Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Adsl megszakadás(enternet) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) mikoljan válasza Loopus (#50) üzenetére


mikoljan
tag

Így néz ki pontosan a táblázat, legalábbis akkor, amikor én kötöttem a szerződést (2001. december 11.):

384/64
Up: 64 Kbit/s
Down: 128 Kbit/s

768/128
Up: 64 Kbit/s
Down: 384 Kbit/s

1500/384
Up: 256 Kbit/s
Down: 512 Kbit/s

- - - We Enter Into The Future - - -

(#52) fLeSs


fLeSs
nagyúr

szerk: Kétszer ment el... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#53) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Egyre jobb, más fórumokon is olvastam (nem csak a hwsw-n), hogy más szolgáltatóknál is, főleg az Axelero-nál gondok vannak szintén a letöltési sebességgel.

Érdekelne, hogy mit jelent a ''katasztrófális'' net délután?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#54) steveetm válasza fLeSs (#53) üzenetére


steveetm
őstag

hál istennek én nem tapasztalok iet, megy 384 el rendesen a net ahogy kell(magyar-külföldi szerver is). több napon át töltök egyfolytában, akkor sem esik le. (mttnél vagyok).
Üdv.: steveetm

(#55) fLeSs válasza steveetm (#54) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mi az az mtt?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#56) Loopus válasza mikoljan (#51) üzenetére


Loopus
tag

Ok. Igazad van. De a 128 se túl sok.

(#57) Biaggio


Biaggio
őstag

Szerintem általános a probléma. Az ok a gyors fejlesztés, kapacitásbővítés nélkül. A negatív példa erre nálunk eddig a Chello volt, de az évvégi ADSL akciók miatt rengetegen tértek át erre.
A Matáv valószínűleg kissé lemaradt, pláne vidéken...
Olyat is hallottam már, bár remélem, ez a rémálom kategória, hogy az ''újak'' mindig nagyobb sávszélre kerülnek, aztán a ''régiek'' a kevesebbre, így az idő elteltével az emberek lassabbak lesznek...:(((

(#58) steveetm válasza fLeSs (#55) üzenetére


steveetm
őstag

monori telefon társaság, upc vel van szorosabb kapcsolatban.
Üdv.: steveetm

(#59) Vertic


Vertic
aktív tag

szerintem hogyha néha belassul (csúcsidőszakokban), az azért van, mert annyi a user, hogy lefoglalják az egész sávszéljét a szolgáltatónak... a garantált sebességet már előttem írták, tehát nagyon verni se lehet az asztalt, csak lehet reménykedni, hogy hamarosan bővítenek.
Amúgy a külföldi sávszél a legkritikusabb, a legtöbb szolgáltató nincs túl jól eleresztve ezen a téren. Ha jól emlékszem, akkor az axelero, a datanet és az interware rendelkezik nagy külföldi sávszéllel (merhogy baromi drága), és a többiek tőlük veszik...
Én interwarenél vagyok, és itt is tapasztaltam néha lassulást a délutáni-esti órákban, de csak időszakos jelenség. (valamikor fél éve volt hír náluk, hogy kinőtték a bix-et asszem, és bővítettek... na akkoriban télleg gyakori volt a lassulás :) )

szerk.: illetve mikor bekötik, akkor általában bemérik a sebességet is (legalábbis anno nekem megmérte, és mondta, hogy 400 körül van :D). ha az oké, akkor nem lehet a matávnál gond...

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#60) mikoljan válasza Biaggio (#57) üzenetére


mikoljan
tag

Egy illetékestől én is ezeket az információkat tudtam meg. :(

- - - We Enter Into The Future - - -

(#61) Kovics válasza Calogero (#7) üzenetére


Kovics
csendes tag

Álj át Chello-ra az fasza !

(#62) Jaq válasza Biaggio (#57) üzenetére


Jaq
tag

''Olyat is hallottam már, bár remélem, ez a rémálom kategória, hogy az ''újak'' mindig nagyobb sávszélre kerülnek, aztán a ''régiek'' a kevesebbre, így az idő elteltével az emberek lassabbak lesznek.''

Mar ne is haragudj, de ez hulyeseg.
Ha tudnad milyen mertekben nott meg az ADSL-forgalom az utobbi idoben, hat seggreulnel. A peering vonalak mondjuk telleg telitettek, de azert nem annyira, hogy az esti lassulas minden iranyba altalanos lenne.
Az Enternet es a legtobb szolgaltato (mar amelyik Matavon keresztul szolgaltat netet) mar igy is gigabiten log, es a gerinchalozat se gyengebb.
Amugy nemzetkozi tekintetben: nemetek fele 622 megan, osztrakok fele 2*34 megan megyunk ki, ill. new york fele 155 mega figyel. Az osztrak vonal mondjuk folyamatosan ~100% korul van kihajtva.
A fejlesztesek pedig igenis folynak, de hat a bovitesek nem csak egy-egy plussz drotbol allnak...

(#63) Enigma7


Enigma7
csendes tag

2001. dec. ota van ENTERNET ADSL-m es minden hibatlan! eddig talan 2x volt kisebb problemam, de ara is hamar reagaltak. :DDD

(#64) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

Iiigeeennn? Nyald meg :) Sajna én is a MAX 40K/s ok bandájába tartozom. Kíváncsi leszek mi lesz most hogy áttérek 512re...

(#65) Biaggio


Biaggio
őstag

Most olvastam egy hubon:
''<[HUN]Hangya> Tanulságból mesélem el, hogy egy hete a szokásos 400K (ADSL384) letöltésem lecsökkent 340-350-re. Egy heti anyázás Enternet, mert szerintük nincs itt gond, a 384 a maximális, el kell, hogy fogadjam. Nem fogadom el, mert a boltban sem úgy fizetek egy kiló kenyérért, hogy az vagy 70 deka vagy 1 kiló. 10. telefonanyázás után felhivtak a Matávtól, hogy akkor kijönnek mert őnáluk semmi gond. OK. Matávos gyerekek széles vigyorral be (persze, mert az ügyfél hülye), hálókábel a notebook-ra, vigyor szépen elül... Beszólnak valahová, hogy Józsi konfiguráld be ezt a számot. Láss csodás 1 perc múlva 400-415 a sebesség. Csakhogy tanuljatok belőle.''

Szóval csak annyit akartam mondani, hogy érdemes a problémákkal a Matávnál kopogtatni:)

(#66) CharlieDrop válasza Laceee1986 (#1) üzenetére


CharlieDrop
veterán

hali!

lassan fél éve van Enternetes ADSL-em, de eddig 1-2 kivétellel nem volt bajom (az s inkább az ő bénázásuk miatt)

Milyen ADSL modemed van? DialCom?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#67) Biaggio válasza Jaq (#62) üzenetére


Biaggio
őstag

Általában utánajárok a dolgoknak és nekem is furcsának tűnik a dolog. Több helyről hallottam ezt, ezért is érdekes:) Van még valaki, aki akár cáfolni, akár megerősíteni tud?
OFF
No flame:)
ON

(#68) CharlieDrop válasza Biaggio (#65) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Naja, a sebesség többnyire MATÁV függő!!

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#69) CharlieDrop válasza Biaggio (#67) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Hali!

Még nem volt sebességgondom 50K az átlag (384Kb/s kapcsolatom van, enternet)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#70) fLeSs


fLeSs
nagyúr

1 kérdés: a letöltés mellett a játékok pingjei is romlanak abban a lassulós időszakban?
vki becopyzhatna nekem ide egy ping koth.tvnet.hu eredményt. :)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#71) ser666


ser666
csendes tag

Sziasztok!

Nálam is valami olyan történt az adsl-el amit még nem tapasztaltam:
kb 5 órája megy a net, olyan este 10 körül egyszercsak megáll az adatforgalom:(
a systray-en lévő állapotjelzőből csak az egy villog.
Na mondom szép. kb 2-3 perc után a kapcsolat meg is szakadt és nem csatlakozott vissza automatice/pedig beállítva és meg is szokta csinálni/
Na mondom restart. Hát megint nem automatice a visszacsatlakozás.
Elindítom manuálisan, erre még a fel+jesz ellenörzésig se jut el...
A wlan midiport-nál megáll és annyi..
Hopp modem kikapcs vártam pár percet visszakapcs és jó lett..
Szerintetek mi okozhatta a hibát?
Lehet hogy feszültségingadozás?
Ha valaki tapasztalt ilyesmit és esetleg tutdja a megoldást az írja meg..
szolgáltató: invitel modem:Speedtouch 500
Előre is THX!

(#72) ser666


ser666
csendes tag

Sziasztok!

Nálam is valami olyan történt az adsl-el amit még nem tapasztaltam:
kb 5 órája megy a net, olyan este 10 körül egyszercsak megáll az adatforgalom:(
a systray-en lévő állapotjelzőből csak az egy villog.
Na mondom szép. kb 2-3 perc után a kapcsolat meg is szakadt és nem csatlakozott vissza automatice/pedig beállítva és meg is szokta csinálni/
Na mondom restart. Hát megint nem automatice a visszacsatlakozás.
Elindítom manuálisan, erre még a fel+jesz ellenörzésig se jut el...
A wlan midiport-nál megáll és annyi..
Hopp modem kikapcs vártam pár percet visszakapcs és jó lett..
Szerintetek mi okozhatta a hibát?
Lehet hogy feszültségingadozás?
Ha valaki tapasztalt ilyesmit és esetleg tutdja a megoldást az írja meg..
szolgáltató: invitel modem:Speedtouch 500
Előre is THX!

(#73) ser666


ser666
csendes tag

bocsi a duplázásért..
már megint vmi nemjóó..:F

(#75) Calogero válasza Kalandor (#74) üzenetére


Calogero
addikt

Az Enternetnel ugy tudom nincs 24 oras megszakitas. Nekem ket csomagom volt toluk csaladi (384) 2002-2003 kozott amit csereltem Komfortra (512) 2003 - eddig. Ez alatt egyiknel se volt kapcsolat bontas.

(#76) microtus


microtus
csendes tag

Sziasztok!

Tényleg csak nagyvonalakban:

2001 októberében kötöttem előszerződést adsl-re az enternetnél. ( ha rajtuk múlt volna nekem a mai napig sem lenne )
Kb. 2 hónap csend után (másnak már rég bekötötték közben) érdeklődtem. Közölték, hogy ők nem tudják miért nem jöttek még ki felmérni, kérdezzem a Matávot. Na, akkor kaptam először majdnem agyvérzést. A Matáv nyilvántartásában állítólag törölve lett az igényem. Miért? Ezt viszont kérdezzem az enternettől. Ezután több nap sok-sok telefonálgatása után az derült ki, hogy igazán semmi sem derült ki... A nevemet félreírták, az igényemet állítólag túl korán adtam le és hasonló mellébeszélések, de nem tudnak mit csinálni adjam be újra a kérelmet, mert a régit már nem tudják újra aktiválni.
Ekkor felhívtam a Matávot és megkérdeztem mit lehet tenni, mert a ''0 ft-s belépési díj akció'' határideje le fog járni. Rendesek voltak, azt mondta a fazon, hogyha átmegyek az axeleró-hoz akkor soron kívül, gyorsított eljárásban bekötnek még 2001 decemberében. Mondtam o.k.
Pár nap múlva hívtak a Matávtól, hogy nem fog menni a dolog, mert az enternetnél anno elindított szerződés mégis bekavar. Kissé kétségbe eshettem, ugyanis gyorsan megnyugtattak, hogy mostmár őket is idegesíti a dolog és addig verik kedvenc internetszolgáltatónkat, amíg az át nem küldi az igényemet nekik. Addig ugyanis, ugye a Matáv nem tud lépni. A Matáv győzött, nekem pedig lett adsl-m, igaz 2002 JANUÁRjában! Akkor a Matáv minden rossz pontját jóváírta nálam legalábbis a helyi kirendeltség vezetőjének köszönhetően.

2. fejezet

Két hónap önfeledt netezés után jött az ötlet váltsunk csomagot 512/128-ra..nosza hisz most akciós. 11 500 ft/ hó
On-line megrendel :..örül... szerződés megjön:...nem örül...merthogy a havidíj szerint az akció rám nem vonatkozik ám, és 10 000 ft befizet szerződésmódosítás címén. Erről előtte még a kisbetűs részben sem volt szó. Sebaj, de azért gondoltam csak megkérdezem hogy rám miért nem vonatkozik az akció. ÉS NEM TUDTÁK MEGMONDANI!! Talán.... azért mert még nem járt le akkor az 1 éves hűségnyilatkozatom....talán... 3 nap telefonálgatás után ennyit tudtak mondani. Talán. Jófejek.

3. fejezet

...és most 3 napja a felére esett vissza a sebesség...és mégcsak egy hírlevelet sem küldenek...pedig ez mostanában nagyon sok ember problémája, más fórumokon is panaszkodnak. Igaz nemcsak az enternetnél.
A fennti hozzászólásokat olvasva, most hová forduljak? Asszem holnap felhívom az enternetet, ha őszintén megmondják mi a baj, talán maradok náluk (még van egy hónap a hűségnyilatkozatból). De engem nem dobálnak többet mint a pöttyös labdát.
uff...

(#77) Enigma7


Enigma7
csendes tag

nem akarok senkit sem elkeseriteni, de 1 nagy ceget sem erdekel h' mit csinal a user addig amig naluk van es fizet, ha meg mar elment akkor jon helyette masik 20... nagyon keves az olyan ceg ahol tenylegesen foglalkoznak a userrel.

mellesleg en mar az elso het utan telefonaltam... tuti nem varnek semmire sem 2 honapot.
a masik dolog a sebesseg. sajnos nezd meg mindenhol mennyi a garantalt, folotte meg azt mondjak hogy orulj.

hiaba ez MO :DDD

(#78) microtus


microtus
csendes tag

sziasztok!

Felhívtam ma a helyi Matáv kirendeltséget - miután az enternetet hiába próbáltam -, hogy mi a véleménye. Közölték, nem én vagyok az egyetlen akinek mostanában hirtelen lecsökkent a dsl sebessége, de itt nálunk kizárólag enternetes ügyfelektől érkezett még panasz. Komolyan mondon le a kalappal a Matáv előtt, maximálisan segítőkészek voltak, bemérték a kapcsolatom a központban, de az eredmény szerint ott perpillanat nincs gond. És tényleg, most nincs is. Kérdés mi lesz délután? Nameg hétvégén. Igazán én csak akkor tudok netezni. Azt mondták semmi pánik, nézegessem sűrűn, írjam fel mikor hogysmint és ha gond lesz nyugodtan szóljak, kijönnek és átnézik. Ez van, mindegy egy hónapot valahogy kibírok és úgy otthagyom őket ha lejár a hűségnyilatkozat........Bezzeg, amikor egyszer nem kaptam számlalevelet - önhibámon kívül -, akkor tudtak fenyegetőzni egyből, hogy ejnye-bejnye nemleszezígyjó.

[Szerkesztve]

(#79) Calogero


Calogero
addikt

ADSL karbantartás
Ezúton tájékoztatjuk az ADSL előfizetőinket, hogy 2004. január 22. és február 6. között a Matáv Rt. ADSL hálózatán karbantartási munkákat végez. A munkálatok a Dialcom és Telindus modemmel rendelkező ügyfeleinket érintik. A karbantartás maximálisan 5 perc egyszeri leállást okozhat az előfizetői modemen, amelyért szíves megértésüket kérjük.

forras: http://www.axelero.hu/ Hireink resz


En mar 2002 januar ota vagyok enternet elofizeto, es eddig minden ok volt (idaig).
Ha gond volt beszoltam nekik es max 30 percn belul a hibat kijavitottak (2 ev alatt 3 szor volt ilyen 1 szer enternet hiba 2 szer matav) Minden alkalommal korrektet voltak a cegek, De azert a mostani allapot mar elviselhettlen 2 hete telefonaltam es egymasra mutogatnak. Amugy mas forumokon meg Dc++-on is tobb datanetes is panaszkodott.

Nekem most Februar 1 ig tart a szerzodesem, ha addig nem valtozik a helyzet akkor nem hosszabitok szerzodest. irany valamelyik kabeles szolgaltatas

[Szerkesztve]

(#80) extralama


extralama
csendes tag

Az első hozzászólásomat egy fél OFF-al kezdeném

Tehát: Fél OFF

A letöltési sebességek kicsit össze keveredtek bennem vagy bennetek!

384d/64u Kbit/sec

letöltés esetén ennek kbyte/secben mérve 46,875

ha nem akkor javítcsatok ki légyszi :)


512d/128u Kbit/sec

letöltés esetén ennek Kbyte/secben mérve 62,5


Ezt azért írtam mert volt egy hozzászólás ahol a 384/64-re írtak 70k-s letöltést ami szerintem csak 46,875 max

FÉL OFF vége


Ha nincs igazam akkor javítsatok plz




[Szerkesztve]

(#82) Calogero válasza Kalandor (#81) üzenetére


Calogero
addikt

Hely: Debrecen
Sebesseg: Valtozo (ez ev januarjatol)
delelott 20-40k/sec kozott
delutan 5-15k/s kozott
hajnal 1 ora utan 60-65k/s kozott

De ha minden ok volt, akkor egesznap 60k/sec stabilan lefele, felfele meg 14-15k.
A felfele az most is ok csak a letoltessel vannak gondok.

(#83) Re-Tech válasza Calogero (#79) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Remélem állítgatnak valamit a neten, mert kezd röhelyes lenni a helyzet...

(#84) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

OFF
Tudnám mi a *e*c*i*ek kellett letiltani a mouse 3-at? Nem tudok scrollozni normálisan.:(((

(#86) Vertic válasza extralama (#80) üzenetére


Vertic
aktív tag

384/8 az nálam 48... hogy jött ez a 46,875? :)

512/8 az meg 64...

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#87) extralama válasza Vertic (#86) üzenetére


extralama
csendes tag

sehogy :DD

hülye vagyok de akkor sem lehet
384 Kbit/s=70kbyte/sec

(#88) e-biza


e-biza
őstag

nálam is kaki az enternet, megnézték, 200kibtes a letöltésem az 512 helyett... gyakorlatban ez úgy néz ki hogy 6kval töltök le :) pár honapom van. jah siemens modemmel netezek.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#89) fLeSs


fLeSs
nagyúr

A probléma nem csak az Enterneteseket érinti, az összes szolgáltatónál gázok vannak letöltési sebesség szempontjából.
Na akkor ki a hibás?... :U

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#90) Vertic válasza fLeSs (#89) üzenetére


Vertic
aktív tag

ez van az interware honlapján:

''Tisztelt Ügyfelünk!
A hiba nem az Interware-nél van! - 2004. január 21.


Az elmúlt napokban több bejelentés is érkezett cégünkhöz az ADSL kapcsolat sebességének csökkenése miatt. Rendszereink ellenőrzése során kiderült, hogy a hiba rajtunk kívül álló okok miatt következett be, forrása nem az Interware-nél van.

Távközlési partnerünknek a Matáv Rt.-nek jeleztük tapasztalatainkat, akik megkezdték a hibajelenség felszámolását és az alábbi hivatalos közleményt adták ki:


A hibát az előfizetői szakaszokon, nem Siemens modemek (Telindus, Dialcom) használata esetén észlelték a végfelhasználók. A Matáv Rt. vizsgálata szerint a hibát a Siemens felügyeleti rendszeren történt szoftverfrissítés okozta. Megoldásként új ADSL profilokat hozunk létre a sebességek optimalizálása céljából 2004. január 22-től. A profilok feltöltése folyamatosan történik, valamennyi nem Siemens NT-vel rendelkező felhasználó esetében. A scriptek lefuttatása maximálisan 5 perc leállást okozhat az előfizetői modemen.

A hibaelhárítás folyamata 2004. február 6-án zárul le.


Fentiek értelmében a sebességlassulási probléma megoldása elkezdődött, a helyreállítás folyamatosan tart.

Az esetleges kellemetlenségekért szíves elnézésüket kérjük, türelmüket és megértésüket köszönjük.

Üdvözlettel:
Interware Rt.''

[Szerkesztve]

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#91) fLeSs válasza Vertic (#90) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Erről van szó... :)
És ez az ábra a többi szolgáltatónál is, a MATÁV a hunyó...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#92) Calogero válasza Vertic (#90) üzenetére


Calogero
addikt

Nekem Siemens modemem van es megis tetu lassu :O

(#93) Alkarcsont válasza Laceee1986 (#1) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Már az is érdekes, hogy így kezdődik az IP-d: 192.168 ugyanis ha jól tudom ez belő IP tartomány vagyi ezt lan-oknál szokták használni, hogy véletlenül se keveredjen ki csomag a netre...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#94) fLeSs


fLeSs
nagyúr

A mai napon megjavult a netsebességem, a 43K felszökött stabil 49-50K-ra. MATÁV ''barátunk'' csipkedi magát. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#95) Grafman


Grafman
aktív tag

Úgylátszik nem csak üres duma volt, mert most már a névleges közelében van nállam is, annak ellenére hogy a vonalam simán bírja a 777Kb/s-et is (korai tesztszerver méres még a legelső üzem konfig előtt) vagy e felett, és a bekötést követő egy hétig 560-570kbit-es letöltéseket produkált.
Aztán egy napon vége lett a vigyorgásnak és lecsapták a tejszínt max 488 (!)kbit-re, ráadásul iszonyat lag-okkal párosítva, de a mostani reinkarnáció nállam is megtette a hatását és már jobb helyekről mérsékelt lagzással 500kbit fölött van a letöltésem.
10MB-nál nagyobb file-ok letöltésekor viszont csak a Wincica letöltési sebességmérőjének átlagára hagyatkozom (amit a letöltés végén számít ki), és ez nagyon ritkán lessz több mint 58kB/s.
A Siemens bridge szoftver frissítési hablaty nállam sántít egy csöppet, mivel már egy 4hónapja fönnálló probléma okaként került elő, bár nem kétlem hogy van ilyen problémályuk is de ennek úgy cuzammen nem sok köze van az adsl álltalános belassulásához.
Legalábbis abból amit én tapasztaltam nem igazán tudnék erre következtetni.

FIGYELEM! Régi tipusu gumimatrac tulajdonosok előnyben!!!

(#96) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

és ismét! megint megszakad kb 5percenként:Y:F

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#97) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

a házban lévő áram ingadozása befolyásolhatja az adsl kapcsolatomat, csak mert anyámék szobályában már 2x is kikapcsolt a tv ill. a villany lakapcsolódott? viszont nálam nem mivel UPS-en van a cucc:F

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#98) e=mc² válasza Mr.Skyline (#96) üzenetére


e=mc²
őstag

Hali!

Nekem karácsony előtt volt ilyen problémám... vmelyik topicban leirtam kicsit bővebben...
dec 19 től jan 18 ig nem volt olyan nap hogy ne szakadt volna meg a net vagy 100x. Kétnaponta hívtam az ügyfélszolgot, nemlátták a hibát... szerintük a matáv sem látta a hibát... aztán modemcsere... nem lett jó. Volt egy hevesebb egyben az utolsó telefon az ügyfélszolgra amiben elküldtem őket melegebb éghajlatra...
A szolgáltatóm a truenet ami interware alcég.

Pont ma néztem eddig nem is foglalkoztam vele, hogy a hostom xxx.xxx.xxx.xxx.truenet.hu volt, most meg interware.hu-s lett :F

Szval foglalmam nincs mi volt, most jó. Remélem így is lesz.

Bár most akkor fogalmam nincs mi lesz, mert a havi csekknek már meg kellett volna jönnie :D

Ambulimax Provider

(#99) Mosqu!to válasza Mr.Skyline (#97) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Nyugi, egész Bp.-n szakadozik az áram. IV. ker, XV., III., stb... Nekem is elmegy a net, lámpa pislog, tv kikapcsol, utcai lámpaoszlop is villog párat. Valami gond van :(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#100) Mr.Skyline válasza Mosqu!to (#99) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

mostmár biztos, hogy az áramingadozás lesz az ok! amugy én V.ker.

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Adsl megszakadás(enternet) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.