Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CuKoR


CuKoR
senior tag

A téma adott...most jó minöségben a legolcsobb áron akarom...a márka nem érdekel..de azért ne yingyung kinai tegnap indult cég legyen !

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#2) CuKoR válasza CuKoR (#1) üzenetére


CuKoR
senior tag

Nem cigányul akartam :D:D megalol ....hogy lett az a -> á ? :D

Ha valaki tudja majd javitsa ki pls :)

[Szerkesztve]

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#3) I_Am


I_Am
veterán

Bővebben: link

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4) CuKoR válasza I_Am (#3) üzenetére


CuKoR
senior tag

Láttam...viszont az árak azóta változtak és nemtudok végignézni 200 ujságot.

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#5) I_Am válasza CuKoR (#4) üzenetére


I_Am
veterán

200 újságot? Most vásárolni akarsz vagy csak beszélgetni valamiről?

Kb 10 nagy bolt van, a márkákat a linkelt totyikban nagyjából átbeszéltük. Ezek után max annyit kellene tenned, hogy google-be beirod a márkanevet, majd magyar oldalak keresése, homepage és megnézed mennyibe kerül. Akciók pedig max 10 nagyobb boltban szoktak lenni. (like MM, Saturn, Auchan, Tacsko, Cora)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6) Loretto válasza I_Am (#5) üzenetére


Loretto
veterán

''200 újságot? Most vásárolni akarsz vagy csak beszélgetni valamiről?''
:DDD

Soirée...

(#7) ketyosz válasza CuKoR (#1) üzenetére


ketyosz
csendes tag

Én nemrég vettem egy Sony KV-29 XL71-et, bár nem volt egyszerű eset...
Bővebben: link

A neten licitáltam egy KV-29 FX64-reBővebben: link, amit meg is nyertem. Kiszállít, kibont, beállít. Öröm, ujjongás, ováció - nagyon jó a kütyü. Hát, három óra múlva(!) besült a mutatvány. Tiszta ideg voltam. Másnap felhívtam a céget, ők azt ajánlották, hogy saját költségen viszik-hozzák és megjavítják. Nagyon korrektek voltak, tényleg le a kalappal. Erre én mondtam ,hogy ami három óra alatt beszart, azt csak ne javítgassák, hanem cseréljék ki. Azt mondták, rendben, de ilyet már nem tudnak adni, kifutott széria és ez volt az utolsó darab, de ha akarom adnak érte egy K-29 CS60-at. Bővebben: linkTanakodtam ,de ezt nem fogadtam el, lévén, hogy nem egy kategória. Árban az XL-70-es Bővebben: linkvolt hasonló, tudásban teljesen megegyezett, csak a dizájn volt más. Mondtam, hogy azt szeretném cserének. Erre mondták, hoögy beszéljem meg a főnökkel, ők ebbe nem mehetnek bele engedély nélkül. A főnök kisebb huzavona után belegyezett, úgy, hogy ráfizettem 13E Ft.-ot.
Örültem, mint hülye gyerek a nyalókának, mert nagyon megtetszett az XL70-es. Pár nap múlva meg is jött, de mikor kibontottam, ott állt előttem egy vadonatúk XL-71.Bővebben: link (Ez annyiban különbözik az XL70-estől, hogy két RGB bemenete van és tudja a kép-a-képben funkciót.)
Gondolhatod, mennyire örültem: 125E-ért hozzájutottam egy gyári új, kb 190-200E Ft.-os TV-hez.

A hangja jó, szörráund, meg mittomén, a képe éles és csodaszép. Tele van ki- és bemenetekkel, a gépre kötve is tökéletes. Én (ha nem tévéről van szó - ahhoz nem értek) a Samsungot preferálom, mind HDD, ODD, monitor terén, de ez a Sony - ez előtt le a kalappal, csak ajánlani tudom. Abszolút nem bántam meg ezt a herce-hurcát, jobban nem is sikerülhetett volna a TV vásárlás...:))

eccer...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.