- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- laskr99: Processzor és videokártya szilícium mag fotók újrakezdés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Hieronymus: A németországi vasúthálózat
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- btz: Internet fejlesztés országosan!
-
LOGOUT
Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.
Aktív témák
-
Véreshurka
senior tag
Sziasztok!
Nincs valami ömlesztett AMD topik ahol érdeklődni lehet AMD-s processzorokról általánosságban?
-
Véreshurka
senior tag
válasz
Beba Snake #2053 üzenetére
Igen - igen, azért is volt a smiley.
-
Véreshurka
senior tag
válasz
Beba Snake #2051 üzenetére
Igen, nagyon szimpatikus ez a kis ház nekem is. Sajnos a gépépítéshez nem értek, hogy egy miniITX-et összehozzak (+ már azok is túl nagyok lennének nekem), ezért ez az ASRock ház az alaplappal nagyon eltalált.
Egyébként nagy dilemmában vagyok, mert egyrészt jobban tetszik az A300 eleje, mint az X300-nak
, illetve gondolom ha ténylegesen forgalomba is kerül az X300 és a 4. generációs APU-k, akkor lehet lejjebb is menne az ára talán mind az A300-nak, mind a 3. generációs APU-knak, de legalább esetleg több lenne a használt 3. gen-es eladó APU. Viszont szeretek úgy vásárolni, hogy "tartalék" is legyen az adott eszközben, ezért gondolkodom az X300-on 4. gen-es APU-val. Év végéig szerencsére van még időm ellamentálnom rajta.
-
Véreshurka
senior tag
& (#2047) Beba Snake:
Köszi az észrevételt! Jól sejtem akkor, hogy nekem (ha nem mobil CPU-t akarok, pl "U" végűt) akkor a G végű kell (65W-os), vagy GE végű (35W-os)? Illetve találjam meg a leírásban a Vega szót
.
Egyébként igen, elég jól néz ki a ház, bár nem tudom mennyire lehet szellős.
-
Véreshurka
senior tag
Köszi!
Akkor még valószínűleg várakozó álláspontba helyezem magam és megnézem év végéig mik jönnek még ki. Illetve erősen tendálok az ASRock X300 felé is, kíváncsi leszek mennyiben állna meg pl. az általad említett 2600-as, vagy 3600-as CPU-val (ha kompatibilis velük).
-
Véreshurka
senior tag
Ilyen processzorral szerelt mini PC-ket nézegettem eddig:
- Ryzen 3 3300U
- Ryzen 5 3550H
- illetve mint újdonság: Ryzen 5 4500U.Te nem miniITX-re gondoltál amikor CPU-t ajánlottál? Nem lenne megfelelő tudásom ilyen gépet összerakni, esetleg még egy ilyesmit (amibe már csak max CPU-t, ssd-t meg RAM-ot kell bepattintani) tudnék elképzelni.
Van a kérdéseimnek megfelelőbb topik esetleg?
-
Véreshurka
senior tag
Sziasztok!
Abszolút nem vagyok képben ami a processzorokat illeti, így érdeklődnék. Mini PC vásárlásán töröm a fejem, és ahogy nézelődöm és olvasok fórumokat a legtöbben mostanában mindenki AMD Ryzennel szerelt gépeket keresne. Ha jól tudom AMD-s mini PC-k csak nemrég jelentek meg a piacon. Lehet emiatt keresi mindenki ezeket az Intel ellenében, vagy van esetleg más oka is a dolognak? Illetve ha már valamelyik gyártó kidobott Ryzen-es mini PC-t, akkor meg mindenki már a 4. gen-est várja. Itt értem, hogy az újabb generációk általában jobban teljesítenek, de valóban adnak több pluszt az új generációs Ryzenek?
Igazából általános felhasználás lenne (munka, böngészés, filmnézés, youtube, stb...), de nem lenne rossz ha esetleg 1-2 régebbi játék futna rajtuk.
Aktív témák
- Intel Core i7-7700K (8M Cache, up to 4.50 GHz) OEM Processor! 27% számlával!
- Intel Core i7-8700K 6-Core 3.7GHz LGA1151 (12M Cache, up to 4.70 GHz) Processzor!
- Intel Core i9-14900KF 24-Core 3.2GHz LGA1700 Box (BX8071514900KF) Processzor! BeszámítOK
- AMD Ryzen 7 5700X processzor eladó /Garanciás/
- AMD Ryzen 7 9700X - Új, 1 év garancia - Eladó!
- T Phone Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Dell Inspiron 5405 - Ryzen5 4500U I 8GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
- Samsung Odyssey G6 S27BG650EU - 27" QHD 2K 240Hz Ivelt - Gaming monitor - 1,5 év Gyári garancia
- Szerezd be most az érzékelhető különbséget! Akár 0% THM-re
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest