Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) #00809728


#00809728
törölt tag

MR Skynet és Gegének köszönöm a segitséget. :R

XP-m frissült és a realtek cuccom megsérült.Leszedni nem tudtam mert azt írta nincs fent viszont 42mb látott belőlle de sérülve.
Szedtem le pár drivert hozzá ugy tudom a 2007-02 -es versio jó lett hozzá.
Nem gondoltam volna,hogy ez ilyen ''faszság''

Még egyszer köszönöm.

(#2352) Mr.Skynet válasza #00809728 (#2351) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Közbe meg előkaptartam a linket elküldtem msn-edre, hogy nekem melyik lett jó még anno, az R1.57 de ha neked jó lett a legújabb amire nekem minden féle X-aktát írta akkor megpróbálom majd én is a mégújabbat.

Ha már itt vagy egy új driverrel, akkor kérlek szépen próbáld ki nekem, hogy ha bedugod a frontpanel fejhallgatódat akkor érzékeli-e legalább vagy még szól is neked a zene vagy valami, mert nekem kussol az 1.57-es driverrel, az 1.52 jó volt a frontpanelre de az meg fagyizott :(((

Előre köszönöm :R

[Szerkesztve]

(#2353) Mr.Skynet válasza Mr.Skynet (#2352) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Közbe rájöttem kicsit BUG-os a driver progija a hangnak nálam, mert default nincs bebipálva a front panel csatik tiltása és elvileg mennie kéne... bepipálom tehát letiltom, OK-ézom, majd vissza kipipálom és láss csodát megy a hang a fülesre is :C

Kicsit már kezd az agymara menni ez a hangkártyája csak legyen vele még 1X valami gond és tuti veszek valami SB-t 5-6-ért és elleszek egy darabig ;)

(#2354) Jodanovich válasza Mr.Skynet (#2353) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

nekem is volt ilyes fajta problémám de nekem a genius fa 5.1 mre össze vissza adta a jelet ha a bal hátsót teszteltem meg szólalt a center meg ilyenek aztán nagy nehezen ösze vissza dugtam a kábeleket és sikerült beállítani :)

Life is Short... Ride Hard!!!

(#2355) Mr.Skynet válasza Jodanovich (#2354) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Nekem azzal nem volt soha bajom, nekem is Genius HT 5.1 van de semmit nem dugogatok találomra...
Bedugtam valamit pl. center/sub és rögtön beugrik a Realtek drivere, hogy csatlakoztattam egy jack dugót, és pipálási lehetőségeket felajállotta, hogy mit köthetek arra a kimenetre, tehát nálam akármibe bedugom csak kipipálom, hogy abba mit akarok hallani :C

(#2356) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

asszem nem leszek már aw8 tulaj
tegnap szétvágta a villám mint a szart az enermax tápom meg baszott rá :(((

Life is Short... Ride Hard!!!

(#2357) Mr.Skynet válasza Jodanovich (#2356) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Az biza kellemetlen, én is tegnap adtam el mert C2D kis 4300-as procira szeretnék váltani :)) ;)

(#2358) #00809728


#00809728
törölt tag

Hi!

Én ezért vett3em egy feszültség ingadozos sori csatalakozot.Ha tőbbet kap véletlenül akkor bizti kimegy és kiold.Ha keveset akkor sajna kikapcsol de még sem hal meg.
Kb 7990ft volt

(#2359) #00809728


#00809728
törölt tag

:R :Y :C

(#2360) vbbb


vbbb
őstag

hali!

abit aw8 max third eye

haver akar ramokat venni 2GB kittet, de nem tudja pontosan milyen a lapja...az amcsi oldalon 800asnak van írva az euson meg 667nek...most akkor mit vegyen? :DDD

köszönöm!

(#2361) vbbb


vbbb
őstag

egy kis tuningról is szó lehetne Prescot 630 3000-res procival van megtámogatva a lapocska...köszi!

(#2362) vbbb


vbbb
őstag

időközben kiderült, hogy 800as...:)

(#2363) Mr.Skynet válasza vbbb (#2362) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Hali!

Közbe benéztem 1 hó után, a 630-as procc nekem 4.4Ghz-n tépett, az alaplap támogatja a 800Mhz memókat foglalatonként max 2Gb modulokkal ettől függetlenül megy a lap 667 és 533-as memókkal... ;)

(#2364) #00809728 válasza Mr.Skynet (#2363) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Be tudnátok biggyeszteni a bios beállításról egy fképet.Ugyanis totál nem vagyok képben.
3.0 dual megy 3600 és a rammok 2*1mb/800 lehet valamit félrenéztem a biosban de...

Kérnék egy kis segitséget.

Köcce :))

(#2365) Mr.Skynet válasza #00809728 (#2364) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Hali!
Mint mondtam nekem sajna már nincs meg a deszka, remélem jók a képek :DDD
[link]
[link]

Szerintem tuninghoz ez a 2 kép kell csak...
De szerintem tedd a memóidat 5-5-5-15 2T időzítésre és WIN XP-be 2 Prime95 progi memó és cpu teszt egyszrerre és adj a procidnak bőven 1.55-1.60 feszt a memónak is 2.2 simán és ha a egyik prime 95 progi sem áll meg hibával akkor percenként 5Mhz-el emeld az FSB-t közbe nézd vagy számold hol tart a memód, és kiderül mi nem bírja.

[link] itt a teszt amit mondtam telón, hogy nem minden deszkába tud az a Geil Ultra 1Ghz-n vagy felette rohanni ;)

(#2366) Mr.Skynet válasza Mr.Skynet (#2365) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Jah Abit Uguru progival win XP alatt ezt kihagytam szóval szerintem bios-ba csak a memó időzítést piszkáld, így menet közbe terhelve is tudod állítgatni a dolgokat és látod mikor miből kell kevesebb vagy éppen több :)

(#2367) #00809728 válasza Mr.Skynet (#2366) üzenetére


#00809728
törölt tag

:R :)) :C

(#2368) error(HUN)


error(HUN)
tag

Üdv minden tagnak!Én nemrégiben jutottam hozzá ilyen laphoz,előtte amd volt(van),Intelhez nem értek.Benne figyel 2x1 GB A-Data/800 ram.Semmiképpen nem tudtam úgy beállítani,hogy biosból 667 fölé mutasson.Lehet hogy nem jelzi,de 800-on megy?Az Abit-oldalon a 15-ös biostól kellene hogy kezelje a 800-as ramot,nekem 20-as(legujjabb)van.Mi lehet a hiba? :F

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2369) error(HUN)


error(HUN)
tag

Látom ezt sűrűn látogatjátok...Ilyen jó ez a lap,vagy ilyen kevés embernek van ilyen? :U

[Szerkesztve]

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2370) Synthwave válasza error(HUN) (#2369) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:) Na igen, nem túl gyakori.

MINDEN FÓRUMOZÓNAK SZÓL!

VAN VALAKINEK ILYEN ELADÓ LAPJA?


:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2371) error(HUN) válasza Synthwave (#2370) üzenetére


error(HUN)
tag

Nem neked volt eladó ilyen lapod?
Más.A lap nagyon igényli a jó tápot,nekem 420W Akyga (?)nevű táppal össze-vissza szabályozta a CPU ventit,másolási hibák a dvd-ről,memóriahibák,érthetetlen kilépegetések programokból,hibaüzenetek stb.Mióta 500W Deer van szépen megy minden,tehát nagyon ajánlatos a jó és nagy tápegység.

[Szerkesztve]

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2372) Synthwave válasza error(HUN) (#2371) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De, nekem volt.:)
Csak gondoltam, jól jöhet még egy. ;)
Egyébként most szerintem Abit Fatal1ty A8N SLI lesz meg egy 4000+-os San Diego.

Viszont szerintem a Deer-t cseréld le! Komolyan! Én NEM bíznám rá a konfigomat. Ez csak egy jótanács volt. :R

(Egyébként van egy DURVA tápom eladó: Sirtec 560 W moduláris, kék LED-es, fogyasztásmérő-paneles dobozában + majdnem 1 év garival.)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2373) gege71.hu válasza error(HUN) (#2369) üzenetére


gege71.hu
addikt

ilyen kurvajó..azé...sok baj nincs vele az má tuti :)
Na meg már idefirkálok , hogy szétoffoljam a topik :))) Meg má rég nem jártam itt sem nem sem :)

[Szerkesztve]

(#2374) error(HUN) válasza gege71.hu (#2373) üzenetére


error(HUN)
tag

Nem firkálnál ide egy bios bállitást is?Neked megy a 800-as ram?(vagy csak 667-en) :F

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2375) error(HUN) válasza Synthwave (#2372) üzenetére


error(HUN)
tag

Köszi a tippet,szerencsés eladást,nekem azért nem kell helyettesítenem a Paksi Atomerőművet...

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2376) Synthwave válasza error(HUN) (#2375) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja én nem arról beszélek!
Csak arról, hogy a Deer táp az nem Delta-belsős...
Nem jó. Egy Chieftec GPS-350 5x jobb.
Félre ne értsd, én nem fikázni akarom tápodat!
:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2377) error(HUN) válasza Synthwave (#2376) üzenetére


error(HUN)
tag

Jól van,jelenleg nem tudok tápot fejleszteni,sőt még a gépemet is el kell adnom.Tehát lehet hogy lesz egy ilyen lap eladó nálam.Mennyiért lehet eladni?

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2378) Synthwave válasza error(HUN) (#2377) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, most olyan 13-14k körül.
Hogy-hogy eladod? Nem jött be?
(Nekem viszont megjött az Abit Fatal1ty A8N-SLI...már alig várom, hogy belepakoljam a Sandit és lecsekkoljam! ;])

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2379) error(HUN) válasza Synthwave (#2378) üzenetére


error(HUN)
tag

Inkább azt mondom,hogy nem azt kaptam,amit vártam.Én sokkal gyorsabb lapnak gondoltam,azonkívül bárhogyan ügyeskedek 2X1GB A-Data/800 ram nem óhajt 667-nél többet mutatni.Bios a legujjabb 20-as... :F :F

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2380) error(HUN)


error(HUN)
tag

[kép],ilyent még egyik alaplapom sem csinált....

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2381) Synthwave válasza error(HUN) (#2380) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Próbálj meg feltenni egy régebbi BIOS-t!
Az enyém TwinMOS TwiSTER DDRII850-nel vígan szaladgált 930-on, fesz. emelés nélkül.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2382) error(HUN) válasza Synthwave (#2381) üzenetére


error(HUN)
tag

Mennyire régebbi biost?Mérgemben lementettem az összeset...Most 20-as van,de már 15-től írja az Abit,hogy kezeli a 800-as ramokat.19-es volt rajta,de nem jól mért az alaplapi érzékelő.

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2383) Synthwave válasza error(HUN) (#2382) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor a 19-es előttit.
Nem biztos, hogy a legújabb a legjobb.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2384) error(HUN) válasza Synthwave (#2383) üzenetére


error(HUN)
tag

Kicsit (nagyon)visszaolvastam,mert tanulni sohasem szégyen...Azonkívül megnéztem az a-data honlapját is:[kép]
Ezek alapján visszatettem a 19-es biost és 2,1V-ot adtam a ramoknak.Azóta-hogy el ne kiabáljam-nem volt még gondom.
[link]

[Szerkesztve]

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2385) Synthwave válasza error(HUN) (#2384) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:DD
:C

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2386) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor nem adod el, mi?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2387) error(HUN) válasza Synthwave (#2386) üzenetére


error(HUN)
tag

Kösz,az eladás még nyitott kérdés,minden annak a függvénye,hogyan jutok egy kis zséhez.Én is-mint mindenki más-C2D-re vágyom,de egyenlőre az árak miatt meg kell gondolnom.Ha pénzhez jutok már van kinézve lapom,akkor a cpu is eladó lehet...
Mivel cserélni nem akar senki,előbb össze kell hoznom a másikat hogy ez eladó lehessen...Ez mind idő sajnos. :U
[link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2388) Synthwave válasza error(HUN) (#2387) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább egy Intel Pentium 4 Extreme Edition 3.73 GHz-es procit szerváljál bele...Az zsíííííhr.:)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2389) error(HUN) válasza Synthwave (#2388) üzenetére


error(HUN)
tag

Holnap hozom el a másik lapot, meglátjuk abba mit csinál a d935/a-data-800 kettős :)) :Y

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2390) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Sziasztok!
Látom végre beindult a topic :C
Nekem is volt ilyen alaplapom és nagyon szerettem, volt egy kis incidensem hangkari miatt de csak driverrel volt baj, nagyon megbízható deszka és atomstabil, egyetlen hibája van, hogy nem támogat C2D procit...
Írtátok, hogy nagyon jó minőségű táp kell ehhez a deszkához, hát nem tudom hogy vagytok vele, de nekem a Q-tec 500W tápom sem egy csúcs, de atomstabilan vitte 4.4Ghz-en a 630-as Prescott magos proccom [link]

És érthetetlen számomra, hogy nálam a cpu szorzó manuálisan 15-ről 14-re levehető volt, amit elvileg csak a Speedstep, Eist vagy nemtom mi végezné, hogy amikor nincs terhelés 14-re vált :U

Szóval ha valaki nem teheti meg, hogy C2D-re váltson, és persze szeretné a maximumot kihozni a gépéből szvsz ez a legjobb alaplap, főleg a jelenlegi kb 12-14ezres árával :B

(#2391) error(HUN) válasza Mr.Skynet (#2390) üzenetére


error(HUN)
tag

Nekem nem volt gondom a hanggal sem,bátran állíthatom,hogy ilyen szépen és tisztán szóló gépem nem volt még.Viszont nekem alapból:
Ex.clock:204,Multipl.:X16 :U ,CPU:3264,Dram:340.

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2392) Mr.Skynet válasza error(HUN) (#2391) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

A minőségére nem is volt panaszom, mondjuk HD audió szóval... ;)
Csak volt egy hatalmas driver gondom, de így utólag visszagondolva lehet én voltam béna, bár vagy 10driverből 1 lett jó nem tudom mért, szerintem ez csak nálam volt így...
Dodi72-nél is volt valami kis gubanc asszem, de mind1 mert az is csak driver gond volt...

(#2393) lajos001


lajos001
aktív tag

Rég jártam erre!
Szükségem lenne egy kis segítségre. Vettem egy vezeték nélküli billentyüzetet, a vevő USB-n csatlakozik a géphez. A Biosban beállítottam, hogy bekapcsoljon az egyik billentyű lenyomására. PS2 billel megy is tökéletesen, viszont a vezetéknélküli billel nem működik. A jumpert már átraktam, hogy az USB port is kapjon áramot a gép indításához, de semmi :F .
Van ötletetek?

(#2394) error(HUN) válasza lajos001 (#2393) üzenetére


error(HUN)
tag

Mint laikus:Az usb-s egér/bill.softweresen csatlakozik a géphez,addig míg nincs betöltve nem is működik.Pl.xp install sem megy usb-vel...Szerintem nem fog menni. :(

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2395) lajos001 válasza error(HUN) (#2394) üzenetére


lajos001
aktív tag

De sleepből fel kellene ébresztenie nem, hiszen akkora már fut a softwer? Sajnos ezt sem teszi. :F

(#2396) error(HUN) válasza lajos001 (#2395) üzenetére


error(HUN)
tag

Igazad van,ezesetben sajnos a tudományom véget ért,okosabb emberek kellenek... :R

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2397) Synthwave válasza error(HUN) (#2394) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már hogyne menne XP install USB-vel.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2398) #00809728 válasza Mr.Skynet (#2392) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Ja driver hiba volt mert a ccleanert használom és az minden áldott tőrlésnél leszed egy olyan részt,hogy ne tudjam használni a mikrofont(Skype) de ez a problémám is megoldodott tőrlők és rakom fel.
2*1gb/800mhz 96* bírták azt lotty.Nekem egyenlőpre megfelel most éppen házat szigeteltetek tehát a szgép fejlesztés sajna :O leves.

[Szerkesztve]

(#2399) error(HUN) válasza Synthwave (#2397) üzenetére


error(HUN)
tag

:R

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#2400) error(HUN)


error(HUN)
tag

Hát eljött az idő : :O
[link]
Pedig tényleg tetszett ez a lap.A ventik automatizálása,szabályozhatósága,a beállítások,hőfok sohasem volt hiba,és nem utolsósorban külalakilag is szép. :C

20-négy23-ötvenkilenc-24

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.