helyét, majd összeszereltem mindent. Elsöre nem indult a venti. Oldallap le. Kábel mozgatás. Venti megy. A rendszer viszont nem állt fel A SATA-n levő rendszer kékhalál még csökkentett módben is. Elsőre ment az XP. A PATA vinyón levő XP csak akkor indul, ha a SATA nincs benne. Csökkentett módban indítva arról panaszkodik az XP, hogy valamit nem tudott menteni az egyik partícióra.
Nem tudtam mire vélni a dolgot. Cserélgettem a kábeleket, mozgattam semmi. Végül kiderült, hogy a SATA vinyó tápkátalakítójából az egyik csatlakozó a molex aljzatban nem rögzül, és hátrcsúszik amikor összedugom. Tehát hol volt áram a vinyóban hol nem.
Király! 500 Ft-os alkatrész tönkrevágta a vinyómat.
Másnap Asus P4P800 alaplapra vinyó ráköt. XP-t indít. Minden rendben, csak a SATA vinyón szerinte 4 kb bad sector. Vinyó vissza A7V600-ra: eredmény semmi, ill. az XP egyáltalán nem indul boot disc failure...
Próbáltam rá telepíteni Win-t. A telepítő megtalálja a vinyót, megformázhattam NTFS-re, felmásolja az állományokat, aztán az újraindulásnál ismét disc boot failure...
Szörnyű felismerés fogalmazódik meg bennem: az alalplapi vezérlő is belehalt a történetbe?!
Mindegy, mindkettő gariba vissza, aztán majd a szervízben eldöntik melyik a ludas.
Az eset pont szilveszter környékén volt, minden zárva, így volt időm próbálkozni.
A PATA-n levő rendszer ha látja -nem biztos, akkor csak egy partíciót, de olvasni nem tudja. Meguntam a próbálkozást.
Január 2-án este gép indít SATA nélkül: eltünt a rendszer a PATA vinyóról. Értetlenül álltam a dolog elött. PQMagic nem tudja olvasni a PATA vinyót - fdisk sem. A gyári Seagate programok megtalálják a vinyót. A diagnosztikai program szerint a vinyó rendben. Rendszert telepít rá ismét. Minden rendben.
A biztonság kedvéért SATA vinyóról P4P800-ban partíciókat töröl, CHKDSK: A VINYÓ HIBÁTLAN. Mégis csak az alaplap hibás?
Haza. Vinyó be. PATA-n levő (friss) rendszert indít, kérdés: A vinyó nincs formázva. Formázza?
Időközben felfedeztem, hogy a hátlap fülei közül egy belelógott az egyik USB aljzatba, illetve a LAN dugó helyére. Alaplap ki, füleket megigazít, minden vissza.
A rendszer nem indul!!!!!!!!!!!!!!!!
Különboző helyeken akad el:
- IDE eszközök detektálása el sem indul
- IDE eszközök detektálása elött
- IDE eszközök detektálása elött csak a prociig jut el
- belép a BIOS-ba és a CPU settings-nél panaszkodik valami beállításra a CPU speed re hivatkozva (BIOS-ban minden alapon)
- kínomban lehúztam a z alaplapról az IDE led kábeleket, mert vagy nem világított, ha megfordítottam, akkor meg folyamatosan. Ezután elindult a Win, de egyáltalán nem biztos, hogy ez oldotta meg a problémát.
Minden megy. SATA-ra is sikerült rendszert tennem, de: a SATA vinyót csak 32 GB-nak látja, és nem tudja olvasni. A PATA teljes fizikai megvalósulásában olvassa a SATA-t.
Futattam egy memtestet az all tests futott 14 órán keresztül (2 pass) no errors mellett....
Jelenleg működik a gép láthatólag minden rendben.
Mondjatok valamit erre a ''rövid'' történetre!

Köszönöm mindenki kitartását, aki az olvasásban eddig jutott. :)

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#2) sarti


sarti
csendes tag

Szia!
Nekem is van egy ilyen alaplapom. Még december közepén vettem. Egy 2600+-os barton, 160gb samsung (ide), 512/400 ram és ati9600pro ment bele. Én is szívtam vele az elején. Amikor összeraktam, nem akart indulni, venti felpörög és semmi. Vagy elindult de a bios setupnál lefagyott annál tovább nem jutottam. Cserélgettem a Vkártyát a régivel, a ramokat még a vinyót is, de semmi változás. Egyfolyt. fagyott vagy el sem indult. Végül barton ki tbyrd be és jó volt. Na mondom akkor szar a barton, de azért mégeggy próba. Visszateszem a bartont és jó azzal is.
Amit nem értek.
Xp felment minden ok, bár ati driver nem volt mind jó csak a 3.9-es, kb két hét mulva bekapcs és ugyan az mint fent. (még csak meg sem lett mozdítva a gép, előtte levő nap jó volt) Negyed óra szenvedés majd nemtom mitől de újra jó lett, azóta (egy hete) megint jó. Egyébként elég sokat használjuk, minden teszt lemegy rajta.


[Szerkesztve]

Minden nézet, nézőpont kérdése.

(#3) misimagaki válasza sarti (#2) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Úgy tünik, mintha kontakt hiba lenne. De hol? Vagy éppen hol? Nekem egy Tbred 2600+ fut benne. ha megy nincs is vele semmi gond. Úgy látszik örülni kell ha megy és nem szerelgetni meg ilyenek :))
Olyanban nem tudsz segíteni, hogy miként varázsolható elő indulásnál a boot menúje?
Korábbi Asus lapjaimnál ESC nyomogatására jött elő, de most nem akarja a dolgot.
Jó lenne, ha bootnál nem kellenne állandóan a BIOS-ba rohangálni, ha valamit változtatni akarok a boot sorrenden...

Szenvedni én is szenvedtem. Volt olyan, hogy csak floppyról indult el, de aztán mindegy volt honnan akarom bootoltatni. Érdekes egy jószág ez! :)


U.I. Azt hiszem reggelig nem leszek net közelben (valószinűleg).

[Szerkesztve]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#4) sarti válasza misimagaki (#3) üzenetére


sarti
csendes tag

Azt én sem tudom.
:(

Minden nézet, nézőpont kérdése.

(#5) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Érdekes jelenség az is, hogy a XP2600+ TBred magos proci 2083 MHz helyett ''csak'' 2066 MHz ketyeg (by Aida). Tulajdonképpen nem is értem, hogyan lehetne 2083 Mhz, amikor 12,5x166=2075 MHz!? :U

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#6) #25954560 válasza misimagaki (#5) üzenetére


#25954560
törölt tag

es vala az oskor meg a 100MHz. es a nagytudasuak leosztak a 100MHz-et harommal. es vala a 33.3MHz az mely mind az IDE busznak juta. es keletkeze a PCI es az AGP es ok is reszesedtek a 33.3MHz-bol. az AGP ketszer is. es ezen idok ota az alap 33MHz az 33.3MHz es a 166MHz az 166.6MHz es 12.5x166.6MHz az majdnem 2083.

Amen

(#7) Hun'reeth válasza misimagaki (#5) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Rendkívül egyszerű. :D Mert az nem 166 hanem 166,66.... ;)
Ahogy a PCI sem 33 ill. az AGP sem 66. ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#8) misimagaki válasza #25954560 (#6) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Köszi! :)
Az Aida szerint így néz ki a dolog:
AMD Athlon XP, 2066 MHz (6.25 x 331) 2600+

De még egyetlen más erre hivatott szoftver sem írta ki, hogy 2083 MHz, sőt a mb telepítő cd-jén van egy info rész ahol szintén kiolvassa a főbb adatokat. Ott még alacsonyabb frekvenciát detektál?!

A fentebb leírtakhoz valami hozzáfűzni való?

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#9) misimagaki


misimagaki
aktív tag

A jelek szerint nálam a 166,66 csak 161,5 MHz. Akkor most szomorú legyek, vagy ez van és legyek továbra is vidám? :)

Bár az Aida a proci tulajdonságainál meg ezt írja:

[ Processzorok / AMD Athlon(TM) XP 2600+ ]

Processzor tulajdonságai:
Gyártó AuthenticAMD
Verzió AMD Athlon(TM) XP 2600+
Külső órajel 166 MHz
Maximális órajel 2250 MHz
Jelenlegi órajel 1916 MHz
Típus Central Processor
Feszültség 3.9 V
Állapot Engedélyezve
Foglalat megnevezése SOCKET A


Lehet, hogy jól érzem, hgy ezzel a résszel az Aidaban talán ne fogléalkozzak???

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#10) misimagaki válasza Hun'reeth (#7) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Köszi!
Az ember ilyenkor döbben rá, hogy milyen nehezen tanul meg dolgoka, és milyen gyorsan képes azokat elfelejteni.... :DD

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#11) #25954560 válasza misimagaki (#8) üzenetére


#25954560
törölt tag

van. sok alaplapnak pontatlan az orajelgeneratora vagy van, ahol az fsb-vel is jatszanak akarmilyen okok miatt. pl egyik-masik lapnal csokkenthetik (meg nem lattam ilyet), hogy stabilabb legyen vagy megemelik _picit_ az fsb-t, hogy amikor te beallitod a 133-at, o akkor is 135-ot ad es igy a tesztekben jobb eredmenyt er el azonos kepessegu lapok kozott. en hiszek az aidanak, sztem is 165.5 MHz az fsb-d de az teljesen jo, nem? ha zavar, probald meg a bios-ban egyetlen MHz-zel feljebb huzni, ha lehet

(#12) misimagaki válasza #25954560 (#11) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Igazad van, már számolni sem tudok. Jól haladok az öregkori szellemi leépülés felé. (Bár még csak 30 vagyok :) )

Az alaplapról írt történetemhez valami kommentár??

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#13) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Az is érdekes, hogy a BIOS-ban 1,65 V a CPU VCore. Az Asus Probe 1,63 V-z olvas az Aida pedig:
Feszültség értékek:
CPU mag 1.74 V
+3.3 V 3.33 V
+5 V 4.81 V
+12 V 12.16 V
+5 V készenléti 5.08 V

Ha 1,74 V lenne, akkor talán érteném, hogy miért melegszik egy kicsit jobban a vártnál.......

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#14) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Nem tud valaki segíteni az induláskor előhívható bootolási sorrendet variálható menű megjelenítésében.

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#15) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Vannak topicoc, amik halálra itéltetettek már a megnyitás időpontjában, szerintem ez is ilyen lehet!
:) :)

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#16) misimagaki


misimagaki
aktív tag

UP

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#17) misimagaki


misimagaki
aktív tag

UP

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#18) P_E_T_I válasza misimagaki (#14) üzenetére


P_E_T_I
csendes tag

Ugyanilyen lapom van és az ESC-re simán előjön a bootmenü.
Bekapcs után, miután felvillantotta kétszer a bill. ledeket nyomok egy escape-t és előjön.

(#19) misimagaki válasza P_E_T_I (#18) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Jelenleg ha a bekapcsolás pillanatától folyamatosan nyomom a ESC-t, akkor sem tudom eltalálni, hogy mikor jön elő a boot menü.

Érdekesség:
A vasárnap reggel még elindulni sem hajlandó PQMagic8 délután simán megformázta, particionálta a PATA vinyót. Reggel óta semmi sem változott a hardverben. Értehetetlen!!!

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#20) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Kedves Urak!
Tegnap egész délelött VCD, és SVCD -t kódolt a gép. Délután még a feleségem is használta. Én csak késő este mentem haza, a gépet nem kapcsoltam be.
Most hívott a feleségem, hogy a gép nem indul .
Megjelenik egy fekete alapon fehér felirat, hogy az XP valamilyen hardveregység hibája miatt nem indítható, de az is lehet, hogy valamelyik softver összetevő újratelepítése szükséges. Végezzek javítást, vagy valami ilyesmit. Még a csökkentett mód sem indítható. És ennyi. Senki, és semmi sehova....

Megőrülök az egész fostalicskától..... :O

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#21) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Akkor leszek igazán kész, ha haza érek, és megy majd minden, mintha mise történt volna. (hogy jön ki a pap a templomból? - Mintha mise történt volna.)
:) :O :(((

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#22) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Miért mondok mindent kétszer? Miért mondok mindent kétszer?

[Szerkesztve]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#23) szasanyi válasza misimagaki (#14) üzenetére


szasanyi
félisten

F8 gyakori nyomogatásával hívhatod elő - a WinXP betöltése előtt természetesen

(#24) misimagaki válasza szasanyi (#23) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Próbálva, korábban. Nem működik. De azért köszi!

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#25) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Hát sajnos a rendszer nem indult este sem.
Feltettem egy XP-t a PATA vinyóra, és: ha a SATA csatlakoztatva volt az alaplaphoz, akkor a Win egy ponton elakadt, és nem ment tovább. Abban a pillanatban, hogy lehúztam azonnal betöltődött a rendszer és minden rendben volt.
A Seagate programjai: Seageta Disc Diagnostic, illetvea Seagate Starter Disc minden további nélkül megtalálták mindkét vinyót. Semmilyen más programmal nem tudtam ezt megtenni. Bár a Starter program csak akkor tudott valamit kezdeni a SATA-val. ha a PATA is mellette volt, egyébként betöltődött, és megköszönte, hogy használtam, és kilépett.
DE: a Starter lemezen vannak utility-k, amik segítségevel tudtam archiválni a PATA vinyóra (Copy partition). Majd az egész vinyóról töröltem mindent, és megformáztam egyben a 80 GB-t NTFS-re.

EZUTÁN A WIN BETÖLTÖDÖTT, ÉS TUDTA KEZELNI A VINYÓT, TUDOTT RÁ ÍRNI, ÉS OLVASTA AZT AMIT RÁ ÍRT. SZÁMOMRA EZ EGY KICSIT ÉRTHETELEN!!

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#26) misimagaki


misimagaki
aktív tag

:O :F

[Szerkesztve]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#27) kacsa2


kacsa2
csendes tag

Sziasztok! 2 napja vettem egy A7V600-X-es alaplapot és hozzá egy 2500 Bartont.
A problémám a következő: windows telepítésekor mindig elszáll egy véletlenszerűen kiválasztott fájlon, hogy azt nem tudja olvasni. Jó gondoltam, CD, megnéztem másik windows CD-vel ugyanez. Megpróbáltam más CD-ROM-mal hasonló eredménnyel jártam. Kipróbáltam azt is, hátha a cd hibás, fogtam lemásoltam a file-okat cd-ről a winchesterre, de akkor is előjött a hiba. Ilyenkor mi lehet a gond???? A szalagkábelt próbáltam, már csak egy videókártya és a memória van a gépben.
Én arra gondolok, hátha a memória nem jó v. vmi vezérlő. Van vkinek hasonló tapasztalata, tud valaki segíteni????

Ui: A memória 2 db samsung 256 Mb 266 Mhz, egy codegen 400W táp van benne és egy ide winchesterre szeretném telepíteni a windows xp-t)

(#28) BL


BL
csendes tag

Sziasztok!
A7V600-X alaplaplap és AMD2600+ proci DDR ram 512MB/333
A jelenség a következő: 2083MHZ-en egyszerűen leáll a gép,( XP oprendsz.) a felhasználó kiválasztása után. 1660-on megy.Mivel alaplapot cseréltem (AK32V-ről), gondoltam újra húzom az XP-t, de csak a vezérlők betöltéséig jutott el tovább nem. Kipróbáltam minden variációt a frekvenciák beállításánál de 1800 fölött mindig kikapcsol a gép. A furcsa az egészben, hoggy a régi alaplappal visszafogott memoria freki mellett, már ment 2063MHz-en.
Valaki tud segíteni mi lehet a baj? ( Ezüstös hűtő zsírt használtam és elkenődött nem tudtam 100%-osan letakarítani, okozhat ilyen problémát?).

Előre is köszi

(#29) stpotty


stpotty
tag

HI!

Meg tudja valaki mondani, hogy elfér-e egy zalman CNPS7000A-AlCu hűtő ezen a lapon?

(#30) Alvin_ti4200 válasza stpotty (#29) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Igen, csak rálóg egy picit a memóriafoglalatokra.

(#31) stpotty válasza Alvin_ti4200 (#30) üzenetére


stpotty
tag

De a ram azért elfér benne, vagy nem?

(#32) Alvin_ti4200 válasza stpotty (#31) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

De

(#33) stpotty válasza Alvin_ti4200 (#32) üzenetére


stpotty
tag

Köszi

(#34) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Az a helyzet, hogy ez az A7V600 érdekes egy jószág. Nekem január óta megy úgy, hogy a Pri Master egy PATA vinyó. Ezen van a rendszer. Melette van egy SATA vinyó, ami csat storage. Szomorú vagyok, da a SATA-n nem marad meg a rendszer. Egyébként egy baráto most vett egy ilyen lapot, és vannak érdekes dolgai elsőre is. Pl. frissen telepített rendszerrel nem indul újra az XP, a Terratec hangkártyája, ami deddig kitünően működött, mindenféle zajokat szed össze.
Azt mondom,boldog az, akinek még nem volt szívása ilyen lappal....

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#35) drpele


drpele
senior tag

Végre van új bios az A7V600-X-hez!
Akinek ilyen lapja van érdemes feltenni, mert:
1.) Sokkal gyorsabban bootol a lap
2.) Volt 1 olyan problémám, hogy minden 2. vagy 3. indításnál lehalt az egész, mintha túlhúztam volna a procit (pedig no tuning), ez mexűnt


[Szerkesztve]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#36) Sanya


Sanya
nagyúr

hali. vettem egy ilyen a7v600-x-es alaplapot.

Kérdésem: hosszabb használat után, ha kikapcsolom a gépet, sokáig nem akar beindulni(pontosan addig, míg a proci bordája le nem hűl. ezt hol lehet kikapcsolni?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#37) Noctua


Noctua
csendes tag

Jesszusom! Úgylátom elég sokan szívunk ezzel az alaplappal :(((
Nálam is ilyen random restek meg kékhalálok meg ilyenek voltak
amitől a falra másztam mert se memteszt nem hozott hibát
se nem melegedett se semmi cserélgettem vidkártyát professzort
meg mindent míg hosszas szopás után kiderült hogy a 2db 256-os
samsung ddr400 as ram nem hajlandó csak 333-on normálisan
menni. Azóta semmi baja. Jah és nálam is barton 2800+ os proci
szal gyanús ez az összeállítás barton proci a7v600 alaplap
samsung ddr ram :) Mindenki vigyázzon vele. ;)

(#38) busman válasza Sanya (#36) üzenetére


busman
addikt

Akkor lehet hogy nem jol van fenn a borda,ezzel én is szívtam

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#39) Sanya válasza busman (#38) üzenetére


Sanya
nagyúr

szerintem jól van fenn rajta, 48-53 fokos a palomino magos procim. vagy nem?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#40) warezlord


warezlord
tag

hajjátok?
Én most vettem sulinettel Asus A7V600 lapot amd athlon xp 3200+ procival.
Minden megvan már, csak még a procihűtő meg a ház, de ház van otthon, mert a régi gépet kiszedem stb... :)
Na és az uj gépemet (a7v600, 3200+) nem merem elindítani procihűtő nélkül, mert félek hogy belehal a kicsike, inkább megvecem a hűtőt, és azután majd szórakázok vele...
Tehát akkor ha eddig érthető volt, akkor most nem akarom összerakni a gépem, mert megvárom a procihűtőmet, és akkor az uj gépem darabjai a szobámban vannak a dobozukba. Az egyik doboz a szoba egyik végébe van, a másik meg a másik végébe :D
Csak annyit szeretnék megkérdezni, hogy mire számthatok nagyjából, ha összerakom a gépem??
Kékhalálra, boot hibára, bios frissítésre stb...???
Előre is köszi:

warezlord

Tévedni emberi dolog, de összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet igazán...

(#41) busman válasza Sanya (#39) üzenetére


busman
addikt

Idle?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#42) busman válasza warezlord (#40) üzenetére


busman
addikt

Milyen hűtőt vettél rá?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#43) stpotty válasza warezlord (#40) üzenetére


stpotty
tag

Nekem is van egy a7v600 lapom, és nincs vele probléma. Egy xp 2400+ megy benne, 2 hdd, 3*256mb ram, videokártya húzva, dvd-rw és egy dvd, + 10/100lan, tuner. Nem volt vele semmi probléma eddig (kb. 3 hónap), igaz sata hdd nincs, de remélem azzal sem lesz baja. Az egyetlen probléma az volt, hogy a videomemon rambordák vannak, az eggyikből le kellett vágni, hogy a ram elférjen.

(#44) warezlord válasza busman (#42) üzenetére


warezlord
tag

még nem tettem rá hűtőt mert nincs, majd veszek egy zalman CNPS 7000A-AlCu-t ami király lec neki :D
Sztetek jót választottam neki?
Ha nem akkor miért nem stb..

Tévedni emberi dolog, de összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet igazán...

(#45) warezlord


warezlord
tag

Déli ÁP!!!

Tévedni emberi dolog, de összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet igazán...

(#46) busman válasza warezlord (#45) üzenetére


busman
addikt

Én Aerocool HT101 et vettem rá!

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#47) busman válasza warezlord (#45) üzenetére


busman
addikt

Zalman se rossz de ez talán jobb! :DDD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#48) warezlord válasza busman (#47) üzenetére


warezlord
tag

azé :D
hát persze hogy jobb a zalman :P

Tévedni emberi dolog, de összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet igazán...

(#49) busman válasza warezlord (#48) üzenetére


busman
addikt

Én nem azt írtam! :DD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#50) warezlord válasza busman (#49) üzenetére


warezlord
tag

hanem?
azt írtad, hogy talán :DDD, akkor nagy valószínűséggel jobb :P
szal feleslegesen koptattad az ujjaidat :D

warezlord

Tévedni emberi dolog, de összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet igazán...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.