Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed

Hozzászólások

(#951) -kdM- válasza fpeter07 (#950) üzenetére


-kdM-
senior tag

azert egy olyan nyilpuska osztott volna mint ami a trailerben van

(#952) dokar


dokar
addikt

nekem a játék sokszor kilpé a windowsba.
mind DX10 és mind DX9 verzióknál. vista 32bit-et használok.
ti is tapasztaltátok ezt?
vmi iylesmit ír ki: "működés közben leállt"

extra - SEXRay

(#953) keIdor válasza dokar (#952) üzenetére


keIdor
titán

Mindenkinek kilépked.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#954) illusiON válasza viktor82 (#948) üzenetére


illusiON
őstag

te is tehetsz egy szivességet - még pedig átgondolod amit írtam, közel sem rossz szándékkal közöltem a gondolatom a dologról, csak a rangod miatt kevesebbnek érzed magad és azt hiszed hogy mi fennhéjázók vagyunk egy ilyen apróság miatt ... olvass aztán gondolkozz és utána beszélj STFU

( : no woman no cry : )

(#955) Lenry válasza dokar (#952) üzenetére


Lenry
félisten

várd meg a final verziót... ez még vmi késői béta lehet... vagy release candidate... de javítanivaló akad még bőven

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#956) tkesy válasza viktor82 (#948) üzenetére


tkesy
őstag

:)

Csak két dolgot mondanék:

1.) én sehol nme említettem a rangod vagy a rangom,
2.) én megtaláltam amit TE nem.

:U

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#957) Myair válasza dokar (#952) üzenetére


Myair
tag

Probléma ugyan ez, bár ritkán. Kb óránként egyszer. Vagy a vistát útálja, vagy hogy még ki sem jött a game.:) Mind1, mindjárt végigvittem

(#958) Kanczy válasza viktor82 (#948) üzenetére


Kanczy
veterán

Jogos...nem kell rögtön lekúrni valakit azért,mert nem ért valamit!Ha kapsz 15 milliárd forintot,ne vegyél belőle Ferrarit,mert leoltom a pofád,hogy minek vettél,ha nem értesz hozzá...de most komolyan.Szerinted normális dolog ilyet írni? (#923) :(((

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#959) tkesy válasza Kanczy (#958) üzenetére


tkesy
őstag

Jogos :F

#814; #818; #846; #880; #882; #914; #919 ezek csak arról szólnak, "hol vannak vista alatt a mentéseim"... amit egyébként kb 10s munkával ki lehettet deríteni...

"nem kell rögtön lekúrni" - mivel én a #919-re válaszoltam, szerintem ez nme a "rögtön lekúrás" kategóriájába tartozik.... :U

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#960) Kanczy válasza tkesy (#959) üzenetére


Kanczy
veterán

Valamennyire igazad van,mivel sokszor írták már,de még mindig azt vallom,hogy fele annyi idő alatt,mint amennyi alatt megírtad azt a bizonyos hsz-t,segíthettél volna.Ha 10 másodperce került segíteni,akkor miért kellett mellé egy szidalom?

üdv,
kanczy

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#961) viktor82 válasza Kanczy (#960) üzenetére


viktor82
őstag

Igy van igazat adok neked,itt más nincs csak mért nem olvastál vissza?Ha akarok válaszolok ,ha nem akarok nem válaszolok a kérdésre,és mivel nem találtam ott ahol irták mért ne kérdezzem meg még egyszer!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#962) viktor82 válasza tkesy (#956) üzenetére


viktor82
őstag

Én nem a rangod miatt irtam azt amit irtam!
Te megtalálod azt amit én nem,de én megtalálnám a fajtádat hát...nem tudom?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#963) tkesy válasza viktor82 (#962) üzenetére


tkesy
őstag

"Én nem a rangod miatt irtam azt amit irtam!"

no persze... higgyem is el.... :DD

#948 idézet tőled:
"Őstag vagy akkor már azt irhatsz amit akarsz?"

Mindegy, részemről lezártam a témát, mert már semmi köze a topichoz, de nme azért mert megijedtem #962-ben lévő nme is annyira burkolt fenyegetésedtől... :)
A lényeget egyébként TE magad is elismerted:
"Te megtalálod azt amit én nem", ergó mégsem tudod használni azt a nyamvadt Vista-t... :K
Ha javasolhatnám, akkor felém közlendő dolgaidat ezentúl légyszíves privátba tedd meg, úgy mindenkinek jobb lesz.... :) :R

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#964) viktor82 válasza tkesy (#963) üzenetére


viktor82
őstag

Én is lezártam a témát!Ha nem akarsz segiteni valakinek inkább ne irj semmit!Jó tanács!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#965) fpeter07


fpeter07
veterán

Off /off :)

(#966) bLL^ válasza -kdM- (#951) üzenetére


bLL^
senior tag

Sztem a dobókés se rossz, igaz nem olyan látványos.

(#967) illusiON


illusiON
őstag

dobókést honnan lehet keríteni? mert mikor Acreba jöttem valamikor akkortájt nekem lecserélte 1 kisebb tőrre amivel bökködhetek, de azt nem lehet dobni vagy csak én vok csirke hozzá :F

( : no woman no cry : )

(#968) bLL^ válasza illusiON (#967) üzenetére


bLL^
senior tag

Ha közel mész ellenhez akkor tőrként használja. :P

(#969) illusiON válasza bLL^ (#968) üzenetére


illusiON
őstag

mondasz valamit :W:D
óóh óhh eljutottam Jerusalem oszlopaihoz, see U soon Altair :U:D ááh

( : no woman no cry : )

(#970) -kdM- válasza illusiON (#967) üzenetére


-kdM-
senior tag

egyresz csak messzire dobja, masreszt a fegyvervalasztasnal (bal also sarokban) irja hogy meg mennyi van....ha elfogyik lopnod kell

(#971) Kanczy válasza -kdM- (#970) üzenetére


Kanczy
veterán

remélem csak viccből írtad,hogy elfogyik :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#972) illusiON válasza -kdM- (#970) üzenetére


illusiON
őstag

éshonnan lopok én ilyesmit vmi emberektől lehet? vagy vannak boltok vagy mi:D

( : no woman no cry : )

(#973) -kdM- válasza illusiON (#972) üzenetére


-kdM-
senior tag

tenyleg elfogyik:D es ugyan le lett mar irva, hogy hogy megy (es a jatekban is elmondjak), de akkor egyegyszer
vannak nagy darab emberek ?bor kapucnival? (leather hood)...na azokat kell kizsebelni

es akkor kerdeseket megelozve a zsebeles menete hogy f-el kijelolod szepen raallsz es nyomod a shift-et, kiirja hogy sikeres zsebmetszes es ujra vannak dobotoreid

(#974) DavideX


DavideX
aktív tag

Üdv!
nekem sokszor kilépked a játék, bár láttam hogy sokmindenkinél. de én először azt hittem hogy a kártyámmal van a gond.
kidobás után nektek is egy sárga háromszögben lévő felkiáltójel van a jobb alsó sarokban az óránál? vmi olyan hibaüzenettel hogy a képernyő illesztő leállt vagy vmi ilyesmi..
vista 32bit...

(#975) tkesy válasza DavideX (#974) üzenetére


tkesy
őstag

Ismerős, de arról a kis háromszögről nme a Vista tehet, hanme az nvidia programozói, akik nme képesek egy normálisan müködő drviert írni a Vista alá... mindegy hogy 32bit/64it ről van szó...
remélhetőleg hamarosan azért kiadnak valmit, mert az utolsó driver közel 1/4 éves...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#976) DavideX válasza tkesy (#975) üzenetére


DavideX
aktív tag

Ja értem. Te is vistát használsz és ugyan ez van nálad is?
169.25 omega van fennt.

(#977) tkesy válasza DavideX (#976) üzenetére


tkesy
őstag

igen én is azt használok, és 32/64 biten is előjön ez a hiba.... durvább esetben még kékhalálhoz is vezethet...
nálam is 169.25, de a gyári whql-es verzió van fenn...
A utánnaérdeklődtem azt mondták, hogy:
- próbáljam meg az eggyel régebbit felrakni (163.9x asszem)
- használajk xp-t :DDD
- vegyek ATI kártyát :DDD

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#978) DavideX válasza tkesy (#977) üzenetére


DavideX
aktív tag

Én csak ennél a játéknál tapasztaltam ezt. Te?
a többi lehetőség ami írtál az kizárt ;]

(#979) rolko válasza DavideX (#974) üzenetére


rolko
őstag

Nekem is kifagy de azt írja hogy a program leállt... (Vista 32)

Számomra a játék kicsit csalódás :( , mert szvsz nagyon ellett rontva hogy ilyen visszaemlékezés, csak azok a részek kellenének bele ahol a középkorban vagyunk.....

tkesy: én jácottam vele 2900XT-vel és g92 8800GTS-el is, de mind2őn fagy.....

[ Szerkesztve ]

(#980) Pocak89 válasza rolko (#979) üzenetére


Pocak89
senior tag

Az engem is idegesít ez a visszaemlékezéses dolog. Szerintem is csak a középkorra kéne koncentrálni. Nekem egyébként nem lépkedett ki a játék. Csak Jeruzsálemnél. És semmi fagyás, meg ilyesmik.(Vista x64 SP1)

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#981) DavideX válasza rolko (#979) üzenetére


DavideX
aktív tag

Nekem is úgy hogy a program leállt, de az óra mellett a kis ikon is kijön amiről beszéltem..
Amúgy szerintem is rossz ez a visszaemlékezéses dolog.

(#982) donsergiooo válasza rolko (#979) üzenetére


donsergiooo
senior tag

Ez nem a teljes játék! :) ..amúgy nekem sem tetszik a hosszú párbeszéd és ez a futurisztikus és középkori keverés!

[ Szerkesztve ]

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#983) mad1 válasza donsergiooo (#982) üzenetére


mad1
veterán

igen zavaro a sok duma,igazan kihagyhattak volna.vagy legalabb elnyomhato lenne :(
amugy a jatek kiraly....

Ne szemetelj ! = Steam

(#984) Haart válasza donsergiooo (#982) üzenetére


Haart
addikt

Maga az ötlet nem rossz, hogy visszamegy a fönös és belebújik egy középkori rokona bőrébe. Engem inkább az zavar hogy ilyen digitális jelek vannak néha a középkorban is, pl ha kitargetelsz valakit akkor ilyen fura jelek vannak rajta.

(#985) mad1 válasza Haart (#984) üzenetére


mad1
veterán

hat igen ez matrix :)

Ne szemetelj ! = Steam

(#986) Lenry


Lenry
félisten

mi az alapértelmezett felbontás és frissítési érték a játék indulásakor? mert nekem indulás után a monitor a signal out of range hibaüzenetet írja, tehát nem tudja megjeleníteni... 21" CRT, 1600x1200@80Hz-ig mindent visz pedig...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#987) illusiON válasza Lenry (#986) üzenetére


illusiON
őstag

nálam 1024x768@75HZ volt az alapbeállitás ha jól emlékszem, de ilyen out of range dolgokat úgy emléxem előzőleg is már írtak páran, kicsit olvass vissza , hátha :)

( : no woman no cry : )

(#988) Haart válasza mad1 (#985) üzenetére


Haart
addikt

Kb :W

(#989) fpeter07 válasza rolko (#979) üzenetére


fpeter07
veterán

Akkor meg a storyt hiányolnátok :D

(#990) rolko válasza donsergiooo (#982) üzenetére


rolko
őstag

Remélhetőleg a rendes megjelenésig javaítanak még rajta és hátha ellehet nyomni majd a párbeszédeket....

(#991) bLL^ válasza Haart (#984) üzenetére


bLL^
senior tag

Szó sincs időutazásról vagy "mátrixos" mátrixról, a dnsből tudja kiolvasni a gép az őse emlékeit, ezt az elején el is mondja a prof vagy a segédcsajszi. A jelek pedig akkor vannak ha a sérülés vagy egyéb dolog miatt sérül a memóriaszinkronizálás az emlékeztetőgéppel. :U

(#992) DavideX válasza bLL^ (#991) üzenetére


DavideX
aktív tag

hát igen aki perfekt angol... ;]

(#993) Haart válasza bLL^ (#991) üzenetére


Haart
addikt

Nem a sérülésre gondolok, simán ha kitargetelsz valakit akkor is szállnak belőle a mátrixos elemek :D De egyébként sikerült nekem is kiszürni hgoy mi a lényeg thx :R

(#994) bLL^ válasza DavideX (#992) üzenetére


bLL^
senior tag

Csak címszavakban dna=dns, syncronize=szinkronizálás, genetic=genetikus, kakukktojás! ős=ancestor ;]
#993: ha már trendi molekulaegyenletek vannak a sztoriban akkor miért ne csicsáznák az animációkat velük? :P

[ Szerkesztve ]

(#995) Davzone


Davzone
senior tag

Hali mindenki!

Segitséget szeretnék kérni tőletek harc ügyben.
Hogy kell combo killt csinálni?
Csak annyit ir hogy tartsam az 1-es gombot és ha csattan a kard kattintsak megin de sose jön össze.
Hogy csináljam?
Akármikor harcolok damaszkuszban(2es memoriarész damaszkusz szegénynegyede) alig tudok nyerni mert mindig ugynan ugy kardozik a csávo csak üt meg forog összevissza akárhogy kattingatok ball klikkel,és persze ha van 6 katona ellenem mindig megölnek.
Mit csináljak hogy jobban kardozzon?
(Nem világos pontosan a 0-ás gomb és az 1-es gomb a segitségekbe,meik a balklikk és meik a jobb?

[ Szerkesztve ]

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#996) Haart válasza Davzone (#995) üzenetére


Haart
addikt

Nem kell tartani semmilyen gombot, ha meglátod hogy csattan a kard nyomsz egy klikket, és indul az ellentámadás, aminek halál legtöbbször a vége, de csak damascus után kapod meg.

(#997) Lenry válasza illusiON (#987) üzenetére


Lenry
félisten

megoldottam: elkértem haver TFT-jét, bekötöttem másodlagosnak, és mivel azon nem ment el a kép, beállítottam 1280x1024@85Hz-re, amit már az én monitorom is meg tudott jeleníteni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#998) Lenry válasza Davzone (#995) üzenetére


Lenry
félisten

0-ás gomb : Bal egérgomb
1-es gomb : Jobb egérgomb

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#999) Kanczy válasza Davzone (#995) üzenetére


Kanczy
veterán

Úgy kell klikkelni,hogy pont az első támadás beérkezése után legyen a második katt.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1000) Davzone


Davzone
senior tag

Juhééé sikerült rájönnöm a harcra,bár azért van hogy meghalok,de most a legnagyobb gond hogy jeruzsálemnél kifagy mindig :O

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.