Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akb48b


akb48b
csendes tag

古人の跡を求めず、古人の求めたる所を求めよ

(#2) akb48b válasza akb48b (#1) üzenetére


akb48b
csendes tag

• Phenom II X6 1035T - 2,6GHz - L2 512KBx6 L3 6MB 95W TDP
• Phenom II X6 1055T - 2,8GHz - L2 512KBx6 L3 6MB 95W TDP
• Phenom II X6 1055T - 2,8GHz - L2 512KBx6 L3 6MB 125W TDP
• Phenom II X6 1075T - 3,0GHz - L2 512KBx6 L3 6MB 125W TDP
• Phenom II X6 1090T - 3,2GHz - L2 512KBx6 L3 6MB 125W TDP

[ Szerkesztve ]

古人の跡を求めず、古人の求めたる所を求めよ

(#3) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Elég vérszegény a topik, főleg az 1.hsz :DDD
Arról nem is beszélve hogy több tipus is lesz belőle.

(#4) Giovanny


Giovanny
őstag

Én várok legalább egy tesztre és lehet hogy i7 helyett X6 Thuban lesz a következő konfigom.

Zero Defect.No Compromise !

(#5) Dabsol5


Dabsol5
tag

Pláne ha ilyen árban lesz, akkor nekem is :)

(#6) mpierre


mpierre
veterán

Mikor is várható? (i7 mellé, megnézném mit is tud...)

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#7) csaba54 válasza Dabsol5 (#5) üzenetére


csaba54
tag

én is ezen töröm a kobakom

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#8) helkis


helkis
addikt

mindenképp benevezek egy ilyenre, április végére kaptam ígéretet, hogy megérkeznek..
a 1090T BE 250euro + áfa lesz, ez már a kiskerára..
a 1055T pedig 180euro + áfa.. sajna ez még csak a 125W-os..

megelégednék egy 1075T BE.vel is a két ár között, csak sajna az meg nem első körben jön..
csak erős forintért kell imádkozni.. :O

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#9) akb48b


akb48b
csendes tag

Megjelenések időpontja.

古人の跡を求めず、古人の求めたる所を求めよ

(#10) akb48b


akb48b
csendes tag

古人の跡を求めず、古人の求めたる所を求めよ

(#11) csaba54 válasza helkis (#8) üzenetére


csaba54
tag

mindig akkor gyenge ha vennék valamit :F

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#12) Blaze71


Blaze71
őstag

Én megvárom azt, amikor már a kiskerek is a polcon tartják és majd akkor benevezek egy 1035-re. Kicsit meg kell majd rángatni és megy is majd, mint a szélvész. Remélhetőleg 100 Euro + Sarc környékén ;]

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#13) Lacc88


Lacc88
senior tag

jó de ez csak 1 teszt kéne legalább 15 , és akkor meg lehetne mondani , hogy mi , hol , merre ... :K

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#14) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Nem lesznek ezek rosszak:)

(#15) Dabsol5


Dabsol5
tag

Játékra lennék kíváncsi, cserélném már az E8500-öt.

(#16) kisza25 válasza Dabsol5 (#15) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a legtöbb játékban még mindig a freki és a cach számít nem a magok száma ;)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17) Dabsol5


Dabsol5
tag

Tudom, de ha tudja hozni, akkor megéri cserélni. Szoktam filmeket is kódolni, arra meg jó lesz a 6 mag :)

(#18) kisza25 válasza Dabsol5 (#17) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja az más téma, de cudával még rásegíthetsz a videó kodolásra

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#19) slett27


slett27
addikt

Itt egy kis morzsa. Remélem valós. :U

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#20) Dabsol5


Dabsol5
tag

Az L3 még nem tiszta. Egyik helyen 6MB másik helyen 9MB.

(#21) FireGL válasza Dabsol5 (#20) üzenetére


FireGL
aktív tag

Sehol nem írnak 9MB L3-ról, hanem azt írják hogy 9MB cache összesen. Számold ki: 6x512kb L2 + 6MB L3 = 9MB összesen. Ne terjeszd a hülyeséget légyszives.

[ Szerkesztve ]

Az embert a gondolkodás tette állattá...

(#22) Lacc88 válasza FireGL (#21) üzenetére


Lacc88
senior tag

Miért nem raknak bele több cachet , nem mintha ez kevés lenne ... de mégis ... :U

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#23) keIdor válasza Lacc88 (#22) üzenetére


keIdor
titán

Annyival lenne nagyobb magméret->annyival fogyasztana többet->annyival melegedne jobban->annyival lenne drágább legyártani. :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24) Dabsol5 válasza FireGL (#21) üzenetére


Dabsol5
tag

Mondjuk akkor már beleírhatnák az L1 cache-t is és akkor már több lenne a total cache :) De jogos.

(#25) HaZsolt válasza slett27 (#19) üzenetére


HaZsolt
őstag

Az valós nyugi:)

(#26) slett27 válasza HaZsolt (#25) üzenetére


slett27
addikt

Akkor jó. Pontosan mikor is jönnek a procik ? Április vége ?

Valahogy össze kellene hozni az 1-es hozzászólást, de én nem merek rá vállalkozni. :B

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#27) HaZsolt válasza slett27 (#26) üzenetére


HaZsolt
őstag

Április közepe körül. Kérdés nálunk mikor lesz kapható. :U

(#28) Lacc88


Lacc88
senior tag

Ez a thuban mennyire lesz az i7-el pariba ? Mert ha jól láttam a teszteket , akkor i7 a jobb ... :K

Nem vagyok Inteles se AMD-s csak mondom nehogy háború legyen :U :DDD ...

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#29) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Angliai árazásról nincs infótok? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30) slett27 válasza Lacc88 (#28) üzenetére


slett27
addikt

Pl ezt a tesztet elnézve pariban lesznek, de lesz ahol erősebb lesz főleg ami 6x3,2GHz-en fog ketyegni.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#31) zachari válasza HaZsolt (#25) üzenetére


zachari
tag

Nos én már nagyon várom, hogy milyen lesz!Ha megéri biztos benevezek egy x6-ra.Bár a cache memót növelhették volna.Lásd intel 12mb. :DD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=zachari

(#33) Dabsol5


Dabsol5
tag

Most ez terjed a neten:

Előrendelhető US-ban.

"The folks over at Legit Reviews have gotten a tip from one of their readers that the AMD Phenom II X6 is available for pre-order from Fry's. It's not available to pre-order online, if you want to though you have to give them a call at (877)-688-7678 begin_of_the_skype_highlighting (877)-688-7678 end_of_the_skype_highlighting. For the AMD Phenom II X6 1090T Black Edition, ask for product #6219140 for $299.99, plus shipping or the cheaper AMD Phenom II X6 1055T for $204, plus shipping, although weather this is the 95W or 125W hasn't been established yet. The launch of AMD's next series of flagship processors is arriving and they'll be here by the end of the month. "

(#34) zachari válasza Dabsol5 (#33) üzenetére


zachari
tag

Na ez már nem gyenge lap.Vajon mi lesz az ára?? :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=zachari

(#35) Lacc88 válasza zachari (#34) üzenetére


Lacc88
senior tag

50 - 55K tájt lesz szerintem

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#36) - = Zk = - válasza Lacc88 (#35) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Engem az x6 proci angol ára jobban mozgat per pill. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37) Lacc88 válasza - = Zk = - (#36) üzenetére


Lacc88
senior tag

parancsolj 59K

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#38) Eddie141 válasza zachari (#31) üzenetére


Eddie141
senior tag

Hát szerintem bőven elég a cahce ami van benne. Én is már most csorgatom rá a nyálam. Amint kijön tuti veszek egy ilyet, bnőm meg megörökli a mostanimat :D Renderben már igyis egész jó a 956 tuningolva, de azért egy két óra/nap minusz sosem árt.
Érdekes lehet még a fogyasztása ezeknek a dögöknek :) (nomeg a hőtermelés)
Igazából az alapabb kategóriás lappal rendelkezőknek (mint én, Gigabyte 790XT-UDP4) lehet, hogy ez szívás lessz, mert lapot is kell váltani a bios, és a támogatottság hiánya miatt :(

(#39) Cadal válasza Eddie141 (#38) üzenetére


Cadal
őstag

"az alapabb kategóriás lappal rendelkezőknek" érdekes, először a 770T-UD3P kapta meg a 6 magos procik támogatását. Pedig ez az AM3 alja elvileg :U Szóval szerintem nem lesz itt gond a többi lappal sem, csak a giga már megint lassan adja ki a friss biososkat. :)

(#40) Thrawn válasza Eddie141 (#38) üzenetére


Thrawn
félisten

Várj még azzal a lapcserével, még soká jönnek ezek a procik. A Gigának bőven lesz ideje BIOS-t írni, csak úgy, mint a többi gyártónak.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#41) FireGL válasza Cadal (#39) üzenetére


FireGL
aktív tag

MA770-UD3 (AM2+) alaplaphoz már márcis 9 óta van bios ami támogatja a 6 magos procikat:

>> katt ide <<

Az embert a gondolkodás tette állattá...

(#42) mpierre válasza Cadal (#39) üzenetére


mpierre
veterán

Azért nem oly lassú az. MA770T UD3-hoz 2010. 03. 09. óta van bios, ami támogatja a 6 magosokat, ugyan béta, de van.

Az 1055T 95W tdp-s, akkor nem első körös... ha jól értem.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#43) Cadal válasza FireGL (#41) üzenetére


Cadal
őstag

Igen, tudom! :P :)

#42 mpierre: Dicséretes :K . Azért érdekes, hogy az alsó kategóriában kezdi a támogatás megadását. Lehet hogy ezekből a lapokból többet adott el?

(#44) mpierre válasza Cadal (#43) üzenetére


mpierre
veterán

Ha abból indulsz ki, hogy ~20.000.- konvertibilis magyar valutáért utánad vágnak egy ilyet, akkor simán érthető, hogy ebből sokat adnak el.

A 125W hőtermelésű procikat a cm hyper 212+ le tudja hűteni terhelés alatt?

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#45) Eddie141 válasza mpierre (#44) üzenetére


Eddie141
senior tag

A tesztek alapján le tudja hűteni, mert még a thermalright 120-as elött jár egy picivel, az meg híresen jó hűtő :)

Azthittem, hogy biosok terén a régi tendencia fog mutatkozni, és jó sokáig nem lessz semmi változás :) Örülök, hogy mostmár előre gondolkodnak a gyártók. Ezekszerint ha csak lassan is, de végre vásárlóközpontúbbá válik a piac :) (némely rétegekben és gyártóknál ezt már régen elértük)

(#46) Cadal válasza Eddie141 (#38) üzenetére


Cadal
őstag

Tessék, kijött a lapodhoz a Thuban support! :)

(#47) Zayl01 válasza FireGL (#41) üzenetére


Zayl01
tag

hát ez sirály.pont ilyen lapom van! :-)

(#48) slett27


slett27
addikt

Április 26-án jelentik be elvileg CeBIT-en.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#49) Eddie141 válasza Cadal (#46) üzenetére


Eddie141
senior tag

Látod? Csak kérnem kellett ;]
Amúgy köszönöm :P

slett27: Akkor talán már hivatalos árakról is tudni fogunk :)

(#50) slett27 válasza Eddie141 (#49) üzenetére


slett27
addikt

Igen, első kézből sztem helkis aki fog tudni segíteni. Vagy Oliverda, nekik kettőjüknek lesz először ilyen proci szvsz.

Igazából az lesz érdekes, hogy hogy fog viszonyulni a 3GHz alatti 6 magos mondjuk a 965-ös 4x3,4GHz-éhez. 6x2,6-8 GHz vs 4x3,4GHz azért ott lesz magonként 800MHz difi... hát majd meglátjuk. Nyilván való, hogy 6x3GHz és felette nem kérdés.

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.