Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) beast27 válasza Vasinger! (#50) üzenetére


beast27
senior tag

Sajnos nem engedtek be mert még nem vagyok 18, pedig fater ott dolgozott mint biztonsági őr és felügyelet alatt lettem volna. A beléptetö azt mondta hogy itt az elvekről van szó :(((
Viszont elég komoly buli lehetett mert az itteniek tudnak bulizni.
Minden rosszban van valami jó, haverommal kitaláltuk hogy akkor majd 2 év múlva (ha betöltöttük a 18-at) irány a tomorrowland :DDD

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#52) Vasinger! válasza beast27 (#51) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

16 évesen még nem kell koncertekre járni :D Én már 2 éve túlléptem a 18-at, ideje lesz már egy rendes koncertre menni végre :K

Tomorrowland nem drága egy kicsit? :D Csak a jegy kb. 100 ezres nagyságrendű, nem? Ettől függetlenül én is tervezek odamenni egyszer.

(#53) beast27 válasza Vasinger! (#52) üzenetére


beast27
senior tag

De egy kicsit drága de (260 euró körül van ha jól tudom) biztos megéri :D egyébként egy hónapot kéne dolgoznom hogy meglegyen a pénz a belépőre és a repülő jegyre (és még költő pénz is maradna) , szóval teljesen megérné

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#54) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ez a kép ááá:

Tiesto tud koncertet csapni, az fix :K

(#55) beast27 válasza Vasinger! (#54) üzenetére


beast27
senior tag

Azt a k*rva :Y

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#56) Vasinger! válasza beast27 (#55) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Valami hasonló jutott eszembe nekem is :D

Nagyban: [link]

(#57) beast27


beast27
senior tag

Gondoltam keresek pár videót buuren itteni fellépéséről, de yt-on nem találtam semmit csak régebbieket :O :O

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#58) Vasinger! válasza beast27 (#57) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Áh, az még nagyon friss, várj vele. Egyébként sanszosabb FB-n vagy Twitteren nézni ilyet, ott hamarabb kerülnek fel ezek. Az a kép amit linkeltem az FB-n is fent van ugye: [link]

(#59) beast27 válasza Vasinger! (#58) üzenetére


beast27
senior tag

Akkor majd körbe nézek fb-n és/vagy twitter-en, köszi a tippet
Jó lenne valahogy beindítani ezt a topic-ot mert nagy jövő áll előtte :D

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#60) Vasinger! válasza beast27 (#59) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Támogatom az öltelet :K

(#61) zolee5016


zolee5016
őstag

Sziasztok!
Beteszem ide hátha nem gond...3 fő adott még 2 emberkét keresünk az idei
WACKEN
fesztiválra!
Üzemanyagköltség 5 felé osztva,és szállás egyenlőre sátor(a ki jönne hozzon)
Indulás Budaörs előtte nap délután,este,
M1-es vonalán ,ill Sopronnál mennénk ki úgyhogy útba eső lakhelyűek is jöhetnek.Ha esetleg már van komplett autó,és nem akarnak egyedül menni ,ők is jelezhetnek....
Mi kemény 30-asok vagyunk,komolyan gondoljuk..... :K
Nem gáz remélem,ez más típusú fesztivál mint a Bsound,

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#62) Vasinger! válasza zolee5016 (#61) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Csak a félreértések elkerülése végett, a topik címe A nagy zene topik, tehát fesztiváltól, stílustól függetlenül bárki írhat ide ilyen témában :K

(#63) zolee5016 válasza Vasinger! (#62) üzenetére


zolee5016
őstag

:R

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#64) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Legyen már péntek, ott akarok lenni a Soundon és tombolni a koncerteken :D :C

(#65) beast27 válasza Vasinger! (#64) üzenetére


beast27
senior tag

Milyen koncertekre vagy kíváncsi?

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#66) Bodz válasza zolee5016 (#61) üzenetére


Bodz
nagyúr

De szeretnek egyszer oda eljutni. :O Jo szorakozast nektek, biztosan nagy elmeny lehet.

(#67) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Na emberek, megjöttem a Balaton Sound-ról életem idáig legjobb és legmeghatározóbb élményével gazdagodtam. Majd rakok fel videókat, képeket! :R

(#68) Xaels


Xaels
félisten

[link] mit gondoltok a Metallica filmről?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#69) beast27 válasza Vasinger! (#67) üzenetére


beast27
senior tag

Várjuk a képeket :)

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#70) Vasinger! válasza beast27 (#69) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Videók, Képek

Minőségért nem vállalok felelősséget, nem fényképezni/videózni mentem oda :) A videók ráadásul tömörítve is vannak, de az élmény talán visszaadják. :K

(#71) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

K:YA:YT:YT

[ Szerkesztve ]

(#72) r4z


r4z
nagyúr

Kint van az új Five Finger Death Punch album, a The Wrong Side Of Heaven and The Righteous Side Of Hell Volume 1 :C Metálosoknak kötelező :)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#73) #81556480


#81556480
törölt tag

úton útfélen felmerül a kérdés miért nem amerikába születtem :O :O

nickelback greenday offspring..
legalább ők évente egyszer ritkán eljönnek :DD

De ezek:

ADTR
ATL

:O :O :O

(#75) Audison


Audison
senior tag

Volt már valaki a Főnix-ben Tankcsapda koncerten? Mikorra érdemes odamenni (19:00-kor kezdik), hogy legyen normális hely? Jó lenne az első pár sorba helyet kapni. :U

(#76) #51177472


#51177472
törölt tag

Sziasztok!
Pár napja elkezdtem szövegeket írni, majd megtetszettek és úgy döntöttem megzenésítem őket. Azóta minden nap csináltam egy zenét, mind elérhető a csatornámon!
A készülő zeném demója:

Nem érdekel DEMO

Legelső zeném

: Csak előre

A második:

Szerelmesbe

Harmadik:

Bűnös

Lehet, hogy a négy nap alatt nem tanultam meg húde jól rappelni, bár a demót elnézve egész jó lesz az új szám. A szövegek viszont szívből jönnek, egyszer csak kialakul belőle valami..
Köszi ha meghallgattátok őket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.