Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laserdance


Laserdance
csendes tag

Na azért indítottam a topicot mert én is egy guru paneles deszkát szeretnék venni, és ebben jártas emberektől szeretnék tapasztalatot szerezni. Mindenkink a segítségét előre is köszönöm.:R:R:R

''A philosopher is like a blind man in a dark room looking for a black cat -- which is not there!!! (LOL)'' Bocs a helyesírásomért, sz@r vagyok nyelvtanból!

(#2) nRu3 válasza Laserdance (#1) üzenetére


nRu3
addikt

ebbe biztos van és ezt kapni nálunk 46,250 ft. Bővebben: link
de emiatt topicot nyitni , ahelyet hogy magad megnéznéd az abit honlapján melyikben van és melyiket lehet kapni nálunk

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3) Laserdance


Laserdance
csendes tag

Nem, az alaplap már ki van választva (aw8-max) csak a guru panel dolgai érdekelnek, meg hogy mennyire lehet vele húzni a gépet,erről kellenek a tapasztalatok.

''A philosopher is like a blind man in a dark room looking for a black cat -- which is not there!!! (LOL)'' Bocs a helyesírásomért, sz@r vagyok nyelvtanból!

(#4) itibi


itibi
csendes tag

Ez a cucc engem is érdekelne...
Nem tudjátok, lehet külön is kapni, vagy csak alaplappal együtt adják.
Fatal1ty AN8-as deszkát akarok venni, de ahhoz nincs, SLI meg nekem nem kell...
Csak ezért fizessek ki +10K-t?
Valahol olvastam az ABIT honlapján, hogy megy evvel a lappal is, de azóta nem találom...:F

Az élet egy nagy IDE port, van aki slave, van aki master, de nem mindenki jumperelhető. - bash.hu

(#5) antikomcsi válasza Laserdance (#3) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

A panellal húzni a gépet? :F

Ez a panel egy kijelző, az aktuális adatokkal, illetve egy pár előlapi kivezetés, plusz ami szerintem nagyon jó dolog, az előlapi cmos clear gomb.

De szerintem húzni nem ezzel fogod.

(#6) nRu3 válasza itibi (#4) üzenetére


nRu3
addikt

egyenlöre csak ezt a Guru Clock-ot lehet kapni

Bővebben: link
Bővebben: link

de hogy miért ezel akarjátok huzni a lapot:F miért nem jó a biztos bios vagy lehetne szofveresen is de az nem az igazi:(

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#7) itibi válasza nRu3 (#6) üzenetére


itibi
csendes tag

Nem az az elsődleges cél, hogy ezzel húzzam a lapot...
A clear cmos gomb pl nagyon jó jöhet néha, előre beállított profilokat is lehet vele elővarázsolni pár pillanat alatt. :))
De az elsődleges cél akkor sem ez nálam, hanem az, hogy hogy mutatna ez az izé a ház elején... :B
A guru clock pedig soha nem tetszett, meg nem is szeretném ilyennel foglalni a helyet az asztalon.:D

[Szerkesztve]

Az élet egy nagy IDE port, van aki slave, van aki master, de nem mindenki jumperelhető. - bash.hu

(#8) szilchi


szilchi
őstag

Itt a Ph-n a Hardware piacon Garmacornál lehet venni ilyen Abit 3rd Eye Guru clock monitórozó egységet.Az ára asszem 2500Ft.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#9) zso73


zso73
veterán

És ezt a csoda panelt nem lehet valahogy házasítani az NF7-el? Jól mutatna a ház elején! :C:DDD

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#10) nRu3 válasza zso73 (#9) üzenetére


nRu3
addikt

Ha van a lapon guru csatlakozás akkor talán:DDD De szerintem az nf7-en nincs.:(

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Üdv!

A topik címében szereplő kütyüt vennék én is, amennyiben valaki megválna tőle, kérném jelezze. Vagy amennyiben valaki tudja, hol lehet beszerezni, és megosztáná velünk itt a topikban, azt is nagyon megköszönném.

Egyszerű kiszerelés is elég, mindenféle sli-s lapok nem szükségesek kiegészítőnek hozzá.

(#12) itibi válasza antikomcsi (#11) üzenetére


itibi
csendes tag

Abban bízom, hogy ugyanúgy, mint a guru clockot is, ezt is fogják külön is árulni.
De attól félek, hogy ez nem a jövő héten lesz... :(

Az élet egy nagy IDE port, van aki slave, van aki master, de nem mindenki jumperelhető. - bash.hu

(#13) sube


sube
aktív tag

Ezt lehet GuruClockal parhuzamosan is hasznalni? Vagy mivel csak 1 Guru csatlakozo van csak az egyik megy? ;)
Csak osszelehet haxolni a 2 dolgot vhogy nemde?:))
Ha vki meglatja vhol ertelmes aron, akkor azonnal szoljon be ebbe a topicba, hasznos kis cucc!

(#14) AMD!4ever válasza nRu3 (#6) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Sok esetben kényelmesebb egy gombnyomás és máris rádtad a ''nitrót''
amugy nemtudom hoag az av8-as lapomnak és biosának köszönhetem e sok balga infót amit kiir szerencsétlen 3rd eye!

Meg hasznos hogy ténylegesen játék közben tudod a fesz-hő értékeket figyelni(márha nem mér félra az alaplap:)
pl egy hiba:
Bővebben: link


Mondjuk jól néz ki 9ghz az tuti ;];]

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#15) nRu3 válasza AMD!4ever (#14) üzenetére


nRu3
addikt

Arra jó hogy megtéveszen és az intelesguruk frászt kapjanak:DDD 9Ghz szép lenne.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#16) sube válasza AMD!4ever (#14) üzenetére


sube
aktív tag

Naja, mikor vmi megterhelo dolgot csinalok geppel akkor 25% overclock 2 gombnyomas a 3rd eye n es remek :) Nem kell restartolni meg ienek. Viszont a guru panelen az teccik, hogy CMOS reset 1 gombnyomas, mekkora filing mar :)

(#17) AMD!4ever válasza sube (#16) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Na igen! ezen a panelen van az ilyen sugárfertözéses emblémával?
de télleg filling:)

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#18) itibi válasza AMD!4ever (#17) üzenetére


itibi
csendes tag

Igen, az az... :))
[kép]

Az élet egy nagy IDE port, van aki slave, van aki master, de nem mindenki jumperelhető. - bash.hu

(#19) AMD!4ever válasza itibi (#18) üzenetére


AMD!4ever
őstag

És mi van akkor ha mondjuk játék közbe nyomok cmos resetet?

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#20) itibi válasza AMD!4ever (#19) üzenetére


itibi
csendes tag

Hát...:DDD
Gondolom szétcsússza magát a gép, majd ha lesz ilyenem, kipróbálom, és referálok. :P
Kben a leírásában benne van, hogy előbb ki kell kapcsolni a gépet, és csak azután szabad megnyomni a gombot.:))

Az élet egy nagy IDE port, van aki slave, van aki master, de nem mindenki jumperelhető. - bash.hu

(#21) naksys


naksys
senior tag

lehet használni a guru clockot an7-hez is,vagy csak újabb deszkákkal?

(#22) nRu3 válasza naksys (#21) üzenetére


nRu3
addikt

Szerintem nem mert nincs rajta guru kivezetés , de nézd meg te is a lapodon vagy a manualja-ban.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#23) naksys válasza nRu3 (#22) üzenetére


naksys
senior tag

sajna tényleg nincs rajta kivezetés :(((

(#24) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Még mindig nics valakinek egy ilyen panelja, aminek a tulajdonjogát átruházná rám, anyagi forrásaink átcsoportosítása révén?

(#25) Laserdance


Laserdance
csendes tag

Vmi Shopba se lehet kapni?:F

''A philosopher is like a blind man in a dark room looking for a black cat -- which is not there!!! (LOL)'' Bocs a helyesírásomért, sz@r vagyok nyelvtanból!

(#26) mitabrev


mitabrev
csendes tag

Ez igazából mire jó? Az angol sajna nem erősségem :B

(#27) antikomcsi válasza mitabrev (#26) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Azt nem tudjuk, de jól néz ki. ;]

(#28) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Valaki látott már valahol?

(#29) Rufi


Rufi
csendes tag

Csatlakozok a kollégákhoz ! nekem is egy an8 fatál sima nem sli kéne és egy ilyen bioházárdos előlapizé, jópofa és hasznos:DD

(#30) Rufi


Rufi
csendes tag

Kérdés: Az an8 fatál sli is világít pirosan az alján vagy csak a sima fatál?

(#31) nRu3 válasza Rufi (#30) üzenetére


nRu3
addikt

Világitania kell ez a fatál extra csini-vinije:DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#32) itibi


itibi
csendes tag

Jelentem: az Abit külön is árulja már ezt a panelt... :))
[kép]
Az, hogy mikor jut el a magyar boltokig, már egy más kérdés...

Bővebben: link

[Szerkesztve]

Az élet egy nagy IDE port, van aki slave, van aki master, de nem mindenki jumperelhető. - bash.hu

(#33) sube válasza itibi (#32) üzenetére


sube
aktív tag

Vegre egy jo hir :)
Varjuk, hogy erkezzek es jo aron :)

(#34) prmcsk válasza Laserdance (#3) üzenetére


prmcsk
addikt

'' Nem, az alaplap már ki van választva (aw8-max) ''

Jelentem : Ma vettem egy AW8-MAX-ot .
Ilyen panel nincs benne,'' csak ''a guru clock, más néven: Eye.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#35) nRu3


nRu3
addikt

Itt van egy két bövebb hivatalos info a panelröl Bővebben: link

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#36) antikomcsi válasza nRu3 (#35) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Inkább azt mond, hogy hol kapható pesten! ;]

(#37) prmcsk válasza antikomcsi (#36) üzenetére


prmcsk
addikt

Én is kíváncsi lennék, hogy hol kapható.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#38) antikomcsi válasza antikomcsi (#36) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Tud már valaki, valami konkrét beszerzési forrást?

(#39) itibi


itibi
csendes tag

Előfordulhat, hogy ezt fogják valaha is árulni kis hazánkban?
Valakinek nincs valami infója róla, hogy esetleg külföldön kapni-e?

Az élet egy nagy IDE port, van aki slave, van aki master, de nem mindenki jumperelhető. - bash.hu

(#40) Steven válasza prmcsk (#37) üzenetére


Steven
addikt

tudjátok már hol lehet kapni?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#41) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Még mindig senki???

(#42) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

És manapság Valaki? :F

Naaa! ;]

(#43) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Valaki legyen olyan kedves, és adja el, én megveszem.

Jól fog jönni Neked az a kis pénz karácsony előtt, gondolj bele, mennyi ajándékot kell venni.

(#44) deter


deter
aktív tag

Lehet már itthon is kapni. Nekem jövő hét elején jön meg a panel. Majd írok egy-két sort, hogy
hogyan vállt be isntalálás stb..

üdv:

DETER

(#45) antikomcsi válasza deter (#44) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szia!

Elméletileg már túl vagyunk a megjelölt időponton. ;)

Megvan a cucc? És honnan rendelted?

(#46) iWm.Solyom


iWm.Solyom
tag

Hali! Nemsokára AN8 Ultra tulaj leszek és engem is érdekelne ez a panel. Lehet már tudni, hogy honnan lehet beszerezni és mennyiért ? :F

A türelem tornaterem

(#47) antikomcsi válasza iWm.Solyom (#46) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha tudnám, már nekem is lenne. ;]

Viszont ha találsz valahol, gondolj a fórumtársaidra is, és tetess nekünk félre. :D

(#48) Nimda válasza antikomcsi (#47) üzenetére


Nimda
addikt

Látom nem adod fel...:DDD

(#49) antikomcsi válasza Nimda (#48) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

''Nem adom feeeeeeel, míg egy darabban látsz, nem adom feeeel...........'' :D

(#50) Zoleszka válasza antikomcsi (#49) üzenetére


Zoleszka
csendes tag

Hi nem tudjátok hol lehet ilyet kapni? Mert nagyon nem találok sehol! :F

Nem szégyen a futás, de fáraszt!

(#51) deter válasza antikomcsi (#45) üzenetére


deter
aktív tag

Nem jött meg :DDD :DDD Pedig azt mondták símán szereznek. Még elöleget is adtam.

De egyébként elvileg lehet Mo-n is kapni. [link] itt valahol a rendelési résznél:

üdv:
deter

[Szerkesztve]

(#52) antikomcsi válasza deter (#51) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Igaz, hogy nem jött meg, de legalább hamar kiderült, hogy nincs. ;] :D

Én sem találtam sehol, a *** üzlet rendelésében pedig nem bízom, mert ''minden'' csak listán van.

(#53) SP!T


SP!T
addikt

Hali! Nekem van egy uGuru panelem, a 3szög alakú. Szerinetek más márjákú lappal is müxene? Mert ugyan olyan csatija van mint a külső tv-tuneremnek, aminek a másik vége usb-s. Szal ezt a cuccot vmi progi irányítja vagy, totál csak a guru csatira lehet dugni a lapon?

Thx!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#54) SP!T válasza SP!T (#53) üzenetére


SP!T
addikt

up?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#55) 04ahgy válasza SP!T (#53) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Csak a guru csatira dugható. Rajta is van a nagy sárga címke, hogy ''NOT USB! DO NOT PLUG IN USB CONNECTOR!'' Vagy valami hasonló... Amúgy az alaplaon levő uGuru chip irányítja, leginkább hardveresenm kisebb részben szoftveresen. Anélkül nem működik. uGuru chip pedig csak Abit lapon van...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.