Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Alcatel OT-S853

Hozzászólások

(#251) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hy. ezt kb mikor lehettessz kapni maoszágon?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#252) Viktor0610 válasza Sirandrish (#251) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már vannak olyan GSM-boltok, ahol (fogalmam sincs, milyen forrásból) lehet kapni a telefont.
Azt, h. a szolgáltatóknál mikor fog hivatalosan megjelenni, két hsz.-sal visszaolvasva találod.
Azért sem írom le!!! :D

Samsung Galaxy A54

(#253) szamovar


szamovar
tag

Basszus ha ezt tudtam volna lehet kivártam volna még 1 hónapot!Most már mind1!A legnagyobb kérdés,hogy vajon milyen áron fogják árulni.

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#254) Bodoo


Bodoo
tag

drégelyvár GSMtől reggel visszajött a kézbesítőértesítő, hogy elolvasták a levelem, de válasz az semmi....eddig..

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#255) DTF válasza Bodoo (#254) üzenetére


DTF
aktív tag

Biztos fognak válaszolni, de majd csak hétfőn! (én sokszor kérdeztem tőlük, és mindig válaszoltak csak egy nappal később)

DTF

(#256) GuruZone


GuruZone
őstag

olvasgattam a panni levelét, fogalmazni még meg kell tanulniuk :)) ''hamarosan, várhatóan a májustól''

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#257) GuruZone


GuruZone
őstag

Hova lett mindenki??? Csak hogy történjen valami.

http://www.newmobile.nl/eur/en/brand.php?brand_id=990d4a

Ezt nézzétek meg!

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#258) Bodoo válasza GuruZone (#257) üzenetére


Bodoo
tag

király csákó vagy, kicsit homályosak de azért faszák a képek a kedvencünkről, ja és ez az első, pontosabban első három viedó amit látok róla!

ha már itt vagyok én is mutatok vmit:
ez elvileg egy Linuxot futtató Alcatel lesz: Alcatel OT-T710
figyeljétek meg olyan mintha flip-es lenne...
[link] (a harmadik teló a cikkben)
[link]

a Drégelyvárnak meg csütörtökön írtam, de még mindig nem válaszoltak, írok nekik még1szer

[Szerkesztve]

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#259) Bodoo


Bodoo
tag

fúúú lehet hogy utálni fogtok de találtam vmit.....
úgy hívják hogy Alcatel OT-S860 !
a leirásából nem vettemki egy ujdonságot se S853hoz képest de aki beszéli az alábbi nyelvet az lécci fordítsa le..:D

linkhegyek:
[link] adatlap (hahaha)
[link] kép elölről
[link] kép hátulról, kicsit oldalról
[link] kép hátulról
[link] kép fentről

érdemes vmelyik oldalon a kép jobb felső sarkában levő keresőbe beírni az S853 kulcsszót!!
de nem várok rá 2006 negyedik negyedéig, úgyise adják ki jövő tavasznál hamarabb...na ezt most jól elszólom és percekel belül már teszteli is a mobilarena :D
én ígyis úgyis S853-at veszek

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#260) Gismo


Gismo
addikt

Hmm ez a 2 teló is teccik! És elég okosak ezekis!

(#261) GuruZone válasza Bodoo (#259) üzenetére


GuruZone
őstag

Bodoo: ''én ígyis úgyis S853-at veszek''

Na én meg így is, úgy is, meg amúgy is :D

Az S850 is szép, lehet azért mert a gombok elhelyezkedése ugyanaz. Érdekes, hogy megtetszett az Alcatelnek ez a gombsor. Hiába, az 565-össel hozták divatba. Soha el sem adom :)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#262) Bodoo


Bodoo
tag

fontos kérdésem lenne: hogyan lehet ide a fórumba a merevlemezemen levő képeket felpakolni? találtam pár egész érdekes S853-as képet, csak nemigazán linkelhetők...

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#263) GuruZone


GuruZone
őstag

Felkerült a www.telefonguru.hu-ra is a telónk. Ezzel együtt elindult a fóruma is a lap alján.

http://telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_Alcatel_S853.asp

Elvileg hamarosan lesz teszt is.

[Szerkesztve]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#264) GuruZone


GuruZone
őstag

Megjelnt AZ ELSŐ MAGYAR TESZT is a Mobilportálon!!!

Csak májustól lesz publikus, akkor lehet csak a tesztek közt megtalálni. Szóval egyenlőre csak ezen a ''rejtett'' címen lehet elérni:

http://www.mobilport.hu/?r=6443&p=1

A bluetooth-t és az infrát szidják nagyon, elgondolkodtató, olvaasátok el. Ha nem lesz benne normális bluetotth, lehet h elgondolkodom a megvételén... :((

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#265) AS válasza GuruZone (#264) üzenetére


AS
félisten

Köszi!

Infra a 853-as pc-studioval komunikál. ami a TCL honlapon van fen
Usb szintén
De persze anélkül is menie kéne

Hangszorobol azt szüröm le hogy samsung Se Nokia csak játszik velünk, mert ök is bármikor létre tudnának hozni ilyen hangszorot de még valamiért nem akkarnak.. :F

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#266) GuruZone válasza AS (#265) üzenetére


GuruZone
őstag

Hol van az a TCL oldal? már rábukkantam anno én is, emléxem is, hogy fent volt egy pc suite ami only az s853hoz volt.

Most nem lelem.

Merre van????

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#267) Bodoo válasza GuruZone (#266) üzenetére


Bodoo
tag

www.tcl-ta.com a hivatalos oldal, ahonnan levették az only S853 drivert
én annó letöltöttem a 4.16os verziót, (többmint 400 MB de csak merttelvan baromságokkal, majd leírom) , viszont azóta már van 4.18as is , de külföldi fórumokon nagyon szidják, mert nem találja telefont, de elvileg kis trükközéssel sikerülhet.
véletlenül nemcsak 9 MB a belső memória és nem 90? persze 90nek jobban örülnék.
viszont mi az hogy nincs email kliens?????? a bétában még volt!!
[link]

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#268) Sanguinius


Sanguinius
csendes tag

ma megrendeltem holnap megyek érte.

ha létezik egyálltalán.

A drégelyvár Gsm szeint magyar nyelvű és holnap már átvehetem.

Ha megvan holnap este teszt.... :))

Összemérem veled a kardom.

(#269) Bodoo


Bodoo
tag

én is holnap megyek :)
csak én Győrből megyek, remélem minden rendben lesz....

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#270) Sanguinius


Sanguinius
csendes tag

Kezdődik. :(((

Most éppen nincs a nagykernél......blablabla.



Összemérem veled a kardom.

(#271) Bodoo válasza Sanguinius (#270) üzenetére


Bodoo
tag

holnap felutazok Pestre megvenni, de ha még rendelni se bírnak hogy 3 órával később a kezembe adhassák a telót, akkor biztos kiverem a balhét... :(((

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#272) Sanguinius


Sanguinius
csendes tag

Bodoo küldtem privit nézd meg!

Összemérem veled a kardom.

(#273) Bodoo válasza Bodoo (#267) üzenetére


Bodoo
tag

még vmi a Mobil portálos teszthez: a videó rögzítés hossza:
eddig mindenki akinek van S853 külföldi fórumokon azt írja hogy a video hossz csak alapestben 30 MB egybként a memória, vagy memóriakártya mérete a korlát.

biztos hogy S853 volt náluk? menüképek alapján igen, de a külsejéről csakazt a csúnya gyári rajzot tették ki, de hogy megemeljék a digitális fényképezőjüket az semmi. Másik dolog hogy nemtudott a teszter kameraképet számítógépre tenni. feltalálták az MMS-t vagy nem?? azt meg még 735ömről istudok emailre küldeni könyörgök..
a cikk címébem ott van hogy van róla videó is. Most csak én nem találom vagy egyáltalán nincs a cikkhez videó?

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#274) DTF válasza Bodoo (#271) üzenetére


DTF
aktív tag

Szerimtem azért ne utazz fel, hogy megrendeld, mivel annál a boltnál ahol meg akarod venni az Alcatelt van webshop, ott megrendeled és telefonon szólnak neked ha megérkezet hozzájuk a telefon!

DTF

(#275) Bodoo válasza DTF (#274) üzenetére


Bodoo
tag

köszi, persze erre én is gondoltam, de holnap így is úgyis megyek Pestre más miatt és ezért akarom beiktatni a Drégelyvárat a napi programomba. úgyhogy holnap mindenképp megyek, aztán lesz ami lesz, elmesélem

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#276) GuruZone


GuruZone
őstag

Bodoo, igazad van mailkliensnek lennie kell benne. Anélkül 100 hogy nem veszek.

Ha már tulajdonodban van, mindenképp megnézném, összejöhetnénk pl a Plazaban :D

Guru Marcalvárosból :R

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#277) GuruZone válasza Bodoo (#273) üzenetére


GuruZone
őstag

ha megnézed a többi mobilportos tesztet, van egy ~1perces videó a teszt előtt. Valszeg az alcánál is lesz. Ne feledjétek, még messze van a május:

''Kedves Guru,

Májusban jelentethetjük meg a tesztet, de már fent van, csak nem látható az olvasóknak.Egészen pontosan itt található a teszt: http://www.mobilport.hu/?r=6443

Üdv.:
Dén Mátyás András
főszerkesztő
www.mobilport.hu''

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#278) mobibugy


mobibugy
csendes tag

Megnéztem én is a tesztet, rosszul lett beírva a linkje!
Vannak külső képek is a telóról és egyértemű, hogy az ott az S853-as.
A videót meg gondolom akkor rakják majd ki, amikor a teszt is megjelenik az oldalon.

(#279) Bodoo


Bodoo
tag

Na megjöttem Pestről. Semmi pozitívumról nem számolhatok be. Abszolút semmiről. A Drégelyvár GSM boltjának neve Protel, kicsit eldugott helyen van de aki keres talál. A bolt 10-kor nyit, vagyis csak elvileg, mert ezt a bezárt boltot rácsáról olvastam le 10:44-kor... Sebaj, úgyis több órát maradok, visszamagyek később. 11:20 körül mentem vissza, bolt nyitva, eladó sehol, de azért 10mp-en bellül csak meglett.
Na de inkább nem rizsázom le ilyen részletességgel a boltossal folytatott dialógusunkat, inkább a lényeg:
S853 ?- nincs talán majd jövőhéten..(lesz a nagykernek)
mi van a dobozban? - Nemtudni.. a nagyker se tudja
(szép remények gondolom magamban)
Na de azért kedves kis csávó, felhívja a kedvemért ott elöttem a nagykert, felteszi a legfontosabb kérdéseket hogy mikor lesz ill mi lesz a dobozban.
Nagyker válaszai:
mi lesz a dobozban? - majd akkor tudják meg ha megérkezik...(gondolom magamban: anyátok)
mikor lesz? - (tessék felkészülni, pészméker aksit feltölteni!!) A KÉSZÜLÉK HÁROM-NÉGY HÉT MÚLVA ÉRKEZIK!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nagyot üvöltöttem magamban..
De azért volt egy értelmes ötlete az eladónak:
Azt mondta meg tudják oldani, hogy rendelnek telót más országból, pl Csehország, Németország vagy vhonnan, abba beletöltik a magyar szoftvert és ezt talót megvehetem tőluk ugyanezen az áron (vagy hasonló áron nemtudom), és ugyanúgy vállalját hozzá a garit, szervízeknek ugyanúgyel kell fogadniuk mint azt ami eredetileg is magyar.
Az utóbbi verzió talán jövőhét csütörtök körül meglesz.
Megrendeltem házhozszállítással.... de vissza lehet mondani.
ja amúgy nem 60500 FT, hanem 59990 FT

nemtudom kihagytam-e vmit, írjatok ha van kérdésetek

u.i.: kérdeztem hogy hogy töltik bele a magyar szoftvert? már most megvan hozzá a cucc?
válasz: hát megérkezik hozzánk a teló, utánna ott lesz a szervízbe, ez max plusz 1-2 nap.
(vagyis nem válaszolt a kérdésemre)

u.i.2: GuruZone: Te is győri vagy? Akkor csak nagykirály lehetsz...:D

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#280) Bodoo válasza Bodoo (#279) üzenetére


Bodoo
tag

sorry az üzlet neve nem Protel, hanem Fortel

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#281) AS


AS
félisten

Itt kapható a 853!
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#282) legiaap válasza Bodoo (#280) üzenetére


legiaap
nagyúr

Bodoo meg többiek azért ne adjátok fel a reményt.
Majd csak lesz valami.
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#283) GuruZone válasza Bodoo (#279) üzenetére


GuruZone
őstag

fene, pedig azt hittem már itthon van és megmutatod:)

Győr. IGEN. :D

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#284) GuruZone válasza legiaap (#282) üzenetére


GuruZone
őstag

én nem adom fel, mondtam, kivárom az egyéb forrásokat...

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#285) Bodoo válasza GuruZone (#283) üzenetére


Bodoo
tag

megmutatnám én ha meglenne végre....

így, vagy úgy (vagy amúgy) de veszek vhonnan, jövő hétre már kell!
eredetileg úgy voltam vele hogy nem talnulok érettségire amíg meg nem lesz ez a teló...ez jó is volt eredendően jan25-27 lesz megjelenés, sima ügy...aztán március....aztán most március váge...de már ápr közepe van és 2-3 hét érettsgiig...áá megbukok S853 élkül vagy avval mert már mind1...:D na jó tudom hogy nem mind1, úgyhogy nélküle is nekiállok tanulni...

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#286) GuruZone válasza Bodoo (#285) üzenetére


GuruZone
őstag

hehe ez jó

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#287) Bodoo


Bodoo
tag

írtam levelet tegnap este ennek az ittveddmeg.hu-nak hogy ők magyarnyelvű S853-at árulnak-e, de még nem kaptam választ, hétvégén vszínű nem írnak vissza, hétfő húsvét, akkor se, pedig jó lenne tudni, mert ezek azonnal tudják szállítani, és akkor nem kellene megvárni a Fortel-nél hogy míg megérkezik a világ másik végéről hozzájuk a teló, egy nyugdijjas futár elviszi a szervízbe, ott rájönnek hogy hőőő de jó ilyet sá láttam még, meg felszerelésünk sincs hozzá, aztán 1 hétig nézegetik, aztán nyugdijjas futár visszaviszi Fortelhez, becsomagolják, elviszik a GLS-hez, azok nem találnak itthon...stb, aztán kijön szépen az a 3-4 hét, akkor meg már original magyar is lehetne....

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#288) GuruZone válasza Bodoo (#287) üzenetére


GuruZone
őstag

Hát, nálam az ''egyéb'' forrásból sajnos nem lesz féláron s853.

Szóval marad a független & a Pannon.

Azért kiváncsi leszek a panni mit művel szegénykével... ha netán jól jön ki a lépés, még előfizetéssel is szóba jöhet.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#289) GuruZone


GuruZone
őstag

bodoo, amugy amit emlitettél tcl-ta.com ugyanaz mint a my-onteouch.com

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#290) Bodoo válasza GuruZone (#289) üzenetére


Bodoo
tag

tudom... mégis olyan mintha nagyívbe tennének a mobilos üzletégukra...
my-onetouch-on még 3D bemutató is volt a telókról, ezen meg még a teljes termékskála és azok szolgáltatásainak értelemszerű bemutatására se hajlandóak...
ráadásul a főképernyőn elírták az OT-C552 nevét OC-C552-re...

[Szerkesztve]

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#291) GuruZone válasza Bodoo (#290) üzenetére


GuruZone
őstag

de gondolom nem is az alcatel csinalja mar... Valszeg a TCL üzemelteti... :F

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#292) GuruZone


GuruZone
őstag

Vajon a menüje milyen mértékben lehet testreszabható? a témákra gondolok elsősorban

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#293) Bodoo válasza GuruZone (#292) üzenetére


Bodoo
tag

ugyaúgy mint a többi szníes Alcatelt a Vodafonos (és talán újabbT-Mobilos) verzió kivételével.
színeket, és Megjelenést, gyári nevén Atmospheres-t lehet változtatni
a színekről itt egy [link]
ez illetve a köv 3 képen vannak.
talán terstreszabhatósághoz tartozik hogyvna egy My Shourcuts menű, amibe saját menüt állíthatsz össze.
[link] ez és a köv kép

[Szerkesztve]

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#294) kaller1


kaller1
veterán

Bodoo fórumtársunk küldött pár képet a 853-mal kapcsolatban,íme:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

.::> <::.

(#295) GuruZone


GuruZone
őstag

nekem ot565öm van (többek közt), a színek és a my shortcut nem újdonság számomra. Rosszul fejeztem ki magam, azt akartam kérdezni új témákat vajon létre lehet e hozni vagy át lehet e majd tölteni??

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#296) GuruZone


GuruZone
őstag

találtam egy jó oldalt, ők korrekten írják a specifikációkat.

http://www.66mobile.com/phones/alcatel/Alcatel-OT-S853.html

[Szerkesztve]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#297) GuruZone


GuruZone
őstag

na meg még egyet, ezen részletesebb egy picit. Újdonságot nem olvasni.

http://www.iltrillo.com/public/index.php?act=ST&f=20&t=66152

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#298) GuruZone


GuruZone
őstag

na és végre egy jó, működő fórum rengeteg hozzászólással:

[link]

Sajna íme egy úgymond sablon hozzászolas:

''Guys and Girls!!!
Buyers BEWARE!!!!!

I have just bought one of these and am BITTERLY dissapointed!!!
Arrived this morning from Pixmania. Fantastic quality phone - good materials used to build phone. Great menus. Unequalled sound quality. Brilliant user interface.

Now for the reality - Bluetooth is for HEADSETS ONLY - No Comms using Bluetooth.
PC Suite Software does NOT work unless you have INFRARED on your PC!

Called Alcatel and they confirmed all of this.

I am sending the phone back for a refund.

Alcatel - This COULD have been this years best phone!!!!!! '''


Röviditve annyi, hogy ''megvettem, fantasztikus, jó anyagok, szuper menük, DE a bluetooth csak a fülessel kommunikál, pc-s adatátvitel csak infrával. Felhivtam alcatelt, és ebben megerősitettek. Visszaküldtem. Kedves Alcatel! Ez lehetett volna az év telója...''



[Szerkesztve]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#299) GuruZone


GuruZone
őstag

S853 - A 4 legfőbb probléma:

1. a telefonhoz adott cd-n hibás az usb driver telepitője, ami a minisd kártyát cserélhető lemezmeghajtoként ismerteti fel. Mi lesz ha nálunk is lesz ilyen prob? Vehetünk kártyaolvasót hogy meg tudjuk tölteni a kártyát cuccal.

2. A bluetooth NEM használható adatátvitelre.

3. USB-n át nem lehet tölteni az akksit.

4. Infrával NEM ELÉRHETŐ az SD kártya (bevallom ez egy kicsit megdöbbentett).

Na már befejezem, bocsi a sok hozzászólásért.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#300) Bodoo válasza GuruZone (#299) üzenetére


Bodoo
tag

Hali! Látom azért még teis komolyabb szinten foglakozol ezzel a telóval.
reakciók, válaszok:
- a My shourtcuts menü nekem azért volt újdonság mert nekem 735ösöm van és abban nincs.
- új témákat rátölteni - van olyan Alca amire lehet???
- az a baj a sokszáz S853 tulajdonségokat részletező oldallal, hogy egyiket se olyan ember írja aki már látta a telót.. miből következtetek erre: Push to Talk, Instant Messenger, Voice Dial, stbket írnak. habár érdekesnek tartanám hogy nincs benne hangtárcsázás, de mindenki ezt mondja akinek van már S853ja...
- USBn át nem let tölteni az aksit - elsőre megijedtem hogy mondom a telón 2 csati van az egyik az USB másik meg a távirányítóé. mondom távirányítón át biztos nem lehet tölteni, de USB-n se? aztán rájötem hogy vszínű arra gondolsz amit asszem lecsapolásnak hívnak, hogy egy másik USB-s eszközről pl laptopról PCről való töltésre gondolsz, a konnektor helyett. Van olyan mobil amivel ezt meg lehet csinálni??
- miniSD kártyát cserélhető meghajtóként ismeri fel - az pont jó nem? hisz akkor lehet rá cuccot pakolni. vagy ha másra gondlosz akkor én értettelek félre.
- infárval nem elérhető az SD kártya - majdcsak együttélek a bugjaival.... 735ös is bekapcsolásonként csak egyszer tud felmenni a WAPra, mégis túlélem pedig sokat WAPozok

kérdés:
ugyebár S853on mini SD kártyafoglalat van. én eddig csak képen láttam miniSD kártyát és ott akkora mint az ember körme. De S853 oldalán nagyobb kártyanyítás van, kb SD kártyányi. az persze érthető ha a miniSD egy SD adapterrel kerül bele a telóba, de akkor azt már nem SD foglalalatnak hívják véletlenül? akartam mégvmit kérdezni de elfelejtettem:)

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Alcatel OT-S853
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.