Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed

Hozzászólások

(#101) fpeter07 válasza feka007 (#100) üzenetére


fpeter07
veterán

Csak a pc-s :W

(#102) tob!as


tob!as
tag

hmmm fincsi játéknak tűnik, múlt héten olvastam róla először, picit lemaradtam :\ de legalább kimaradtam a csúszások okozta izgalomból :)

ami tetszik viszont, hogy a POP fejlesztőcsapata készíti, ami valamilyen szinten nevet ad a játéknak :DD

(#103) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tudni már hogy mikor jelenik meg PC-re?
Biztos hogy nagyon nagy game lesz..és nagyon várom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#104) athomi válasza Sirandrish (#103) üzenetére


athomi
veterán

(#105) mad1 válasza athomi (#104) üzenetére


mad1
veterán

lustasag fogadjunk...ha siettek volna kiadjak karacsonyig,es akkor biztos tobbet akasztottak volna rendessen.de igy lecsusztak rolla.mi meg a jatekrol.

Ne szemetelj ! = Steam

(#106) Gyusz válasza mad1 (#105) üzenetére


Gyusz
őstag

Szerintem pedig bug-irtás és PC-re való optimalizálás miatt csúszik, valamint biztosan van némi üzleti megfontolás is a háttérben. A karácsonyi időszak pedig nem feltétlenül a legjobb időpont egy játék kiadására, az első három Splinter Cell is sikeres lett az év első vagy második harmadában kiadva. Ráadásul most rendkívül sok jó, vagy legalábbis az embereket érdeklő játék jelent/jelenik meg PC-re.

(#107) Musztáng válasza Gyusz (#106) üzenetére


Musztáng
tag

A karácsonyi időszak pedig nem feltétlenül a legjobb időpont egy játék kiadására
Tényleg? Na ne mondd!:U

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#108) Sirandrish válasza athomi (#104) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez bizony nagy kár...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#109) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Új videó.

Szerintem ez is egy jó játék lesz... :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#110) Sirandrish válasza Vistaboy (#109) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó? ez egy hiperkirály game lesz...10pntos...csak jönne már ki:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#111) euforia


euforia
tag

huh ez megin nagy game lesz pop -okat is birtam nagyon! a csúszásról meg annyit h lassan már annak kell szegény pc-seknek örülni h egyáltalán kijön arra is! :(((

[ Szerkesztve ]

(#112) trassher válasza Vistaboy (#109) üzenetére


trassher
addikt

ez a videó is büntet mint az összes eddig látott. remélem már többször nemcsúsztatják mert már nagyon kéne. amíg kijön addig meg tolom a witch-ört :)

Redmi Note 7

(#113) Sirandrish válasza euforia (#111) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem azzal van itt a baj(ami szvsz egyáltalán nem baj) hogy egyre többen akarnak igényes játékot kiadni és ezért nem tudják tartani a megbeszélt időpontot...mert eszükbe jut még egy két ötlet és azt is belerakják..de szvsz ez jó nekünk:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#114) euforia válasza Sirandrish (#113) üzenetére


euforia
tag

nem nem persze ezzel nincs is baj sőt..:) de gondolod h a konzolos kevésbé igényes lesz akkor?:)

(#115) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Új képek a hivatalos oldalon.

(#116) Sirandrish válasza euforia (#114) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem...szvsz a knzolos még picit igényesebb is lesz...csak eddig ez kb ugy müködött hogy kiadták szinte egy nap a két verziót éshát a PC-smessze elmaradt a konzolostól...ezért is örülök hogy így legalább megy a vonat az igényesség felé:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#117) Gyusz


Gyusz
őstag

Fellelhetők a játék elejét bemutató videók, tényleg SPOILER hegyeket tartalmaznak, akit zavar, az véletlenül se nézze meg őket. Egyébként nagyon jónak tűnik a játék, kíváncsi leszek a konzolos értékelésekre.

(#118) Gyusz


Gyusz
őstag

Zenei ízelítő a játékból, Jesper Kyd nem hiába nagy kedvencem.

(#119) Schakal79


Schakal79
csendes tag

Hej-Hej

Elakadttam

Hilfe!!!!!!

Kidobja a fárom város nevét hogy hova mehetek.Minden városban beszélnem kellene a vezetővel.Meg csinálok minden tornyot és semmi.

Mi lehet a baj?

(#120) Sirandrish válasza Schakal79 (#119) üzenetére


Sirandrish
legenda

ugye nem PC-n tolod?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#121) Schakal79


Schakal79
csendes tag

nem

Box-on

(#122) Sirandrish válasza Schakal79 (#121) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah és milyen? gndlkodom hogy szerezzem-e meg Boxra vagy várjak a PC-s-re:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#123) Schakal79


Schakal79
csendes tag

Sajna én csak egy 100HZ-s tévével nyomom, de az is ámulatos.

(#124) Sirandrish válasza Schakal79 (#123) üzenetére


Sirandrish
legenda

az én tv-m csak az 1080i-t tudja...amugy kezeli a game a FULL HD-t vagy elég neki az 1080i illetve 720p?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#125) feka007


feka007
nagyúr

teszt by gamekapocs
Mennyit kell malmozni a pc-s kiadásig?

(#126) (Kolombusz) válasza feka007 (#125) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Vegyél xboxot és nem kell malmoznod. :)

(#127) mad1 válasza (Kolombusz) (#126) üzenetére


mad1
veterán

hat igen az altalaban a turelmetleneknek valo...

Ne szemetelj ! = Steam

(#128) VW_Beetle


VW_Beetle
tag

Azt igérték január végére itt lesz :) én tuti megveszem eredetiben :)

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#129) fpeter07 válasza VW_Beetle (#128) üzenetére


fpeter07
veterán

az messze van

(#130) Sirandrish válasza fpeter07 (#129) üzenetére


Sirandrish
legenda

annyire azért nem..pl a FC 2 meszebb van:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#131) fpeter07 válasza Sirandrish (#130) üzenetére


fpeter07
veterán

de ezt jobban várni :)

(#132) Sirandrish válasza fpeter07 (#131) üzenetére


Sirandrish
legenda

én nem feltétlenül:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#133) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Mint nagy PoP rajongónak, nekem tutira be fog jönni a gama. Már nagyon várom, hogy kidobják PC-re. Ubisoft - :R

<< Heimdal >>

(#134) Sirandrish válasza Retekegér (#133) üzenetére


Sirandrish
legenda

remélem azért nagyn sok hasonlóság nem lesz mert a PoP nekem kifejezetten nem jön be:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#135) euforia válasza Sirandrish (#134) üzenetére


euforia
tag

a POP jó :P És szerintem ugyanazlesz csak szebb grafikával... :P

(#136) Sirandrish válasza euforia (#135) üzenetére


Sirandrish
legenda

én nemszeretem..az irányitás nagyon bénácska...:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#137) euforia válasza Sirandrish (#136) üzenetére


euforia
tag

hm... szerintem az irányítás nem inkább a nézetek érdekesek néhol de türhető monnyuk lemélem ennek kicsit jobbak lesznek a a kamera állásai

(#138) Sirandrish válasza euforia (#137) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát azt énis:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#139) feka007 válasza euforia (#137) üzenetére


feka007
nagyúr

Ha jól láttam, akkor ebben tps nézet van, tehát nem olyan hülye fix nézetes mint a PoP-ban (legalábbis amikor ugráltunk vagy mikor volt, azt se tudtam néha, hogy merre van fel és le...)
Amúgy nekem se jött be. :)

[ Szerkesztve ]

(#140) Retekegér válasza Sirandrish (#136) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Igen, azok a hülye kameranézetek :W
Viszont ettől függetlenül nálam nyerő a PoP. De az Assassin's creed realisztikusabbnak ígérkezik, ez is egy jó pont. A grafika meg :R

<< Heimdal >>

(#141) Sirandrish válasza Retekegér (#140) üzenetére


Sirandrish
legenda

és a csuklya is tök vad rajta...állat lesz ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#142) Retekegér válasza Sirandrish (#141) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Remélem jó zene is lesz. A Warrior Within ott volt a szeren (Godsmack) :R

<< Heimdal >>

(#143) fpeter07 válasza Sirandrish (#134) üzenetére


fpeter07
veterán

első rész- nekem túl mesebeli ( nem is játszottam vele:D)
másidik rész- legjobb pop, dahaka powa :D (ott tarottam amikor átváltozunk szörnyé, de nemvittem végig mert gép resi volt)
harmadik rész- nemjött be...
de ez AC topic :)

(#144) fpeter07 válasza feka007 (#139) üzenetére


fpeter07
veterán

ja egyszer 3.szorra töltöttem be az állást mert nemtudtam melyik gombot kőne nyomi :)

(#145) fpeter07


fpeter07
veterán

Az orvgyilkosok csak három szabályban hisznek, számukra ez a vallás, ez az isten, ezeknek megfelelni az életük nagy célja, ez az Assassins Creed avagy az orvgyilkos hitvallása:

1. Sose bánts ártatlan embert!
2. Sose kelts feltűnést, a lehető legdiszkrétebb legyél
még a legnagyobb veszélyben is!
3. Semmi esetre se hozd a klánt kompromitáló helyzetbe!

Altair az ifjú, becsvággyal teli, ígéretes orvgyilkos egy küldetés alatt, sőt igazából pár pillanat leforgása alatt megszegte mind a hármat. Ennek következtében a hódító templomosok megtalálták a főhadiszállást és sokaknak kellett meghalnia mire a rohamot visszaverték. A büntetés minden képzeletet felülmúlt, Altairtől elvették minden fegyverét, megtiltották neki hogy használja képességeit, újra kellett kezdenie az oktatást, elvesztett mindent, csaknem az életét is.

ez az Altair csávó nemsemmi :)

(#146) mad1 válasza euforia (#135) üzenetére


mad1
veterán

nah en kiprobaltam nem rossz,de tobbet vartam.tenyleg pop os feelingje van,de messze jobb Sirandish nyugi.persze nem pcn,boxon... :W

Ne szemetelj ! = Steam

(#147) euforia válasza mad1 (#146) üzenetére


euforia
tag

na engem nemzavar a pop os filing csak jönne már ki meg döcögjön el a gépemen!

(#148) Sirandrish válasza Retekegér (#142) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Godsmack az jó...de nem POP aláfestésnek ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#149) Sirandrish válasza fpeter07 (#143) üzenetére


Sirandrish
legenda

én próbáltam az 1et meg a 2-t..semmi kült nem látam a grafon kivül:D a kettővel összesen tltam vagy 1 órát:D

de ez tényleg AC topik...Advent Children ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#150) fpeter07


fpeter07
veterán

lesz PC-s Collectros Edition? régebben mintha olvasta mvolna hogy csak konzolra lesz
mod: remélem már jenuárban ugrálhatok a tetőkön/ járkál hatok a vársoban :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.