Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fisi

    senior tag

    válasz AuraSync #6822 üzenetére

    Ezt a szintű "sírós kisgyerek" viselkedést- már ne is haragudj de nem értem. Minden szar, mindenki hülye, szar a szoftver szar a vga stb.
    Értem én- hogyne érteném nekem is ez az első huzamosabb ideig meglévő AMD vga- m eddig csak Nvidiák voltak. Egyik ebben jobb a másik abba, de a szoftban emlékeim szerint az nvidiánál nem nagyon elehetett semmit állítani, na de itt..

    Valahol aláírom hogy igen, igazad van méregdrága vga-k és még mindig 2K- ban nehéz hozni egy 144 fps átlagot, de...
    Azért az megvan, hogy egy nemrég full csúcs kártyánál sokkal erősebb a 6800- 6900xt?? Néhol odaver a milla feletti 3090- nek is. RT gyenge de ebben is hozza a 2080 ti teljesítményét, és még várjuk ki a végét, nem biztos - hogy az AMD nem fog kitalálni egy DLSS jellegű dolgot..
    Szóval értem én, keserű a cukor, de miért is?? Venni kell akkor egy 3080- at, vagy várd meg a Ti verziót, és majd megnyugszol... :C
    Képzeld el mit érezhetnek a 2080 ti tulajok, akiket a 6000 széria, és még a tulajdon cégük is az nvidia kb 3 hónap alatt tett elsőkből , na jó nem utolsókká- de no...
    Theát ott tartunk hogy szar minden- van egy csúcs vga-d ami TS- ben lehet nem hoz rekordot de akkor is csúcs.. Most akkor sajnálnom kellene téged? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés