Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sirály12


sirály12
őstag

Szerintem nem is annyira hülyeség. Mondjuk ha kódolni akarsz valamit, de közben játszani is akarsz, akkor jól jöhet. :D

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#52) Esmein válasza Zeratul (#50) üzenetére


Esmein
nagyúr

ott egy tuti freudi elszólás :)

msi ecs részvényt ? kis hal ő ahhoz szerintem

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#53) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Ennek az agyrémnek éppúgy nincs jövője, mint ahogy az annak idején felbukkant duál processzoros Intel -Celeron alaplapoknak sem volt. Vagy mondhatnám az annak idején feltűnt kyrotech vagy mi a szösz AMD procikat hűtő izét. Eltelet egy év, és olyan procik jelentek meg, amik egyszerűen lemosták ezeket az erőlködő megoldásokat. Most sem lesz másképp. Inkább az adat forgalom növelésére lenne érdemes koncentrálni, úgy tűnik mind a két gyártó duál processzoros egybe-magokat fog gyártani. Ezzel mondjuk 4 prociig lehet még növelni a sebességet, annak ellenére, hogy a procik teljesítményének növekedése nagyon lelassult az utóbbi időben. Legalábbis ahoz képest, ahogy a 90-es években hozzászoktunk. Az ember csak kapkodta a fejét, itt egy újnak számító konfig, és 2 - 3 év, és már nem az a probléma, hogy nem elég gyors, hanem az, hogy nem is alkalmas a legújabb konfigokra méretezett progik, ( OS-ek ) futtatására. :) :) :)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#54) Nedudgi válasza neduddgi (#53) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

Lopod a nevem?
:DD

[Szerkesztve]

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#55) kapszi válasza Esmein (#48) üzenetére


kapszi
tag

Szerintem a kettőt együtt nem tudnád használni, de mindegy, ötletnek jópofa.

Göthös Gúnár Gedeon

(#56) Somydemy


Somydemy
senior tag

nem semmi

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#57) V_Zoli


V_Zoli
tag

Nekem valahogy nem tetszik...:O

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#58) t_ferenc


t_ferenc
őstag

nekem tetszik és ötletes dolognak tartom. a két procit egyszerre úgysem lehet használni benne. (sajna) :DD bár ahhoz már milyen táp kéne? ;] hasonlóan ötletes mint az asrock a64-es hídjai. azok se használhatóak sokra, de azért jó, hogy ilyet is lehet.

ezek az alaplaok számomra egyetlen dolgot bizonyítanak: mennyire palira vesznek minket, vásárlókat, amikor megvetetik az újabb és újabb tokozásokat. oké, lehet nagyon sarkasan fogalmaztam.

if you fall seven times, stand up eight

(#59) t_ferenc


t_ferenc
őstag

mi van? behalt a topic?

if you fall seven times, stand up eight

(#60) kapszi válasza t_ferenc (#59) üzenetére


kapszi
tag

Mit vártál? Nem egy olyan egetrengető téma ez, és az alaplap is el fog tűnni a süllyesztőben nemsokára...

Göthös Gúnár Gedeon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.