Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Achill3uS


Achill3uS
veterán

Hali mindeki!
Szal már próbáltam google-lel is de mindig más eredményre jutottam a kereséssel, ugyhogy most megkérdem! A köv. alaplapról szeretnék tudni mindent:
ABIT KD7-E (Via chipset KT8235, KT333, bár én bioszt frissitettem igy elvileg KT400) szal mekkora proc megy bele... stb
elöre thx..:)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#2) gege71.hu válasza Achill3uS (#1) üzenetére


gege71.hu
addikt

(#3) Fairplay válasza Achill3uS (#1) üzenetére


Fairplay
csendes tag

Nem akarlak elkeseríteni, de ez soha nem lesz kt400.. Az a KD7-A. Ez Kezeli a 333 fsb procikat valami 2800+ig, de nem visz 8x agp-t és 400mhz ramot. Amúgy jó kis lap.

Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit - mert a másik hat nap mindenre elegendő..

(#4) Achill3uS válasza Fairplay (#3) üzenetére


Achill3uS
veterán

Aha thx..
De 2800+ ig gondolom csak Tbred-et. Bartont nem is kezel..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#5) Flashy válasza Achill3uS (#4) üzenetére


Flashy
veterán

miért ne kezelne. a Barton ugyanaz mint a Tbred. legfeljebb nem írja ki helyesen a proci típusát és kézzel kell beállítanod az fsb-jét ha nem sikerülne detektálnia.

(#6) Fenyő válasza Achill3uS (#1) üzenetére


Fenyő
őstag

Hello!
Biosfrissítéssel a 3000+-os Barci a legnagyobb proci ami belemegy, illetve tehetsz bele 3200+-ost is csak annak nincs sok értelme, mert alacsonyabb órajelen fogja hajtani (200 x 11 helyett csak 333 x 11). Mivel a 200-as fsb-t csak húzással lehet elérni ezen a lapon és mivel nincs fix agp/pci rajta ez nem javallott. Asszem ennyi... :DDD

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#7) Achill3uS válasza Flashy (#5) üzenetére


Achill3uS
veterán

aha.. értem, de a Bartonok nem 333fsb fölött mennek? mert ez csak 333fsb-t kezel..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#8) fügike válasza Fenyő (#6) üzenetére


fügike
senior tag

Ezt jól megaszondtad! 200 helyett csak 333!:) (200 helyett csak 166 akart lenni, gondolom.) No offense!:)

Boci-boci tarka!:D

(#9) Achill3uS válasza Fenyő (#6) üzenetére


Achill3uS
veterán

Ohh az király! thx..
Esetleg egy linekt ha tudnál dobni hálás lennék.. :C

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#10) Furky


Furky
őstag

Sziasztok! Nem találtam megfelelő topicot, ezért ide írok. Adott a konfigom a leírásban. Nos az a problémám, hogy a a vinyóm 4 részre van osztva, és a D partíciónál folyamatosan vezérlési hiba lép fel, és emiatt kilép mindig a játékokból. Formáztam már, rendszervisszaállítást, és a lomtárat is kikapcsoltam, Biost frissítettem már, nforce2 drivert is cserélgettem, felrakosgattam mindig új XP-t is, de semmi sem oldotta meg a problémát. Vincsi lehet gányos, vagy esetleg a satavezérlő, vagy valami más?? Eseménynaplóban a DISK-re panaszkodik mindig. Van, hogy 1 perc alatt 2-3szor is hibázik. Segítsetek please...

(#11) Achill3uS válasza Furky (#10) üzenetére


Achill3uS
veterán

sztem nyiss új topicot, itt nem fogják sokan észrevenni! :) up..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#12) Fenyő válasza fügike (#8) üzenetére


Fenyő
őstag

Jah kössz az 166 akart vólna lenni :)) :C

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#13) Fenyő válasza Achill3uS (#9) üzenetére


Fenyő
őstag

Hali!
Innen Bővebben: link töltheted le a legújabb kd7ec jelzésű biost a laphoz.

[Szerkesztve]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#14) Fairplay válasza Achill3uS (#9) üzenetére


Fairplay
csendes tag

Tessék a link Bővebben: link
Ez alapján max. 3000+/333fsb barton procit visz.


no lám.. lassan gépelek.. :DDD

[Szerkesztve]

Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit - mert a másik hat nap mindenre elegendő..

(#15) Vadászmenyét válasza Furky (#10) üzenetére


Vadászmenyét
aktív tag

Ezt a kérdésedet minden topicba be akarod irni? Mert kicsit unalmas...

(#16) Achill3uS válasza Fairplay (#14) üzenetére


Achill3uS
veterán

ok thxthx.. zárható..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#17) sziszegő válasza Vadászmenyét (#15) üzenetére


sziszegő
senior tag

Mondjuk ha segitenél a problémán akkor nem tenné fel :((

(#18) Totyi válasza Vadászmenyét (#15) üzenetére


Totyi
őstag

Nem kötözködni akarok,de is fel szoktál tenni mindenféle kérdést a ph.Már nem egyszer láttam.;)

(#19) Flashy válasza sziszegő (#17) üzenetére


Flashy
veterán

de akkorsem ez a helyes módszer hogy az összes topikba tegyük fel a kérdésünket...

(#20) Totyi


Totyi
őstag

Szasztok.Adott egy DFI NB73-BC alaplap.
Amit tudok:845-ös chipset.Ez elvileg már támogatja a hyper funkciót.Socket 478-as foglalat.Ennyi.Amit nem tudok:az összes többi.
Milyen és mekkora ram tehető bele max?Mekkora a legnagyobb fsb-jű proci;amit még kezel?És mennyire tunningbarát a lap?
Előre is köcce a segítséget.

(#21) zso73 válasza Furky (#10) üzenetére


zso73
veterán

És miért van 4 felé partícionálva? Linux............... Szerintem formázd egybe a egészet,vagy max 2 felé! És próbáld meg úgy,hogy mit csinál a rendszer!! Esetleg előtte a seagate tesztet futtasd le rajta!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#22) nRu3 válasza zso73 (#21) üzenetére


nRu3
addikt

Szerintem majdnem 1év elteltével a válaszodal sokat segitesz :DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#23) zso73 válasza nRu3 (#22) üzenetére


zso73
veterán

Soha sem késő!!!:))

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.