Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android dual SIM szakmai mélyvíz
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"honnan vegyek telefont"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) WOT-H-A-C válasza tolvaj! (#400) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:R :C

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#402) Keeperv85 válasza tolvaj! (#400) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

BOOTOL A KÉSZÜLÉK!

:C

de ugyanakkor az NVram füst

:Y

Nézd meg hátha "csak" az IMEI számok hiányoznak...

(#403) tolvaj! válasza Keeperv85 (#402) üzenetére


tolvaj!
őstag

*#06# = invalid imei

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#404) tolvaj!


tolvaj!
őstag

A /protect_s mappában csak a lost+found van. Se a hibás app mappa, se a helyes md.
Mivel DT nem hajlandó felismerni se a működő sajátomat, se az újraélesztés alatt állót így terminál emulátorból adtam be neki a parancsokat. Most már van md mappa, viszont üres és nem tudom mit írjak bele.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#405) Keeperv85 válasza tolvaj! (#404) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nézz bele a másik készüléken. Ha semmi sincs benne, csak a mappa, akkor nem is kell semmi más neked oda. Majd feltölti magának, ha ez szükséges. :K

(#406) tolvaj! válasza tolvaj! (#404) üzenetére


tolvaj!
őstag

Illetve még azt is hozzátenném, hogy a telefon nem indul újra. Indul, bootol, de ha bármilyen formában újraindítanám ( sima restart, vagy emulátorból, esetleg MUT-ból reboot ) akkor leáll és a bekapcsoló gombra sem reagáll, csak az aku ki- be segít. Érdekes, lehet mégsem jó a bootloadere?

(#405) Keeperv85

Belenéztem és van benne egy fájl, amit át is másoltam az enyémből, beillesztettem meg is van, de akkor sincs IMEI. :(

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#407) Keeperv85 válasza tolvaj! (#406) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ez is benne van a pakliban sajnos... :(

(#408) tolvaj! válasza Keeperv85 (#407) üzenetére


tolvaj!
őstag

Újra- újra húztam és a bootloader helyrezökkent, normálisan indul újra bármilyen módban. IMEI viszont még mindíg nincs és sérült az NVram. Most már biztos, mert az új, friss rendszer már a térerő keresésnél jelezte, hogy mi a helyzet.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#409) ksanc válasza tolvaj! (#408) üzenetére


ksanc
őstag

Sima fájlmásolgatással biztosan nem fogod helyretenni, mivel azok ott csak látszólag fájlok.

Egy működő rendszer NVRAM tartalmát elvileg rá lehet húzni, de a saját IMEI-t azonnal vissza is kell írni valamivel, mert ha így bootolod be, akkor azonnali IMEI tiltás lesz, mivel két külön készülék ugyanazzal az IMEI-vel próbál bejelentkezni.
De ez Cappa területe, nekem még nem kellett ilyesmivel foglalkoznom :N

(#410) tolvaj! válasza ksanc (#409) üzenetére


tolvaj!
őstag

Igen tudom, de már végső elkeseredésemben nem tudtam mit csinálni. Jelenleg pihentetem, alszok rá egyet, hátha kipihenten jobban fog a fejem. Nem mellesleg holnap már cappa sem lesz pihenős :).

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#411) svgyula


svgyula
addikt

Tisztel Uraim!
Kérdés talán valaki tud benne segíteni! A Honor 6 telót próbálom reménytelenül rootolni.
Nincs gond a telóval csak egy időzített ki-be kapcsolást szeretnék rajta futtatni. A bekapcsolással semmi
gond mert az ébresztéssel együtt be is kapcsol! DE a kikapcsolást csak root joggal működne.
Mindent megcsináltam ami a root-hoz kell van recovery is de sem a v-root sem a mellékelt valami kínai
"S" jelű program nem csinálja meg. Van rendes kapcsolat a telefon és a gép között a recovery is a pc-ről csúszott fel. De nem hajlandó root jogot adni :((( Mindent lefuttattam vagy x10 de mindig marad az "x" a root
előtt. Próbáltam belűről az androidos vroot az azt írja ki, kész és megcsinálta aztán még sincs jogom :(((
Lehet az is gond, hogy a telefon indulása után szinte azonnal, a netre csatlakozáskor frissítést töltött le és telepítette is! Így az a leírás amit találtam csak az alap ROM-hoz jó?
Ha esetleg valakinek ötlete lenne megköszönném!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#412) #18193920 válasza svgyula (#411) üzenetére


#18193920
törölt tag

Itt azt írják, hogy a Root Genius képes rá.

(#413) WOT-H-A-C válasza svgyula (#411) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Írod hogy volt közbe egy update...a cwm megmaradt utána??Szerintem az legyalult mindent...bár ez csak tipp. Ha van cwm akkor kéne keresni hozzá egy root.zip-et amit cwm-ből felrakhatnál. Illetve nem írtad hogy rootgenius-al próbáltad e..

megelőztek... :)

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#414) aytukabozs válasza svgyula (#411) üzenetére


aytukabozs
addikt

Nem lehet hogy ugyan az lesz a gond, és ezáltal a megoldás is mint (az itteni fórumozók számára megfizethetetlen :D :P) honor 3x esetében?

Erre gondolok

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#415) WOT-H-A-C válasza aytukabozs (#414) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Jogos a feltevés....bár ettöl még lehet hogy menne egy zip vagy genius.... mert a 3x mtk-s ebben kirin van.... de ez csak ötletelés...

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#416) Laza... válasza aytukabozs (#414) üzenetére


Laza...
addikt

;] :DDD

Never give up!

(#417) svgyula válasza #18193920 (#412) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Sajna ezen is túl vagyok! A rootgenius 52%-nál újraindítja a telefont utána meg amikor elindult kiírja,
hogy nem sikerült és "root manual" Na ekkor feldob egy kínai oldalra és ott kapálhatok a kisszék, gereblye, sámli, kasza, meg a Picasso képei között :(

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#418) WOT-H-A-C válasza svgyula (#417) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

[xda bootloader nyitás, root stb...]

[ Módosította: radi8tor ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#422) svgyula válasza WOT-H-A-C (#418) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Nos "túl mindenen" a helyzet meg maradt. letöltöttem a root4.4.zip-et is recovery-ből kezdtem volna de ezt is kiköpi. Na mindegy egyenlőre hagyom úgy ahogy van!
Csak mint összefoglaló a rootgenius 52% újraindít pc-ről! A telefonról rootgenius 92%-ig megy el ott megáll. Már azt is kipróbáltam, hogy szembe ugrasztom őket de semmi eredmény úgy sem! Pedig megvan a kioldó kód is úgy ahogy írták!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#423) alexw801 válasza svgyula (#422) üzenetére


alexw801
senior tag

:W

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#424) Laza...


Laza...
addikt

nemide

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#425) WOT-H-A-C válasza alexw801 (#423) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ahelyett hogy a falba vered a fejed segíthetnél is .....

svgyula: az a baj, hogy én csak képről láttam ezt a típust úgyhogy csak az xda-ra tudnék támaszkodni.....sajnos :(

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#426) Laza... válasza svgyula (#422) üzenetére


Laza...
addikt

a rootgeniusnak kell ujraindítás, igen, és utána még neked is kell tapicskolnod a yes-ekre. Vagy nagyon türelmetlen vagy a tökéletes telóddal szemben? Ha menetközben bealszik a kijelződ, ébresztgesd fel

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#427) alexw801 válasza WOT-H-A-C (#425) üzenetére


alexw801
senior tag

Amikor többször elküldenek a p...csába, akkor miért strapáljam magam.
A Honor 6-nak is van topicja az xda-n és a 4pda.ru-n. Ott le van írva minden, rá kell szánni kis időt, szépen végigolvasni (angolul és oroszul, nem Google fordítóval) és végre kell hajtani, amit javasolnak.
A Honor 3X tapasztalatai alapján több mélységben védve van a telo rootolás ellen.
Az első próba lehetne az UPDATE-SuperSU...zip telepítése CWM vagy TWRP Recovery-ben, amit (ha még nincs fent) SP Flash Tool-lal lehet felrakni. Ez csak részleges root, de legalább a Titanium Backup Pro, stb. app-ok rootolt állapotot mutatnak.
Ha a kínai rendszer app-ok írtása is cél, akkor a teljes root-ot kell megpróbálni megszerezni, ehhez meg kell keresni a beépített védelmet, nálunk egy biobio nevű olasz srác a guru az xda-n. Ő találta az immutable-list fájlt, ezzel kell szórakozni (Busybox + Terminal Emulator segítségével) vagy egyszerűen törölni.
A 4.4.2 ROM-nál még több védelem van, ott átalkította a boot.img-ot, ezt is cserélni kell.
Ekkor teljes a root.
Szerintem ugyaezzel a logikával kellene a Honor 6-nál is megkeresni a tennivalókat.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#428) aytukabozs válasza alexw801 (#427) üzenetére


aytukabozs
addikt

szerintem a sok p..sábaküldés mellett a moderáltabb fórumozók többször leírták hogy köszönik a hozzászólásaid információtartalmát, és hogy a bejegyzéseidnek csak azokkal a részével van baj, amiben a többi fórumozót fricskázod az olcsó telefonjaik miatt....

Én magam sem örülök hogy csak a 100-200$ közötti telefonokat engedhetem meg magamnak, de ha ez van. ezt kell szeretni.

Viszont a lényegi részt sokszor még idézem is a HSZ-eidből úgyhogy nem kell a mártírkodás :P :D

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#429) WOT-H-A-C válasza alexw801 (#427) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

No igen ok-okozat....Ha kicsit visszagondolsz azért a részedről is voltak előzmények...egyébként a kolega jól mondja többen is elismerték a tudásod a 3x el kapcsolatban csak a stílussal volt gond.....

na de vissza térve a problémához...azt mondod flastools-al tegyen fel cwm-et, a honor6 ban nem mtk soc van hanem kirin ezzel is megy a flashtools??

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#430) alexw801 válasza WOT-H-A-C (#429) üzenetére


alexw801
senior tag

Passz!
Milyen modell száma van? Ez alapján kell keresni a megoldást.
Most dolgozom, este tudok ránézni.
Kirin procom nekem is van, a Huawei MediaPad 10 FHD-ben, de azt nem rootolom.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#431) svgyula válasza WOT-H-A-C (#429) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Van recovery a telón! Azt volt a legkönnyebb felrakni! Hiszen írtam azt, hogy a recovery-ből kiköpte a root4.4.zip-et ami "elméletileg" innen rootolta volna a 4.4-es rendszert.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#432) WOT-H-A-C válasza svgyula (#431) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Oké csak a kolega írta hogy SPflashtoolsal kell felrakni a cwm-et O.o és meglepődtem rajta....

Nem volt még időm végig olvasni az xda-s topikjat de így is zavaros ....az elején a srác nyitotta a bootloadert a vége pedig a rootgenius volt....

Nálad nyitott már a bootloader?? Cwm-et hogyan flashelted?

találtam egy másik leírást is

De ha jól értem akkor ennek a srácnak 4.2 vel jött a teló

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#433) Keeperv85 válasza svgyula (#431) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mert a recovery-d, amit feltettél magasról tojik a régebbi scriptekre, mert olyan kernel van benne, amit már a KitKat mellé állítanak be,így ehhez olyan updater-binary és olyan script is kell, ami SELinux támogatott...

Mellesleg: a CWM recovery alatt megy az adb teljes root joggal. Innen nem nehéz a történet: egy symlink, egy bináris, két jog kiadása, egy SuperUser a Play!-ről. Kész.

(#434) svgyula válasza Keeperv85 (#433) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Értem én, hogy villanymotor de mitől forog :F Skype?

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#435) aytukabozs válasza Keeperv85 (#433) üzenetére


aytukabozs
addikt

Az ok hogy ez a mélyvíz, de a medencében nem csak úszómesterek vannak :P

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#436) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Számból vettétek ki a szavakat, én is csak vakultam mint a sült hal!! :DD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#437) svgyula


svgyula
addikt

Üdv az Uraknak!
Megoldódott! Sajna manuálisan kellett olyan "dos :( " parancssorral a recoveryt lecserélni. Soha nem jöttem volna rá! Sajna meg kellene tanulnom ezeket a parancsokat :B
A lényeg a felrakott recovery-vel már felment a 4.4root.zip és semmi más nem kellett csak a "superluzert"
frissíteni.
Most megy egy power off shedule nevű apk és ki is kapcsolja a telefont. Természetesen ennek is engedni kellet a root jogot :(( Nem is értem mi a túrónak ez a biztonság erre? Hiszen nem telefonálni hanem éppen lekapcsolni akarom a telefont!? Az érdekessége az egésznek az hogy a sima ébresztő bekapcsolja a telefont és bekapcsolva is marad! Ennek azért nem kellene természetesnek lenni mivel ha jó emlékszem az MTK pricis időzítősnél csak ébresztett és utána csak akkor kapcsol be amikor a bekapcsolás időzítve volt.
Na mindegy a lényeg műxik! Köszönöm mindenkinek a segítséget különösen Keeperv85 kollégának! (jár a sör!) :P

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#438) WOT-H-A-C válasza svgyula (#437) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Magyarán a cwm nem passzolt a 4.4 es root.zip hez kellett hozzá keresni egyet és adb vel felrakni plusz superSU frissítés kellett.

" Mert a recovery-d, amit feltettél magasról tojik a régebbi scriptekre, mert olyan kernel van benne, amit már a KitKat mellé állítanak be,így ehhez olyan updater-binary és olyan script is kell, ami SELinux támogatott...

Mellesleg: a CWM recovery alatt megy az adb teljes root joggal. Innen nem nehéz a történet: egy symlink, egy bináris, két jog kiadása, egy SuperUser a Play!-ről. Kész."

Nem is értem ebből hogy nem jöttem rá..... :DD (cinizmus)

"Mert a recovery-d, amit feltettél magasról tojik a régebbi scriptekre"
Így utólag már egyértelmű....

Viszont leírhatnád a telepítés menetét hogy mások is (én is) tanulhassanak belőle...

:R

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#439) svgyula válasza WOT-H-A-C (#438) üzenetére


svgyula
addikt

Nos az a helyzet, hogy amit letöltöttem Recovery.zip-ként az 2db recovery.img tartalmazott.
Az a *.bat file amivel a felrakást indítani lehetett volna!? csak a kijelzőn csinálta meg a felrakást
a valóságban maradt a gyári :(((
Így a "dos :B " parancs sor maradt a felrakáshoz sajna az első parancs nem teljesen tiszta ?ha?
jól emlékszem a fastboot volt.(szakember kérem javítani!)
A többi parancsot már feljegyeztem. Ha hazamegyek felrakom! Ahogy megfigyeltem az egész ADB engem
a régi dos rendszerre emlékeztet.
A recovery.img bemásoltam az ADB könyvtárba és innen küldtem egy parancssorral a telefonra ami éppen nyitott állapotban volt vagyis ha? jól gondolom a bootloader állapotban. Miután felment a recovery már szinte gyerekjáték volt a 4.4root.zip-et felrakni. A sima újraindítás után volt root jog. Nem kellett semmilyen x számból álló kódot beírni meg bűvészkedni!
A gyári frissítéshez használatos recovery semmi másra nem jó mert próbáltam vele takarítani de minden maradt a régiben ez azért nekem is gyanús volt! Végigment a csík azt írta minden "OK" és újraindítás után
minden maradt a régi :(
Na végig olvasva nekem is zavaros ez az egyszerű tulajdonképpen "másolás" művelet. :U

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#440) WOT-H-A-C válasza svgyula (#439) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

haaahhh milyen hülye vagyok..... :DD

most esett le a papír huszas....

Nálam ez( lenovo vibe z) így néz ki.....

vibe ui 4.2.2 alapon ennél a rendszernél nyitott a bootloader...vagyis ahogy mondod cwm rec .img bemásol adb mappápa

adb elindít - > adb reboot-bootloader (bootloader mód + driver telepítés)
-> fastboot boot cwm.img, ezzel a parancsal bootolsz cwmbe

4.4 nél már máshogy van ott alapból zárt a bootloader előbb fel kell oldani .....

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#441) svgyula válasza WOT-H-A-C (#440) üzenetére


svgyula
addikt

Ez volt a Flashelés/másolási ADB parancssor:
paracsnsor: fastboot flash recovery recovery_h60.img
válasz: OK
Parancssor újraindítás: fastboot reboot
Parancssor Recovery módban indítás: adb reboot recovery

A recovery-ben telepíteni kell a 4.4root.zip

A ROOT ellenőrzés

Paracsbeírás: adb shell
Paracsbeírás: su
Ha a parancssor vége ilyen akkor van root jog: su $ >> #
Remélem érthetően írtam :B

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#442) WOT-H-A-C válasza svgyula (#441) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Maximálissan!!! :K :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#443) ksanc válasza svgyula (#441) üzenetére


ksanc
őstag

Ugye milyen pofonegyszerű utólag? :D

Mellékesen ez az, ami MTK platformon nem működik, mert ott a fastbootnak nevezett módban ilyeneket nem tudsz csinálni. Van viszont Flash Tools...

[ Szerkesztve ]

(#444) Keeperv85 válasza ksanc (#443) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az újabb MTK-s modellek némelyikén van bootloader mód! Tehát megy a fastboot is!

(#445) svgyula válasza Keeperv85 (#444) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Akkor jól írtam az első parancs a fastboot volt? :F
Nem jegyeztem meg :(

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#446) Keeperv85 válasza svgyula (#445) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az első parancs konkrétan az:

adb reboot bootloader

Ezzel kapcsol át bootloader mód alá, itt megy a fastboot. :K

(#447) svgyula válasza Keeperv85 (#446) üzenetére


svgyula
addikt

Köszi! Ha hazaérek már dokumentálom is!! :R

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#448) svgyula


svgyula
addikt

Tisztelt Uraim!
Tegnap este megint jött egy gyári frissítés a telómra! Jött a sz.pás mert vissza kellet a "régi" recoveryt tenni mert a frissítés telepítése nem indul a CWM recovery-vel (nem is értem miért :N :DDD ) Még szerencse, hogy kéznél van mindkettő :B na meg a parancssor már fejből megy! De a frissítés után is megmaradt a root jog így nem tettem vissza a CWM-et. Még nem tudom milyen változást hoz a "frissítés"? Valamilyen energiatakarékossági, javításokat írnak. Nem tudtam teljesen értelmezni mert közben eltűnt a felirat. :B

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#449) WOT-H-A-C válasza svgyula (#448) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

CWM-re szerintem csak főzött romok feltevéséhez lesz szükséged a gyári OTA meg több telónál is csak akkor megy ha a gyári cwm van a telón,,,,

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#450) Keeperv85 válasza WOT-H-A-C (#449) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Na most ezt sikerült jól bekeverni, mellé még fals infó is. :U (..."ha a gyári cwm van a telón"... Vagy gyári vagy
CWM...)

Ha normálisan be van állítva az fstab a CWM recovery alatt, akkor minden további nélkül megy vele a gyári frissítés, kivételt pont magának a recovery fájl frissítésének jelenléte okoz, mert ha az is frissülne, akkor elakad az SH1 ellenőrzés miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.