Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Domxc


Domxc
senior tag

Tulajdonképpen már elmúltam egy éves a PH!-n és gondoltam, gondolataimat itt osztom meg.
Domxc vagyok XY éves XY nemű, és mindig csak igazat mondok. ( ;] )
Amiért először regeltem az a telefonvásárlás miatt volt. Mert tudniillik, hogy telefonbuzi vagyok. Ez sok szempontból negatív sok szempontból pozitív. Azóta tevékenykedek nagyjából a Mobilarénán mióta megérkeztem, utána inkább a Logoutra szoktam rá, és ezen belül is az "Ebben a topikban újoncként viselkedünk" topikra. A PH!-ra nem szoktam gyakran járni, IT café-ra sem, Gamepodra meg mikor a helyzet adja. A Logoutos pályafutásomat egy személyes bejegyzéssel kezdtem voltam, de olyan répa voltam, hogy címlapra írtam, nem is fogadták el, de így utólag elég szép cikket rittyentettem. Aztán persze felfedeztem az egész PH!-t és ma már mondhatni rutinosan mozogok mindenfelé.
A Logouton egy nagyon jó kis közösséggel találtam szembe magam, ezt nagyra értékelem.
Tulajdonképpen miről írok majd? Mindenről, ami majd jön.

Mellékes:

Enyhe Apple fanatizmus jellemez, ez igazából csak a gépjeire hat ki. Több mint 7 éve csak ilyen márkájú gépem van, egyszer tértem ki PC-re, de a hajamat téptem utána, ezért megváltam tőle.

Ja és mielőtt mindenki el küldene a búsba, hogy fanboy vagyok, ezért szeretem az almát.

[link]

Tsőő Babi néni!

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.