Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Snike válasza skL86 (#50) üzenetére


Snike
aktív tag

A mentéssel tényleg gond van.
Én ezt úgy oldottam meg, hogy kezdtem egy új küldetést és kiléptem.
Ergo: a küldetés előtti beállított/megvett dolgokat mentette le.

PS5, mert az jó! :)

(#52) skL86


skL86
tag

Köszi, próbálom ezt a trükköt is, bár volt, hogy több mission után kilépve elveszett több küldetés utáni teljes előrelépés.

Nekem egyébként tetszik a dolog, eddig főleg online, kompetitív multikat játszottam, a pve módokat annyira nem ismertem, de tetszenek az összetett fejlődési lehetőségek a karakter testreszabhatóság fegyverek és skillek segítségével, és a csapatmunka taktikai elemei.

Vannak azért bugok, egyik a már említett mentési probléma, illetve néha akad a játék, mintha laggolna, ez elég zavaró tud lenni, de nekem még ez élhető kompromisszum.

Van egy ismerősöm akivel játszunk a játékkal én már végig játszottam standard és intense módban is a kampányokat, szeretnék tovább menni extrém fokozatba, ahol már komolyabb csapatjáték kellene (ott az alienek már tényleg olyan durvák mint a filmekben :))) , akinek van kedve csatlakozni írjon rám. Xbox előfizetésben játszunk.

[ Szerkesztve ]

(#53) Lacielvtárs válasza skL86 (#52) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igazad van az extréme kőkemény taktika, jól szervezett csapat kell, hogy mindenki tudja mi a dolga, a castok sem mindegy hogy ki mivel megy melyik pályára, és az insane-t nem is említsük ;]
amúgy jó lenne a játék de úgy ahogy mondod, akkorát akad a játék hogy egyik pillanatban látod az alient hogy feléd tart, a másik pillanat meg hogy már elleptek :D
mocsok bosszantó ez a dolog és én PC-n játszom, és ott is megvan ez a jelenség :W
amúgy extrém szinten érdemes torony és lassító mögé állni és ki vagy bejárati ajtóknál "csőbe" terelni a dögöket és úgy irtani őket
érdemes felfedezni hova érdemes gyülekezni és mondhatni elbújni, mert ott nem sok esély van a túlélésre nyílt terepen ahol a szélrózsa minden irányából jönnek :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#54) skL86 válasza Lacielvtárs (#53) üzenetére


skL86
tag

Persze, ezek a taktikai elemek megvannak és természetesen még egy sor dolog számít, ez is tetszik a játékban, hogy eléggé összetett a taktikai repertoár. A lassítások kötelezőek, ahogy az ammo/heal menedzsment, a fegyver megválasztás (magas damage, stumble értékek, armor törés), a megfelelő helyezkedés (FF miatt is), az abilityk megfelelő időzítése, synergie-je.

Egyébként mi is PC-n játszunk (csak xbox pc/ultimate passal) és néha piszkosul akad a játék, ez sajnos nem konfig kérdése, vszeg konzolon is ugyanez megy.

(#55) Lacielvtárs válasza skL86 (#54) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaaa értem, azért nyugtat a tudat hogy ez nem pc hiba :D :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#56) Snike válasza skL86 (#54) üzenetére


Snike
aktív tag

Igen, PS5-ön is reccen néha.
Illetve: hang elszáll, vagy kidob hálózati hibával.

PS5, mert az jó! :)

(#57) Peace


Peace
nagyúr

Tegnap próbáltunk hárman játszani Game Pass (PC) előfizetéssel. Kettőnknek sikerült összehozni, de a harmadik cimboránk miután megkapja a meghívott, elkezd nála betölteni és egy idő után kiírja, hogy error. Mi sem tudtunk rácsatlakozni. Xbox appban barátok vagyunk mindhárman. Láttatok már ilyet? Túrom tovább a google-t, de eddig nem találtam választ.

[ Szerkesztve ]

(#58) Jávor86


Jávor86
friss újonc

Sziasztok. Lenne valakinek kedve coop-ba nyomni? Konzolon játszom és jó lenne Magyar játékosokkal együtt tolni.
Üdv:

(#59) skL86 válasza Jávor86 (#58) üzenetére


skL86
tag

Szia, xbox passban játszok pcn az Ailennel, ha van kedved coopban játszani, vegyél fel, sikalisk néven találsz meg.

(#60) robyg


robyg
senior tag

Üdv Skacok

Én PC nyomon.
Steamen vegyetek fel: 58125337 / RobyG

(#61) Gergello válasza robyg (#60) üzenetére


Gergello
addikt

Játszod még ?
Én most kezdtem PC-n Steamen.

Eléggé zavar, hogy se chat se mikrofonos lehetőséget nem találtam benne.
Érzésre a Colonial Marines a kezdeti hibái ellenére sokkal kidogozottabb játék volt.

(#62) robyg válasza Gergello (#61) üzenetére


robyg
senior tag

Csövi.

Nagyon ritkán.

(#63) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó estét srácok, hátha nem halt még ki a topik, és valaki játszik még ezzel a játékkal
nálatok is akadozik a játék ha a crossplay be van kapcsolva és én steam felületen vagyok, a másik két fél pedig konzolon?
mert nálam atom mód akadozik, lövöm az alienket és nem is ott vannak ahova célzok :W
ha három steamos kollegával dob össze a gép akkor nincs ez a jelenség.
már szerintem mindent megpróbáltam, de nem tudom kiszűrni hogy mi lehet a gond
hátha volna valakinek ötlete :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#64) Snike válasza Lacielvtárs (#63) üzenetére


Snike
aktív tag

Konzolon játszottam vele egy darabig.
Sajnos konzolon is sokszor laggolt és esett szét az online játék...
kb. fél éve nem néztem rá, hogy mi van vele

PS5, mert az jó! :)

(#65) Lacielvtárs válasza Snike (#64) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

köszi a választ, akkor nem az én gépemben van a hiba ha jól gondolom :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#66) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Valaki tolja még?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#67) Snike válasza }{3@Đ$}{0ot (#66) üzenetére


Snike
aktív tag

Szia!
Én tegnap toltam.
Vannak még játékosok. Meg szerintem PS plusban is szerepelt. Úgy meg végképp megéri.

Viszont félév kihagyás után elvesztettem a mentésemet -> kezdhetem elölről.
(vagy lehet, hogy mindent letöröltem... :F )

PS5, mert az jó! :)

(#68) }{3@Đ$}{0ot válasza Snike (#67) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Én is csak solozgatok, de van hogy néha bedob full hülyéket, 100-as szintűeket meg ritkán látni. :F

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.