Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android dual SIM szakmai mélyvíz
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"honnan vegyek telefont"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) ksanc válasza tomxx91 (#999) üzenetére


ksanc
őstag

A w450-en KCOLO néven fut. Kipróbálni nem szeretném, pillanatnyilag ez az egyetlen működő telóm :)
A kimérés annyi, hogy ha nincsenek jelölve a teszt pontok, akkor meg kell keresni azokat, amin feszkó (3,5-4V, akksi legyen feltöltve) van, ezeket NEM szabad földelni. A többit meg sorban kell próbálni addig, amíg a Flash Tool el nem indul. Ha jól értelmezem.

Közben írtál: én a guglival kerestem bootanimációt. Hát éppen át lehet méretezni, kibontod a zip fájlt és az összes jpg-et átméretezed :) Nyilván valami progival csoportosan érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#1002) szili.tamas1 válasza ksanc (#1001) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Nekem mar csak annyi kerdesem lenne, mitol ismerne fel a gep ha le van gyalulva a preloader? Az oke hogy hazardirozok a kivezetesekkel, de attol _szerintem_ nem tudja a pc hogy mit is kellene felismerni egyaltalan.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#1003) ksanc válasza szili.tamas1 (#1002) üzenetére


ksanc
őstag

Mert valószínűleg az MTK procik vagy akármi, ami ezért felelős, tartalmaznak valahol egy tutira beégetett meghajtót amit így lehet aktiválni. És nem a PC-nek kell felismernie, hanem a Flash Toolnak. De mintha írták volna, hogy megjelenik az eszközkezelőben is.
Engem mondjuk nem érdekel, ha működik :D

[ Szerkesztve ]

(#1004) tomxx91


tomxx91
csendes tag

megjelenik az eszközkezelőben is! :) és a az usb drivert is feltelepíti szóval "rendesen" felismeri

(#1005) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

Doogee DG110 éjszakai 20-30%-os merülésére van valami megoldás a repülőmódon és a sim kivételén kívül?
Naponta kell tölteni :(((

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1006) szili.tamas1 válasza Met (#1005) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Wakelock detector?

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#1007) Met válasza szili.tamas1 (#1006) üzenetére


Met
nagyúr

Ebben mit lehet beállítani?
Mert a telefon ment 2 napig sim és appok nélkül, 50%-ra merült.
Simmel appok nélkül reggelre 20-30% ment le. Csak a gsm volt bekapcsolva, 3G off-on.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1008) ksanc válasza Met (#1007) üzenetére


ksanc
őstag

Jaaa. A cella készenlét az egyik energiaigényes dolog, ez van. Nézd meg a Beállítások/Akkumulátornál.
Olyan megoldás nincs, hogy semmit ne fogyasszon :)

(#1009) ksanc


ksanc
őstag

Ha meg eddig nem csinálta, akkor az akksi is halódhat. Vagy köze sincs a cellakészenléthez a dolognak, csak látszólag. Több ötletem nincs :)

(#1010) Met válasza ksanc (#1009) üzenetére


Met
nagyúr

Új a készülék, már a második, az első egy éjjel alatt 60%-ról lemerült úgy hogy nem lehetett bekapcsolni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1011) Macikosz92


Macikosz92
újonc

Sziasztok!
Nekem volna egy Lenovo S960w típusú telefonom és sajnos sikerült belőle téglát csinálnom amikor ROM ot szerettem volna cserélni rajta. Már átzongoráztam a Lenovo orosz fórumait , illetve már a kínaiak nagy részét is. De sajnos sehol nem találtam olyan Unbrick leírást amivel életre tudtam volna kelteni. Ha bárkinek bármi ötlete volna azt szívesen meghallgatom , mert nem az enyém a telefon és lassan vissza kellene adnom a gazdájának, csak hát téglát nem szívesen adnék vissza.

(#1012) cappa72 válasza Macikosz92 (#1011) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ez hamisitvany.
De olvass vissza hogyan sikerult a kolleganak a 960t-t visszahozni az eletbe.
Tomxx91 volt a szerencses forumtars.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1013) tomxx91 válasza Macikosz92 (#1011) üzenetére


tomxx91
csendes tag

hello vedd le a telefon hátlapját fotozd le nekem a telot azt küld el emailban én meg bejelölöm mit hogyan gondolom a két telefon majdnem ugyan az :)

(#1014) Keeperv85 válasza ksanc (#998) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nincs. A Hitman nem preloader hibás volt. Az elindult alapban is. Nálam a scatter sikerült rosszul. Olyanom van, ami szintén nem preloader brick, hanem a user szekció flash hibás....

(#1015) Macikosz92 válasza tomxx91 (#1013) üzenetére


Macikosz92
újonc

Elküldtem mailbe a képet. Kipróbáltam a ROM ot ami neked ment, nálam nem működök. Kipróbáltam még mellé MT6592M, MT6591, MT6572, MT6577, MT6582, MT6589 de egyik sem működött hozzá

(#1016) prosasa


prosasa
csendes tag

Sziasztok.

Vettem egy cube u25gt c4w super edition tabletet mtk 8127 soc PLAY STORE nincs!

Kérlek segítsetek! Play Store-t szeretnék telepíteni rá vagy új romot!

Szájbarágósan le tudná valaki nekem írni hogyan kell használni ezeket a progikat:
mtkdroidtools
flash tools

Nem értek az androidos telepítésekhez és a rootolást se tudom hogyan kell csinálni.
de még a bootloadert sem tudom behozni ezzel a tablettel
és már teljesen kétségbe vagyok esve mit tegyek ezzel a készülékkel play aruház nélkül semmit nem tudok rá rakni amivel játszani szoktam vagy amit használni szoktam.

gyűjtögettem anyagokat a frissítéshez
Innen szedtem le a drivert, img és flastoolt:
http://www.freaktab.com/archive/index.php/t-15195.html

Itt van ez az ainol novo7 ami ugyanilyen hardverrel van szerelve és ehhez a cube u25gt c4w táblához ajánlja a firmwaret 2015.01.02. es blogbejegyzésben
http://chinagadgetsreviews.blogspot.ro/2015/01/download-android-kitkat-442-stock_2.html

itt a tablet honlapja:
http://www.51cube.com/en/
pontosan ez a típus az egyém u25gt super edition
http://www.51cube.com/en/ProductShow.asp?ID=270&pageview=pro

[ Szerkesztve ]

(#1017) kelzsoca válasza prosasa (#1016) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem kell OFF-ba rakni.

Felmész erre az orosz oldalra, google fordítóval lefordítod az oldalt angolra/magyarra amelyik tetszik, regisztrálsz, majd le tudod tölteni a firmware-t a készülékhez.

ui: az Ainol novo 7 lehet hogy SoC-ra azonos, de teljesen más készülékről van szó, egy olyan szoftver flashelése téglát csinál a készülékből.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1018) prosasa válasza kelzsoca (#1017) üzenetére


prosasa
csendes tag

Ezeket már mind pontosan innen leszedtem.
a letötlött usb driver filet hozzáadtam az eszközkelelőben de mindegyikhez azt írja a driver nem működik megflelelően - ! jel marad ott, így hagytam hogy a windows automatikusan felismerje az eszközt win7 64bit.
Így viszont nem jelenik meg az eszközkezelőben csak már nem nyíg a windows hogy hiba az eszköz telepítésénél és nincs ! jel sem az eszközkezelőben sem ismeretlen eszköz nincs - viszont amikor telepíteni akartam akkor meg kiírta a készülék pontos típusát meg hogy usb port stb.. most meg semmit!

De nem tudom hogyan tovább.

flashtools -t nem tudom használni

1. sorba mit kell betallózni a download-agent sorba? - ide kell egy bin de melyik?
2. sorba kell a scatter-loading file ide az mt8127_Android_scatter.txt tallóztam be

[ Szerkesztve ]

(#1019) kelzsoca válasza prosasa (#1018) üzenetére


kelzsoca
félisten

1. MTK_AllInOne_DA ez kell neki
2. az jó, oda a scatter kell.

A tabletet kikapcsolt állapotban csatlakoztasd a PC-hez, közben legyen nyitva az eszközkezelő, ha nincs ismeretlen eszköz, akkor nyisd le a portok részt, és csatlakoztasd a tabletet (közben figyeld a hangjelzést, és nézd meg megjelenik -e ilyen a portoknál: MTK USB port, vagy MediaTek USB VCOM (Android)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1020) prosasa válasza kelzsoca (#1019) üzenetére


prosasa
csendes tag

MediaTek USB VCOM
ha ezt vagy bármelyik másik portot telepítem akkor gond van win7 64bit alatt nem lesz jó neki a telepítés után hibaüzenettel zárul bármelyiket is telepítem fel a 6 különböző választható port közül.
Eszközkezelő- Művelet - régi típusú hardver hozzáadása - hardver hozzáadása varázsló -haladó mód magam választom ki - minden eszköz - saját lemez - tallózás - kiválasztom az usb drivert win764 bithez ekkor 6 különböző drivet ajánl fel bármit választok egyik sem települ fel jól!

most nincs az eszközkezelőben a portok között!

Flash toolsban választhatók közül melyik kell?
download only
MOTA SIU like
Format all and download
Firmware upgrade

(#1021) kelzsoca válasza prosasa (#1020) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mi a hibaüzenet a driver telepítésnél? download kell.

https://vertigostore.eu

(#1022) prosasa


prosasa
csendes tag

Mediatek DA USB VCOM port
Mediatek Preloader USB VCOM port
MTK USB Debug port
MTK USB Modem port
MTK USB port

ezeket ajálja fel amikor betallózom neki az nfo fájlt de egyikre sem írja telepítés után hogy megfelelően működik!

Az eszköz szoftvere most telepítve van, de valószínűleg nem működik megfelelően.
Az eszköz nem indítható el (Kód10)

Mediatek DA USB VCOM port (com15)

[ Szerkesztve ]

(#1023) kelzsoca válasza prosasa (#1022) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezzel az alkalmazással letörölhetnél minden mtk-ra vonatkozó drivert a pc-ről.

Aztán ez a csomagot szedd le, majd letilthatnád a netről a PC-t, és miután kicsomagoltad a tömörített állományt, betallózhatnád neki a New ins. win7.... mappát.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1024) prosasa válasza kelzsoca (#1021) üzenetére


prosasa
csendes tag

Valószínű a mocskos win7 64 bittel van baja valami 32bites xp kellhet neki, de már nagyon utálom.
Nincs lehetőségem 32 bitre rakni a rendszert. :(

(#1025) Keeperv85 válasza prosasa (#1022) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nincs semmi baja, csak szétkapcsol, mert nemmarad aktív a port a flashtool nélkül. Indítsd el a flashtoolt és a readback opcióval ments valami kis szakaszt, mindegy mit. Ha megy, akkor jó a driver.

(#1026) svgyula válasza prosasa (#1016) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Azt esetleg próbáltad, hogy leszeded az google.apk alkalmazást a pc-re majd egy sd-re másolod és azt teszed a "tábládba" és futtatod persze azért először engedélyezd a beállítások között a külső programok telepítését. Én a telóra így raktam fel aztán ami még kell neki azt úgy is visítás után telepíti(legalább is nekem megcsinálta).
Azért ha ennyire nem értesz a ROM telepítéshez inkább egy "felnőtt" :DDD Hozzáértő felügyelete mellett csináld! Olyannal aki ráver a kezedre :B mielőtt levélnehezéket gyártasz belőle........ A Flastools Nálam soha nem működött úgy ha az indítás előtt a telefon rá volt dugva a gépre! Csak úgy ha már el volt indítva a download firmware opció és akkor egy aku kibe és rádug a gépre! DE ezt sem minden telónál! Volt amelyiknél csak a power gombot kellett nyomni addig amíg el nem indult a flashelés volt olyan aminél a power+volume+ gomot is nyomni kellet miközben rádugtam a gépre és addig tartani amíg az akut is berakom! Másképp nem volt hajlandó megcsinálni! Próbálkozz de én a helyedben a ROM cserét addig nem erőltetném amíg a felső részt ki nem próbáltam. Ja amúgy van rajta magyar nyelv mert úgy néztem az alin, hogy nincs. Ha mégis van akkor lehet, hogy az a ROM ami rajta van már mókólt vagyis ha lecseréled lehet, hogy visszafele mész.
Remélem segítettem.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1027) prosasa válasza kelzsoca (#1023) üzenetére


prosasa
csendes tag

Végig próbáltam midet, de ugyanaz a hiba
Tuti a win7 64 bittel van a baja.

(#1028) prosasa válasza svgyula (#1026) üzenetére


prosasa
csendes tag

google apps komplett pakkot már letöltöttem rá feltelepítgettem a system/Priv-abb mappába rakott apk filokat egyesével de csak annyit értem el hogy a google fiók hozzáadásásnál hiba a google szerver elérése közben és kidob.
van rajta egy kínai market arról is leszedtem a google play store meg a services-t feltelepítette kirakta az ikont a play store-nak de indításkor fehér képernyő majd kiírja hogy a google play leállt.

flash tools indítása tablet nélkül - download megnyom - kikapcsolt tablet gyorsan rádug - kiírja hogy a windows észlelte a hardvert és használható - flash tools kiírja a hibát:
BROMM ERROR : S_COM_PORT_OPEN_FAIL (1013)
(COM) Failed to open COM port.
(HINT):

Újabb próba:
Bromm error : ?? (4058)
Can not found memory
az 1. sornál a winyómról a flash tools mappájából tallóztam ki az mtkallinone_DA.bint
D:\cube u25gt c4w\most\flash tool\MTK_AllInOne_DA.bin

2. sornál
D:\cube u25gt c4w\most\img\Mtk8127_Android_scatter.txt van beállítva neki a rom mappájából

[ Szerkesztve ]

(#1029) cappa72 válasza prosasa (#1027) üzenetére


cappa72
nagyúr

Húúú, látom már több szálon, topikban fut a téma...
Szerintem mentés nélkül ne állj neki semminek. Amíg az említett mentés nincs meg, addig a télázás esélye egészen magas.
Elég óvatos vagyok, türelemre intelek.
Mint írtam, türelem.
Az azonban méltányolandó, hogy olvasol. :K
Ha a mentés már rendelkezésedre áll, akkor szabad nekiállni a rendszert hekkelni.
A 7Q-hoz ugyan hasonló a tab, de _lehetnek_ különbségek. Egy fórumtárs feltette az általad is linkelt romot, [link], szóval lehet hogy műxik.
A flashtool-hoz ajánlom az általam is használt autoinstall pakkot, ezt telepítve, majd a kikapcsolt készüléket rádugva működött a flashtool.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1030) prosasa


prosasa
csendes tag

Annyit azért tudni kell hogy kéztől vettem csomagolásában még a gyári fólia van rajta minden gyári, de már volt rajta egy rom letöltve a gazdája sem tudott rá play aruházat rakni.

Gondoltam csak letöltök rá egy play store apk és már fut is - persze ahogy azt megálmodtam

(#1031) kelzsoca válasza prosasa (#1030) üzenetére


kelzsoca
félisten

A Play alkalmazás önmagában sajnos nem elegendő, mert a "keretrendszerre" is szüksége van.

ui: írtad hogy egyesével bemásoltál fájlokat, az sem elegendő, mert a megfelelő jogokat (rw-r-r) is rá kell adni a fájlokra, anélkül nem tudnak futni.

https://vertigostore.eu

(#1032) prosasa


prosasa
csendes tag

nincs android eszköz a listában igy nem telepíti a adb drivert.
és a driver telepítése közben kiírja ugyanúgy a 10 es hibakódot nem fog megfelelően működni - ez valószínű a win7 64 bit miatt lehet!

[ Szerkesztve ]

(#1033) prosasa válasza kelzsoca (#1031) üzenetére


prosasa
csendes tag

keretrendszert is telepítettem.
Valóban nem tudtam mit jelent jogok egyesével átállítása ezt írták angol oldalon is
azt hogyan kell megtenni? - azt hittem az ismeretlen forrásokat kell csak engedélyezni és kész

[ Szerkesztve ]

(#1034) kelzsoca válasza prosasa (#1033) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lehet terminal alól is, adb felől, meg lehet a készüléken egy megfelelő fájlkezelővel, pl: root explorer (root után)

Hosszan rányomsz az adott apk fájlra, majd permissions, és beállítod így, majd OK, ha mindennel megvagy (az összes fájlnak beállítottad a jogosultságát) nyomsz egy újraindítást.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1035) prosasa válasza kelzsoca (#1034) üzenetére


prosasa
csendes tag

felraktam a root explorert a tabra
kiírta hogy nem rootolt a készülékem :(

Mostmár tuti hogy buherálta az előző tulaj a táblát mert tuti hogy gyárilag rootoltak ezek a kínai vackok

(#1036) prosasa


prosasa
csendes tag

"A tabon az usb hibakeresést bekapcsolod, majd csatlakoztatod a tabot a számítógéphez.
Ezek után figyeld a tab kijelzőjét, mert engedélyt kér az adb eléréshez. Ezt az engedélyt add meg neki."

marad ez a módszer de nem tudom hogyan kell az usb hibakeresést bekapcsolni a tab menüjében hol van - h van ilyen

(#1037) cappa72 válasza prosasa (#1035) üzenetére


cappa72
nagyúr

A "kínai vackok" - ahogy fogalmazol - nem minden esetben root-oltak a user interface szinten.
Azonban adb elérés esetén már más lehet a helyzet.
A tabon a beállítások -> fejlesztői lehetőségek -> usb hibakeresés menüponthoz kell a pipa.
Ekkor már lesz adb lehetőség.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1038) Upo válasza prosasa (#1035) üzenetére


Upo
addikt

Lehet hogy fel van készítve, rakd fel a supersu appot, lehet hogy menni fog.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1039) prosasa válasza cappa72 (#1037) üzenetére


prosasa
csendes tag

Ok beállítottam a hibakeresést. Ezek után a pcről tudom egyesével telepíteni a google szolgáltatás keretrendszerét és a play áruházat megváltozott jogokkal? Bocsánat ha hülyeséget kérdezek de már nagyon fáj a fejem és fáradt vagyok.

Hogyan tovább?

A play store ból egy játékot le lehet tölteni telepítés helyett egy meglévő eszközre hogy erre a tabra telepithessem a játékomat ami miatt megvettem eztva tabot: the tribez, battle towers

(#1040) szili.tamas1 válasza prosasa (#1032) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Nem hinnem hogy a 64 bit a baja. Eddig minden buherat ilyen rendszerrol csinaltam.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#1041) WOT-H-A-C válasza szili.tamas1 (#1040) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Én is... win7 64 bit. :K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1042) prosasa válasza WOT-H-A-C (#1041) üzenetére


prosasa
csendes tag

ok megvagyok a driver telepítéssel miután bekapcsoltam a hibakeresést a tabon és csatlakoztattam a tabot a windows automatikusan feltelepítette az összes drivert.
Az mtk droid tools mostmár látja, de nincs root gombom!

http://kepfeltoltes.hu/view/150103/capture_001_03012015_090907_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/150103/capture_001_03012015_090907_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

mtk droid tools ban a képen is láthatod hogy nálam a legalsó sorban ezt írja
u25gt-bn (root shell)
jobb alsó szélen pedig nincs root gomb!
A tableten nincs csak egy gomb van a bekapcsoló gomb. Nem tudom hogyan lehet factory módban elindítani a tabot.

Hogyan haladjak tovább hogy menthessem a rendszert?

(#1043) WOT-H-A-C válasza prosasa (#1042) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Egy használható linkkel többre mennénk... :U

Nem volt a tabon insecured kernel csere?

A backup gomb aktìv?? Ha van root shell és aktìv a backup akkor mehet a menet, bár hozzáteszem én nem rég szìvtam ezzel. Egy lenovo a10 tabival. Ott az volt a gond , hogy túl nagy volt a data partìció és a droidtools nem tudta lementeni a romot.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1044) prosasa válasza Upo (#1038) üzenetére


prosasa
csendes tag

A supersu kicsomagolt mappáit mind feltettem a tabra onnan a common mappából indítottam a supersu apk-t
a következő a hibaüzenet:

Nincs Su bináris telepítve, és a SuperSU nem telepíthető. Ez Probléma! Ha ön csak frissítette az Android 4.3-ra, akkor manuálisan kell újra rootolnia, erről konzultáljon az illetékes készülék fórumán.

(#1045) Keeperv85 válasza WOT-H-A-C (#1043) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

...és az még csak a kezdet... :U Újabban a preloader vágással is megszivat, illetve egy rakás fájlt nem másol át, vagy rosszul teszi azt. Arról már nem is beszélve, hogy az új scatter feladta a leckét a fejlesztőknek úgy látom...

(#1046) prosasa válasza WOT-H-A-C (#1043) üzenetére


prosasa
csendes tag

Mit jelent ez? "Nem volt a tabon insecured kernel csere?"
A backup gomb igen aktív a (root shell) () jelek között van, nem tudom számít e

http://kepfeltoltes.hu/150103/9059507332_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[url=http://kepfeltoltes.hu/view/150103/9059507332_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/150103/9059507332_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/url]

Nem tudom hogyan kell létrehozni olyan link feliratú gombot ami a képhez visz - Kérlek segíts

[ Szerkesztve ]

(#1047) kelzsoca válasza prosasa (#1046) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ne fusson már párhuzamosan a téma két topicban pls.

Itt már írtam nemrég, azt csináld meg, és maradj ott.

https://vertigostore.eu

(#1048) Keeperv85 válasza prosasa (#1046) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ez már rootolt, viszont az a szöveg, amit jobbra ír a cucc... nos... nem biztos, hogy ebben MTK SoC van! :U

(#1049) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!
Remélem jó helyre írok. Nem találtam jobb helyet. Nos a problémám a következő. Adottak a következő készülékek: Lenovo A328 (4.4.2), Samsung Galaxy ACE 3 LTE (4.2.2), Samsung Galaxy Young (4.1.2), Samsung Galaxy S Advance (4.1.2). A probléma a következő: A Lenovo a sajátom. Amióta megvan az S Advance-el hívás formájában nem lehet kommunikálni ha én hívom. Befagy a vonal. Tök süket. De a percdíj megy persze. Az S Advance lefagy. Ha bontom a vonalat és visszahív akkor megy de akkor is csak pár perces hívás. A többivel simán tudok, sőt az ACE 3-al volt egy folyamatos 65 perces hiba nélkül.
Szerintetek mi a baj? S Advance csere lenne? Vagy tegyem rá vissza a régebbi 2.3.6-os szoftvert? (néha magától berakja a futó appok közé a Youtube-ot, eleinte meg a Play Zenét is).
Hol lehet a baj?
Előre is köszönöm a segítséget!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#1050) juventusfan


juventusfan
tag

Lenovo K910 Vibe Z vagy Honor 6?
Dual simes telefonok, véleményetek szerint melyik lenne jobb választás? A honor 6 javára 3 giga ram. Kamera lenovo.
Másik topiban is feltettem a kérdést, elnézést akit zavar!

Háborúban az igazság az első áldozat, és az információ erősebb a golyóknál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.