Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-10 10:14:27

LOGOUT.hu

A PlayStation-t a Sony 1994-ben mutatta be, és hatalmas sikert aratott a géppel, több mint 100 millió gépet adtak el. A fő ficsőr az a CD-k használata volt. Akkoriban a fő adathordozó a ROM-kazetta volt, amibe a Nintendo 64-nek bele is tört a foga. Sok modellfrissítésen esett át, az első gépeknek az FMV videókkal voltak bajai. Képkockakihagyással, és akadozva való lejátszása az olvasóegység kopása miatt. (amit később orvosoltak SCPH-5500-tól felfele). Emellett túlmelegedési bajai is voltak.amit később orvosoltak (SCPH-5500-tól felfele).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) BLUE TORNADO válasza Sentimp (#6550) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Műkszik is?

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#6552) vargalex válasza Sentimp (#6550) üzenetére


vargalex
félisten

Korábban nem találkoztam ezzel a leírással (szerencsére). Most csak az elejét néztem, de elég nagy tévedések vannak benne...

Alex

(#6553) BLUE TORNADO válasza vargalex (#6552) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Akkor ne kezdjek bele?

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#6554) vargalex válasza BLUE TORNADO (#6553) üzenetére


vargalex
félisten

Ahogy írtam, én csak az elejébe néztem bele. Az USB-re vonatkozó leírás ettől függetlenül még jó is lehet...

Alex

(#6555) Sentimp válasza vargalex (#6552) üzenetére


Sentimp
csendes tag

A játékmentés feltöltése rész tutira müködik, azt kipróbáltam!

(#6556) Sentimp válasza vargalex (#6552) üzenetére


Sentimp
csendes tag

Jó ez a fórum, jó tanácsokat adnak a hozzáértők, de a tanácsok csak rész segitségek! Nem lehetne esetleg egy komplett leirást a hálózati összekötésről-beállitásokról ami működik is feltenni egy hozzáértőtől? Vagy egy olyan leirásra mutató linket ami nem hibás...Azután már elég egy egy jótanács is...

(#6557) Sentimp


Sentimp
csendes tag

SIKERÜLT összehoznom a hálózatot))) Viszont további segitséget kérnék :-P Olvastam, hogy a játékmentéseket lehet pendrive-ra menteni...ezt leirná valaki hogyan csináljam? 8 Mb memoriakari van, de arrol időnként szelektálni kell mert megtelik a mentésekkel

(#6558) BLUE TORNADO válasza Sentimp (#6550) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Köszi a segítséget. Műkszik :DDD :C :R

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#6559) winhate válasza Sentimp (#6557) üzenetére


winhate
őstag

:) Mi volt a probléma ?
A mentés pofon egyszerű.
Van saját filekezelője Fmcboot -nak. (ulaunchelf)

Szukseges hozza fat32 pendrive

mc0: ps2 memkarta 1 es slot
mc1: ps2 memkartya 2 slot
mass: (pendrive usb)

Kicsit szokni kell a kezeleset. Nagyon jo cucc , hianypotlo !

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#6560) Sentimp válasza winhate (#6559) üzenetére


Sentimp
csendes tag

Jaa tehát biztonsági mentésként működik a pendrive...azt hittem van olyan lehetőség, hogy játék közben nem memora ment hanem egyből pendrive-ra. Valahol olvastam, hogy lehet external memoriat létrehozni...ulaunchert ismerem.
A probléma nem tudom mi volt...töröltem az előző megosztott könyvtárat, létrehoztam ujra, és opl beállitásokhoz nem is kellett nyulnom, szépen beolvasta, sőt azokat az iso-kat is beolvasta amiknek nem volt spec neve, csak miattuk reklamált az oplmanager))

(#6561) Sentimp válasza winhate (#6559) üzenetére


Sentimp
csendes tag

Annyit sikerült kihámoznom, hogy a megosztott könyvtárba ahol a dvd, cd, art stb. könyvtárak vannak kell egy vmc könyvtár. Ezt a könyvtárat használja Virtuális Memory Card-ként. Az OPL_Manager CFG editor részében találtam is erre vonatkozó beállitást, de nem tudom működésre birni :-( Nem találok leirást...

[ Szerkesztve ]

(#6562) winhate válasza Sentimp (#6561) üzenetére


winhate
őstag

Sejtettem hogy van ilyen feature mert a ps2 opl en talaltam beallitast hozza csak meg nem probaltam.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#6563) Sentimp válasza winhate (#6562) üzenetére


Sentimp
csendes tag

Nézegettem, próbálgattam...ugy tűnik a vmc könyvtárban az adott játékhoz létrehoz egy vagy beállitástol függően két .bin fájlt. Ezek a bin fájlok a tulajdonképpeni egyes és kettes memokártya. Gyakorlatilag ha jól értem ebbe a bin fájlba teszi bele az adott játék mentéseit, ugyanis játékonként külön kell beálliani, hogy melyik játék használja mentésre a bin-t. Holnap reggel kipróbálom és leirom mit tapasztaltam

(#6564) Sentimp válasza winhate (#6562) üzenetére


Sentimp
csendes tag

Kipróbáltam. Létrehozza a .bin fájlt, és ha opl játékbeállitásokba megyek ott is jelöli, hogy van a játékhoz virtual memory card, de nem menti oda. Ha kiveszem a memokártyát akkor meg nem indul el az opl...

(#6565) Jigoku


Jigoku
tag

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy szeretnék PS1 játékokat venni. Ezeket viszont nem PS1-en, hanem PS2-n szeretném játszani (abból van egy slimem, de PS1-em abszolút nincs), ráadásul smart HDTV-n. (Egy LG modellről van szó, ha fontos a típus, azt is meg tudom adni.)

A PS2-höz vettem komponens kábelt nem olyan régen, hogy jobb legyen a képe a tévén. Viszont pár angol fórumon azt láttam, hogy nem túlzottan ajánlják, amire készülök. Tudom, hogy így sem lesz szebb képe a játéknak, azzal teljesen megbékélek, de úgy olvastam, hogy nem is mindegyik PS1 játékot lehet így, PS2-n és HDTV-n játszani. Ezzel kapcsolatban valaki fel tudna kicsit jobban világosítani?

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#6566) seniman válasza Jigoku (#6565) üzenetére


seniman
addikt

A hab a tortán az hogy a CD-s üzemmód hamar kivégzi a PS2 lézert.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#6567) Alastair' válasza Jigoku (#6565) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Az első játék után le fogsz tenni erről, mert a minőség kiábrándító.

Alister from Hell

(#6568) Jigoku válasza Alastair' (#6567) üzenetére


Jigoku
tag

Érdemesebb lenne venni egy PS1-et akkor? Azzal kicsit jobb lenne a helyzet? Vagy HDTV-n mindenhogy rossz?:(

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#6569) winhate válasza Jigoku (#6568) üzenetére


winhate
őstag

Crt tv szerintem. Nekem tokeletesen bevallt. Ps1 , Ps2 , Amiga , c64 stb... mindhez tokeletes.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#6570) ahavasi válasza seniman (#6566) üzenetére


ahavasi
tag

Miért ölné meg? Tulajdonképpen pl egy KHS 400c olvasófejben két fej van, egy a DVDre, és egy a CDre. A motor ami forgatja a CD-t is lassan pörög PSX játékoknál (kivéve ha a browserben átállítod) így a motornak sem rossz a téma. CD alapú PS2 játékoknál más a helyzet, azt tekeri úgy a motor hogy lesz hangja rendesen.

Én pár játékkal próbáltam egyébként komponens kábelen a PS1 témát, Resident 3, chrono cross, stb ment rajta, bár furcsa kép elhelyezéssel. RGB scart jobb PS1hez, de nekem nemvolt különösebb bajom a komponensel.

[ Szerkesztve ]

A kilincs legyen muslincás

(#6571) Aramir válasza Jigoku (#6568) üzenetére


Aramir
őstag

Ezeket a konzolokat még CRT tv-kre tervezték, az lcd tv-ken az ilyen kisfelbontást használó konzolok pocsékul néznek ki, főleg ha még különböző képjavításokat is használ a tv. A ps2 még csak-csak, de a ps1 256*224-es felbontása.... :D

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#6572) Adam0717


Adam0717
csendes tag

Sziasztok! Sajnos újabb, furcsa problémával fordulnék hozzátok. :( Találkoztatok már olyannal, hogy a PS2 hűtőventilláltora hébe-hóba működik? A legutóbb vásárolt SCPH-39004-esről lenne szó, amire nem volt mostanában időm és kb. 3 hónapig állt a szekrényben. Ma bekapcsoltam, (HDD nélkül) és nem működött a ventillátor. Minden faszául megy, de a ventillátor nem kapcsol be. Nem is sokáig járattam így, nehogy túlmelegedjen. A poén az az, hogy utánna beraktam a HDD-t, adaptert, és ment a ventillátor, bár szerintem nem a normális fordulatszámon. Én eddig már észrevettem, hogy ha nem HDDről játszok, kisebb a hűtő fordulatszáma, és most HDDvel kicsi a fordulatszám, nélküle meg nem indul be. Nagyon furcsa az egész, és akárhogy forgatom a PS2őt, ütögetem, de semmi. Ez a darab még nem volt felnyitva, nem is szívesen nyitom fel, de azért megkérdeznélek titeket, hogy mi lehet ez? Hogy tudnám orvosolni? Sok PS1 PS2ő játék van amit csak CDről DVDről tudok játszani, és nincsenek HDDn. Nem nagyon értek ehhez a részéhez, és sok kedvem nincs barkácsolni, de vszleg nem marad semmi más. :W

My in-use PlayStation® consoles (34 in total): PlayStation® SCPH-1002: FreePSXBoot | PlayStation®2 SCPH-39004: FMCB 1.8 - OPL + ESR - 250 GB IDE HDD, SCPH-75004 Silver: Matrix Infinity FW 1.93 | PlayStation®3 CECHH04#1: OFW, CECHH04#2: CFW 4.90 Evilnat | PlayStation®Portable PSP-1004: CFW

(#6573) seniman válasza ahavasi (#6570) üzenetére


seniman
addikt

Most erre mit mondjak?További jó cédézgetést,addig tedd amíg lehet kínából lézert kapni. :DDD Inkább átnyargaltam PS3-on az emulációra,mert PS2-höz lassan már semmi minőségi alkatrészt se lehet kapni.Meg a madzagos kontrollertől már agybajt tudnék kapni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#6574) ahavasi válasza seniman (#6573) üzenetére


ahavasi
tag

HDDzek egyébként :D
Oké, hogy kíméljük a fejet, de alapjában véve minek van ha nem használja az ember?
Egyébként a slimekhez árult olvasófejek egytől egyik fosok, a Fat típusnál nagyobb az esély, de sokan "újrahasznosított" fejeket árulnak újként ebayen... egy pár rendelésen és agybajon túl vagyok, de főként slimmel szívtam. :D

A kilincs legyen muslincás

(#6575) seniman válasza ahavasi (#6574) üzenetére


seniman
addikt

Nekem fatba küldött két olyan fejet a kínai,hogy szarabbak voltak,mint amiket kiszedtem. :W

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#6576) ahavasi válasza Adam0717 (#6572) üzenetére


ahavasi
tag

Szia, jópofa hibának tűnik. ha HDD kerül a gépbe, akkor magasabb fordulatszámon fogja járatni az alaplap a ventit. Gyanús, hogy alaplap hiba (lehetséges hogy a kisebb feszültségű kör nem megy, ezért indul el HDDvel mert akkor nagyobbat kap) de szimplán lehet hogy a ventivel van baj, és az nem akar kisfeszültségen indulni. Szétkell szedni, good luck :D
Érdemes lehet kikeresni a netről az alaplap diagramját, ha a venti csere nem oldja meg a dolgot.
A venti áramkörén tuti van biztosíték, kisebb ellenállások és kondik, ezekből valamelyik lesz.

A kilincs legyen muslincás

(#6577) ahavasi válasza seniman (#6575) üzenetére


ahavasi
tag

Fatnál jósokat lehet állítgatni, főleg a kis fém csavar a fej végében hozhat megoldást. SCPH 30004 esetében egy lenschanger lefuttatása is segíthet, Nálam volt úgy hogy csak az után kezdett igazán jól olvasni a gép.
Persze lehet, hogy szart adtak, simán előfordulhat, aztán ilyenkor csak megy ki az idő az ablakon :D

Én a slimnél jártam így, ha jól emlékszem 3 vagy 4 fejet próbáltam be. állítási lehetőség ott ugye 0.
Ezután rendeltem bele egy komplett meghajtót, és még az sem volt jó. :D
Végül az eredeti fejet kifújtam (a felső lencse alatti rész koszosodik el sokszor) és tökéletesen vitt mindent. :DDD

[ Szerkesztve ]

A kilincs legyen muslincás

(#6578) Aramir válasza ahavasi (#6576) üzenetére


Aramir
őstag

Amilyen kicsi lapátok vannak egy slim ventijén, simán eltudom képzelni, hogy már olyan dzsuvás, hogy kis fordulatnál már meg sem mozdul, csak amikor jobban felpörgetné a gép, bár még nem találkoztam ilyennel. Amúgy is érdemes szétkapni néha a gépet, és kitisztítani, nem mai dolgok már ezek, ne sajnáld azt a garanciacímkét.

Jó kis kínai lézerek :D Fordítva beállított slim lézer (a dvd poti volt a cd értékére állítva, a cd poti meg dvd-re :D ), 3*1 mm-es karc a fat lézer lencséjén, stb., és ezek nem ma voltak, régen is szarok voltak olcsópénzért. A lencsét kitudtam cserélni szerencsére, a régiből kiszedtem, és beragasztottam a sérült helyére.

[ Szerkesztve ]

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#6579) Adam0717 válasza ahavasi (#6576) üzenetére


Adam0717
csendes tag

Köszi a választ és a segítséget, hogy őszinte legyek, legjobban én is valamelyik biztosítékra gyanakszom, de az is valószínű hogy a venti a ludas (15 év retke van odabent), azóta is erről keresek írásokat, de komolyan mondom 1-et sem találtam. Mindegy, holnap szétkapom, megpróbálom egy másik ventivel, 5Vos igaz?

My in-use PlayStation® consoles (34 in total): PlayStation® SCPH-1002: FreePSXBoot | PlayStation®2 SCPH-39004: FMCB 1.8 - OPL + ESR - 250 GB IDE HDD, SCPH-75004 Silver: Matrix Infinity FW 1.93 | PlayStation®3 CECHH04#1: OFW, CECHH04#2: CFW 4.90 Evilnat | PlayStation®Portable PSP-1004: CFW

(#6580) Adam0717 válasza Aramir (#6578) üzenetére


Adam0717
csendes tag

Szia! Egy öreg kövér 39004esről van szó. :DD Ahogy tudtam fülpiszkálóval meg lett tisztítva a venti kívülről, szóval meg bírna mozdulni ha akarna. :)) Hogy őszinte legyek kikészít a dolog mert mielőtt elraktam a gépet (2017 december eleje) jól működött. A szekrényben mi tud elromlani? Ezen kívül úgy néz ki hogy én vagyok az egyetlen ezzel a problémával. :(((

My in-use PlayStation® consoles (34 in total): PlayStation® SCPH-1002: FreePSXBoot | PlayStation®2 SCPH-39004: FMCB 1.8 - OPL + ESR - 250 GB IDE HDD, SCPH-75004 Silver: Matrix Infinity FW 1.93 | PlayStation®3 CECHH04#1: OFW, CECHH04#2: CFW 4.90 Evilnat | PlayStation®Portable PSP-1004: CFW

(#6581) Adam0717 válasza ahavasi (#6577) üzenetére


Adam0717
csendes tag

A kis poti a fej alján (ha erre gondolsz) nem sokat segít, a másik 39004esemben, (amiből mára kiépítettem az egész meghajtót) ezt állítottam át egy alapos lencsetisztítás után - ami ugyebár nem sokat segített - , 1.2kohmról levittem 800ohmra, és kerek 6 hónapig húzta gond nélkül. A lencsetisztítással már olvasott PS1es CDket, a poti után már DVDket is, de ahogy mondtam nem sokáig. Lehet én vagyok a hibás, mert túl kevés volt neki a 800ohm, de mikor így is bedöglött, feladtam. Azt se mondanám hogy sokat játszottam vele.. heti 5 óra max. :( Így már azt mondom a 30004R teljesít nálam a legjobban eddig :R

[ Szerkesztve ]

My in-use PlayStation® consoles (34 in total): PlayStation® SCPH-1002: FreePSXBoot | PlayStation®2 SCPH-39004: FMCB 1.8 - OPL + ESR - 250 GB IDE HDD, SCPH-75004 Silver: Matrix Infinity FW 1.93 | PlayStation®3 CECHH04#1: OFW, CECHH04#2: CFW 4.90 Evilnat | PlayStation®Portable PSP-1004: CFW

(#6582) Aramir válasza Adam0717 (#6580) üzenetére


Aramir
őstag

Ó basszus, tényleg :D Lehet azért gondoltam a slimre, mert a fatnál úgy emlékszem csak pörög a venti egy sebességgel és nincs fordulatszám vezérlés, de lehet csak nem vettem észre idáig, igaz nem is hangos a gép ventije, slimnél meg tudom, hogy van, az tud sipítani nagy fordulatnál :D Akkor passz.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#6583) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Üdv! Hogyan lehet megoldani, hogy a pendrive-ra több játékot tudjak feltenni SoftMod játékhoz? Próbáltam, hogy szimplán USB Util-al 2-t felmásolok, de csak egyet látott a PS. Mit rontottam el? Vagy ez egyáltalán nem lehetséges?

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#6584) robogo81 válasza BLUE TORNADO (#6583) üzenetére


robogo81
aktív tag

Ezt már nagyon régen használtam,igy az emlékek kopottak,de talán amikor a második lemezt rippeled az usbutillal,ugyanoda kell másolni ahová az elsőt is(és itt nem a külső penrájvra/hdd-re gondoltam,hanem a belső lemezre),mert a utilnak kell az a fájl amit elsőre létrehozott,amiben benne van az első lemez neve,hogy a következőt utánaírja.és akkor a ps2load.elf látja.
Azt tallózd be az utillal ahol a ul.cfg van,és oda csináld a többi lemezt is.Amugy az USBExtreme is jó ehhez,csak az elég fapados.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#6585) perge666


perge666
veterán

Üdv.
Most rendeltem egy Komponens AV kábelt a PS2-höz.
Eddig RGB kábellal használtam,de már kicsit szellemképes néha....
A komponens elvileg valamivel szebb képet ad mint az RGB ugye jól tudom?
Már rég játszottam PS2-n,de rámjött a GRranTurismo4 láz,mert a GTSport nekem nem nyerő az online móka miatt ( utàlom az online versenyeket )

(#6586) seniman válasza perge666 (#6585) üzenetére


seniman
addikt

Én kipróbáltam,de nem estem hanyatt tőle.PS1-2 csak CRT-n szép,sajna ez van.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#6587) perge666 válasza seniman (#6586) üzenetére


perge666
veterán

Nincs nagy elvárásom,tisztában vagyok vele hogy nem lesz a kábellal PS4-es grafika.
Annyi hogy ne legyen szellemkép,meg az írások élesebbek,olvashatóbbak legyenek.
A GT2 után a 4 a legjobb rész.
Egy időbe a 3 volt a nagy kedvenc......

(#6588) sugarforce válasza seniman (#6586) üzenetére


sugarforce
őstag

az tény, hogy nem egy 4k csoda, de szerintem nem olyan rossz azért. Nálam pl minden képjavító ki van kapcsolva a tv-n, az sokat tud rontani az összhatáson.

(#6589) dennisjunior


dennisjunior
tag

Sziasztok!

Nincs valakinek eladó hibás PS2 DualShock2 kontrollere?
Az enyémről elhagytam az egyik L1 gombot.

(#6590) perge666 válasza perge666 (#6585) üzenetére


perge666
veterán

Ma megérkezett a komponens kábel,több mint jó.
Jópár órát megint fogom nyúzni a jó öreg PS2-t.
Kár hogy ez a kábel nem kompatibilis a PS1-el.

(#6591) vargalex válasza perge666 (#6590) üzenetére


vargalex
félisten

Nyilván nem egy PS3/PS4, de nálunk is nagyon jó a kép komponens kábellel egy LG TV-n. Egy ismerős meg is lepődött, azt mondta, hogy nála nem ilyen jó egy Samsungon.

Alex

(#6592) Alastair' válasza perge666 (#6590) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nekem is a 3-4 a kedvenc.

Alister from Hell

(#6593) seniman válasza perge666 (#6590) üzenetére


seniman
addikt

Nekem bedobta középre a képet,azt is egy picit oldalra eltolva.Nem igazán vettem észre difit az RCA-hoz képest. :(

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#6594) winhate válasza dennisjunior (#6589) üzenetére


winhate
őstag

Talaltam egy sracot apron aki lehet tud segiteni. Ha erdekel irj privatban es kuldom a linket.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#6595) vargalex válasza dennisjunior (#6589) üzenetére


vargalex
félisten

Ha minden igaz, nálam van még dobozban néhány szétszedett kontroller, szívesen adok gombot.

Alex

(#6596) winhate


winhate
őstag

Talaltam uj OPL -t (2018 as)
Ha valakit erdekel priv. irjon.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#6597) vargalex válasza winhate (#6596) üzenetére


vargalex
félisten

Daily build folyamatosan frissül. Vagy másra gondolsz?

Alex

(#6598) winhate válasza vargalex (#6597) üzenetére


winhate
őstag

Ez az Igy van Erre gondoltam! :R
Nem akartam bevagni ide nehogy problema legyen.

Ma testelem majd az uj opl.
(Ridge Racer egyenlore nem jo)

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#6599) winhate


winhate
őstag

Ez a 64mb kartya rendkivul lassu.

Launchelf 4.42d-nel max 10-12kb/sec tudok ra masolni az usb pendrive rol.

A gyari 8mb kartyanal ugyanez a sebesseg 20-27kb/sec

Esetleg ha valaki mas is probalta mar pl ossza meg a tapasztalatait.
Ezek szerint meg mindig a gyari Sopy 8mb kartya a leggyorsabb.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#6600) vargalex válasza winhate (#6599) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem ugyan nincs mihez viszonyítanom, mert mindig csak a 64 MB-os kártyám volt a PS2-höz.
Sokkal nagyobb sebességre emlékeztem, de biztos, ami biztos azért most ki is próbáltam. Egy nagyobb (4 MB) file-t másoltam pendrive-ról a kártyára uLaunchElf alatt. Az átlagsebessége 110 KB/s lett.

Alex

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.