Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Lacc88 válasza - = Zk = - (#146) üzenetére


Lacc88
senior tag

És őszintén ... mire nem elég/jó az 1055-ös proci ?!
Verjelek nyakon :DDD :DDD :DDD :R

subaruwrc : Te meg nem vagy 100-as :D tuningőrült :C

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#152) - = Zk = - válasza Lacc88 (#151) üzenetére


- = Zk = -
félisten

900as athlon után 6400+ be-m lett. És beleestem a black edition procikba. Ennyi:R
1,5 - 2 hónap múlva már kezdek spórolni a procira. Max Nyár végére már otthon akarom tudni.
:R

Edit
Légy nyugodt. Szemezek a £240-os 1055T-vel is. Csakhát a BE :C meg az a fránya e-penész. ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#153) Lacc88 válasza - = Zk = - (#152) üzenetére


Lacc88
senior tag

Vegyél i7-et , jobban jársz ! :DDD

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#154) - = Zk = - válasza Lacc88 (#153) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az kivan csukva. ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#155) subaruwrc válasza Lacc88 (#151) üzenetére


subaruwrc
félisten

Te meg nem vagy 100-as tuningőrült

köszönöm a bókot :D
az 1055T szorzózáras, aznemjóóó :DDD

(#156) - = Zk = - válasza subaruwrc (#155) üzenetére


- = Zk = -
félisten

"az 1055T szorzózáras, aznemjóóó"

Én is erre céloztam feljebb ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#157) Lacc88


Lacc88
senior tag

Melyik lesz a BE. ? csak a 1090-es ? vagy a 75-ös is ?

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#158) - = Zk = - válasza Lacc88 (#157) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Mindkettö.
Csak más más időben érkeznek.

Ő, tudtommal? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#159) Lacc88


Lacc88
senior tag

Én nem tudom , de már megnézném , hogy mit tud rendes PH-s teszt alatt , remélem hogy lesz teszt , i7 , i5 , X6 , X4 , remélem lesz 1 ilyen teszt , csak hogy mindenki tisztán lásson , hogy mi újság van , bár megmondom őszintén , hogy az i7vsX6ra leszek kíváncsi leginkább .

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#160) - = Zk = - válasza Lacc88 (#159) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nekem édes mind1. Én maradok amd vonalon :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#161) Lacc88 válasza - = Zk = - (#160) üzenetére


Lacc88
senior tag

Biztos , hogy jók lesznek ezek a 6 magosok :)

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#162) slett27


slett27
addikt

Azért azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy egy tized akkora gyártóról van szó, ezt mindig mindenki elfelejti. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#163) subaruwrc válasza slett27 (#162) üzenetére


subaruwrc
félisten

ezt figyelembe véve szépen állják a sarat.

(#164) Konfigos


Konfigos
őstag

Hamarosan ideje lenne felfrissíteni az első hsz-t mert elég soványka.Valaki nem vállalkozik rá? ;]

(#165) - = Zk = - válasza Lacc88 (#161) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kipróbálom, és megmondom :C

slett27
Én mindíg szem előtt tartom :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#166) Lacc88 válasza - = Zk = - (#165) üzenetére


Lacc88
senior tag

Megnézem , majd hogy itthon mennyibe kerülnek ezek a procik , aztán talán benevezek 1re i7-re nem nagyon akarok költeni ... :)

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#167) - = Zk = - válasza Lacc88 (#166) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fejet hajtok az i7 előtt mert megérdemli:R
De ha azt nézem, hogy egy 2010es 6 magos procit teszek egy majd 3 éves alaplapba odahaza. Nah, Nekem ez a nem mind1. :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#168) Lacc88 válasza - = Zk = - (#167) üzenetére


Lacc88
senior tag

A mostani lapodba bele tudod rakni ezt a procit !?!?!?!?! :F :Y

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#169) Lacc88


Lacc88
senior tag

Én még fontolóra veszem ezeket a dolgokat , mindenféleképpen megvárom a teszteket itt PH-n a eldönt mindent ! :K ;]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#170) mpierre válasza Konfigos (#164) üzenetére


mpierre
veterán

Esetleg egy AMD-hez jobban értŐ?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#171) - = Zk = - válasza Lacc88 (#168) üzenetére


- = Zk = -
félisten

elméletileg igen. De fixet majd a gyartó honlapjarol lehet megtudni.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#172) Eddie141 válasza Lacc88 (#169) üzenetére


Eddie141
senior tag

Én azt nem értem, hogy a Ph! miért ennyire gyártócentrikus mostanság?
Fermi teszt is várat magára (pedig már ennél kissebb oldalakon is látni)
Az intel 6magosa közel a megjelenéskor, vagy még elötte le lett tesztelve.
Hát ennek sincs már sok hátra, kiváncsi vagyok mikor fogják a kettőt összeereszteni végre :)
Sokan vannak veled egy cipőben, akik tesztre várnak, de valamiért mostanában eléggé lelassult a Ph! régi pezsgéshez képest :(
Szerintem butaság volt enynivel több irányban elindulnia talán a ph-nak, mert úgy tűnik, hogy vagy tesztalanyból, vagy kapacitásból fogytak ki, de egyik sem jó :)
Kár, hogy az ilyen mezei emberek, mint én nem tudnak segiteni. Nekem ez a kedvenc oldalam, és ha van egy teszt a másikkal szemben, akkor számomra mindig a ph-n közzétett nyer :)

(#173) - = Zk = - válasza Eddie141 (#172) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Érdekes sorok. Vajon melyik ph-s staff fog reagálni erre az eldugott hsz-re? Mert a válasz engem is érdekelne. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#174) Cadal válasza - = Zk = - (#173) üzenetére


Cadal
őstag

Szerintem nem fog válaszolni senki. Még ha olvassák is inkább folytatják a munkát, hogy előbb jöhessen, előbb olvashassuk az aktuális várt tesztet. Errefelé amúgy is maximum Thrawn jár :) . De legalább is igen csodálkoznék ha fLeSs írna ide. :)

[ Szerkesztve ]

(#175) Eddie141 válasza Cadal (#174) üzenetére


Eddie141
senior tag

Kár... Én sem azért írtam, hogy válasz nélkül maradjon :N

(#176) Lacc88 válasza Eddie141 (#172) üzenetére


Lacc88
senior tag

Úgy néz ki , hogy maradok az Intelnél , mert eddig ATOMSTABIL bajom nem volt vele , eddig és nagyon gyors ... még így is h szinte így is hogy 2.8on megy "csak" mivel 2.66ghz az alapórajel , de azért nagyon kíváncsi vagyok azokra a tesztekre . :K

Abba meg igazad van , hogy az Intel le lett tesztelve , én is kíváncsi lennék , hogy ez az AMD miért nem ... :K

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#177) Lacc88 válasza Lacc88 (#176) üzenetére


Lacc88
senior tag

Igazából 1xer ezt 1xer azt akarok ... ki tudja , hogy mi lesz 1 biztos , hogy most i7-em van :K Elég szimpi ez az X6 még így is , hogy nem láttam belőle igazából S*art se ... :K

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#178) - = Zk = - válasza Lacc88 (#177) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hát nem irigyellek ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#179) Gorneck válasza Eddie141 (#172) üzenetére


Gorneck
titán

Mert ha úgy működik a procik küldése a gyártótól, mint eddig...akkor nem csodálkozom rajta, hogy nincs teszt...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#180) Lacc88 válasza - = Zk = - (#178) üzenetére


Lacc88
senior tag

Maradok az Intelnél , nem variálok nincs miért ... :K !

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#181) HaZsolt válasza Lacc88 (#180) üzenetére


HaZsolt
őstag

Szerintetek a 940T és 960T mennyibe fog kerülni?

(#182) Lacc88 válasza HaZsolt (#181) üzenetére


Lacc88
senior tag

Szerintem olyan 35-42 tájt lesz

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#183) HERR Z válasza HaZsolt (#181) üzenetére


HERR Z
veterán

tekintve hogy az 1055T lesz 50-55 kiskerbe 35 körül kellene lennie a 940T-nek majd, és 40 körül a 960T-nek

(#184) - = Zk = - válasza Lacc88 (#180) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Akkor hess innen ;] ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#185) Lacc88 válasza - = Zk = - (#184) üzenetére


Lacc88
senior tag

Igazán kedves :D

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#186) - = Zk = - válasza Lacc88 (#185) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nem vagyok kedves. Kikérem magamnak. :]
Ezek őszinte szavak... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#187) Lacc88 válasza - = Zk = - (#186) üzenetére


Lacc88
senior tag

Először várjuk meg a teszteket :R

subaruwrc úgy is adni fog a procinak meglátjuk , hogy mit tud ... :C

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#188) HaZsolt válasza HERR Z (#183) üzenetére


HaZsolt
őstag

Nem is vészes:) Úgy érzem 6 magos procim lesz 35k -ért:)

(#189) HERR Z válasza HaZsolt (#188) üzenetére


HERR Z
veterán

jajah, énis gondolkodtam hogy buggantok a héten magamnak egy 1055-öt, aztán rájöttem hogy hiányozna a mod feelingje:DD szal megvárom a 960-at

(#190) Gyufaaa válasza HERR Z (#189) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Mikor lesznek elérhetőek a polcokon ezek a procik? :F

(#191) HERR Z válasza Gyufaaa (#190) üzenetére


HERR Z
veterán

hétfőn rajtolnak, utána már a kiskereken múlik, nagykerbe már van 1055, 960 még sajna nincs, ahogy 1095T sincs(ahol én néztem)

(#192) Gyufaaa válasza HERR Z (#191) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Az zsiir. Akkor már csak a tesztek és az infó kell, hogy mennek e majd AM2+-ban. :C

(#193) HERR Z válasza Gyufaaa (#192) üzenetére


HERR Z
veterán

mennek, giga lapokhoz már a bios is megvan

(#194) subaruwrc válasza HERR Z (#193) üzenetére


subaruwrc
félisten

1095T needed.

amúgy nem 1090T a 400mhz turbo miatt?

(#195) Gyufaaa válasza HERR Z (#193) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ahhj, de zsiir. :C

(#196) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Tudom, nem idevág ez a kérdés. Nagyon agyalok a ddr3 és AM3-as lapra váltáson. Ahogy nézem a piacot, most elég jó árat kapnék a ramokért és a lapra sem kellene sokat rádobnom. Szerintetek "érdemes" váltani/átállni? Vagy is jelentős változás lenne az AM3 és ddr3. A 6G ramomat ahogy nézem el tudnám adni 4g ddr3 árában. :F

[ Szerkesztve ]

(#197) - = Zk = - válasza HERR Z (#193) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hát az enyémhez még nem van sajna. Pedig már izzítanék egy 6magos black editionre! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#198) Konfigos válasza - = Zk = - (#197) üzenetére


Konfigos
őstag

Na de kérem.Ilyen bika procihoz már egy új lap dukál ;]

(#199) - = Zk = - válasza Konfigos (#198) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Szted :P
Hülye azért nem vok. :))
Ha megy nálam v8-cal a 4g, akkor marad mki a helyén. Ha nem, eladom, és 965be. Ennyi a terv. :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#200) Konfigos válasza - = Zk = - (#199) üzenetére


Konfigos
őstag

Félre ne érts nem személyeskedem , de most komolyan 4-5k számít amikor kiadsz majd 60-65k-t egy prociért?Természetesen nem az én dolgom csak gondoltam megkérdezem,mert nem teljesen értem.Én amikor 76k-ért vettem a 940be procim hogy az elsők között lehessek akinek van akkor pont annyira rá voltam állva mint te most a Thubanra,szóval nem hiszem hogy egy lap fog majd megállítani ha esetleg mégse megy majd a mostanidba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.