Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Alcatel OT-S853

Hozzászólások

(#1) Gismo


Gismo
addikt

Mindent erröl a telefonról ide! Leginkább ár és vásárlási hely érdekel! De mindent amit tudtok róla, jöhet!

Én ennyit tudok!
[link]

(#2) AS


AS
félisten

Szia mondtam hogy 2005 legvégén jön..
Nagyon jó telo lesz Lehet a W800 elenfele is ha kamerát nem nézük. mert a hozáadot távirányito jack dugos bizony...

És még sok finomság..:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Gismo


Gismo
addikt

senki semmi többet?

(#4) AS válasza Gismo (#3) üzenetére


AS
félisten

Most gyere a forumomra ujdonság vár a alca s853 topkikba,,:)

Elözetes kép:
[kép]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) Gismo


Gismo
addikt

Hallottam oan pletykát h itthon is lehet már kapni 200K-ért! Igazez?

(#6) Ricardo


Ricardo
félisten

200k nem sok egy kicsit?

(#7) AS válasza Gismo (#5) üzenetére


AS
félisten

Biztos hogy nem...:))
De végülis lehet anyi mert enyiért adja az illetö akinek van belöle egy pédánya..

Szoval ilyenkor egy mobil értéke bármenyi lehet.

Emlékszem még a S700 270 ezres fete árára:DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Gismo


Gismo
addikt

Rajtam kívül senkinek sem tetszik ez a teló?

(#9) AS válasza Gismo (#8) üzenetére


AS
félisten

De nekem tetszik. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Viktor0610 válasza AS (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez a rondaság soha nem lehet a W800 ellenfele... ;]
Főleg, h. egy háborúban :D igenis számít a kamera!!! :))

Samsung Galaxy A54

(#11) AS válasza Viktor0610 (#10) üzenetére


AS
félisten

Közlegény üljön le ;]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Gismo


Gismo
addikt

akarod mondani a W800 (rondaság) nemlehet az S853 ellenfele soha!
Mind1! Ízlések és ficamok! Nekem ez tetszik!

[Szerkesztve]

(#13) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

AS, Gismo:
:D

Samsung Galaxy A54

(#14) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem alapjaiban tetszik, de a navigációs gomb elhelyezése,meg a ''c'' gomb valahony nem az igazi. Az érdekelne még milyen minőségben tudja a dolgokat (foto, video, mp3...).

(#15) Jégkokó válasza AS (#4) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hogy a fenébe csinálnak egy telefonba 5.1 es hangot??
Én ezt sehogy se tudom elképzelni, mert az 5.1 hez 6 hangfal kell ,elöl 3 hátul 2 és egy mélynyomó

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#16) AS válasza Jégkokó (#15) üzenetére


AS
félisten

Nem 5.1 :D
Hanem 2.1!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) Viktor0610 válasza Jégkokó (#15) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR



[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#18) Jégkokó válasza AS (#16) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ja félre néztem, mert 5 nek néztem azt a kettest igy fordítva.Akkor van egy mélynyomó is a telefonba, ami a megfelelő mély hangok kiadásáról gondoskodik? :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#19) AS válasza Jégkokó (#18) üzenetére


AS
félisten

Igen mindjárt mutatom. teloban van a mélynyomo elvileg.
És nézd az alját és a tetjét:
Teteje:
[link]
Alja:
[link]
Jack dudos távirányito.
[link]

:)


EDGE class 10 átvitel
Távvezérlő szabványos JACK foglalattal, hangerő szabályozóval és számléptetés funkcióval
MP3 vezérlőgombok a telefon oldalán
AAC+ lejátszás mely az MPEG4-nél alacsonyabb bitrátán is jobb minőséget biztosít
2.1 Surround kihangosítás (2 normál hangszóró + 1 mélynyomó mindkét oldalra kivezetve)
Videó hátterek és ''hívóképek''

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) Viktor0610 válasza AS (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az előző hsz.-omat szerkesztettem, mert azt gondoltam, ezt nem parasztvakítás, de az... ;]
Kíváncsi volnék a mélynyomó hangjára/teljesítményére... ;] Megszólal a zsebemben és kiszakad a gatyám... :DD

Samsung Galaxy A54

(#21) AS válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


AS
félisten

Jo biztos nem.
De ha már jobban szol mint bármilyen telo akkor igenis jó! :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) Ricardo


Ricardo
félisten

Kíváncsi lennék rá élőben.

(#23) Gismo válasza Ricardo (#22) üzenetére


Gismo
addikt

Énis! Csak jelenne már meg!
Mikor megjeleneik, nemsokkal utánna valszeg megis veszem!

(#24) Gismo


Gismo
addikt

hűdeUP

(#25) AS


AS
félisten

Kapható!!! ás jó kezdő ár! nagyon jó
!!!
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) Ricardo válasza AS (#25) üzenetére


Ricardo
félisten

Valóban nem rossz ár.

(#27) Gismo


Gismo
addikt

De jó lenne, ha lenne magyar szoft és monyuk 70K-ba kerülne!

(#28) Ricardo válasza Gismo (#27) üzenetére


Ricardo
félisten

Látom nagy Alcatel fan vagy ;)

(#29) Gismo válasza Ricardo (#28) üzenetére


Gismo
addikt

én 1 önlló keresettel még nem rendelkező alcatel fan vok! Eddig csak alcatelem volt/van! és az s853 utánig lesz is! A TCL-ek nemtetszenek, utánna Sagem vagy Panasonic lesz!

(#30) Bodoo


Bodoo
tag

Üdv, én is nagy Alca fan vagyok, és hogy lássátok kivel van dolgotok, íme az S853 részletes, ->valós<- specifikációja:
képernyő: 262ezer színű, TFT technológiás, 176*220 pixel
audio: 64 szólam, MP3, AAC, AAC+ lejátszás, 2.1 csatorenás stereo surround hangrendszer (két magassugárzó, egy mélynyomó) (azt mondják gyönyörűen szól)
MP3 vezérlőgombok, illetve távirányító 3.5 ös jack dugóval, FM Rádió
kommunikáció: WAP 2.0, GPRS Class 10, EDGE Class 10, Buetooth 1.2, IrDA, USB
egyéb tulajdonságok:
10 MB belső memóra
JAVA MIDP 2.0
miniSD kártya kezelés - 1 GB-osat vagy nagyobbat is kezel
e-mail kliens
Instant Messenger szolgáltatás
1.3 megapixeles kamera - szerintem egész jó minőségű, habár csak éjszakai, és felhős, borult időben készített képét láttam
videofelvétel MP4-be és 3GP-be
azt írták elég gyors és jól használható processzor van benne
mindenhol azt írták hogy van benne Push to Talk (PTT) de egy tesztben és menüképen sincs rajta
SMS, MMS, EMS 4.0, hanghívás, hangrögzítés
ja és még telefonálni is lehet vele!! :)
most hirtelen ennyi jutott eszembe.

de nem lenne teljes e za hozzászólás ha ne madnék hozzá képgaléria linkeket:
http://fony.sk/photos/alcatel/thumbs.php?dir=alcatel_s853&page=1
http://www.mobilmania.sk/Mobilnetelefony/Ar.asp?ARI=5427&CHID=5&EXPS=&EXPA=

az angol nyelvű hasznűlati útmutatója és a PC szoftver is letölthető de ezeket majd később.

A hivatalos megjelnés dátuma 2006/01/25
Magyarországon csak függetlenül jelenik meg (ezt az Alcatel ügyfélszolgálat mondta)
a külföldi ára 299-300 Euró

u.i.: az egyik menüképen az üzenetek menüben Print menüpont is szerepel... ez Bluetoothon keresztüli PictBridge nyomtatás lenne?
na és a Post Card menü? majd megtudjuk amikor a kezünkbe vesszük!

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#31) Gismo válasza Bodoo (#30) üzenetére


Gismo
addikt

Mr csak 1 kérdés maradt megválaszolatlan! Mikor lesz (lesz?) magyar nyelvű soft?

(#32) Gismo


Gismo
addikt

up

(#33) Bodoo válasza Gismo (#31) üzenetére


Bodoo
tag

Magyar szoftver egész biztosan lesz, mivel január - február hónapban a telefon Magyarországon is megjelenik. Ezt az Alcatel ügyfélszolgálat mondta. Kérdeztem melyik szolgáltató fogja árulni, de azt mondták, hogy független lesz.

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#34) AS


AS
félisten

Szeritnem is jó telo lesz.

Van már pletyka az alca TCL következő telorol is pletyka.
nokia 6270 kialakitás QVGA kijelzö. mikroSd bövités.. 2 megapixles kamera.. meg ilyenek.. :) :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35) Gismo válasza AS (#34) üzenetére


Gismo
addikt

Hmm! jól hangzik csak az a kínai TCL nemkéne mellé! Vmi képed nincs róla és részletesebb leírásod?

(#36) Gismo


Gismo
addikt

Ő az? [link]

(#37) Gismo válasza Gismo (#36) üzenetére


Gismo
addikt

sztem ezaztán a randa tellafón!

(#38) AS válasza Gismo (#37) üzenetére


AS
félisten

ez csak kép... majd cebiten majd töbet tudunk..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#39) Bodoo


Bodoo
tag

Kép alapján slide-phone-nak tűnik....Alcatelek között elsőként.....
Én már március óta az S853-at várom és gyűjtök mindent ami vele kapcsolatos, mostmár tuti, hogy nem várok megint 10 hónapot egy telóra...talán lesz az 11 is....
Meg se merem majd nézni a CeBit-ről a képeket :):)

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#40) Gismo válasza Bodoo (#39) üzenetére


Gismo
addikt

Énis várom már aztat a 853-asat!
Mely cégek fogják még azt forgalmazni?

(#41) Bodoo válasza Gismo (#40) üzenetére


Bodoo
tag

Mármint az S853-at? Én át fogom nézni az összes internetes boltot, s összehasonltom az árakat, hogy hol vegyem meg. Körbejárom a komolyabb Győri üzleteket, illetve megnézem Peste naz Electro Worldben. nekik írtam levelet, azt válaszolták, hogy fogják árulni, csak nemtudták mikortól.
jelenleg 735-ösöm, van és a menüben van pár félrrefordítás, meg szoftverhibákat is észrevettem, például bekapcsolásonként csak egyszer bír felmenni WAPra, és hasonlók, nagyon remélem hogy ez a hihetetlenül hosszú várakozási idő amit remélem teszteléssel tötöttek az Alcatel fejlszetők , szóval remélem ohgy már abszolút hibátlan készüléket kapok/kapunk a kezünkhöz. főleg az árához képest..habár tudás is társul hozzá, de ezt már kifejtettem egyszer.
mit jelent az xHTML böngésző? elvileg ilyen böngésző lesz benne, habár a használatiban nem említik, csak a gsmarena.com-on olvastam. ez azt jelenti hogy weboldalakat is megjenít? nagyon örülnék neki.

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#42) Gismo válasza Bodoo (#41) üzenetére


Gismo
addikt

Nekem 735i-m van és nemnagyon tapasztaltam hibákat vele! Évente 1x lefagy de az nemérdekel!
Az xHtml a normális web oldalak böngészhetőségét jelenti!

(#43) AS


AS
félisten

Üdv! letölthető a pc-studio szoftver hozzá! 460 mb ez burutálisan nagy! :Y :Y :DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#44) Bodoo válasza AS (#43) üzenetére


Bodoo
tag

már régóta letölthet, a méret neijesszen meg senkit, nem tartozik extrém tartalom, csak értelmetlen pazarlás a megabájtokkal. hogy mindenki értse akit érdekel, annak leírom hogy mi is van benne, mert letöltöttem, megnéztem, feltettem, letöröltem, (uninstallkor vszínűleg ez nyírta ki a norton antivírust,de ez nem lényeg), szóval lássuk mi is van (nem sorrendben) a 460 MB-ban:
- Adobe Acrobat Reader 7 angol (32 MB)
- DirectX 9 (37 MB)
- PC Suite 4.16 (már van 4.17 is) - kizárólag S853al működik,
érdekesség: megkérdi melyik telóhoz akarjuk használni, és itt egy nagy felsorolásnak van kihagyva hely, de csak az S853 szerepel benne, vagyis a leenedő telók is ezt fgják használni. utólagb belegondolva ezt hülyeség volt leírni, mert tök 1 értelmű :) na mind1
folytatom
- Media Player 12 nyelven (11*25 MB +12 MB) az angol a kisebbik
- Photoshop album progi 12 nyelven (12*6 MB)

pc suite ujdonságok (számomra):
- új külső
- videó alakító progi (hasonló a kép bizgerálóhoz)
- egy progi (face Morph) amivel egyik arcképből a másik arcképbe egy effekt alkalmazásával videót csinál (képtelen vagyok jobban megfogalmazni, ez is már a 100ik..:) )

nemtudom kihagytam-e vmit, de remélem azért tudtam némi örömöt okozni a rajongóknak akik nem jutottak hozzá a szoftverhez (még)

apropó:
a használati tanulmányozása közben leltem rá egy érdekes funkcióra amit eddig még sehol se láttam:
network clock - a hálózatól frissíti az órát
említenek még egy ''remote clock'' funkciót is de erről semmit se írnak

[Szerkesztve]

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#45) Bodoo


Bodoo
tag

sorry, most láttam telómban, hogy a ''remote clock'' az a Zóna idő. bocsi, hogy ezt is új funkciónak néztem, csak így 10 hónap éhezés után az ember néha már délibábot lát

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#46) (An)Dante


(An)Dante
őstag

Remélhetőleg lesz a Vodánál is.. :)

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#47) Bodoo válasza (An)Dante (#46) üzenetére


Bodoo
tag

Én felhívtam az Alcatel ügyfélszolgálatát, azt mondták, hogy csak függetlenül jelenik meg. Ha hazudtak, nagyonideges leszek. Legalább annyira, mint amikor megvettem az Alca 512-esemet és se töltő, se használati útmutató nemvolt benne. Elég nagy csalódás volt.... mármint ez hogy vagy Alcáék kifelejtették, vagy Westeléknél vették ki belőle, (Sajna utóbbirá már más példát is láttam hogy üzletben az új csomagból vették ki az új cuccot és belettek egy hibásat, hogy a tisztelt ügyfél azonnal új kiegészítőt kapjon (pl aksi) mert már az ő csomagjában is egy hibás volt) pedig nagy T-mobile párti vagyok, de ez szivenütött. nna de lényeg hogy azt mondták csak független lesz.

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#48) Bodoo válasza Bodoo (#47) üzenetére


Bodoo
tag

na jó csak annyira weszek morci, hogy átvágtak, de azért öröm is hogy a mobiolszolgátónál olcsóbbért tudom megvenni. :)

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#49) (An)Dante


(An)Dante
őstag

Hááát akkor sok jót nem jósolok neki.. :( Mire becsoszog a SonyEricsson W800i Walkman ára is 90e alatt elsz 512-es kártyával.. Csak nagyon jó áron van esélye versenyezni.. :F

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#50) Bodoo válasza (An)Dante (#49) üzenetére


Bodoo
tag

én speciel szeetem az ''exluzivitást'' , nem akarok mindenki kezébe olyan telót látni amilyen nekem van. S853 kiváló gép (lesz) de sokan azt fogják rá mondani hogy ''Alcatel 70-80 rugóért? meg van ez őrülve!'' pedig ha tudnák mi van a szinvonaltannak tartott gyártó felvillanási kisérletnek tűnű telefonjának belsejében akkor azért lehet néznének páran.... de a lényeg hogy én megveszem olcsóbban a jobbat a sok nagyképű meg leshet.... én általában így vásárolok

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Alcatel OT-S853
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.