Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Alcatel OT-S853

Hozzászólások

(#151) szamovar


szamovar
tag

Ezt akartam énis berakni.Ugye a mi kis kedvencünk a black vonalhoz tartozik,de a képen valami nagyon hasonló de mégsem ugyanaz a gép van.A joy nincs eltolva,de az oldalán megtalálhatók a zenegombok.Lehet hogy a black vonal fogja vinni a fejlett médialejátszót,ugy mint az SEnél a walkman.Szerintetek?Kiváncsi lennék az említett teló tulajdonságaira.Amúgy valakinek valami hozzászólás?

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#152) Bodoo válasza szamovar (#151) üzenetére


Bodoo
tag

valószínűleg így lesz ahogy mondod. Ez a teló nem hinném hogy sok ujdonságot mutat, egyébként is gyenge a képernyője, és sehol se említik hogy kamerás lenne.
Egy a lényeg: Az S853 jelenjen meg!!!!!!!!!!

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#153) Xantomas válasza szamovar (#151) üzenetére


Xantomas
őstag

Te sem sok Mobilarénát olvasol :)
[link]

Csak jöjjön már ki...

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#154) AS


AS
félisten

Na 853 is kint volt a 3gsm-en

[kép]

[kép]

és pár alca:
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

ITTa zene model:
[kép]

a tükör alca:
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

jó sok

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#155) szamovar


szamovar
tag

Xantomas ---> Nem értem a kritikát.Naponta 3-4szer átnézem a fórumokat és a cikkeket.Kérlek fejtsd ki véleményed kicsit bővebben mert nem értetem az általad említett tudatlanságom okát.Előre is köszönöm! :R
As ---> Ismét csak gratulálni tudok!Nélküled azt hiszem nem lenne ilyen változatos és képekben gazdag néhány fórum.Köszönjük! :R
U.I.:Ti hogy vagytok ezzel a billentyűzettel.Nekem nem tetszik hogy ennyre csillog és hogy tükröződik. :Y

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#156) szamovar


szamovar
tag

OT-E801,OT-C550,OT-C560 kifejezette szépek külsőre.Egy korábbi hozzászólásomban érdeklődtem (amit Xantomas kritizált) hogy ez a másik zenemobilról tud e valaki többet?Mert külsőre szerintem szebb a mi kis kedvencünknél!

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#157) legiaap válasza szamovar (#156) üzenetére


legiaap
nagyúr

Helosz Szamovár!
Szerintem se néz ki jól ez a tella ezzel a fényes klaviatúrával.
Mattba joban festene.
Példáúl az a szürkés változata jól mutat.
Amúgy én is minden nap töbször is lesem a fórumokat és tényleg sokat köszönhetünk AS-nek.
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#158) AS


AS
félisten

Szép! :)
[kép]
[kép]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#159) (An)Dante


(An)Dante
őstag

Csak az a baj az egésszel, hogy 2005-ben a CeBIT-en is láthattuk.. És ha ez így megy tovább a kötetkező CeBIT-ig sem jön ki.. :F Ez már lassan olyan, mint a Nokia 7650-es melyet másfél évig cipeltek mindenféle kiállításokra mire végre felkínlódták a boltok polcaira is.. :(

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#160) szamovar


szamovar
tag

Ha igaz amit mondott nekem az ember,akkor néhány hét mulva tényleg kapható lesz.Reménykedjünk!És ha így lesz akkor elhihetitek,hogy én leszek az első aki megveszi.Remélem csatlakoztok ti is hozzám!!! :DD

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#161) Bodoo


Bodoo
tag

Magyarázzatok meg vmit nekem:
Miért van az hogy ha egyszer már Alcatelék besorolták a telefonjaikat C, E, S, Glamphone kategóriákba, akkor mi afenének kategorizálják őket újra Zen, Balck, Fashion, Urban Sport és Liquid kategóriákba? Ennek hol az értelme? Vagy csak a kiállítás kedvéért? Mert én nemértem az tuti

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#162) legiaap válasza Bodoo (#161) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mondjuk ez szerintem sincs ennek értelme ennek az újra besorolásnak.
Én meg már lassan be fogok golyozni.
Minden évben szoktam venni új telót és most az a szitu,hogy már lassan két és fél hónappal tulléptem az 1 évet erre a telefonra várva.
A fenébe is!!!
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#163) Xantomas válasza szamovar (#155) üzenetére


Xantomas
őstag

''Ugye a mi kis kedvencünk a black vonalhoz tartozik,de a képen valami nagyon hasonló de mégsem ugyanaz a gép van.''

Csak így ezt ragadtam ki magamnak a hozzászólásodból. Ez estben nem szóltam, de a mondat alapján azt vettem ki, hogy úgy nézel a 801-re mintha a 853 egy újabb, helyettesítő változata lenne.
Apropó 801: örülök, hogy visszatértek a 01 végződésre, a kedvenc telefonomra, az 501/701-es Alcára asszociáltam. Inkább ez lenne nekem jó, főként a microSD kártyabővíthetőség miatt. Jobban bejön a matt is, mint a 853as csillogó, Panasonic szerű billentyűzete.
Kicsit olyan érzésem van, mintha a többi gyártő sikermodeljeinek a desigjaiból loptak volna egy picit.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#164) Xantomas


Xantomas
őstag

Remélem majd ebben a színösszeállításban is lehet majd kapni:
[link] ez valahogy barátságosabb a szemnek.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#165) szamovar


szamovar
tag

Akkor félre értettük egymást! :)) Nem azt akartam mondani hogy ez valami tunningolt változat, hanem hogy a képek alapján arra a következtetésre jutottam hogy egy új alca család van kialakulóban ,amelyik a zenére fekteti a hangsúlyt.

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#166) szamovar válasza legiaap (#162) üzenetére


szamovar
tag

Ne add fel haver!Legalább már van valaki itt a fórumon akivel majd tapasztalatcserét tudok majd folytatni,mert ahogy a hozzászólásodból látom te is e mellett a gép mellett tetted le a voksod :DD !

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#167) (An)Dante válasza Bodoo (#161) üzenetére


(An)Dante
őstag

Az előző besorolást még az Alcatel csinálta, ezt már a TCL.. :F

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#168) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez a fórum a legjobb az összes közül.
Az egyik fórumon elmondtam a véleményem egy rózsaszín 6111-ről és szinte menekülnöm kellet.
Most már csak kb. 4 hét és jön ez a szépség.
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#169) Bodoo válasza Xantomas (#164) üzenetére


Bodoo
tag

ami a képen van Xantomas az a 2005ös CeBIT kiállításra készített bemutató gép, megmutatni a népnek hogy épp ezen dolgoznak. Azóta sokat változott a telefon. De jelen estben a színt emítetted. Tudtommal kizárólag feketében fogják árulni. Ahol eddig el kezdték árulni mindenhol fekete.

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#170) Gismo válasza szamovar (#166) üzenetére


Gismo
addikt

Vannak itt többen is akik eme készülék megvásárolhatóságára várnak/unk!

(#171) Ricardo válasza Gismo (#170) üzenetére


Ricardo
félisten

Tudni már miorra várható?

(#172) Gismo válasza Ricardo (#171) üzenetére


Gismo
addikt

Márc legvégére (31.-re) igérik!

(#173) szamovar


szamovar
tag

[kép]

[Szerkesztve]

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#174) szamovar


szamovar
tag

[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#175) szamovar


szamovar
tag

[kép]
[kép]
[kép]

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#176) szamovar


szamovar
tag

Szerintem sokkal jobban néz ki az ezüstös színben.
De akkor így nem fogják árulni ugye?

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#177) Bodoo válasza szamovar (#176) üzenetére


Bodoo
tag

Ezek a képek a tavaji CeBIT kiállításon készültek.
Szerintem ''frankó fekete'' :)
Szürkében nem árulják.

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#178) HXY


HXY
addikt

AF-ről mit tudtok, lesz benne?

Mert szerintem a D600-at azzal rontották el... :(((

(#179) szamovar


szamovar
tag

Tudom hogy tavalyiak a képek,csak hát beraktam őket mivel eddig nem voltak a topicban.Feketében is jó de valahogy ez az ezüst szín földobja. :))

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#180) legiaap válasza szamovar (#179) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én meg azért is osztom szamovár véleményét,mert egyrészt szebb a szürkés fekete szín(egy kis hangulatot visz a telefonba), másrészt mert így a klaviatúra is finomabbnak látszik.Mintha így gumiszerű anyagból lenne,feketébe meg ilyencsillogó műanyag.
Lehet,hogy így még kattogni is fog.(az nem kéne)
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#181) szamovar válasza legiaap (#180) üzenetére


szamovar
tag

Pontosan ugyanezt gondolom én is! :R A számból vetted ki a szót. :R Az ezüst színnel,megjelenésében sokkal komolyabnak néz ki a telefon! :R És a gombokkal kapcsolatban is igazad van. :R
Volt már róla szó hogy meddig lehet bővíteni a gépet?
(természetesen a memóriakártya méretére gondolok)

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#182) Bodoo válasza szamovar (#181) üzenetére


Bodoo
tag

bővítés:
- a használatijában a következő felirat szerepel: up to 512 MB
- a GSMArena.com-on a következő felirat szerpel: up to 1 GB

vagyis vehetünk akkorát bele amekkorát a péntárcánk elbír.

én továbbra is full fekete, itt ott stílusos króm verzió mellett vagyok. ;] :D

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#183) legiaap


legiaap
nagyúr

Úgylátszik szamovár,hogy azonos a felfogásunk.
De ez nem baj.Szerintem.
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#184) AS válasza Bodoo (#182) üzenetére


AS
félisten

Pedig csak feketében lesz kapható.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#185) legiaap


legiaap
nagyúr

Tisztelt Hölgyeim & Uraim!
Most már nemsokára eljön az a pillanat amelyre mindannyian oly régóta várunk.
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#186) legiaap


legiaap
nagyúr

Szevasztok!
Vannak híreim.
Írtam levelet kb. egy 2 hete az Alcatel Hungary KFT-nek ezzel a telóval kapcsolatban és a következőket írták:
-a magyarországi megjelenése egyelőre bizonytalan sőt még az se biztos,hogy kártyafüggetlenül lehet majd kapni
-de az alapcsomag tartalmazza a távirányítót a csatlakoztatható headset-et,de memóriakártyát nem.
-max csak 512-ig lehet bővíteni
Hát ezeket írták.
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#187) szamovar


szamovar
tag

PARA. :O De szerintem megfog jelenni zug gsm boltokban!Viszont az 512kártyával lesokkoltál,mert ha veszek ilyen gépet akkor 1 gigáson gondolkodtam .Bár attól még hogy hivatalosan nem kezeli a nagyobbat az nem jelenti azt hogy az feltétlenül így is lenne.Jó néhány telefonnál így van ez.Az pedig hogy nem adnak hozzá memkarit elég szomorúan érintett!mert ezt a telót én zenehallgatásra akarom megvenni és ha karit se adnak hozzá akkor érdemesebb befektetnem egy w800ra,kb ugyanannyira jönne ki a két teló ára.és akkor már inkább az se.Hát nem tudom mi lesz gyerekek,pedig már nagyon rávoltam izgulva a gépre! :(( :(( :((

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#188) Bodoo válasza legiaap (#186) üzenetére


Bodoo
tag

Nemazért de ha a képviseletenk olyan információja van hogy ''bizonytalan'' akkor mégis mit akarnak elérni Magyarországon? Már készen megszervezettnek kellene lennie a forgalmazásnak, szállításoknak! Árulják csak tovább a 159est meg 256ost, majd csak becsődölnek egyszer...
Annyi hozzáfűzni valóm van még hogy ahol már elkezték árulni ott mindenhol adtak hozzá 128as kártyát.
Gondolom nektek is megvan a használati: számomra az ''up to 512 MB'' az a ''több mint 512 MB'' -ot jelenti.

Még vmi: mikor még korábban írtam emailt a fent említetteknek a válasz ez volt:
- Ők nem tudnak semmit, inkább telefonáljak.
azt hogy mit mondtak telefonba már 3szor beleírtam a fórumba szóval most mellőzném.

csőcselék egy banda ez a Alcatel Hungary. Szerintem csakannyit tudnak róla hogy ez egy mobiltelefon.
De baszki Alcatelnek 1 - másfél évig tart összedobni egy ilyen szintű telefont összedobni, gondolom ti is láttátok most az új SE Cyber-shot mobilokat (gondolok itt főként a K800i-re. ezt a szintet Alcatel a jelenlegi hozzáállásával szószerint SOHA SE fogja elérni.
A márka iránti fanatikusságom kezd átmenni kiábrándultságba és szánalomba.
És amikor eszembejut hogy 1-másfél hónapon bellül biztos hogy nem lesz a kezemben S853 akkor ez csak fokozódik.
Ennyit mondok : Áhhh

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#189) Xantomas válasza Bodoo (#188) üzenetére


Xantomas
őstag

Ugyan ez a kiábrándultság volt nálam is...
Várjunk a 715-re -> terminálon ment az izgatás vagy fél évig, de semmi. Lett belőle Nokia 5510.
Utánna váltás -> várjunk csak a 735i-re... sintén fél év késés + izgatás. Motorola e398.
Most valszeg ebből megint (már 2 hónapnál állok) kis izgatás lesz, és továbbra se lesz, megincsak Alcatelem, pedig már szegény moto nagyon haldoklik.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#190) Ricardo válasza szamovar (#187) üzenetére


Ricardo
félisten

Jobban jársz a W800 al hidd el. Tudom ez gonosz dolog hogy itt az alcatel fórumán írom ezt, de végig követtem a fórumot és nincs más csak hitegetés. :((( Nem érdemli meg a cég hogy kitartsanak mellette a vevők.

(#191) Gismo válasza Xantomas (#189) üzenetére


Gismo
addikt

Hátakkor Sageem!

(#192) Bodoo


Bodoo
tag

Mivel Malajziában már rég árulják a gépet, ezért gondoltam ott érdemes keresni cuccokat.
Ígyhát találtam egy oldalt amin vannak S853-al készített képek: ;) ;) ;)

[link]

véleményem:
- az 1. képen egy tipikus mobil kamera hiba láthat szerintem: a fehér fény egy árnyalata liláváv válik, több másik telónál láttam... régen és nem most
- többi kép pedig nem túl éles, de számomra bőven elfogadható csak legyen már meg a telóó

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#193) Ricardo válasza Bodoo (#192) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezek valóban elég életlenek :(
Tulajdonképpen hamár létezik a telefon mire kell még várni?
Én azt hittem azért késik mert nincs még kész, de ha a világ más részén már értékesítik akkor nem értem.

(#194) Bodoo válasza Ricardo (#193) üzenetére


Bodoo
tag

Ahol már tutira árulják az Szaud-Arábia, Malajzia, és Kína. Azonban olyan verziót árulnak ott aminek a bluetoothja csak autós szettel és BT fülhalgatóval képes kommunikálni. Az én információm szerint Európa azért vár még mert megcsinálják hogy másik telókhoz, PC-khez, stb... tudjon kapcsolódni a kékfoggal és mi már ezt a verziót kapjuk. Habár akkor illene neki egy másik név is szerintem, pl S853i, vagy S854, de ezt még sehol nem halllottam. mármint hogy ez a bővített verzió új nevet is kapna.

[Szerkesztve]

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#195) Fecó Mester válasza Bodoo (#194) üzenetére


Fecó Mester
csendes tag

Srácok! Az Alcaportálon már kicsit többet tudnak a telóról, mivel az egyik srác már ki is próbálhatta. Én minden Alcatelesnek jobban ajánlanám az ott levő fórumot, mert ott több infó van, és szinte csak Alcatelesek gyűltünk össze és nagyon barátságos a légkör :)

(#196) Ricardo válasza Bodoo (#194) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért ezt már az ''alapmodellbe'' illet volna belerakni :F
Szerk: Nem tudok írni :B

[Szerkesztve]

(#197) AS


AS
félisten

Cebiten már nem alcatel volt nevük hanem TCL! és elég jó telcsiket hoztak!
1.3 megapixels mikroSd bövités.

[kép]
[kép]

Alcatel régi terve megvalosult, PDA tefon-kombo 1-3 megapixel kamerával!
[kép]

Egy fiatalos PDA telefon
[kép]

Fejlett slider!
[kép]

Samsung és LG klon
[kép]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#198) Bodoo


Bodoo
tag

Szép kis telók van is köztük amit szivesen elfogadnék (habár ezt veszélyes kimondani ennél a márkánál, főleg a részletes specifikációk ismerete nélkül), főleg a PDA funkciók és az érintőképernyő vonz :))

De azért maradjunk házon bellül, vagyis jöjjön egykis S853. :)
a kiváló új Live Search [L]live.search.com[/L] segítségével találtam rá egy oldalra amin rengeteg S853 cikk volt. Íme hát a találatok:
Kezdem a legjobbal: [link] ez mennyire durva!!!! igentetszik ezekkel a hangfalakkal :)
[link] itt van elég sok kép, de nekem nem akarja megnyitni őket nagyban, de lehet nektek jó lesz
[link] ez vmi fanatikus oldalnak tűnik
[link] ha majd meglátjuk apolcon....
[link] még egy cikk amiben szerepel

Egyenlőre ennyi... ja hopp még vmi. ahol a kamerával készített képek voltak oda új képek kerültek fel: Linkje [link]

Jó Nézelődést!!

[Szerkesztve]

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#199) szamovar válasza Bodoo (#198) üzenetére


szamovar
tag

Köszönjük az új képeket és információkat!Fölpakolom ide a képeket hogy mindenki megcsodálhassa!

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Alcatel OT-S853
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.