Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Akkor ezért van ennyi WowME cucc az Alzánál. :)
Ennyiért kapható a megszokott márkákból is (Xiaomi, Huawei, Samsung, Amazfit), szóval én hanyagolom ezt a márkát.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Ricardo válasza janeszgol (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Ugynannyiért miért kockáztatna az ember.
Mondjuk azért egy két tesztet szívesen olvasnék milyenek ezek a kütyük.

(#3) <Adamsky> válasza janeszgol (#1) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... Xiaomi, Huawei, Samsung, Amazfit ... " - van bármelyiknek gyerekeknek szánt órája (olyasmi, mint a WowME Kids 4G Safe)? Ez szerintem egy elég komoly piaci rés, amit - tudtommal - egyik komolyabban vehető márka sem tömött még be eddig.

(#4) janeszgol válasza <Adamsky> (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

A felsoroltakból csak a Samsungnak nincs. Viszont árban lehet drágábbak, mint a WowME.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) Ricardo válasza <Adamsky> (#3) üzenetére


Ricardo
félisten

Erre gondolsz?
Olvasva a véleményeket, nem tűnik túl megbízhatónak :U

Szerk:
Kérdés hogy csak a a gyerekcuccok ilyenek, vagy a komolyabb darabok is ilyenek?

[ Szerkesztve ]

(#6) <Adamsky> válasza Ricardo (#5) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Igen, arra. Nem néztem utána, nincs rá szükségem, de azért felkaptam rá a fejem, mert ismerősi körben vagy épp az okosóra és okos kiegészítős topikban időről-időre visszatérő kérdés. Én nem tudok igazán jó, megbízható cuccról. Az ok pedig szvsz. prózai. Egy megbízható, strapabíró óra, + egy jó app annyiba fájna, amennyit a legtöbb szülő valószínűleg nem akarnak (vagy nem tudna) megfizetni.

#4 janeszgol
Akkor kérlek link-elj már egyet-kettőt, mert én egyről sem tudok.

(#7) janeszgol válasza <Adamsky> (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

[link] [link] [link] [link]

Nem tudom miért fontos neked ez a gyerek karóra. Kidobott pénz csak. Nem bírják jobban, nem strapabíróbban, ellenben gyengébb minőségűek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) <Adamsky> válasza janeszgol (#7) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Köszi! :R Mondom, nem fontos, csak, ha már szembe jött a hír, akkor "amolyan jó tudni alapon" vetődött fel bennem a kérdés.

"Nem bírják jobban, nem strapabíróbban, ellenben gyengébb minőségűek."
Na, ez az! Ezt írtam én is. Ezért lettem kíváncsi, hogy vajon történt e változás? Ezek szerintem nem (csodák nincsenek).

(#9) rolandko válasza Ricardo (#5) üzenetére


rolandko
friss újonc

szia, mielőtt az anyagok kikerültek, házon belül a márka képviseleténel rákérdeztem, hogy mi az oka az alacsony értékelésnek. A legnagyobb probléma, hogy sokan egyből a kicsomagolás után próbálták párosítani az órát a telefonnal, emiatt a helymeghatározás abszolút hülyeségeket mutatott, pontatlan volt (a 4G gyerek verzióra gondolok). Erre a cikk is figyelmeztet. Szóval szabad ég alatt kell párosítani, akkor jól működik. A másik pedig az üzemidő volt, ez meg használatfüggő, de tudom, hogy a paraméterek között egy időben hibás adat szerepelt. (agy alzás)

(#10) Ricardo válasza rolandko (#9) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.