Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1101) Criton


Criton
veterán

Sziasztok!

Szeretnék megerősítést kapni tőletek, ha minden igaz akkor több mint 2éve van meg az egyéni avatarom, ha jól olvastam el a feltételeket, akkor igényelhetek újra?

Előre is köszönöm szépen :R

Jól olvastad.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#1102) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Üdv

Avatar csere ügyében kérnék elbírálást köszönöm.

Mehet.

[ Módosította: Barthezz2 ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#1103) kukinyo


kukinyo
addikt

Helló
Megkérhetnék egy moderátort hogy nézzen utána leghamarabb mikor kaphatnék saját arcképet? Ha lehet kérhetném a választ privátba?
Köszönöm.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#1104) LaptopSystem válasza Hasek (#1) üzenetére

Szeretnem megkérdezni hogy jogosult vagyok e arcképre?

Még nem.

Feltételek:

1. 800 napja regisztrált nick;
2. minimum őstag rang (a rangokról bővebben itt olvashatsz);
3. nem részesült kitiltásban vagy figyelmeztetésben;
4. részesült kitiltásban vagy figyelmeztetésben, de
° figyelmeztetés esetén a figyelmeztetés időpontjától számítva fél év eltelt;
° kitiltás esetén a kitiltás időpontjától számítva 1 év eltelt;
° többszörös kitiltás esetén, az utolsó kitiltás időpontjától számítva 3 év eltelt;
° minden ilyen esetben egyéni elbírálás alá kerül a kérvényező, kb. 2 hét múlva keresd a választ a topicban (nem szívatás, csak a jogosultság az arcképekkel együtt lesz elbírálva)

+ a JOKER lehetőség az 1-2 pontok helyett: az a legalább tag felhasználó, akinek legalább 10 szakmai cikke van a Logouton (és ebből a fele kiemelt)

Ebből a 800 nap megvan, de a rang és/vagy joker lehetőség még nincs.

[ Módosította: Barthezz2 ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1110) LaptopSystem válasza LaptopSystem (#1104) üzenetére

igen köszönöm tehát ha őstag leszek akkor igényelhetek én is igaz?

Abban az esetben, ha addig nem gyűjtesz be figyelmeztetést, vagy kitiltást. De nem kellene ezt mindenhol, többszörösen megkérdezni! Az előző post-ban, vagy az abban található link-en megvan minden szükséges információ!

A jelenlegi adatlapod alapján viszont majd 2014.07.24.-én először.

[ Módosította: Barthezz2 ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1111) Youri


Youri
veterán

Üdv, engedelmetekkel arcképet szeretnék :)

Mehetsz.

[ Módosította: Barthezz2 ]

RTX ON

(#1112) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Halihó!
Engedélyt kérnék egyéni avatarhoz! :))

Megadva.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#1113) Malachi


Malachi
addikt

Sziasztok!

Az én ügyem talán nem lesz annyira sima, de szeretném, ha foglalkoznátok vele kicsit. A 2011.11. 24.-es figyelmeztetésem okán ugye még májusig nem kérhetnék arcképet, de Philoxenia - akitől kaptam - anno még akkor, privátban biztosított, hogy ha egyéni elbírálás alá kerülne a dolog, ő támogatná az ügyemet. Szeretném megkérni az illetékeseket, hogy lépjenek és nagyon hálás lennék, ha mehetne ez így. Ja, egyébként most pénteken, 17.-én lesz aktuális a kérés teljesen, mert a korábbi figyelmeztetésem akkor lesz fél éves, de gondolom úgyis kell majd néhány nap, amíg ez átfut, azért írok már most. Előre is nagyon köszi.

Üdv,

M.

Az, hogy támogatná az ügyed, nem jelenti, hogy semmis a figyelmeztetés, azaz a második figyelmeztetésed követően fél év múlva válik aktuálissá a dolog. Pontosan 2012.05.24.-én. Egyéni elbírálással.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#1114) Zefír


Zefír
őstag

Sziasztok!
Még régebben írtam arckép igénylése miatt, de volt 1 kitiltásom pár hónapja, ( több mint 1 éve ..) és így nem foglalkoztam a dologgal.
Most viszont igányt tartanék az egyéni avatarra.

Mivel többszörös kitiltásban részesültél, így a legutóbbi után 3 évvel van lehetőséged egyéni avatart kérni. Ez 2014.09.18.-án lesz esedékes.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#1115) gabor85


gabor85
őstag

Szép estét!

Szeretném megtudni hogy igényelhetek e egyéni arcképet.

Köszönöm.

Volt par figyelmeztetesed, egyeni elbiralas lesz neked.

[ Módosította: Kidus ]

(#1116) Woodslave


Woodslave
nagyúr

csókolom arcképet szeretnék

asszem így kell :D

Ok

[ Módosította: Kidus ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1117) kenwood3 válasza kenwood3 (#1096) üzenetére


kenwood3
őstag

Üdvözletem mindenkinek!

Akkor most jelentkeznék egyéni elbírálásra :B Köszönöm :R

Ok, egyéni elbírálás lesz. 2 héten belül itt keresd a választ.

[ Módosította: Barthezz2 ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1118) rauschie


rauschie
senior tag

Üdv!

Ha minden igaz, az összes kritérium teljesült az igénylésemhez, így szeretném megkérdezni, hogy van-e vaj a fülem mögött.

Köszi előre is!

Nincs, mehetsz.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#1119) gabor85 válasza gabor85 (#1115) üzenetére


gabor85
őstag

Akkor csak várnom kell, vagy van valami tennivalóm is?

Várj. Hamarosan itt megtalálod majd a választ.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#1120) cOxeR válasza cOxeR (#742) üzenetére


cOxeR
Ármester

Sziasztok!
Nagyon régen kértem engedélyt, most újra nekilendülnék, és kérném a megerősítését a korábbi jóváhagyásnak, mielőtt a következő fázisba lépnék.
Köszönettel.:
cOxeR

Ok.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#1121) nggabi


nggabi
nagyúr

Csókolom! Arcképet szeretnék! :)

Tudom, hogy nincs meg a 800 nap és trollkodtam is néha de cserébe lelkesen hegesztem az SGS és a Galaxy mini 1.hszt és segítek akinek tudok. (Meg ciki, hogy PH kedvence létemre a piros telefonnal nyomulok :) )

Egyéni elbírálást kérnék ha lehet. :R

üdv
g

Ez sajnos nem így működik. Egyéni elbírálás akkor jár, ha a szabályok értelmében már jogosult vagy, de mindezt úgy, hogy közben van kitiltásod/figyelmeztetésed, amik után letelt már a meghatározott időtartam, ami alatt nem gyűjtöttél be újabbat.
Neked a 800 nap sincs meg, valamint az utolsó kitiltásod(2011.11.29) óta sem telt még el a 3 év.

[ Módosította: Barthezz2 ]

"szenyor dzsíííí"

(#1122) ricshard444


ricshard444
veterán

Hello

Engedélyt szeretnék kérni egyéni avatárhoz :R

Üdv: Ricsi

Mehetsz.

[ Módosította: Barthezz2 ]

Vannak dolgok...

(#1123) batman777


batman777
aktív tag

"Csókolom! Arcképet szeretnék!"
Régóta tag vagyok, lassan matuzsálem státuszba lépek.
Szeretnék saját batman képet.
Köszönöm, ha lehet. :R

Ki jogosult egyéni arcképet kérni?
1. 800 napja regisztrált nick;
2. minimum őstag rang (a rangokról bővebben itt olvashatsz);
3. nem részesült kitiltásban vagy figyelmeztetésben;
4. részesült kitiltásban vagy figyelmeztetésben, de
° figyelmeztetés esetén a figyelmeztetés időpontjától számítva fél év eltelt;
° kitiltás esetén a kitiltás időpontjától számítva 1 év eltelt;
° többszörös kitiltás esetén, az utolsó kitiltás időpontjától számítva 3 év eltelt;
° minden ilyen esetben egyéni elbírálás alá kerül a kérvényező, kb. 2 hét múlva keresd a választ a topicban (nem szívatás, csak a jogosultság az arcképekkel együtt lesz elbírálva)

[ Módosította: Barthezz2 ]

Üdv. :)

(#1124) agressiv


agressiv
addikt

Csókolom, egyéni arcképet szeretnék. :DDD

Van egy figyelmeztetésed, és más bejegyzés is az adatlapodon. A figyelmeztetésed után fél évvel, azaz 2012.06.18.-án térjünk vissza rá.

[ Módosította: Barthezz2 ]

Hát még a borz.....

(#1126) agressiv válasza agressiv (#1124) üzenetére


agressiv
addikt

Tudom nem illik, de megkérdezném, hogy mégis miről van szó, mert az itt felsoroltak nekem újak...

Kaptál egy figyelmeztetést 2011.12.18-án. Ezen kívül is van megjegyzés az adatlapodon, olyan esetekről, amikor az alapelvek ellen vétettél.
Az arcképigénylés szabályairól, és a jogosultságról pedig itt olvashatsz: [link]

[ Módosította: Barthezz2 ]

Hát még a borz.....

(#1127) imibogyo


imibogyo
veterán

Sziasztok!

Szeretném megtudni, hogy jogosult vagyok-e egyéni arcképre? Azt tudom, hogy nem régen kaptam egy 3 órás pihenőt (félreértésből, amit esélyem sem volt megmagyarázni), de esetleg lehet-e egyéni elbírálásban részem?

Ha jól tudom komoly kihágás nincs a számlámon, csak HA-s eset. A régebbi tökéletesen jogos (páros hirdetés), a másik a mostani is annak tekinthető a részetekről (de az én részemről ebben az esetben nem voltak szándékos kihágások).

A mostani esetnél: egyszer eltűntek a képek a hirdetésből és ezért raktam fel újra, amit írtam is a topikban (hogy láthassa a moderátor mi a gondom), nem lehetett vele mit kezdeni (pedig vártam pár órát) ezért töröltem (volt két szabad UP-om, tehát nem emiatt csináltam)), valamint újra felraktam a vízhűtéses hirdetést 30 órán belül, mert véletlenül töröltem. Volt felesleges UP-om ismét, tehát megint csak nem ezért töröltem és nem ezért került fel újra a hirdetés. De ahelyett, hogy rám szólt volna valaki rögtön kaptam a bant. :(

Elfogadom, hogy kellenek a szabályok, de ha látszik, hogy az illető csak bénázik elég lenne neki szólni is, én biztos örültem volna neki, szemben a kényszerpihenővel.

Legyen szép napotok! :R

Mint fentebb is írtam, egyéni elbírálást abban az esetben alkalmazunk, ha a kérvényező megfelel a igénylés feltételeinek(800 nap, őstag rang), de időközben kitiltás(oka)t és/vagy figyelmeztetés(eke)t gyűjtött be, de figyelmeztetés esetén fél, kitiltás esetén 1 év, többszörös kitiltás esetén pedig az utolsó kitiltásától számított 3 év már eltelt. Ekkor jelentkezve nem kap automatikusan engedélyt, csak miután közösen elbíráltuk a kérvényét, és engedélyt adtunk -> egyéni elbírálás.
Esetedben az első két feltétel teljesül, viszont két kitiltáson is túl vagy, melyből az utóbbit nem is oly rég, 2012.02.09.-én gyűjtötted be.
A szabályok értelmében így legkorábban 2015.02.09.-én kérvényezhetsz egyéni arcképet.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#1129) snowdog


snowdog
veterán

Sziasztok!

Egyéni avatart szeretnék, köszönöm.

Mivel volt régebben egy kitiltásod, ezért egyéni elbírálás alapján kaphatsz jogosultságot. Két héten belül itt a topikban keresd a választ.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#1131) Viszlát


Viszlát
addikt

Hello,

elvileg feddhetetlen előélettel rendelkezem és szeretném frissíteni a jelenlegi avataromat (amit 2006-ban kaptam és azóta nem történt váltás).

Köszönettel,

V

Meglepődnél, ha nemet mondanék, mi? :P
Mehetsz, tiszta vagy. :K

[ Módosította: 7 ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1134) 7


7
addikt

A legutóbbi (2012.02.01. - 2012.02.15.) fordulóban egyéni elbírálás alá esők eredményei:

dokee78 -- cserélhet :K
gabor85 -- mehet :K
kenwood3 -- vétó :(

[ Szerkesztve ]

(#1138) Xirtam


Xirtam
veterán

Sziasztok,

Csere miatt érdeklődnék. Kapok-e engedélyt rá. Köszönöm. :R

2010-07-25-én volt egy 3 órás banod. Egyéni elbírálásos köröd lesz, aztán majd annak az eredményétől függően dől el, hogy mehetsz-e tovább.

[ Módosította: 7 ]

(#1142) salieri.


salieri.
őstag

Üdv: Egyéni arcképet szeretnék kérvényezni!

Rang megvan, idő megvan, előélet tiszta. Nem látom akadályat, mehetsz. :)

[ Módosította: 7 ]

(#1143) Xirtam válasza Xirtam (#1138) üzenetére


Xirtam
veterán

Mire föl volt 3 órás bannom? :R

Személyeskedésért, a Formula 1 topikban.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#1144) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Őstag lettem. :C Kérhetek egyedi képet? Jól viselkedtem, de tényleg! :)

Nincs akadálya, mehetsz.

[ Módosította: Barthezz2 ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#1145) Xirtam


Xirtam
veterán

Egy másik házigazda szerint ezek már elévültek. Ezek szerint igényelhetem a cserét? :R

Igényelni igényelheted, annak semmi akadálya, de ahogy yetike is írja, egyéni elbírálással léphetsz tovább. Így szól a fáma:

4. részesült kitiltásban vagy figyelmeztetésben, de
° figyelmeztetés esetén a figyelmeztetés időpontjától számítva fél év eltelt;
° kitiltás esetén a kitiltás időpontjától számítva 1 év eltelt;
° többszörös kitiltás esetén, az utolsó kitiltás időpontjától számítva 3 év eltelt;
° minden ilyen esetben egyéni elbírálás alá kerül a kérvényező, kb. 2 hét múlva keresd a választ a topicban (nem szívatás, csak a jogosultság az arcképekkel együtt lesz elbírálva)

Az egy éved már letelt, tehát kérvényezheted, csak egyéni elbírálás lesz, és nem mondunk egy személyben rögtön igent.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#1146) Xirtam válasza Xirtam (#1145) üzenetére


Xirtam
veterán

Ha jól értelmezem itt fogtok jelezni? Vagy erre is külön topic van? :R

Az arckép requestben szoktuk jelezni az eredményt.

[ Módosította: 7 ]

(#1147) superecneB


superecneB
őstag

Csókolom!

Igényelhetek egyéni arcképet?

Üdv, superecneB

Mehetsz a szerkesztőbe. :K

[ Módosította: 7 ]

(#1148) Viper26


Viper26
nagyúr

Üdv,

egyéni arcképet szeretnék, ha megoldható, elvileg már jogosult vagyok rá. :)

Volt egy figyelmeztetésed 2011-04-15-én flame és személyeskedés miatt, úgyhogy egyéni elbírálásra kell várnod, mielőtt továbbmehetnél. :)

[ Módosította: 7 ]

iPhone 14 | FR955

(#1149) Bari


Bari
Modder

Sziasztok

Szeretnék egyéni arcképet igényelni, van esetleg valami akadálya? Ha jól tudom a szabályok szerint már kérvényezhetem.

Köszönöm :R

Mehetsz a szerkesztőbe. :K

[ Módosította: 7 ]

Üdv: Bari

(#1150) Polllen


Polllen
nagyúr

Üdv,

egyéni arcképet szeretnék igényelni.

Köszönöm!

Mehetsz a szerkesztőbe. :K

[ Módosította: 7 ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.