Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Alcatel OT-S853

Hozzászólások

(#451) nyuzoka válasza nyuzoka (#450) üzenetére


nyuzoka
tag

kihagytam a véleményt :DDD Szerintem rahadtjó teló...
2 baja van
1 nem működik rendesen a kékfog...
2 kics az az 512mb-os memoriakártya :(
de nem baj 1 soft frissités és mminden OK :DDD :D :C :DD

(#452) Viktor0610 válasza nyuzoka (#451) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A memória kicsínysége nem a telefon hibája, hanem a te telhetetlenségedé... :U

Samsung Galaxy A54

(#453) nyuzoka válasza Viktor0610 (#452) üzenetére


nyuzoka
tag

nekem 1 előre elég a 128mb is...és 1 eltalán nem vagyok telhetetlen :(((

(#454) Echoo


Echoo
senior tag

Szervusztok!

Tegnap megvettem életem első Alcateljét. Egész jó! Csak azt nem értem, miért csipog másodpercenként a fülembe hívás közben? Ha tudjátok, hogy lehet ezt kikapcsolni, az nagy öröm lenne!:D

(#455) Echoo


Echoo
senior tag

A risztások között, a hívásköltség-jelzést kell kikapcsolni, és megszűnt a probléma. Csak bele kellett ásnom magam a dologba, és megoldottam.

(#456) Gismo


Gismo
addikt

Üdwözletem Alcatelesek!
Hol lehet most a legolcsóbban függetlenül megvenni?

Szerk.: Már megtaláltam!

[Szerkesztve]

(#457) Xantomas válasza Gismo (#456) üzenetére


Xantomas
őstag

A'sszittem már meghalt a topic.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#458) Gismo válasza Xantomas (#457) üzenetére


Gismo
addikt

háát eddig úgyfest

(#459) hugica8as


hugica8as
csendes tag

Halla mindenkinek!

tegnap óta megvan a drága! :))
De nem találok letöltéseket, elsősorban témák érdekelnének, ha rámegy egyáltalán a tellára... Amúgy még nem sikerült összehozni pc vel usbén keresztül. Eddig a fórumon minden említett megoldást próbáltam... biztos én vagyok hülye hozzá, de ha valaki tud segíteni 1000 köszi!

húgi

(#460) hugica8as


hugica8as
csendes tag

Ufffff....

Valaki tényleg segíthetne !!!! Itta mobil 3 napja és még egy mp3 sincs rajta... plíííííííz!!!! :(

(#461) hugica8as


hugica8as
csendes tag

Már megoldottam, csak szólok h ne izguljatok fölöslegesen! :(((

(#462) Viktor0610 válasza hugica8as (#461) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor örülnénk, ha megosztanád velünk. :D
Ne várd, h. rögtön jelentkezzenek a tulajok, az Alcatel nem az a márka, aminek fejlett rajongói bázisa volna Mo.-n, főleg nem a Ph!-n.

Samsung Galaxy A54

(#463) kltz


kltz
tag

Nagyon komoly telo ez az alcatel csak kéne valami rendes 3gp lejátszó

[Szerkesztve]

Üdv KLtz

(#464) Jordy


Jordy
csendes tag

Hello!!
A telefonhoz hol talalok szoftver frissitest??
Ha valaki tudna segiteni légyszi linkelje már be nekem!! Nagyon megköszönném!!
Remélem fog már rajta működni a bluetooth ;)
Köszike!!!

(#465) Viktor0610 válasza Jordy (#464) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A BT csak headsettel működik együtt, adattovábbításra nem használható.

Samsung Galaxy A54

(#466) wolverine375


wolverine375
tag

Hale! Épp most jöttem rá h a suli által okozott kezdeti depressziót csk egy új fain mobillal tudnám orvosolni, erre olyan 25k-m van, de nemtudom eldönteni, h milyen telót vegyek, ezt már régóta kinéztem magamnak, de televan bosszantó hibákkal, és látva azt h hónapokat csúszott a teló, az új szoft szerintem messze van...
Szal ezek között vacilálok és most kérném a közönség segítségét:
Sharp gx30i, nokia 6600, panasonic x701, i-mate sp2, sony-ericsson d750i

Jah meg ha már belejöttetek a segítségnyújtásba akkor megoszthatnátok velem h a t-cuccosnál a Reflex100-as előfizunál az egészet le lehet beszélni???

:R :R :R :R KÖSZÖNÖM A VÁLASZT :R :R :R :R

(#467) Viktor0610 válasza wolverine375 (#466) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt miért ennek a telónak a topikjában? :F
Van ''Milyen mobiltelefont vegyek?'' topik -[link]...
Egyébként, ha már kérdezted, véleményem szerint a D750i-t vedd meg.
A Relax 100 teljesen lebeszélhető, 100 perc beszélgetést tartalmaz.

Samsung Galaxy A54

(#468) Nero18


Nero18
csendes tag

SZevasztok!
Nekem már malydnem egy hónapja megvan a telóm!Szerintem nagyon jó,csak a mem kártyával néha szarakodik!Tudna vki mondani egy olyan oldalt ahonnan lehet letőlteni hozzá témákat!Vagy még nincs?

(#469) soldier:kill


soldier:kill
csendes tag

CSácsá mindenkinek!
már 3 hete futkosok az alca után de még sehol se tuttam megvenni! mindenhol elfogyott! :O szomi vagyok! pannonba aszonták hétföre lesz de már nem igen bizom bennük. Viszont: vki aki pannonba vette plz írja le mi volt a csomagba! leginkább az érdekelne vane távirányító meg memkari a dobozba!
elöre is köcce

OFF: hallottam h van egy olyan progi mivel már kékfoggal is lehet kommunikálni (mobilkoron a tesztbe olvastam ;)) tud vki vmit erröl? letöltés? vagy h létezik e egyáltalán! még1szer kössz!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

>medwe<

(#470) soldier:kill


soldier:kill
csendes tag

Emberek! FRISS HÍR!
20 perce hivtak a pannonosok. külön kérésemre felhivták az alca hazai képviseletét ahol aszonták h több készüléket már nem szállítanak a kereskedésekbe... :((( szal most qrva pipa vok!
ha vki tud vhol olcsón max 50ért lécc írjon! (az ár tartalmazza a szállítási díjat is!)

>medwe<

(#471) kltz válasza soldier:kill (#470) üzenetére


kltz
tag

a dobozban van távirányitó de a memkártya az nem gyári tartozék

Üdv KLtz

(#472) soldier:kill


soldier:kill
csendes tag

pfffff :S egy min 128ast berakhattak volna... tom nem sokat ér vele az ember de mutatóba az se rossz ;)

>medwe<

(#473) Ricardo válasza soldier:kill (#470) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó sokáig forgalmazták :D

(#474) Jordy


Jordy
csendes tag

Halika!! Mar 5 hete megvan az alcatelem de azota mar a servicbe is visszakuldtem mivel allandoan lefagy!! Vettem bele egy 1 gb sd kartyat de abbol is csak 320 mb-ot ismer fel....
Zenelejatszo resze mindig megfagyott mig nem csinaltak rajta egy szoftverfrissitest hala az istennek most az is jo... de meg sok gyermek betegsege van a telefonnak!
Pl az infra port nem minden telefonnal kommunikal es allandoan lefagy vagy kikapcsol a telefon, a nagymemoria kartyakat nem ismeri fel rendesen illetve nem mindig latja ha telipakolod adattal, ilyenkor a megoldas csak egy kartya formazas lehet...
Mikor visszakuldtem a telefonom servicebe kaptam egy ugyanilyen demo keszuleket es ugyanezen a telefonon is ezek a hibak voltak!!! Szerintetek mi lehet a megoldas azon kivul hogy lekene szerintem cserelni a memoriakartyat 2*512re. Azert elsore enis azt mondtam hudejo telefon, de amire hasznalnam arra meg nem jo....jah igen es meg1 az usb port nem valami gyors ez kicsit mar hatrany igy 2006 evvege fele... sony ericcson w800i-n ami haveromnak volt siman felpakolt ra 400 mbot 5 perc alatt amig en szenvedtem vele fel oraig....
Nalatok is felmerulnek ezek a problemak??

(#475) kaller1 válasza Jordy (#474) üzenetére


kaller1
veterán

1.A teló csak 512-ig kezeli a karikat
2.A haverod w800i-re kábelen keresztül kizárt,hogy 400megát felnyomjon 5 perc alatt... :D

.::> <::.

(#476) Jordy


Jordy
csendes tag

Akkor ne hidd el :) nem ez a lenyeg csak mondtam egy szamot de akkor is joval gyorsabb :)
Ha csak 512ig kezeli akkor mertnem irjak ki vagy tuntetik fel? Nalam kezeli az 1 gb lat mindent csak azt irja ki a memoria allapot lekerdezesekor hogy kapacitas 320 mb amig van rajta 473mb es meg igy is 51%ka szabad..... és valamikor fogja magat es lefagy mp3 vagy kep kuldesnel?.
Nem baj most ugyis addig fogom visszakuldeni nekik a keszuleket mig megnem oldjak a problemat mert meg gyerekcipoben jar a szoftvere..

[Szerkesztve]

(#477) Viktor0610 válasza Jordy (#476) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A max. kezlhető kártya méretét nem szokták ráírni a készülékre, ezt nem verik nagydobra.
A Bluetooth csak headsettel kommunikál, másik telefonnal nem.

Samsung Galaxy A54

(#478) Jordy válasza Viktor0610 (#477) üzenetére


Jordy
csendes tag

Ezt tudtam en is hogy a bluetooth nem muxik... Maximum ha nem csinaljak meg 3ik visszakuldes utan se akkor kotelesek kicserelni egy masik telefonra persze rafizetessel... De ez nem problema testverem dolgozik a pannonal szal megoldodik remelem.....

(#479) Jordy válasza Viktor0610 (#477) üzenetére


Jordy
csendes tag

De te irtad meg regebben idezem 'A memória kicsínysége nem a telefon hibája, hanem a te telhetetlenségedé..''
Akkor most magadat cafoltad meg!!

(#480) kaller1 válasza Jordy (#478) üzenetére


kaller1
veterán

''Ezt tudtam en is hogy a bluetooth nem muxik... Maximum ha nem csinaljak meg 3ik visszakuldes utan se....'' Ha a megcsinálást a BT-re gondoltad,az sztem felejtős,mert ''gyárilag'' ilyen...:)

.::> <::.

(#481) Viktor0610 válasza Jordy (#479) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hol is cáfoltam meg magamat? :F
Kolléga a kevés memóriát nehezményezte, nem pedig azt, h. a telefon nem kezel nagyobb memóriakártyát.
Természetesen utóbbi a készülék hibája, de előbbi nem! ;]

Samsung Galaxy A54

(#482) Jordy válasza kaller1 (#480) üzenetére


Jordy
csendes tag

Nem arra gondoltam hanem a memoria kezelesre + lefagyasokra + irda kommunikaciojara :)

(#483) kaller1 válasza Jordy (#482) üzenetére


kaller1
veterán

Ok,értem...:) Ha nem változik a helyzet,válj meg tőle nyugodt szívvel...:)

.::> <::.

(#484) Jordy válasza Viktor0610 (#481) üzenetére


Jordy
csendes tag

Igen, értem! Direkt nagy memóriát vettem azt hittem nem lesz vele gond, mert nem panaszkodott rá senki...

(#485) Jordy válasza kaller1 (#483) üzenetére


Jordy
csendes tag

Hát ha nem is lesz jó akkor veszek egy pda-t abba meg felis tudom akkor hasznalni a mem. kartyat :)

(#486) soldier:kill


soldier:kill
csendes tag

Pffff :S
ha már ennyire mind1 akk mér nem azt vettél egyböl :F

>medwe<

(#487) kltz


kltz
tag

Bocs Jordy de a telefon felhasználoi könyvében lobaszot betükel beirták h maximum 512MB memoria kártyát olvasbe ugy h te voltál a balfasz => Ne csodálkoz ha lefagy :DDD :DDD :DDD

[Szerkesztve]

Üdv KLtz

(#488) HorroR


HorroR
csendes tag

Szevasztok!
Lenne 1-2 kérdésem. :)
1- Feltelepítettem a ALCATEL PC SUITE 4.18 -at és sikerűlt is hibátlanúl de a bal oldali ablakban (ami a gépemen van) nem mutatja ki pl az MP3-as fájt de a WAV-ot azt igen de azt nem engedi átrakni! :((
2- Játékot hogy lehet a mobilra feltenni és milyen formátumú legyen??
Előre is köszönöm a válaszokat! :R

Sony Xperia™ Z2 - 5.1.1® "ROOT" + Ordro™ SW16 smartwatch - 4.4.2® "ROOT"

(#489) wolverine375


wolverine375
tag

Közben vettem egy SX1-et, most eladom, szal tudnék venni ilyen tellát 30k ért garisan meg mindennel. DE most elég sok bugot írtatok róla. Ti hol vettétek? Elképzelhető h a pannonos s853 tökéletesen működik? Esetleg házilag leeht rajta szoftvert frissíteni?
Köszi

(#490) kltz válasza wolverine375 (#489) üzenetére


kltz
tag

Nekem egy kártya független van de azon kivül h néha ujra inditom és töltöm :D semmi baj nincs vele de a szoftver frissités engem is érdekel ha tud rola valaki valamit akkor szoljon pls

Üdv KLtz

(#491) HorroR


HorroR
csendes tag

Két napja vettem előfizetésre a pannonnál 23900ft-ért amiből lejött valami 2500ft jóváírés és kaptam mellé egy praktikumos kártyát is amin 2500ft van! Ha úgy nézam akkor 20000ft alatt vettem 2 éves hűségre de mind1 mert már 4 éve a pannonnál van előfizim! :)
A frissítésről én is hallottam, álítólag javítva lesz benne a Bluetooth korlát!

Sony Xperia™ Z2 - 5.1.1® "ROOT" + Ordro™ SW16 smartwatch - 4.4.2® "ROOT"

(#492) kltz


kltz
tag

Itt van egy portál nem tudom h volt-e már fenn de ha vlakit érdekel sok hasznos dolog található rajta [link]

[Szerkesztve]

Üdv KLtz

(#493) Kicsi Gé


Kicsi Gé
csendes tag

Hogy alakulnak a firmwarejei a telónak erről mit tudtok?
Külföldi oldalon azt írták, hogy TV-hez is kapcsolhatom... Igaz ez?

Minden jó, ha a vége jó...

(#494) Qgyi


Qgyi
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég vásároltam egy S853-at, és meg kell mondjam, picit csalódtam. Világ életemben Alcatel párti voltam, akkor is, mikor mindenki kiröhögött miatta. A dobozhangú ot-302-essel kezdtem a sort, ami mai napig működik, sőt az egyik áruházlánc helyi egységében a múlt héten láttam hozzá headset-előlap párosítást 47 (!) forintért . Utána jött a sorban még 4 másik Alca típus, ez a mostani a 6. Az előző telám egy OT-565 volt, ami véleményem szerint százszor megbízhatóbb, kezesebb típus, mint ez a jelenlegi. Munkámból kifolyólag elég sokat telefonálok , és mivel az 565 közel 2 éves, ezért eldöntöttem, hogy veszek egy új telefont. ekkor döntöttem a 853-as mellett, mert hittem a teszteknek. Jelen pillanatban ott tartok, hogy visszaviszem a Pannonhoz, hogy szívassanak mást. Nem tudom, hogy mások mennyire kényesek, de én kifejezetten nem szeretem, ha egy telefon fél percekre megfagy, vagy ébresztésnél 2 másodperc után elhallgat a dallam memóriakezelési problémák miatt. De ami ennél is rosszabb, az az, hogy a hirdetett 240 órás készenléti időből jó, ha a harmadát tudja, a beszélgetési időről nem is beszélve. Tegnap regel 7-kor vettem le a töltőről azóta kíméletesen /inkább a céges Nokit nyúzva/ 1óra 14 percet beszéltem, és már egy vonalka sem látható a töltésjelző ikonon, plusz a tela is figyelmezetetett, h töltsek(nem videóztam, mp3-aztam,rádióztam vele, sőt nem is nyomogattam feleslegesen, mert kiváncsi voltam). A régieknél működött a 000000* (karbantartási) menüben a töltés/töltöttség-ellenőrzés, ezen minden érték konstans 0 . Ha valamelyőtöknek van érdemleges tapasztalata a készenléti/beszélgetési idővel kapcsolatban, azt nagyon szívesen olvasnám, mert a topikot átnézve nekem nem tünt fel ilyen jellegű adat, probléma. A másik dolog, amit nehéz megemésztenem, az a középső gomb programozhatatlansága. Az előzőn sem volt programozható, de ott legalább gyárilag értelmes funkciókat lehetett elérni. Ha valaki netán tudja, hogy miként tudom a beállítást megváltoztatni, nyugodtan elárulhatja, mert lehet, hogy én vagyok lúzer.
Összességében a telefon egy jobb, (stabilabb) szoftverrel, az ígért 240/7 órás teljesítménnyel valóban jó választás lenne, ár/érték arányban messze verve a konkurenciát.

Remélem nem untattam senkit, és azt is, hogy nem megy el senkinek a kedve eme készülék vásárlásától, mert alapjában véve, kedves masina!

Üdv!

Qgyi

(#495) jolti05 válasza Qgyi (#494) üzenetére


jolti05
őstag

Csáó. Hát én sajnos nem tudok neked segíteni, nekem csak az ''álmom'' ez a teló, mert még nincs rá zsóm, de elég elszomorító, amit írtál. Én nem hallottam még olyan emberről, akinek hasonló problémái lennének. Mondjuk van, akinek fagy, de a többiről tényleg nincs infóm.
Azért egy csöppet elvetted a kedvem tőle :)
A helyedben kipróbálnám, h vmelyik haverommal, akinek ugyanilyen telója van, aksit cserélnék egy időre. Esetleg vennék egy másikat, csak ez akkor szívás, ha ugyanúgy lemerül hamar a másik akkumulátor is.
Lehet nem találok ide vissza többet, úgyhogy minden jót, és gud luk ;)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#496) Tillu


Tillu
tag

Gyerekek!

Nem tudjátok, hogy hogy lehet JAVA-s progikat futtatni ezen a telón?
Bemásoltam a mem. kártyára, de nem tudom mit kell elindítani...

Köszi, T

Tillu

(#497) leekohler


leekohler
csendes tag

Hali! Olyan gondom lenne hogy nem tom hol kell vagy egyáltalán lehet e, beállítani azt a telon hogy üzeneteknél a bejövő üzikbe ne csak kb. 10 sms-t tároljon,hanem jóval többet, mert nem akarok mindig törölni! Egyébként kb. 1 hete kaptam vissza a tel-t a szervízből, olyan gondok voltak vele, amiket ti is írtatok (lefagyás, nem olvassa a mem.kártyát,beszélgetés közben lemerül vagy kikapcsol), de nekem a szoftverfrissítés óta a tel hibátlanul működik, normálisan olvassa az 512-es kártyát is és továbbra is fantasztikus ez a ''2.1-es'' hangzás! üdv

(#498) Viktor0610 válasza leekohler (#497) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy tudom, nincs SMS-tárhely a telefonban, tehát, nincs mód erre.

Samsung Galaxy A54

(#499) Bodoo


Bodoo
tag

200 smst tud tárolni,de Alcatel sajátosság hogy az érkező smseket SIMre menti ezért bír csak 10 dbot tárolni ott...
fejlesztés alatt álló fanatikus oldal: s853.try.hu

[Szerkesztve]

POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

(#500) Viktor0610 válasza Bodoo (#499) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, nem néztem utána, csak ami emlékezetből ment... :U

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Alcatel OT-S853
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.