Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) RI/OS válasza subaruwrc (#295) üzenetére


RI/OS
őstag

3dmark 1989 :D

(#302) Krisinto válasza subaruwrc (#298) üzenetére


Krisinto
őstag

Tudom,de hátha valaki nem figyelte!
Ha tényleg 50k lesznek,akkor rendesen esik majd le az áruk :))

(#303) CHIPman válasza doncortio (#299) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Minek egy HD5830 alá X6? Na meg ki az az állat, aki 4GB DDR3 RAM-ot négy modulból rak ki?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#304) Krisinto válasza doncortio (#299) üzenetére


Krisinto
őstag

1333mhz-n CL9 :Y
5830 helyett egy 5850
2*2gb ddr3 Mushkin Crucial Super Talent Team XtremG.Skill vagy valami hasonló ram

(#305) subaruwrc válasza RI/OS (#301) üzenetére


subaruwrc
félisten

'röhögtessémá, ha tényleg jól megy akkor hajlandó vagyok megnitrozni de énse tojom a lóvét hogy banán procira locsoljam a nitrot :DDD

(#306) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Vajon a ph mikor kap 6 magos leo-t tesztre? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#307) kisza25 válasza subaruwrc (#305) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

sempron le-140 ua.mint Athlon II, csak egy aktív maggal, tehát regor magos,
ha aktiválva van a 2mag alap feszel (1,35V) megy 3,6-3,8Ghz környékén :D
szal te tudod akarsz é nitrózni :DD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#308) subaruwrc válasza kisza25 (#307) üzenetére


subaruwrc
félisten

szal te tudod akarsz é nitrózni

ez nem kérdés, bármit megnitrozok ha érdemes, csak szeretném olyan procira locsolni a drága anyagot ami meg is éri. léggel elért órajelből nemnagyon lehet következtetni ...

mondjuk a kis sempront meg a sajátomat, egybe lezavarni már lehet megérné.

RI/OS?

(#309) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

Elso tesztek:

[AnandTech]
[HotHardware]
[PC Perspective]
[Hexus]
[Legit Reviews]
[TweakTown]
[TechSpot]

Engem Bad Company 2 teszt erdekelt a legjobban.
Egyedul ez hasznalta ki normalisan a 4 magot jatekokban.
Ugy nez ki a +2 magot is tudja haszositani, mert altalaban az i750 alatt vegzett, de BC2-nel megelozte azt a 6 mag miatt.

Ha az i750 nem elozne meg a tobbi tesztben nehol sajnos eleg durvan, akkor mar rohannek is venni x6-ot, de egy jatek miatt (hiaba ezzel jatszom a legtobbet mostanaban es ebbol akarok ugye minel tobb FPS-t kisajtolni), nem tudok donteni hogy vegul melyiket vegyem meg...

[ Szerkesztve ]

(#310) - = Zk = - válasza subaruwrc (#308) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Plusz ha marad nedü, locsolhatsz egy 1090 thubanra is. 3 in 1 teszt. Ehe :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#311) subaruwrc válasza - = Zk = - (#310) üzenetére


subaruwrc
félisten

addig nem várok az első kettővel :D

a thubanra fullig töltöm a dewart :)

[ Szerkesztve ]

(#312) - = Zk = - válasza subaruwrc (#311) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Gondolom egy olyan hordót raksz rá, mint aminél a fekák melegednek a gettóban az utcákon. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#313) keIdor


keIdor
titán

Egy haver Strasbourg-ban él, nemrég beszéltem vele, ő is hardware geek, mondta, hogy ott már van 1055T meg 1090T is.:)
Ha jól emlékszem 189 és 307€-t mondott. Kérdezte vegyen-e nekem, de nekem ráér... lesz az 1055T 40k is. :DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#314) subaruwrc válasza keIdor (#313) üzenetére


subaruwrc
félisten

nekem vehet egy 1090T-t :D ;]

(#315) - = Zk = - válasza subaruwrc (#314) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Áruló :Y ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#316) subaruwrc válasza - = Zk = - (#315) üzenetére


subaruwrc
félisten

már mindenki dobálja a nitros eredményeket baszod, így nem lesz vicces :DDD

(#317) Gorneck válasza subaruwrc (#316) üzenetére


Gorneck
titán

Amíg csak a szátok jár addig nem lesz proc... :D

Gorneck#1239

(#318) - = Zk = - válasza Gorneck (#317) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ma van szabim. Egy héten csak 1x. Pls had jártassam a számat ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#319) subaruwrc válasza Gorneck (#317) üzenetére


subaruwrc
félisten

lém nincs rá, marad a száj jártatás :DDD :R

(#320) Gorneck válasza - = Zk = - (#318) üzenetére


Gorneck
titán

Amíg ti járatjátok én megrendeltem a sajátom... ;) :P

Gorneck#1239

(#321) - = Zk = - válasza Gorneck (#320) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ha-ha-ha, Very funny! Nevetni mások nyomorúságán ;]

Sztem hagyjuk a p.csába a procit. Versenyezzünk, kinek lesz előbb. Ha megjött, vége a játéknak. Procikat eladjuk. Kész! Nah. Ki játszik? ;]

Remélem 4-8 héten belül már letudom az enyémet! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#323) mpierre válasza - = Zk = - (#321) üzenetére


mpierre
veterán

1055T-vel ér nevezni? ;]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#324) - = Zk = - válasza mpierre (#323) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ha a kézhezvétel után visszapostázod a feladónak. Mondván, mégse kell. :C;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#325) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

sokat vacakoltok aktiválok még4 magot a sempronomban ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#326) - = Zk = - válasza kisza25 (#325) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Eladó? ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#327) kisza25 válasza - = Zk = - (#326) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

minden eladó, csak meg kell találni az árát :DDD
kicsit 1055Tára alá tudok menni :DD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#328) - = Zk = - válasza kisza25 (#327) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nah. Szuper. Ha kigondoltad mennyi az annyi, dobd be apróba. Licitálok rá ;]

Ugye black edition proci?.. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#329) mpierre válasza - = Zk = - (#324) üzenetére


mpierre
veterán

Előtte még megnézem, hogy mit fut azonos órajelen - esetleg 6 szálon - az i7 920-szal.

Aztán, akár mehet is a levesbe...Jó áron... ;] Ha meg tetszik, akkor az athlon II 630 megy úszni.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#330) kisza25 válasza - = Zk = - (#328) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ha a +4mag meg lesz, a szorzózár ki iktatása már nem jelenthet gondot ;]
ha kész van megy az apróba, sempron 1090T néven keresd :DDD
természetesen BIOS-t mellékelek hozzá(ez magától értetődik)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#331) Komplikato


Komplikato
veterán

Kissé sokkalom a magyar árakat. Taiwanban 218USD az 1055T, Japánban meg 22.000 yen. :U
Persze van ám kisebb 6 magos is, mint az 1055T.

Meg nem mellékesen van ugye X4 955T, ami sokkal olcsóbb és ugye nem biztos, hogy UCC bekapcs után nem lesz 6 magos ;]

OCW infók alapján nem csak 890GX/880G + SB850 kombóval, hanem egy "sima" 785G + SB750 alaplappal is sikerült már a 6 magosítás ... :C

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#332) robyeger válasza Komplikato (#331) üzenetére


robyeger
addikt

955T nem lesz, csak 95W-os turbo nélküli Phenom II X4 955, amiben rejtett magok se lesznek.
Ezek várhatók:

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#333) HaZsolt válasza robyeger (#332) üzenetére


HaZsolt
őstag

Kár, már beleéltem magam egy 955T-be. De a 960T sem lesz rossz. Csak lehetne már kapni :((

(#334) #95561216 válasza robyeger (#332) üzenetére


#95561216
törölt tag

Hmm, egy 1035T-re csorog a nyálam :D Q2 vajon mit fog jelenteni? Júni30? :DDD

(#335) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Q2 Második negyedév

(#336) #95561216 válasza HaZsolt (#335) üzenetére


#95561216
törölt tag

Eddig én is eljutottam (júni 30 ugye annak az utolsó napja)..

(#337) mpierre válasza Komplikato (#331) üzenetére


mpierre
veterán

Erről, esetleg linket?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#338) - = Zk = - válasza kisza25 (#330) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ouch! Are u an idiot? :R

Mpierre
Had szóljon :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#339) subaruwrc


subaruwrc
félisten

namivan vettmá valaki?

jövő csütörtökön nitrozom a 955BE-t ( bár ez senkit nem érdekel, de kikívánkozott )

(#340) old gray


old gray
addikt

Thuban@6700MHz: [link]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#341) Komplikato válasza mpierre (#337) üzenetére


Komplikato
veterán

Az OCW oldalán még csak exluzív hírként a beharangozó volt kitéve, remélem hétvégére lesz cikk is. A 890G/880G-s lapokkal simán megcsinálták, erről video, kép, SuperPi, stb. eredmények a főoldalukon ki is vannak emelve. És igen elírtam, 960T, nem 955T ...

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#342) Lacc88


Lacc88
senior tag

Gyerekek most i7-em van , érdemes AMD 1055T X6-ot venni ? Mert most tudok venni jó áron (42K) :DDD

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#343) HaZsolt válasza old gray (#340) üzenetére


HaZsolt
őstag

Megleően tuningosak. Nemhittem volna hogy eddig elmennek.

(#344) - = Zk = - válasza Lacc88 (#342) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Otthon tudják hogy h.lye vagy? Már ne is haragudj :W
Mesterem. I7et minek lecserélni? Answer me pls :R :R

Subaru
Adjátok meg a black edition módját :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#345) subaruwrc válasza Lacc88 (#342) üzenetére


subaruwrc
félisten

érdemes,
ez a kérdés ami kib.....sza nálam a műszert. hát én tudjam hogy neked érdemes e?

(#346) zlutor válasza old gray (#340) üzenetére


zlutor
aktív tag

azért az érdekes, hogy konzekvensen '1005T'-ként van a proci nevezve...

Amit írok az nem az igazság, hanem a véleményem... ;-)

(#347) Lacc88 válasza - = Zk = - (#344) üzenetére


Lacc88
senior tag

1. nem vagyok hülye
2.azért is kérdeztem , mert eladom az i7-et a ramok miatt is , mert nem fogok bele venni 40 K-ért , és vagy az i5 vagy az amd x6 , de rájöttem , arra hogy jobban járok az i5-el vagy az i7-860-al , mivel ezek elá tudok lapot venni 22-25Kért + normális áron ramokat is , ellenben a 920-al ...

subaruwrc : ezért is kérdeztem :U

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#348) szatocs


szatocs
őstag

A 960T-ben lesz valami technológiai újítás, ami mondjuk játékban egy 955 fölé emelné? 4v4 maggal tekintve. Mert az lesz a kérdés, hogy mennyibe fog kerülni a 2, ugye a fogyasztások is hasonló szintre lesznek csökkentve, így abban sem lenne különbség.

=== Szatocs ===

(#349) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Lesz benne technológia újítás. Turbo Boost. Annyival fog eltérni a 955-től, hogy ha csak kevés mag kap terhelést akkor az órajelei megugranak pár száz Mhz-vel (400). Ja meg persze azt a maradék magot is kinyithatod ha szerencsés vagy:)

(#350) HaZsolt válasza HaZsolt (#349) üzenetére


HaZsolt
őstag

Ez gyors volt. iPonba már kapható is az 1055T
Ráadásul nem is olyan vészes áron

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.