Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#3001) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Sziasztok!

Jogosult vagyok egyéni arcképre?

Igen.

[ Módosította: crey ]

(#3002) Tatyla


Tatyla
őstag

Sziasztok!
Jogosult vagyok e már egyéni arcképre?

Nem vagy jogosult.

[ Módosította: crey ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#3003) Dorien


Dorien
veterán

Sziasztok!
Jogosult vagyok egyéni arcképre?

------------

Szia! Igen, jogosult vagy. Ugyanakkor kérlek, hogy konkrét elképzelésedet ne az igénylő topicban, hanem itt: [link], azaz a helyén tedd közzé. Innen törlöm a posztodat.

[ Módosította: #40993792 ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3005) gali777


gali777
őstag

Sziasztok!

Meg szeretném érdeklődni, hogy jogosult vagyok-e egyéni arcképre.

Mehetsz, de kérlek, mielőtt átmész az Arcképszerkesztőbe, figyelmesen olvasd el az igénylés szabályait és az arcképgyárosok kéréseit! Továbbá kérlek arra is, hogy légy türelemmel, eléggé elhúzódnak az arcképes kérések, sokszor egy egyszerű válasz adás is, hogy megfelel-e a forrás vagy nem. Köszi a türelmet előre is.

[ Módosította: crey ]

(#3006) etooo


etooo
senior tag

Üdv, szeretnék egyéni arcképet kérni :)

Mehetsz, de kérlek, mielőtt átmész az Arcképszerkesztőbe, figyelmesen olvasd el az igénylés szabályait és az arcképgyárosok kéréseit! Továbbá kérlek arra is, hogy légy türelemmel, eléggé elhúzódnak az arcképes kérések, sokszor egy egyszerű válasz adás is, hogy megfelel-e a forrás vagy nem. Köszi a türelmet előre is.

[ Módosította: crey ]

(#3007) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok,a következő egyéni elbírálás körülbelül mikorra várható? :R

Hamarosan sort kerítünk rá.

[ Módosította: crey ]

(#3008) pikszel


pikszel
őstag

Sziasztok!

Úgy hiszem épp elég ideig voltam a jól megszokott konzervdobozomban. Ha ti is úgy gondoljátok, akkor szívesen elhagynám...

Üdv,
p

Mehetsz, de kérlek, mielőtt átmész az Arcképszerkesztőbe, figyelmesen olvasd el az igénylés szabályait és az arcképgyárosok kéréseit! Továbbá kérlek arra is, hogy légy türelemmel, eléggé elhúzódnak az arcképes kérések, sokszor egy egyszerű válasz adás is, hogy megfelel-e a forrás vagy nem. Köszi a türelmet előre is.

[ Módosította: crey ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#3009) crey


crey
MODERÁTOR

_________________________________________________________

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3010) laychi


laychi
veterán

Üdv.

Szeretném megérdeklődni én is,hogy jogosult e vagyok egyéni arcképre.
Illetve,hogy milyen lehetőségeim vannak ez ügyben,választható kész képek vannak,vagy egyedit is csináltathatok?

Még nem vagy jogosult, olvasd el a szabályzatot. 5 nap múlva mehetsz a szerkesztőbe.

[ Módosította: koxx ]

(#3011) szunyi777


szunyi777
őstag

Sziasztok

Jogosult vagyok egyéni arcképre?

Mehetsz, de kérlek, mielőtt átmész az Arcképszerkesztőbe, figyelmesen olvasd el az igénylés szabályait és az arcképgyárosok kéréseit! Továbbá kérlek arra is, hogy légy türelemmel, eléggé elhúzódnak az arcképes kérések, sokszor egy egyszerű válasz adás is, hogy megfelel-e a forrás vagy nem. Köszi a türelmet előre is.

[ Módosította: crey ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#3012) crey


crey
MODERÁTOR

Egyéni elbírálás alá eső tagok (2014.08.17-2014.09.08.):

máyköl - határozatlan ideig nem.
kromatika - jövő év elején tégy próbát újra.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3013) Neszójábe


Neszójábe
senior tag

Sziasztok,

Egyéni arcképet szeretnék.

Köszönöm!

K. L.

Ha megígéred hogy nagyon-nagyon jó leszel, mehetsz. Mielőtt átmész az Arcképszerkesztőbe, figyelmesen olvasd el az igénylés szabályait és az arcképgyárosok kéréseit! Továbbá kérlek arra is, hogy légy türelemmel, eléggé elhúzódnak az arcképes kérések, sokszor egy egyszerű válasz adás is, hogy megfelel-e a forrás vagy nem. Köszi a türelmet előre is.

[ Módosította: crey ]

Peace

(#3014) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

üdv!

egyedi arcképet szeretnék.
tia.

Hajrá.

[ Módosította: koxx ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3015) Remus389


Remus389
veterán

Háj, én is szeretnék egyéni arcképet, veterán vagyok már.

Témám vagy az etruszk farkas:

vagy egy fehér farkas :

ÉS nem volt kitiltása vagy figyelmeztetése. ennek ugyan nem felelek meg, de szerintem már bő egy éve történt utoljára ilyen

Egy kis homokszem került a gépezetbe, Egyéni elbírálás lesz.

[ Módosította: crey ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#3016) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Szép napot!

Egyéni arcképet szeretnék, jogosult vagyok rá?

Köszi!

* * *

Viszont is.

Igen, mehetsz tovább, de kérlek, mielőtt átmész az Arcképszerkesztőbe, figyelmesen olvasd el az igénylés szabályait és az arcképgyárosok kéréseit! Továbbá kérlek arra is, hogy légy türelemmel, eléggé elhúzódnak az arcképes kérések, sokszor egy egyszerű válasz adás is, hogy megfelel-e a forrás vagy nem. Köszönöm a türelmet előre is.

[ Módosította: #40993792 ]

(#3017) gghrtz


gghrtz
őstag

Sziasztok!
Holnap lesz a 800. napja, hogy regisztráltam, és egyéni arcképet szeretnék igényelni.
Én erre gondoltam:
Előre is köszönöm! :R

Mehetsz, de a kép tervedet először az OFF -topicba linkeld be, ott majd átbeszéljük.

[ Módosította: crey ]

(#3018) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Sziasztok!

Már lassan egy év eltelt a balhém óta. Jogosult lehetek újból arcképre? :U

2013.12.04-én vettük el az orcádat. Azóta beszedtél három (vaj szívvel kiosztott) warnt. Egyéni elbírálás lesz.

[ Módosította: crey ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#3019) Danny750


Danny750
őstag

Halihó
Rám tudnátok pillantani, hogy már visszakaphatnam-e az egyéni avatarom??
Köszi
Üdv

Egyeni elbiralas lesz

[ Módosította: koxx ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#3021) section9


section9
őstag

Jogosult vagyok arcképre? :)

___________

Igen, jogosult vagy.

[ Módosította: #40993792 ]

(#3022) Eddie141


Eddie141
senior tag

Sziasztok!
Jogosult vagyok egyéni arcképre? :)
Köszönöm előre is! :R

_______

Szia,

igen - tovább léphetsz.

[ Módosította: #40993792 ]

(#3023) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

SziasztoK! Szeretném végre lecserélni lassan 10 éve beállított avatarom :) Köszönöm előre is ! :R

Mehetsz

[ Módosította: koxx ]

(#3024) elistvan


elistvan
senior tag

Hello! Szeretnék egy egyéni avatart kérni. Kissé unom gyárit. Köszönöm a segítséget!

Mehetsz

[ Módosította: koxx ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#3025) Lenry


Lenry
félisten

üdv

úgy emlékszem, hogy sok év telt már el ez az arc beállítása óta, bár igazából csak egy kis vérfrissítést szeretnék. mehet?

Igen

[ Módosította: koxx ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3026) tPedro_


tPedro_
őstag

Csókolom, arcképet szeretnék! :)

Szabad?

Szabad

[ Módosította: koxx ]

(#3027) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok !

Szeretnék egyéni arcképet ha lehet ?

Ok

[ Módosította: koxx ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3028) nanorambo


nanorambo
őstag

Sziasztok. Jogosult vagyok?

Igen, mehetsz tovább, de nincs több warn, vagy kitiltás, mert akkor hamar el is veszítheted, ok? Kérlek, mielőtt átmész az Arcképszerkesztőbe, figyelmesen olvasd el az igénylés szabályait és az arcképgyárosok kéréseit! Továbbá kérlek arra is, hogy légy türelemmel, eléggé elhúzódnak az arcképes kérések, sokszor egy egyszerű válasz adás is, hogy megfelel-e a forrás vagy nem. Köszönöm a türelmet előre is.

[ Módosította: crey ]

(#3029) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Kérhetek valami egyedibb arcképet? :) Köszönöm.

Igen, mehetsz tovább, de kérlek, mielőtt átmész az Arcképszerkesztőbe, figyelmesen olvasd el az igénylés szabályait és az arcképgyárosok kéréseit! Továbbá kérlek arra is, hogy légy türelemmel, eléggé elhúzódnak az arcképes kérések, sokszor egy egyszerű válasz adás is, hogy megfelel-e a forrás vagy nem. Köszönöm a türelmet előre is.

[ Módosította: crey ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3031) skyli


skyli
senior tag

Sziasztok! Kaphatok jogosultságot? :)

Igen, mehetsz tovább, de kérlek, mielőtt átmész az Arcképszerkesztőbe, figyelmesen olvasd el az igénylés szabályait és az arcképgyárosok kéréseit! Továbbá kérlek arra is, hogy légy türelemmel, eléggé elhúzódnak az arcképes kérések, sokszor egy egyszerű válasz adás is, hogy megfelel-e a forrás vagy nem. Köszönöm a türelmet előre is.

[ Módosította: crey ]

(#3032) Nite


Nite
őstag

Sziasztok! Szeretnék én is egyéni arcképet, amennyiben lehetséges!

Előre is köszönöm!

Szia, igen - lehetséges. Mehetsz tovább.

[ Módosította: #40993792 ]

Paid my dues!

(#3033) LackoMester


LackoMester
addikt

Cs,
arcékpcsere lehetséges?
üdv. LM

* * *

Üdv, igen, lehetséges. Eltelt több, mint 3 év.

[ Módosította: #40993792 ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3034) oliwire


oliwire
őstag

Sziasztok!

Szeretnék egyedi arcképet! :) Jogosult vagyok?

Igen, mehetsz tovább, de kérlek, mielőtt átmész az Arcképszerkesztőbe, figyelmesen olvasd el az igénylés szabályait és az arcképgyárosok kéréseit! Továbbá kérlek arra is, hogy légy türelemmel, eléggé elhúzódnak az arcképes kérések, sokszor egy egyszerű válasz adás is, hogy megfelel-e a forrás vagy nem. Köszönöm a türelmet előre is.

[ Módosította: crey ]

(#3035) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Üdv,

Holnap betöltöm az előírt kort. Azt szeretném tudni, hogy jogosult vagyok-e az arcképre? :)

Igen

[ Módosította: koxx ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#3036) Mottie


Mottie
őstag

Tiszteletem!

Ha jól sejtem 21 napon belül jogosulttá válok egyéni arcképre. Esetleg fel lehet venni ez előtt a kapcsolatot Arcképszerkesztőkkel a kép ügyében, vagy ne zargassam őket ilyen "korán"?

Illetve létezik-e előre (tehát 21 nap múlvára) kiadott engedély? Nem tervezem kitilttatni magam.

Üdv,

Mottie

Amennyiben nem kapsz semmiféle büntit akkor 21 nap múlva átmehetsz a hivatalos szerkesztőbe, addig csak és kizárólag az offtopik arcképesben tevékenykedhetsz.

[ Módosította: koxx ]

Be Victorious!

(#3037) Izzé


Izzé
őstag

Halihó!

Jogosult vagyok egyéni arcképre?

Igen

[ Módosította: koxx ]

(#3038) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Korábban volt egy kisiklásom. Visszakaphatom még valaha az egyéni arcképemet?

Egy?? Annyit tudok mondani, hogy egyeni elbiralas lesz.

[ Módosította: koxx ]

(#3040) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Szép jó reggelt!

70 napja itt jártam, akkor megkaptam volna az engedélyt egyéni elbírálás után, csak épp „végleges” pihenőre kerültem egy félreértés miatt ami utána tisztázva lett Kalandor Úr jóvoltából. :)
Akkor úgy döntöttem eme incidens miatt nem élek az engedéllyel de most itt vagyok a kérésemmel, bizakodva. :K
Ezt azért írtam le mert nem került bele a miért moderálunk c. topikba és így tisztességes. :)

No, tehát,
Arcképet szeretnék! Szabad? :B

Ok

[ Módosította: koxx ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3041) Edem05


Edem05
őstag

Üdvözlet!

Arcképet szeretnék. Lehetséges?

Ok

[ Módosította: koxx ]

(#3042) ux1


ux1
addikt

Szevasztok.

Lehetséges nálam egyéni arckép? :)

Ok

[ Módosította: koxx ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#3043) -v-


-v-
addikt

Hello,

Jól látom hogy már lehet egyéni arcképem? :)

Igen

[ Módosította: koxx ]

(#3044) spyduck válasza spyduck (#3038) üzenetére


spyduck
nagyúr

Az egyedi elbírálás eredményét privátban kapom majd meg?

Nem, hanem itt a topicban fogod olvasni.

[ Módosította: #40993792 ]

(#3045) Out


Out
addikt

Üdv!

Módosulhat az arcképem?

Igen, mehetsz tovább, de kérlek, mielőtt átmész az Arcképszerkesztőbe, figyelmesen olvasd el az igénylés szabályait és az arcképgyárosok kéréseit! Továbbá kérlek arra is, hogy légy türelemmel, eléggé elhúzódnak az arcképes kérések, sokszor egy egyszerű válasz adás is, hogy megfelel-e a forrás vagy nem. Köszönöm a türelmet előre is.

[ Módosította: crey ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3046) freestailo


freestailo
őstag

Üdv! Érdeklődnék, hogy jól látom-e, hogy nekem még nem lehet egyéni arcképem. 1891 napja vagyok tag, valamint senior tag ranggal rendelkezem. Jól értelmeztem a követelményeket? köszönöm a választ!

Jól. Nem vagy még jogosult.

[ Módosította: koxx ]

(#3047) koxx


koxx
MODERÁTOR

-----------------------

(#3048) Romvr


Romvr
őstag

Sziasztok,

Mostanság kezdett foglalkoztatni a dolog hogy egyéni arcképem legyen. Szeretném megtudni hogy jogosult vagyok rá?

Üdv.
Romvr

Igen, mehetsz tovább, de kérlek, mielőtt átmész az Arcképszerkesztőbe, figyelmesen olvasd el az igénylés szabályait és az arcképgyárosok kéréseit! Továbbá kérlek arra is, hogy légy türelemmel, eléggé elhúzódnak az arcképes kérések, sokszor egy egyszerű válasz adás is, hogy megfelel-e a forrás vagy nem. Köszönöm a türelmet előre is.

[ Módosította: koxx ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#3049) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok!
Egyéni arcképet szeretnék.
Köszönöm.

Igen, mehetsz tovább, de kérlek, mielőtt átmész az Arcképszerkesztőbe, figyelmesen olvasd el az igénylés szabályait és az arcképgyárosok kéréseit! Továbbá kérlek arra is, hogy légy türelemmel, eléggé elhúzódnak az arcképes kérések, sokszor egy egyszerű válasz adás is, hogy megfelel-e a forrás vagy nem. Köszönöm a türelmet előre is.

[ Módosította: koxx ]

(#3050) Ringman


Ringman
nagyúr

hello!

szeretnék egy egyéni arcképet, most hogy már elég öreg vagyok hozzá.

köszönöm.

Rendben, mehetsz tovább.

[ Módosította: #40993792 ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.