Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ad-aware

Hozzászólások

(#1) emre33


emre33
addikt

Melyik verziót érdemes belölle használni? az ingyenes 1.05 vagy a 6.xx pro-t?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#2) moonman válasza emre33 (#1) üzenetére


moonman
titán

teljesen jó az ingyenes 1.05.

(#3) emre33 válasza moonman (#2) üzenetére


emre33
addikt

igen de a fizetés por-nak mégis csak 6. akárhányas a verzió száma

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#4) Surv válasza emre33 (#3) üzenetére


Surv
tag

igen de a fizetés por-nak mégis csak 6. akárhányas a verzió száma

Akkor a másikat :)
A verziószám nem minden. Egyébként teljesen jól működik, és használd mindennap, mert a legtöbb esetben 1 nap alatt is össze tudsz szedni egy-két gatort vagy mysearch-öt vagy bármi más vérszopót.

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#5) Integra válasza Surv (#4) üzenetére


Integra
titán

SpywareBlaster kell:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6) moonman válasza emre33 (#3) üzenetére


moonman
titán

az 1.05 csak build szám, ugyanúgy 6-os :)
egész pontosan Ad-Aware SE 6 Personal Edition

[Szerkesztve]

(#7) L3zl13 válasza moonman (#6) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem az SE-nél újra kezdték a számozást, és 1.05 az aktuális, de attól még újabb mint a 6-os.

Aki hülye, haljon meg!

(#8) moonman válasza L3zl13 (#7) üzenetére


moonman
titán

lehet, bár nem sok értelmét látnám.
lényeg, hogy se build 1.05 jelenleg a legújabb.

(#9) Surv válasza L3zl13 (#7) üzenetére


Surv
tag

Igen, ez igaz. Az 1.05 SE frissebb, mint a 6.0, ráadásul a másik már egy évvel ezelőtti, az 1.05 meg alig 2 hetes.

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

(#10) moonman


moonman
titán

új verzsön 1.06 Bővebben: link

(#11) capafog23


capafog23
őstag

Én kippróbáltam a pro version-t de nekem nem jött be annyire és még lassította is a gépemet az ad-wach vagy mi!

(#12) Sn00k


Sn00k
veterán

Nem tusja valaki az új 2007-es verzió-hoz van nyelvi file??
Én csak a régebbi SE verzióhoz találtam...
Vagy ez jó ehhez is ?

3njoy the Lif3

(#13) mob_zzz válasza Sn00k (#12) üzenetére


mob_zzz
aktív tag

Nincsen nyelvi fájl hozzá.

(#14) mob_zzz


mob_zzz
aktív tag

Nekem pedig az a kérdésem, hogy miért van az, hogy semmi realtime védelem nincsen a Free verzióban (2007), mégis elindít a Win startupnál egy Ad-Aware 2007 Service nevű folyamatot. Mire kell az neki?

(#15) gerlaip


gerlaip
addikt

Fel akartam tenni az Ad-Aware 2007-et.
Fel is ment, de amikor frissítettem, és talált 107 db fertőzést, a végén ezeket nem jelenítette meg, és nem lehetett eltávolítani.
És a külföldi honlapon - korlátolt angoltudásommal - mintha azt olvastam volna, hogy csak a nyugat-európai országokban működik az ingyenes változat.

Mik a tapasztalataitok?

Esetleg mit használjak helyette, ami ingyenes. (Hivatali gépen lesz, így mindenképpen ingyenes kellene, vagy esetleg olyan, ami nagyon olcsón beszerezhető.)

A Spyware Terminator szerintem egy kalap kaki, nem talál semmit amikor más keresők találnak.
Az A-Squared Free tetszik, illetve a Spyware Search & Destroy, de egyik sem talál annyit, mint az Ad-Aware. Az SE pedig már nem frissít.

lámavakond

(#16) delta9 válasza gerlaip (#15) üzenetére


delta9
senior tag

[link]

ennek mennie kell, mert én is ezt használom és még nem találkoztam olyannal, hogy nem lehetett volna valamit eltávolítani

(#17) gerlaip


gerlaip
addikt

Köszönöm.

Én sajnos a legutóbbi két telepítésnél ezt tapasztaltam.
Megkeres mindent, de az eredményekről nincs lista, így nem tudok törölni semmit.

[ Szerkesztve ]

lámavakond

(#18) gerlaip


gerlaip
addikt

Ez az. Ezt töltöttem le, nekem valamiért nem megy.

Illetve megy, csak nem ír ki eredményt a keresés után. Lehet, hogy én használom rosszul, de ilyen gebasz az SE-vel sosem volt korábban.

[ Szerkesztve ]

lámavakond

(#19) delta9 válasza gerlaip (#18) üzenetére


delta9
senior tag

de ezt nem nagyon lehet szerintem rosszul használni, csak scan now, aztán a végén bepipálni, amit töröltetni akarsz vele, aztán annyi. valami más lehet a hiba oka. még ha nem is talál semmi kártékony dolgot, legutóbb megnyitott dokumentumok listáját, cookie-kat, stb. akkor is mutatnia kellene.

valami más lehet a hiba nálad, de ez a verzió, amit te is linkeltél nálam tökéletesen működik.

(#20) gerlaip


gerlaip
addikt

Nem tudom, lehet, hogy az oprendszer a ludas. Talán a Vista miatt lehet.

lámavakond

(#21) delta9 válasza gerlaip (#20) üzenetére


delta9
senior tag

[link]

itt azt írják, hogy a 7.0.2.1 verziótól támogatja a 32 bites vistát. 64 bites nincs a támogatottak között

(#22) gerlaip válasza delta9 (#21) üzenetére


gerlaip
addikt

Köszi megoldódott. Nem láttam át a használatát rendesen.

lámavakond

(#23) szimcsi


szimcsi
senior tag

Nem tudja valaki, hogy ha az Ad-Aware 2007 programot manuálisan szeretném frissíteni akkor a honlapjukról letöltött erre a célra hasznosítható core.aawdef nevű fájlal mit kéne csinálnom, hogy frissítsen. Néztem a telepítési helyén sincsen ilyen fájl, amit felül lehetne írni ezzel.

XP

(#24) delta9 válasza szimcsi (#23) üzenetére


delta9
senior tag

The core.aawdef file is located at: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Lavasoft\Ad-Aware 2007

google-ben második találat a core.aawdef kulcsszóra

(#25) szimcsi válasza delta9 (#24) üzenetére


szimcsi
senior tag

ja tényleg kösz.
De haverom gépén azon a helyen nincs ilyen, lehet hogy mert windows 2000-et használ?

XP

(#26) delta9 válasza szimcsi (#25) üzenetére


delta9
senior tag

írnak róla a faq-ban 'I cannot update the Definitions File. What should I do?' címszóval. azért sem linkelem be ;]

(#27) szimcsi válasza delta9 (#26) üzenetére


szimcsi
senior tag

Erre gondolsz?
Download from http://download.lavasoft.com/public/core.zip
Extract the file (core.aawdef) directly to the Ad-Aware 2007 folder (C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware 2007) *
Close and restart Ad-Aware.

XP

(#28) delta9 válasza szimcsi (#27) üzenetére


delta9
senior tag

:K aha, ezt találtam én is a faq-ban, lehet, hogy akkor így működik

(#29) szimcsi válasza delta9 (#28) üzenetére


szimcsi
senior tag

Nem segített, nem frissített.

XP

(#30) delta9 válasza szimcsi (#29) üzenetére


delta9
senior tag

nincs kikapcsolva a rejtett mappák mutatása a w2000-ben? mert hogy most néztem utána és ott is kell lennie documents and settings mappának.

[link]

"When you install Windows 2000 Professional, a user profile is created on the %SystemDrive%\Documents and Settings partition."

[ Szerkesztve ]

(#31) delta9 válasza delta9 (#30) üzenetére


delta9
senior tag

bocs, így:

[link]

(#32) szimcsi válasza delta9 (#31) üzenetére


szimcsi
senior tag

Alapból nem mutatja a rejtett mappákat, de ki van amúgy pipálva, hogy mutassa.
Na mindegy, nem fontos csak minél több ilyen keresőt le akartam futtatni a gépen, (egy-kettő le is ment már) mivel pár napja, ha be van dugva a net kábel, azonnal újra indul a gép. Egy pár vírust és hasonlót sikerült kitörölni, de a probléma megmaradt. Ezért akartam volna az Ad-aware-t is lefuttatni. Nehéz a dolog mivel ugye nem lehet netre csatlakozni, mert lefagy, így viszont nem tudjuk update-elni a keresőket, vagy lefuttatni egy netes vírusírtót, de az is lehet, hogy teljesen más miatt van.

XP

(#33) delta9 válasza szimcsi (#32) üzenetére


delta9
senior tag

csak ismételni tudnám magam, amit a microsoft oldaláról is linkeltem, hogy win2000-ben is van documents and settings mappa...

bár a hiba az lehet mástól is, mint kártékony alkalmazástól

(#34) szimcsi válasza delta9 (#33) üzenetére


szimcsi
senior tag

Tudom, hogy van olyan mappa, csak nincs ott az a Lavasoft, aminek ott kéne lennie, mint pl az én gépemen is ott van, de haveromén nincs.
A gépével amúgy úgy kezdődött a probléma, hogy a vírusírtója bejelzett, hogy valami vírust észlelt, ezért gondoltam, hogy ez okozta a problémát.

XP

(#35) delta9 válasza szimcsi (#34) üzenetére


delta9
senior tag

jaja. azt hittem az nem volt meg. esetleg nézd meg, hogy nem e az all users mappába rakja, lehet, hogy nem a felhasználó fiókjába

[ Szerkesztve ]

(#36) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi

Valaki megtudná mondani , mi ez?

Elakarom indítani a progit és ez a hiba üzi fogad

[link]

3njoy the Lif3

(#37) Thrawn válasza Sn00k (#36) üzenetére


Thrawn
félisten

Újraindítás volt már? Úgy néz ki, hogy nem fut valami szolgáltatás.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#38) delta9 válasza Sn00k (#36) üzenetére


delta9
senior tag

[link]

itt akad egy pár ötlet vista-ra és xp-re is.

(#39) Sn00k válasza delta9 (#38) üzenetére


Sn00k
veterán

köszi sikerült ezen keresztül rájönni...

a szolgáltatásoknál le volt tíltva, csak azt tudnám hogyan... mikor nem rég még használtam, érdekes...

Mindegy most kézire állítottam és el is indúl...

THX! :K

3njoy the Lif3

(#40) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nálam egy ideje nem tud frissíteni az Ad-aware , 5%-nál megáll. Van valaki, akinél hasonló probléma jelentkezik?

<< Heimdal >>

(#41) kyru74 válasza Retekegér (#40) üzenetére


kyru74
aktív tag

Szia!
Nekem is ugyan ez a problémám vista van fent nekem és nem tudok rájönni hogy miért van ez pedig már meg próbáltam újra felrakni hátha segít de nem :( :F

[ Szerkesztve ]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#42) Retekegér válasza kyru74 (#41) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Passz, lehet a Lavasoft szerverrel van a gond.

<< Heimdal >>

(#43) kyru74 válasza Retekegér (#42) üzenetére


kyru74
aktív tag

Lehet de egyáltalán nem sikerül a frissítés lehet hogy le is törlöm a programot mert így nem igazán lehet használni :( majd ha rájön valaki a problémára akkor újra előveszem .:U

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#44) asimow válasza Retekegér (#40) üzenetére


asimow
csendes tag

Szintén zenész!
Neked már megoldódott a problem?
cca. 3 hete csak az 5%-ig engedi frissíteni, azután cokit mond.:(
Nem engedi újra letölteni.
Esetleg le kéne törölnöm a 2007-est?

(#45) Nkboy válasza asimow (#44) üzenetére


Nkboy
senior tag

Sziasztok!

Valahol azt olvastam, hogy szerveráthelyezés volt. Azért nem működik a frissítés. De a honlapon fent van a 2006-2007-hez is a frissítés(definíció fájl).

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#46) xabolcs válasza Nkboy (#45) üzenetére


xabolcs
őstag

és tényleg :K
kösz a linket :R

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#47) kyru74 válasza Nkboy (#45) üzenetére


kyru74
aktív tag

:R

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#48) Retekegér válasza Nkboy (#45) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Áhh, köszi! :R

<< Heimdal >>

(#49) Nkboy válasza Retekegér (#48) üzenetére


Nkboy
senior tag

Működik a frissítés.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#50) Maksifül


Maksifül
senior tag

Valaki meg tudná mondani, hogy az Ad Aware-t hogy lehet letiltani arról, hogy az XP indulásakor automatikusan elinduljon magától? Programon belül nem nagyon találtam ilyen opciót, vagy nagyon el van dugva.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ad-aware
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.