- Gurulunk, WAZE?!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Rap, Hip-hop 90'
- Luck Dragon: MárkaLánc
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- vrob: Az IBM PC és a játékok a 80-as években
- hdanesz: Elektromos autózás - első élmények
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- zebra_hun: Hűthető e kulturáltan a Raptor Lake léghűtővel a kánikulában?
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Laurencius
újonc
Egyelőre kipróbálni még nem tudom a javaslatokat, mással van teli az asztalom. De ha van egy kis időm, akkor keresgélek a lehetőségek között. Ilyen például a következő:
vajon szerinted a képernyő jobbra-balra mozgatása nem egyenértékű-e a képernyő görgetésével, illetve fel lehetne-e valahogy használni az én célom megvalósítására?for (uint16_t i = 0; i < maxscroll; i++) {
tft.vertScroll(0, maxscroll, i);
delay(10);}Persze, ehhez a képernyőt el kell fordítani:
tft.setRotation(r); //setRotation(uint8_t r)
Ez a kód elforgatja a képernyőt: 0=0, 1=90, 2=180, 3=270.
Persze az is fontos kérdés számomra, hogy vajon a korábban jelzett színes kijelző helyet tudnék-e alkalmazni monokróm LCD-t? A Google-n keresgélve a rengeteg típus között épp csak azt nem tudom, hogy melyiket lehetne ehhez az Arduino összeállításhoz minél kevesebb, vagy semennyi kód átírással használni... -
Laurencius
újonc
Jaj de jó!
Igazán jól fogok ma aludni ezzel a lépéssel. Mármint, hogy most már lefekszem. A kísérletet sajnos egyelőre nem tudom egy darabig elvégezni, mert hosszabb időre más irányú elfoglaltságom van, de mihelyst megtörténik jelentkezem.
Köszi, hogy volt kedved a témával (velem) foglalkozni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Subaru topik
- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Milyen házat vegyek?
- PlayStation 5
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- World of Tanks - MMO
- Vicces képek
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- Csere-Beszámítás! Custom vizes számítógép játékra! I7 12700KF / RTX 3090 / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- ÖRÖK GARANCIÁVAL - OLCSÓ, LEGÁLIS SZOFTVEREK 0-24 KÉZBESÍTÉSSEL - Windows - Office - LicencAruhaz.hu
- Tablet felvásárlás! Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S10 Ultra, Samsung Galaxy Tab S10 FE
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Series X
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest