Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Novver


Novver
senior tag

Aliens: Fireteam Elite

Life is a game... The game is my life!

(#2) Novver


Novver
senior tag

A topicot azzal a céllal hoztam létre, hogy összeszedjem a fontos tudnivalókat a játékról, illetve összerántsam a játékosokat hogy könnyebben összejöhessenek a full lobby-k.

Lehet megírni tapasztalatokat, tippeket, ötleteket. Szabad az ismerkedés :)

Amint topicgazdai joghoz jutok, nekiállok az összefoglalónak.

Life is a game... The game is my life!

(#3) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

visszatalálós UP hsz :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#4) Snike


Snike
aktív tag

Ha megveszem a PS4-es verziót,automatikusan megkapom a frissítést a PS5-öshőz?
Azért kérdem mert nekem PS5-öm van az öcsémnek PS4-e (és hogy le tudom-e neki passzolni a játékot).

PS5, mert az jó! :)

(#5) Novver válasza Snike (#4) üzenetére


Novver
senior tag

Sajnos erről nem találtam információt.
Általában adott platform csak adott platformra használható. Pár kivétel persze van/volt már.

Véleményem szerint nem fogod tudni, de jobban jársz ha írsz a fejlesztőnek/kiadónak, vagy pedig redditen.

Life is a game... The game is my life!

(#6) duvi


duvi
nagyúr

Sziasztok itt is!
Másik topicból egy rövid beszámolóm az első küldi alapján.

(#7) Novver válasza duvi (#6) üzenetére


Novver
senior tag

Duvi Mester, köszönjük! Linkelem majd az összefoglalóba amint megkapom a jogosultságot :R

Life is a game... The game is my life!

(#8) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Hát Srácok ez a game egész jó, nekem nagyon tetszik, a külső nézetet kicsit szokni kell, de eddig nagyon bejön :C
a harmadik pályáig jutottam ott legyaláznak a lények :D ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#9) Novver válasza Lacielvtárs (#8) üzenetére


Novver
senior tag

Nekünk is nagyon bejön. Tegnap letoltuk az első kampányt és belekóstoltunk a másodikba.
Probléma majd a repetitívségen lesz. Mindenesetre nagyon tetszik az egész eddig.

Life is a game... The game is my life!

(#10) Lacielvtárs válasza Novver (#9) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jól van akkor megnyugodtam hogy nem csak én hajoltam el az első kampányon :P ;]
én ma nekiugrom újra hátha, mert van egy taktikám arra hogy hova tegyem le a végé amikor robotágyút hátha most nem nyírnak ki :D
de ha van ötleted az első kampány harmadik pálya végén lévő alien özönre, akkor érdekelne :R

nincs SP gomb :W

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#11) Novver válasza Lacielvtárs (#10) üzenetére


Novver
senior tag

Tegnapi challange mód miatt csak technikussal mentünk, a shotgunok elég jól aprítottak. A sentry-k is sokat segítettek.

Life is a game... The game is my life!

(#12) Lacielvtárs válasza Novver (#11) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igen, bár nem tudom mit jelent a technikus, sajnos nagyon de bosszantóan nagyon kezdő vagyok ;] és is most próbáltam újra, de ismét megpecsételődött a sorunk :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#13) Snike


Snike
aktív tag

PS5-ön tolom, onnan vannak a tapasztalataim.
Közepes szinten is baromi nehéz. Nincs checkpoint és pause (mondjuk a checkpoint hiánya nem zavar)!
Lacielvtárs véleményét én is osztom:
1-3 kampányküldetést csinálom BOT-okkal.
Hát ezek faékek... elrohanok kapcsolót nyomkodni, mire visszatérek már félhullák! Persze lövik az ellenfelet (jobban is mint én), de valahogy nem túl taktikus a mozgásuk.
Na majd vasárnap újrapróbálom...

PS5, mert az jó! :)

(#14) Lacielvtárs válasza Snike (#13) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igaz a BOT-ok valóban nem sokat segítenek, bár azért nálam néhány ellenfelet le tudnak nyomni, volt hogy olyat nyírtak ki akit én észre sem vettem :D
engem az bosszant kicsit hogy a BOT-ok nem tudják merre kell menni, kicsit olyanok mint az utánfutó, jönnek mindig utánam ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#15) Novver válasza Lacielvtárs (#14) üzenetére


Novver
senior tag

A BOT-ok teljesen hasztalanok Intense és afölött. Casual és Standardra még beleférnek.

Life is a game... The game is my life!

(#16) dvd24


dvd24
senior tag

Szeptember 8-án már jön is az első update.

Új fegyverek, új class, stb.

(#17) duvi


duvi
nagyúr

Ma hajnalban jött egy 308 megás patch.

(#18) atainprison


atainprison
senior tag

Játszik valaki esetleg 21:9 képarányú monitoron? Sajnos nem találok egyértelmű megerősítést vagy cáfolatot az ultrawide supportra. Az felejtős, ha külső programot kell használni a működéséhez.

(#19) Joccc07 válasza atainprison (#18) üzenetére


Joccc07
addikt

Reddit Q&A:

Deepcover — Q: Any plans to add ultrawide resolution support on PC?

Higgs - A: We are playing around with some options to allow some customization settings for ultrawide monitors. We'll have to update you with specifics as we get em. You CAN play in ultrawide now, UI works... you just might want something different with the FOV, that's what's in progress.

De kérdezd meg itt: link

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20) atainprison válasza Joccc07 (#19) üzenetére


atainprison
senior tag

Köszi!
Ezt a Reddit-en én is megtaláltam, ezért volt érdekes mikor egy másik fórumon ezzel teljesen ellentétes infó volt.
Na mindegy. Megnézem a discordot, hátha.

(#21) Novver


Novver
senior tag

Bárki aki szeretne pusholni Extreme vagy Insane módot, addoljon steamen 33307587

Life is a game... The game is my life!

(#22) Joccc07 válasza atainprison (#20) üzenetére


Joccc07
addikt

Ott a devek is aktívak szoktak lenni. Így mindenképp érdemes.

Más: Tényleg annyira játszhatatlan randomokkal mint mondják? A wwz sem volt könnyű extreme nehézségen de jó csapattal hozható volt.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23) Novver válasza Joccc07 (#22) üzenetére


Novver
senior tag

Egyáltalán nem játszhatatlan. Sőt egész kompetensek az emberek, de néha belefuthatsz hülyékbe.

Első naptól bevett mód hogy a fejlesztők hivatalos discordján gyűlik a nép és keresnek premade társakat. Sokkal egyszerűbb és biztonságosabb ha eleve tudjátok mit akar a másik.

https://discord.com/invite/aliensfireteamelite

Lehet saját voice szobákat csinálni ha rákattintasz, így nem kell 69 másik szerverre átmenned.
Mi ott szoktunk gyűlni, javarészt angolul és németül kommunikálunk.

[ Szerkesztve ]

Life is a game... The game is my life!

(#24) Joccc07


Joccc07
addikt

Igen, ez a gond. Nem igazán oldható meg a mikrofonos chatelés. Mert amikor időm van játszani akkor a család már alszik általában.

Jól látom, hogy division like a játék? Lootolás, craftolás, karakterfejlesztés meg minden?
Csak nem ow.
Ez egy jó dolog. Wwz-ben ez sajnos nem jól lett megvalósítva. Vagyis nem úgy ahogy én szeretném. Azért is hozom fel a wwz-t mert egy kiadó játéka és teljesen abba voltam/vagyok, hogy ugyanaz lehet. Mert vannak hasonlóságok.

Wwz most kap egy nagyobb updatet amiben fps nézetet kap de semelyik beharangozó videóban nem láttam, hogy lesz-e benne ADS. Az nekem fájó pont egy fps nézetnél.
Viszont ezzel a játékkal már régóta szemezek. Szeretem is ezt a világot de egy kicsit félek, hogy a tartalom kevés lesz.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#25) dvd24 válasza Joccc07 (#24) üzenetére


dvd24
senior tag

Csak nyomokban hasonlít a Divisionre.

Craftolás egyáltalán nincs, a lootolás is minimális, kb addig vadászod a dolgokat amíg felfejleszted az 5 classt maximumra, de lehet, hogy már hamarabb meglesz minden. Itt nem kell újra lootolni valamit a jobb statok miatt, amelyik fegyót használod az fejlődik, egy idő után mind maxos lesz.

Karakter fejlesztés és buildek viszont vannak, és ezt a részét szerintem nagyon eltalálták.
Egy 8-as szintű classnak (ez a max) van egy 8X4-es négyzetrácsú "grid"-je amire bepakolhatod a perkeket amik különböző méretűek. A perkek különböző pluszokat adnak a skillekhez vagy fegyverekhez, és itt elég nagy szabadsága van az embernek, hogy valami használhatót összelegózzon. Persze vannak must have perkek, de egyelőre nem azt látom, hogy csak egy használható build lenne, szóval mindenki építhet egyet a saját játékstílusához illően.

Magasabb nehézségen meg van friendly fire is ami külön kihívást jelent.

Tényleg remélem, hogy nem lesz túl nagy falat ez az egész a készítőknek és jönni fog hozzá sok beígért tartalom mert én még sokáig játszani akarok vele :)

(#26) sith7


sith7
nagyúr

Van aki Xbox - n tolja ?
Sokat kell várni a matchmaking - re ?

(#27) anatron


anatron
aktív tag

Ejha, patch után minden fegyverem 4 csillagos lett.
Még az is amit sose használtam ! :DD :DD :DD

(#28) dvd24 válasza anatron (#27) üzenetére


dvd24
senior tag

Jah, és ráadásul nem bug:

"WEAPONS
Starting with this update, all weapons will level up as intended. Up to this point, all level-based benefits were being applied immediately, despite the weapon not having unlocked them yet.

- So that we don’t negatively affect current players, we will be setting all currently owned weapons to max level for all character accounts created up to the implementation of this patch. Enjoy your 4 star guns!
- Due to the above change, along with assessing live progression speeds for weapons, we will also be lowering the XP requirements for each weapon rank. Guns will now reach max rank (4 stars) with the same amount of XP it used to take to reach 3 stars."

Mondjuk aki viszont meg akarta szerezni a szintezzünk 30 fegyvert 4-es szintre achievmentet az most várhat amíg jön elég új fegyver a játékba mert azokat nem számolja bele amik így lettek felhúzva.

[ Szerkesztve ]

(#29) Novver válasza dvd24 (#28) üzenetére


Novver
senior tag

Hála allahnak, már összekapartam az achit 3 napja :D

Life is a game... The game is my life!

(#30) Dave567


Dave567
addikt

Mi a fenének nem raktak a pulsera gránátvetőt???
Engem marhára idegesít, de azért végigment, most Normalon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31) Novver válasza Dave567 (#30) üzenetére


Novver
senior tag

Azt mondjuk sajnálom, de ez van. Inasnen izzadós a kampány már :D

Life is a game... The game is my life!

(#32) dvd24 válasza Dave567 (#30) üzenetére


dvd24
senior tag

A filmekben az M41A pulse rifle volt, ez a játék később játszódik és ez már az M41A2 pulse riflfe amin nincs gránátvető.

Ezzel magyarázzák a hiányát a játék sztorijában.

(#33) Snike


Snike
aktív tag

Lehet tudni esetleg valami roadmapról?
- lesznek-e új pályák?
- új játék modok?

PS5, mert az jó! :)

(#34) Lacielvtárs válasza Snike (#33) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

a pályákra engem is érdekelne a válasz :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#35) Dave567 válasza Novver (#31) üzenetére


Dave567
addikt

Most kezdtük el egyel nehezebb fokon a Normálnál, néha meg tudnak így is szívatni, persze mi ketten játszunk.

#32
dvd24: Jó nagy baromság amúgy, szerintem, de nem lehet mit csinálni, ez van.
Azért kíváncsi lennék mivel fejlettebb a 2-őn kívül. :DD



(#36) Snike


Snike
aktív tag

PC-n is előfordul, hogy a harc hevében elmegy a hang(a zene marad)?
Illetve a kidob az online játékból?
PS5-ön elég gyakran eltűnik a hang és 5-ből 1x kidob játék közben...

PS5, mert az jó! :)

(#37) basaharc502


basaharc502
aktív tag

A játékot kipróbáltam és azt kell mondjam nem rossz, sőt....
Szerintem jóval tartalamsabb lett volna, ha komolyabban rámennek a loot, craft, fejlődés vonalra, mert így ez a része nagyon gyenge illetve semmilyen. Ha hosszabb távra terveznek a játékkal egy dlc-ben jönnie kellene valamilyen újrajátszási faktort is adó gyűjtögetős, craftolós, karakter és fegyver tápolós komolyabb frissítésnek. Ha ilyen nem lesz akkor gyorsan valamilyen bundle-ban végzi majd.

(#38) Hopkins95 válasza basaharc502 (#37) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én meg azt mondom, hogy nem kell bele több loot, mert így is annyi felszerelhető tárgy van, hogy már így sem tudom melyiket rakjam fel. Az emotokra meg ilyen marhaságokra meg aztán tényleg nincs szükségem.

Amúgy a játék szerintem nagyon jó, aki gondolkozik a megvételén, ne hagyja magát eltántorítani a valamelyest vegyes tesztek miatt. Szerintem nagyon szép a játék és meglepően jól is fut, van ultrawide támogatás, irányítás remek, FOV lehetne mondjuk nagyobb, de megszokható. A hangulat nagyon jó, a hangok szintén, egy munkanap végére tökéletes kikapcsolódás! :B

Ami kár, hogy nincs benne cross-play, de mivel egy kisebb stúdióról van szó, ezért megértem.

#36 Snike
PC-n eddig semmi ilyet nem tapasztaltam, egyszer sem ment el a hang vagy dobott ki eddig, igaz, még csak 4 órát játszottunk vele összesen.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#39) Snike válasza basaharc502 (#37) üzenetére


Snike
aktív tag

(PS5-őn játszom)
Tényleg remek lett. Pláne most, hogy ssd-n megy a játék. kb. 10mp és már a hangárban vagyok, nézem a napi feladatokat.

Egy olyan DLC-t el tudnék képzelni:
- hogy egy nagy teherűrhajóba kell bemászni és kitakarítani+loot/lore. Persze mindezt random folyósokkal,
- alien/android-ként is lehetne játszani.

#38 Hopkins95
Sejtettem, hogy a hibák nagy része a konzol sajátossága.
én már beleöltem több mint 30 órát (3 karaktert kimaxoltam).
Hangulatos most is, azonban már lassan tudom melyik kapcsoló merre van, így semmi meglepetés nincs benne. Hard fokozatra nem merek menni, mert az androidok már nagyon tufák oda, matcmaking kátékosokból pedig alig van ott.

PS5, mert az jó! :)

(#40) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Srácok csak én tapasztalom hogy egyre többször dob ki a játék kapcsolati hibára hivatkozva?
a bázisig dob mimig ki, nem az egész játékbólvan hogy a játék végén megfagy, majd töltő képernyő és jön a konnekt hiba üzenet
Játék közben is mintha laggolna a játék, és sokszor, eldobja a kapcsolatot... :W
másnál is van ez a gond, vagy az én gépemben van a hiba?
azóta tapasztalom ezt amióta jött az utolsó fissítés
steamon játszom, lehet újra kellene telepíteni a játékot?
az ellenőrzés már megvolt, egy hibás filéét talált amit újra letöltött
az gondolom nem lehet gond hogy alapot vásároltam meg előre és a napokban vettem meg a teljes verziót?
előre is köszönöm a tanácsokat

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#41) Hopkins95 válasza Lacielvtárs (#40) üzenetére


Hopkins95
addikt

Tegnap haverral 2 órát játszottunk kb. és semmi ilyet nem tapasztaltunk. Azelőtt meg a héten mindig 1 és negyed órát nyomtuk, minden teljesen rendben volt.

Szerintem lokális eredetű lehet nálad inkább a probléma.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#42) Lacielvtárs válasza Hopkins95 (#41) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, köszönöm a válaszod :R
én is erre gondolok mert ha lenne ilyen jelenség, akkor már írtatok volna róla
mondjuk annyit tudni kell hogy én napi 6-8 órát nyomom multiban :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#43) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Srácok, ti tapasztaltok olyat a játékban hogy a fegyver töltés hangja nincs, és sokszor elmarad a lövés hangja a játék folynám?
nekem ezt már hónapok óta csinálja, van hogy a vállról indított rakéta hangja hangja marad el.
nagyon zavaró jelenség, de arra gondolok hogy szerintem nálam lehet a hiba és érik egy win telepítés már ;]
előre is köszönöm a választ :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#44) Snike válasza Lacielvtárs (#43) üzenetére


Snike
aktív tag

Szia,
Ps5-ön tolom és 10-ből 6x játék közben elmegy a fegyver vagy egyéb hangeffekt.
Rosszabb esetben a cél előtt kidob server hiba miatt (10-ből 1x).

PS5, mert az jó! :)

(#45) Snike


Snike
aktív tag

A tegnapi frissítés mit adott a játékhoz?
Valaki tudja esetleg?

PS5, mert az jó! :)

(#46) Lacielvtárs válasza Snike (#44) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nah ezt jó tudni hogy akkor ez nem csak nálam van, engem nagyon zavar :(
de köszönöm a visszajelzésed :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47) dvd24 válasza Snike (#45) üzenetére


dvd24
senior tag

"Season 2: Point Defense" is now live! This free update includes:
✔️ New game mode - Point Defense
✔️ New Lifetime Stats
✔️ New Weapons & Attachments
✔️ New Challenge Cards & Cosmetics

(#48) Snike válasza dvd24 (#47) üzenetére


Snike
aktív tag

Köszi-köszi!
jövő héten ránézek.

Kíváncsi vagyok mikor jönnek majd az új pályák.

PS5, mert az jó! :)

(#49) Desy


Desy
tag

Ahogy elnézem ez már nem egy magyar oldal?
Hmm... kár. Borzasztó... sajnálatos.

Találtam ezt a remek játékot és a nyavalygások ellenére nagyon érdekesnek ítélem. Persze az is lehet, hogy ez nem ugyanaz mint amiről itt néhányan véleményeznek?

Mindenesetre futhattam benne pár kört és semmi különbséget nem látok a stílusban mint a végtelenül és kifogyhatatlan energiával szaladgáló halottak soha el nem fogyó tömegei ... a "Left 4 Dead" borzalom ismétlődését. Az előző "idegenek" játékban még volt némi fantázia... de ez... már annak is híján, ami pedig eléggé nagy kár. Néha azt gondolom, hogy a képzelt eladási statisztikákon épül a készítői alkotások zöme. Amiből látszólag sok fogy annak megfelelőt gyártanak ... dömpingelve. A filmek forgatókönyvei meg remek támpontok. Még gondolkozni sem szükséges "csak" ... másolni kell.

Ez egy tipikus rohanj és lövöldözz játék ahol is néha meg kell állni és a kitaláltak szerinti lényrohammal végezni. Előre beállított jelenetek egy tól - ig mennyiséggel. Amikor a meghaladja a lehetséges sokszorosát és a semmiből hatalmas szaladgálók jönnek amiket a két ágyú meg az elektromos akna sem szed le vagy sért meg annyira társ segédletként, hogy ne jusson egy ugrással a védelem mögé az... probléma. Az új egy csapással kivégző stílus először... meglepő volt. Azonban erre odafigyelve egy erősített fegyverrel és némi szerencsével a végzet is elkerülhető. A fegyver olyan, amilyen. Antik, rozoga és vacak.

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#50) skL86


skL86
tag

xbox pc passban benne van, én játszottam vele jó pár órát a héten, szerintem kiváló játék az én igényeim szerint, a grafika nem lehengerlő, de cserébe tökéletesen fut, rengeteg a fejlődési lehetőség és a loot, plusz nagyon jó taktikai lehetőségek vannak a játékban. Egy jól összerakott csapat csodákra képes. Cserébe viszont van egy erős bug, ami miatt néha nem menti el a fejlődést, és nem is nagyon van rá megoldás. Mindenesetre, ha a játék elkezd mentegetni (jobb felső sarok saved szöveg mező ugrik fel gyakran és néha megáll a képernyő), akkor érdemes gyanakodni és újra indítani a játékot. Akit érdekel a csapatjáték, bátran írjon és vegyül fel egymást xbox alkalmazáson belül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.