Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Barton


Barton
senior tag

(#2) anulu válasza Barton (#1) üzenetére


anulu
félisten

LOOOOOOOLLL!!! megkönnyítik az átállást LGA775-ről? :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) Barton válasza anulu (#2) üzenetére


Barton
senior tag

Besz@rás nem ?

(#4) anulu válasza Barton (#3) üzenetére


anulu
félisten

láttam már jópár cifra dolgot, de ez :Y

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) Barton válasza anulu (#4) üzenetére


Barton
senior tag

Über ''király'' :C :DDD

(#6) Flashback


Flashback
addikt

Mega Brutal!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#7) Toness válasza Barton (#1) üzenetére


Toness
őstag

:DD ennek aztán sok értelme van :C

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#8) Flashback válasza anulu (#4) üzenetére


Flashback
addikt

őő MSN?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#9) anulu válasza Flashback (#8) üzenetére


anulu
félisten

holnap délután nagy valószínűséggel fent leszek. 2napja vettem új alaplapot meg minden, és újrapakoltam a windows-om, illetve tuningolok és keresem a határát a cuccosnak. MSN még nincs is telepítve :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) Flashback válasza anulu (#9) üzenetére


Flashback
addikt

Mi lett az A64-es rendszereddel?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#11) Guruka válasza anulu (#9) üzenetére


Guruka
senior tag

Milyen cuccot vettél? ;)

(#12) Guruka válasza Barton (#1) üzenetére


Guruka
senior tag

Tetszik ez az alaplap. ;)
Kíváncsi vagyok, hogy itthon lehet-e kapni és, ha igen mennyiért. :)

(#13) Mynameis válasza Barton (#1) üzenetére


Mynameis
csendes tag

Na ez szééééééééééééép!:C

Te, mint indivídum,hogy vagy képes kompenzálni az egyre induktívabbá váló lét biológiai ökonómiájának szorító neurózisát?==== Azaz=Hogy vagy? (Na ugye hogy mindent lehet túlmagyarázni?:))

(#14) Agostino


Agostino
addikt

Tömören : hööööööööööööööö. :DDD
Mire is jó ez?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#15) Zordkaszás


Zordkaszás
senior tag

Ezek után mér nem szabad, hogy messze legyen egy P4 + A64 duál-procis megoldás :DDD

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#16) kapszi


kapszi
tag

A ''mire is jó ez?'' kérdés helyénvalónak tűnik. Leginkább arra való szerintem, hogy megmutassák: ilyet is össze tudunk rakni.

[Szerkesztve]

Göthös Gúnár Gedeon

(#17) Nedudgi válasza kapszi (#16) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

Na jah. Szerintem sincs sok értelme.

Csákány!, Téged is látni itt?:D

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#18) X@b3e


X@b3e
addikt

Hát ez fasza. Békítőkombó kéz a kézben AMD-Intel...mint a tündérmesékben

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#19) Barton válasza X@b3e (#18) üzenetére


Barton
senior tag

Vagy ha van két haverod, az egyik AMD fan a másik Intel fan, akkor pl. délelőtt Inteles vagy délután meg AMDs !!! :)

Csak akkor van gáz ha kiderül ! :)))

(#20) svédcsepp válasza Barton (#19) üzenetére


svédcsepp
tag

Barton!! Te tudod manipolálni a regisztraciod időpontját????
Vagy tényleg ekkor reggeltél???

Regisztrált
2001-01-01 00:00, azaz 1532 napja

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai.

(#21) MUŁĐER válasza Guruka (#11) üzenetére


MUŁĐER
addikt

biztos Intelt vett meg ATi-t;]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#22) anulu válasza Flashback (#10) üzenetére


anulu
félisten

eladtam és vettem S939-et :D 2550MHz-en kő stabil :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23) anulu válasza Guruka (#11) üzenetére


anulu
félisten

adataimnál :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) AMD Power válasza Barton (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Hát ez nagyon kemény!!:))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25) X@b3e válasza Barton (#19) üzenetére


X@b3e
addikt

;)

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#26) Cathfaern válasza svédcsepp (#20) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem tudja. Ő olyan régen regisztrált, amikor még nem volt logolva hogy ki mikor regisztrált. Ők mind egységesen ezt a dátumot kapták.

(#27) Guruka válasza anulu (#23) üzenetére


Guruka
senior tag

Látom már. :)

(#28) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Pedig messze van még április elseje:F

ez nagyon komoly..

(#29) Flashback válasza anulu (#22) üzenetére


Flashback
addikt

Hát te megszállott vagy!! :D :C

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#30) anulu válasza Flashback (#29) üzenetére


anulu
félisten

én? hol? :D erre a címre majd hétfőn leszek kicsit is méltó, mikor haver kihozza 6600GT-jét, meg megpróbálom rávenni, h cseréljük el a procijainkat (neki elég az alapfesz, nekem meg kéne az a 9x300, amit az ő 3000+-a tud), és akkor 3000+ @ 2700MHz + SLI6600GT tuning yoól! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#31) AMD Power


AMD Power
titán

Itt egy jó link hozzá:
http://www.hardwareoc.hu/index.php/p/news/cid/1/y/7766.html

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32) kapszi válasza Nedudgi (#17) üzenetére


kapszi
tag

Ja, olykor megfordulok itt is.

Göthös Gúnár Gedeon

(#33) SzlobiG


SzlobiG
félisten

lol ez jó ha megunod LGA 775-öt át térhetsz S939-re.:DD

(#34) kapszi


kapszi
tag

Már csak egy L775-S939 konverter kell hozzá, mint a centrinokhoz az s479/s478. :)

Göthös Gúnár Gedeon

(#35) AMD Power válasza SzlobiG (#33) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem sokan szívesen át térnének a 939-re!;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36) kapszi


kapszi
tag

Akkor vegyenek s939-es alaplapot s939-es A64-el. Szerintem egyszerűbb, meg hatékonyabb, mint ez a sz*ság.

Göthös Gúnár Gedeon

(#37) AMD Power válasza kapszi (#36) üzenetére


AMD Power
titán

Jó ez egy Kuriozúm és nem arra van , hogy átlag felhasználok vegyék! Ez egy jó ötlet szüleménye! Képzelj ell egy SLI-s lapot amibe egy 6800 Ultra és egy ATi 850-s lenne!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38) kapszi válasza AMD Power (#37) üzenetére


kapszi
tag

Olyat még talán meg is vennék... :D
Bár a villanyszámla nem tudom, hogy viselné, a tápomról nem is beszélve...:DDD

Göthös Gúnár Gedeon

(#39) AMD Power válasza kapszi (#38) üzenetére


AMD Power
titán

Hát igen a mai Inteles procik nagyon sokat esznek , bár az AMD se sokkal jobb!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#40) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

csak azt nem értem, h mért az amd-s ment a slotba, mért nem az inteles? mert igy ha megunod az inteleset, az akkor is ott marad. ugy meg csak kibaszod azt a kártyát, és kész:D

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#41) AMD Power válasza MCGaiwer (#40) üzenetére


AMD Power
titán

Igen elég valószínü ,hogy azt fogod elöbb kivágni!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#42) Rhino666


Rhino666
őstag

Kár hogy ECS... Már egy ideje ódzkodok tőle, pedig régen szerettem... :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#43) MCGaiwer válasza AMD Power (#41) üzenetére


MCGaiwer
addikt

most nem? elég hülye elgondolás a ECS-től... de azé jópofa

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#44) AMD Power válasza Rhino666 (#42) üzenetére


AMD Power
titán

Látszik , hogy az ECS az MSI leányválalata azért vannak ilyen jó ötletei!:) Ez csak vicc volt!:C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45) kapszi válasza AMD Power (#39) üzenetére


kapszi
tag

Én nem a procira gondoltam, hanem a két videókarira. Ne feledjük, hogy a 6800 Ultra és az X850 is szereti enni az ampereket. Mondjuk mellé egy 3,6-os Prescott már megoldaná a fűtést is télire. :D

Göthös Gúnár Gedeon

(#46) Tiby válasza AMD Power (#44) üzenetére


Tiby
tag

ECS-nek mindig voltak ehhez hjsonló hülyeségei.........

(#47) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Mennyi egy ilyen lap most pontosan???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#48) Esmein válasza AMD Power (#44) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ez szvsz nem iy van:)

jópofa intel proccal kódolsz 939-el meg játszol.
jöhetnek a procifoglalatos pci-e vgak:)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#49) Vangelis válasza Esmein (#48) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vga helyett lesz az intel, arra nem rossz:F majd a cpu kódolja a 3d-t:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#50) Zeratul válasza AMD Power (#44) üzenetére


Zeratul
addikt

Tévedsz az ECS külön cég (nem Anus-Asrock), bár lehet hogy MSI azóta vásárolt ECS részvényeket.

(#51) sirály12


sirály12
őstag

Szerintem nem is annyira hülyeség. Mondjuk ha kódolni akarsz valamit, de közben játszani is akarsz, akkor jól jöhet. :D

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#52) Esmein válasza Zeratul (#50) üzenetére


Esmein
nagyúr

ott egy tuti freudi elszólás :)

msi ecs részvényt ? kis hal ő ahhoz szerintem

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#53) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Ennek az agyrémnek éppúgy nincs jövője, mint ahogy az annak idején felbukkant duál processzoros Intel -Celeron alaplapoknak sem volt. Vagy mondhatnám az annak idején feltűnt kyrotech vagy mi a szösz AMD procikat hűtő izét. Eltelet egy év, és olyan procik jelentek meg, amik egyszerűen lemosták ezeket az erőlködő megoldásokat. Most sem lesz másképp. Inkább az adat forgalom növelésére lenne érdemes koncentrálni, úgy tűnik mind a két gyártó duál processzoros egybe-magokat fog gyártani. Ezzel mondjuk 4 prociig lehet még növelni a sebességet, annak ellenére, hogy a procik teljesítményének növekedése nagyon lelassult az utóbbi időben. Legalábbis ahoz képest, ahogy a 90-es években hozzászoktunk. Az ember csak kapkodta a fejét, itt egy újnak számító konfig, és 2 - 3 év, és már nem az a probléma, hogy nem elég gyors, hanem az, hogy nem is alkalmas a legújabb konfigokra méretezett progik, ( OS-ek ) futtatására. :) :) :)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#54) Nedudgi válasza neduddgi (#53) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

Lopod a nevem?
:DD

[Szerkesztve]

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#55) kapszi válasza Esmein (#48) üzenetére


kapszi
tag

Szerintem a kettőt együtt nem tudnád használni, de mindegy, ötletnek jópofa.

Göthös Gúnár Gedeon

(#56) Somydemy


Somydemy
senior tag

nem semmi

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#57) V_Zoli


V_Zoli
tag

Nekem valahogy nem tetszik...:O

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#58) t_ferenc


t_ferenc
őstag

nekem tetszik és ötletes dolognak tartom. a két procit egyszerre úgysem lehet használni benne. (sajna) :DD bár ahhoz már milyen táp kéne? ;] hasonlóan ötletes mint az asrock a64-es hídjai. azok se használhatóak sokra, de azért jó, hogy ilyet is lehet.

ezek az alaplaok számomra egyetlen dolgot bizonyítanak: mennyire palira vesznek minket, vásárlókat, amikor megvetetik az újabb és újabb tokozásokat. oké, lehet nagyon sarkasan fogalmaztam.

if you fall seven times, stand up eight

(#59) t_ferenc


t_ferenc
őstag

mi van? behalt a topic?

if you fall seven times, stand up eight

(#60) kapszi válasza t_ferenc (#59) üzenetére


kapszi
tag

Mit vártál? Nem egy olyan egetrengető téma ez, és az alaplap is el fog tűnni a süllyesztőben nemsokára...

Göthös Gúnár Gedeon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.