Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-10 13:26:04

LOGOUT.hu

Processzor - VGA párválasztó topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Martin97 válasza ricshard444 (#99) üzenetére


Martin97
aktív tag

Tisztelt ricshard444!

Köszönöm a gyors segítséget!
Tudom hogy a 2 mag nem sok, meg ez a típusú processzor már elavult, de most csak egy vga-t engedhetek meg.
Ez menne a nyugdíjas 9600 gt-m helyére: http://compker.hu/index.php?controller=product&id_product=9148
Ebben ugyan "csak" 1 gb vram van de az ára jóval barátságosabb, mint a 2 gb-osé és a konkurens nvidia kártyáknál erősebb.
Akkor ez mehet bele?

Tisztelettel
Martin97

(#102) Martin97 válasza Nxn908xxx (#100) üzenetére


Martin97
aktív tag

Tisztelt Nxn908xxx!

Ezzel tisztában vagyok de 30000 ft-ból kell kihoznom a legtöbbet és abba egy platformváltás nem férne bele sajnos, meg majd a jövőben ki lesz ez használva.

Tisztelettel
Martin97

(#103) Rendo84 válasza Martin97 (#102) üzenetére


Rendo84
senior tag

Használtan 15-18K között már kaphatsz 6770, 7750-et.
Ennél én sokkal jobb vga-t én nem ajánlanák a cpu mellé, mert biztos hogy erős cpu limit lépne fel.

(#104) Shing válasza Martin97 (#101) üzenetére


Shing
őstag

Az a videokártya most túl erős ahhoz a procihoz. Később pedig ha procit újítasz a videokártya lesz kevés.
Persze a legtöbb játékban így is megdobódik majd az FPS, de én azt mondom, hogy akkor még várj a vásárlással.

(#105) Martin97 válasza Rendo84 (#103) üzenetére


Martin97
aktív tag

Tisztelt Rendo84!

Használt hardvert nem szeretnék vásárolni mert kitudja, hogy milyen hőmérsékleten, órajelen hajtották, továbbá a garancia is lényeges szempont.
Ennek fényében milyen új vga-t ajánlotok max 30000 ft-ért hosszabb távra?

Tisztelettel
Martin97

(#106) Martin97 válasza Shing (#104) üzenetére


Martin97
aktív tag

Tisztelt Shing!

Akkor úgy néz ki marad a 9600 gt.

Tisztelettel
Martin97

(#107) tailor74 válasza Martin97 (#106) üzenetére


tailor74
őstag

Szerintem nyugodtan vedd meg a 260-at, illetve amit az anyagi keret megenged, próbáld kihozni belőle a maximumot, aztán jövőre, ha váltottál platformot, újra szembesülni fogsz ezzel a problémával, csak fordítva..
Akkor már a vga lesz kevés, de ezen ráérsz akkor gondolkozni... :)
Magánvéleményem szerint vga vásárlást 1 évvel elodázni nem túl okos dolog, se anyagi, se technikai szempontból..
Inkább most hozd ki a gépedből, amit a pénztárcád megenged..

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#108) Martin97 válasza tailor74 (#107) üzenetére


Martin97
aktív tag

Tisztelt tailor74!

Akkor lesz a fentebb linkelt kártya.
A platformváltás után is bőven ráérek mert még ez a kártya remélem hogy 3 évig vinni fogja a játékokat, főleg ha közben jobb alkatrészek lesznek alatta.

Tisztelettel
Martin97

(#109) Nxn908xxx válasza Martin97 (#108) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Tisztelt Martin97!

Nagyon jó választás neked most a 260x, mert egyre több mantles játék fog érkezni, ami pont a cpu limitre van kitalálva! A mantles játékok alatt a kártya teljes erejét ki tudod majd használni! Nem mellesleg a BF4 támogatja a mantlet. Tehát okos választás a 260x! :K

(#110) zolee5016


zolee5016
őstag

sziasztok....i5 2500k-nak egy 680/770 sli már nagy falat?
(csak hd-ban....3moncsi szimekhez pl)

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#111) Martin97 válasza Nxn908xxx (#109) üzenetére


Martin97
aktív tag

Tisztelt Nxn908xxx!

Akkor nem lesz nagy probléma a teljesítménnyel. Úgyis sokat játszok BF4-el is.

Tisztelettel
Martin97

(#112) gbors válasza Martin97 (#98) üzenetére


gbors
nagyúr

260x, 260, gtx 750 - ezek mind kb. jók (utóbbinál ugye a mantle nem játszik). lesznek olyan helyzetek, ahol a CPU visszafogja a VGA-t (pl. multiplayer játékok, az említett 5-8%-nál erősebben is), de az esetek többsége fullHD-ben nem ilyen lesz. nekem sokáig egy pentium G2020 ment egy gtx 660 mellett, volt CPU limit, de az esetek többségében a VGA ki tudta futni magát.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#113) Montesantos válasza zolee5016 (#110) üzenetére


Montesantos
senior tag

i5 2500 7870 cf ről tudok képet felrakni . (nekem mocsok kevés volt a cpu hozzá) bár vannak játékok amivel sokkal jobban szerepelt

Gabi

(#114) Martin97 válasza gbors (#112) üzenetére


Martin97
aktív tag

Tisztelt gbors!

Akkor az 1gb-os 260x lesz. Multiplayerek közül leginkább Bf4-el és far cry 3-al játszom, előbbi meg támogatja a mantlet.

Tisztelettel
Martin97

(#115) Nxn908xxx válasza Martin97 (#114) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Megkérdezhetem hogy a mostani kártyával hogy teljesít BF4 és FC3 alatt?

(#116) Martin97 válasza Nxn908xxx (#115) üzenetére


Martin97
aktív tag

Tisztelt Nxn908xxx!

Bf4 720p felbontáson, minimum grafikán, 720 mhz-en húzva: minimum 8 fps átlag: 24-26 fps tehát isszonyat lassú és játszhatatlan.

Far cry 3 szintén az előző beállításokon minimum: 10-12 fps-t átlag: 30-32 fps-t produkál.
Nem tudom mért ekkora a különbség, de gyanítom hogy a frostbite 3 motor jobban lefogja a gépet mint a dunia engine 2.

Tisztelettel
Martin97

(#117) Martin97 válasza Martin97 (#116) üzenetére


Martin97
aktív tag

Bár ha más nincs azért 24 fps el is el lehet játszogatni, ha valakit nem zavar annyira hogy nem tud folyton headshotot osztogatni. De azért szeretnék egy új kártyát hogy ezek a játékok valamelyest gyorsuljanak.

(#118) Nxn908xxx válasza Martin97 (#117) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Hát meglátod hogy milyen lesz az új kártyával. Biztos hogy jobb lesz valamivel főleg mantle alatt. Majd később leruházhatsz egy fx-4300 vagy i3 procira, az hozna jelentős javulást.

További szép estét és jó játékot! :)

(#119) Martin97 válasza Nxn908xxx (#118) üzenetére


Martin97
aktív tag

Remélem hogy sokat javulnak az értékek az új kártyával.
Tudom hogy sokat hozna egy új processzor, de az még a jövő zenéje.

Köszönöm. Neked is! :)

[ Szerkesztve ]

(#120) tailor74


tailor74
őstag

Sziasztok!
Ma megfogalmazódott bennem egy kérdés,gondoltam megkérdezlek benneteket..
Elgondolkodtam egy 780, 290 kártya cserén a jelenlegi 680-ról, a párja pedig egy i5 4670..
Olvasgatva a fórum ajánlásait, inkább már 4570k, és e fölötti procikat ajánlotok ilyen kártyákhoz..
És most jön a DE..
Nem szeretnék már több pénzt processzorra kiadni, így azon gondolkoztam el, hogy nem járnék-e jobban egy FX8320-8350-el az említett kártyához? Azt egyszerűen 4.2 - 4.4 GHz-re lehet föl pattintani,és a 8 mag össz teljesítménye sem nagyon maradna el a fentebb ajánlott processzorokétól..

Vagy hülyeség az egész?

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#121) Rendo84 válasza tailor74 (#120) üzenetére


Rendo84
senior tag

Az i5 4670 simán meg fog birkózni az említett vgak-al, de jobban dukálna már ezekhez egy 3570K-s vagy egy 4670K cpu, amit ha felhúzol 4.2, 4.4 GHz-re, akkor teljesen kitudod hajtani a vga-t.
De mint említetted hogy nem szeretnél cpu-ra költeni, használtan lehet hogy megoldható úgy a csere hogy ne bukj rajta, akár csak az alaplap.
AMD-vel szerintem nem járnál jobban.

(#122) Rexcor válasza tailor74 (#120) üzenetére


Rexcor
őstag

Szerintem maradj inkább az intel vonalon, azzal is jobban jársz, mint az említett AMD-kel. De ahogy előttem írták, jobb lenne egy 4670k.

[ Szerkesztve ]

(#123) tailor74 válasza Rendo84 (#121) üzenetére


tailor74
őstag

Abban is lenne ráció, ha maradhat ez a proci, ami most van,csak ezt már nem szokták itt ajánlani...
Ami az előbb kimaradt, hogy csak single player vagyok ,abszolút nem multizok.
korábbi tapasztalataim alapján single játékban még az A10 5800k is ki tudta hajtani a 280x-et.. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#124) Rendo84 válasza tailor74 (#123) üzenetére


Rendo84
senior tag

Ha nem multizol főleg, mihez kell ekkora gép, hogy cserélni szeretnéd?
Ennyi fölösleges pénzed van, inkább add nekem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#125) ricshard444 válasza tailor74 (#120) üzenetére


ricshard444
veterán

Ha tuningolva van a proci, akkor bőven lesz előnye egy új genes kártyának a 680-nal szemben.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#126) Nxn908xxx válasza Rendo84 (#124) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Ha nem multizol akkor 0 értelme van procit cserélni. Egy phenom ii is elég single játékhoz. 2-3 fps eltérés lenne egy 4770-el szemben.
A legtöbb játéknál a 8320-am 20-30% körül pörög míg a 280x 100-on. De volt olyan játék az aliens vs predator 3 hogy 5 azaz 5%-on tekert ultrán a cpu.
Tehát aki csak singel játszik annak egy fx-4300 tökéletes szinte bármilyen vga mellé.

[ Szerkesztve ]

(#127) ricshard444 válasza Nxn908xxx (#126) üzenetére


ricshard444
veterán

Azért ez túlzás amit mondasz, tény, hogy nem kell annyira izmos CPU a Single részek 95%-hoz, de egy 2 modulos AMD-t mondani egy Tahiti mellé, azért az durva...
4GHz-s X6-tal sem voltam megelégedve játék alatt 5970 mellett, ehhez képest a 2 modulos Vishera sehol nincs.

Egy 4GHz-s akármelyik generációs i5 már klassz és tényleg elég most Single-höz 280X mellé, még 290 is klasszul megzabolázható vele.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#128) Rendo84 válasza Nxn908xxx (#126) üzenetére


Rendo84
senior tag

És ezt miért nekem írod? :DDD

(#129) Nxn908xxx válasza ricshard444 (#127) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Próbáltam már 2 modullal játékokat, kettőt letiltottam a 4-ből a 8320-on. Pontosan 0 eltérés volt single alatt, vga-t maxon kihajtotta. Még bf3 multi is szinte ugyan olyan volt.
Sőt, azt is próbáltam hogy az órajel függvényében hogy hajtja a vga-t. Másik topikba leírtam de akkor ide is egy kis összefoglaló belőle:

1400Mhz- bf3 multi 15fps körül omanon 64-es szerón. Bf4 40fps körül mantle! FarCry 3, Tomb Raider kb a fele fps mint 4Ghz-n. Skyrim 60fps stabilan!
2900Mhz- bf3 40-60fps körül, bf4 mantle 60-80fps, a single játékokban eltérés nem volt.
max órajel 4000Mhz- bf3 50-100fps, bf4 mantle 75-110fps

szerk: Most jut eszembe csináltam is egy videót ACBF alatt 1400Mhz-n. Számolj hozzá még 15 fps-t mert a felvevés miatt csökkent nagyon. Ha nem veszek fel akkor kétszer ennyi. FullHD minden max beállítás.
videó

(#128) Rendo84:Nem neked akartam. :D

[ Szerkesztve ]

(#130) ricshard444 válasza Nxn908xxx (#129) üzenetére


ricshard444
veterán

Évekig foglalkoztam a CPU limit témával, én mást tapasztaltam jelentősen, mint te.

Nem próbállak meggyőzni, ellenben, akkor erre adj választ, hogy szerinted miért van ez így:

Nem egy ember váltott FX8320/50 @ 4500 MHz -ről 3770K/4770K @ 4200-4500-ra és ők is azt tapasztalták még Single címekben is amit én:
Jelentősen egyenletesebb lett az fps, nincsenek hullámvölgyek, sokkal magasabb az átlag is.

Skyrim és TR az VGA orientált, az elöbbi 100%

Én vagy 40 címet mértem az idők során, csak ebben a témában és kell az Intel i5-s erős VGA mellé tényleg, miért mondanánk ezt, ha nem lenne igaz?

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#131) Nxn908xxx válasza ricshard444 (#130) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Én csak a tapasztalataimat írtam le, nem vagyok szakértő. A minimum fps biztosan több mivel erősebb processzor van alatta, de a single játék tesztekben nagyon kicsi fps eltérés szokott lenni a nagyobb címeknél is.
Hajlamos összehasonlítani az ember egy fx8350-et egy i7-tel, úgy hogy az intel majd kétszer annyiba fáj.
Sok játékot próbáltam és mindegyikbe megvolt a 60 fps ami kell értelmes grafika beállításoknál persze. De persze aki biztosra akar menni annak ott az i5-i7.

(#132) tailor74 válasza Rendo84 (#124) üzenetére


tailor74
őstag

Grafikai beállítások maximalizálása lenne a cél, lehetőleg mindenhol, fix 50-60 fps-sel...
De mint írtam, ez egyenlőre egy gondolatmenet, mivel pont a pénz a gátló tényező a megvalósításban...
Mindenesetre a lényeget leszűrtem, miszerint jobban járok,ha ez a processzor marad, akár még erősebb kártya mellé is..

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#133) ricshard444 válasza Nxn908xxx (#131) üzenetére


ricshard444
veterán

Mint írtam tény, hogy lehet játszani AMD processzorokkal is, mert én is azzal toltam vagy 1,5 évig, de jelentős lépés egy Intel.

Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni.

Vannak dolgok...

(#134) Shing válasza ricshard444 (#130) üzenetére


Shing
őstag

Szerintem is felesleges I5-ös proci single játékokhoz. Persze mindig lesznek kivételek (GTA4 és társai). Na meg majd jönnek most olyan játékok, hogy csak néz az ember. De ha nem köti fel az ember magát ha néha leugrik pár FPS-t 60-ról a játék, akkor elég egy olcsóbb hardver.

Processzor tesztek:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#135) B.Á.L.!.N.T válasza ricshard444 (#130) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

+1

Anno amikor egy darabig a phenom 2 x4 (3.5ghz)-el hajtottam a 670-est. Crysis3-ban brutál módon visszafogta a karit,tehát pl: a 2. mapon CPU 100% VGA 54%... mondom jó :)

TombRaiderben is: Szépen hozta a 60fps-t,aztán pl: amikor fel kell menni a farkas barlangjába,ahol van a sok vízesés úgy meghalt a cpu,hogy annak a rendje.Természetesen az addigi 60fps szépen lement 25-30-ra azt szia.Szinte ugyan az cpu:100% vga:50%

Sőt Metro Last Lightban is Phenom 2 alatt: Ha eldobtam mondjuk 2-3 dinamitot full mikro laggos lett a game. Nyilván a karira volt tolva a fizika. Mondom ok, biztos gyenge a kari. Háát a nagy sz@rt.

Mióta egy bika procit tettem alá a fent leírtak mindegyike megszűnt.

Szóval,DE single alá is elkél egy erősebb proci. A minimuk fps számomra jobban mehatározza a játszhatóságot. Az átlagokkal dobálózni csalóka...

[ Szerkesztve ]

(#136) Rendo84


Rendo84
senior tag

Mondjuk azért elég ritka manapság, aki legalább 1 game-t ne tolna multiban néha néha. :)
A másik dolog, hogy aki szokott néha játszani akár mivel is, annak nem érdemes 4 magos intel cpu-nál alább adnia, mert a jövőben csak nagyobb cpu igényű játékok jönnek ki.
Egyébként még számos olyan program van játékon kívül, ami igényli az ekkora erőforrást.

[ Szerkesztve ]

(#137) gbors válasza Shing (#134) üzenetére


gbors
nagyúr

VGA kérdése, GTX 680 / 7970 magasságtól kezdve már egyáltalán nem az.
a legtöbb teszt, amit az interneten találsz, VGA-intenzív beállításokkal és scene-nel tesztel, a CPU-érzékenység kiméréséhez ezek nem jók.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#138) tailor74 válasza Rendo84 (#136) üzenetére


tailor74
őstag

Akkor én a ritka kivételek közé tartozok, még sosem játszottam multi-ban... :B
A másik dologban igazad lehet, hogy vissza felé ne lépjen az ember..

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#139) XXArcAngelXX válasza ricshard444 (#133) üzenetére


XXArcAngelXX
tag

Most akadtam rá erre a topikra. Igazi hiánypótló született.

Egy Dell U2414H monitoron játszom 1080p ben, a proci egy i5 3570 alapörajelen 3,4 ghz turboval 3,9ghz, a vga egy gtx 760 4gb. A lapom egy Asrock z77 extreme 4, memória pedig Kingston hyperx Predator 2x4gb jelenleg 2133mhz-ketyeg (nem tudom hogy ez lènyeges-e de leìrom). Ebben a formában kihajtja normálisan a vgamat? Laggolást ilyesmit nem tapasztalok. Skyrim, AC4, SC2, Batman AO, MWO, Dota 2, mind maxon mennek. Tervben van 1-2 hönapon belül a processzor váltás is i7 3770K-ra.

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#140) Nxn908xxx válasza gbors (#137) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Tehát nem max grafikán kell tesztelni ha a cpu erejére vagyunk kíváncsiak?

(#141) Rexcor válasza Nxn908xxx (#140) üzenetére


Rexcor
őstag

Persze, hogy nem, ha játékokban mért CPU teszteket nézel ott is alacsony felbontáson és alacsony részletesség mellett mérik össze őket jobb helyeken.

(#142) XXArcAngelXX válasza Rexcor (#141) üzenetére


XXArcAngelXX
tag

Mért alacson felbontáson és beállításon derül ki hogy mennyire hajtja ki a proci a vga-t?

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#143) Habugi


Habugi
addikt

Mindig azt szoktam mondani hogy akinek játékra kell gép és nem feltétlenül akar indokolatlanul sokat költeni rá és/vagy nem engedhet meg magának akármit, teljesen felesleges i5/i7-et venni.

A procim 34k volt tavaj, alapfeszen megy 4.5ön.. :U
Persze össze lehet hasonlítani i7-el vagy akár egy 4670k-val de minek? Előbbi a triplájába kerül, utóbbi "csak" a duplája. Játékban jó esetben azonos vga mellett hoz az i7 egy 15-20%-ot, hurrá? ;]
Mikor meglett a proci/vga páros, utóbbit átvittem a szomszédomhoz hogy megnézzem mit teljesít egy 4770k mellett. Crysis 3, Farcry3, Arma 3 ilyenekkel teszteltem, elégedetten kummantam vissza a AMD procim elé.
Nem vitatom hogy jobb egy jófajta i5 / i7, nade huh, ilyen árkülönbség mellett? Ki van zárva.., nálam.
Nyilván más a leányzó fekvése ha adott esetben dolgozik is a gépén az ember, ott már adott alkalmazások mellett van/lehet olyan teljesítmény különbség, ami talán megér ilyen összegeket.

Nyilván ha valakinek aktuálisan i5-je van én sem javaslám neki hogy "visszaváltson" FX-re (ugye tailor74 esete..), ebben teljesen egyetértek veletek. Maximum akkor érné meg ha a játékok legalább 25-30%-a profitálna a "8 magból", de ettől még sehol sem vagyunk, talán nem is leszünk, 4mag többnyire elég minden játékhoz, többet nagyon nem is használnak, hiába van és ugye ebben (is) erősebb az intel.
Meglátjuk a Mantle mennyire "terjed el", ha csak a felét hozza annak amit az emberek várnak tőle, még ennyi értelme sem lesz összehasonlítani egy húzott FX-et egy majd 100k-s i7-el, de még egy top haswell i5-el sem. :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#144) gbors válasza Nxn908xxx (#140) üzenetére


gbors
nagyúr

olyan beállításokkal érdemes tesztelni, amivel az adott VGA-n játszanál. pl. egy 260X esetén felesleges 2560x1440-ben 4xSSAA-val mérni. viszont mindenképpen érdemes egy akciódús jelenetet választani, ott fog kijönni, ha gyenge a CPU, nem egy flyby teszten.

másrészt, ha a CPU ereje érdekel a VGA-tól minél függetlenebbül, akkor 1280x720, mindenféle AA és AO kikapcsolva, ill. tesszeláció, HDR / bloom, depth of field kikapcs. mindent nem szabad lejjebb venni, mert az a CPU terheit is csökkenti, és nem feltétlen a kívánt eredmény jön ki belőle.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#145) Ubran


Ubran
tag

Reggelt!
Van valakinek elkepzelese arrol, h egy amd athlon x2 6000 es egy gtx 750ti mit szolnanak egymashoz? Ocsemet szeretnem meglepni, aki az uj jatekok utan ahitozik. Kompromiszumokkal vallalhato ez a paros?

(#146) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Üdv!

Ehhez a konfighoz váltanám le az asus 6850-es videokártyámat:

Chieftech 500w
MSI 770-C45 AM3
Phenom II x4 955 ( 3,2ghz)
8 gb. Kingstone (1333)
Asus 6850
WD 500 gb.

Egy r9 270-re gondoltam először, de félő, hogy a proci kevés lenne, lehet, hogy elég lenne egy r7 260X-es kártya? Ebben kérném a hozzáértők tanácsát. Ati kártyában gondolkodom, procit nem akarok cserélni és 1680X1050-ben játszom.

Köszi!

(#147) Rendo84 válasza frankdelgado (#146) üzenetére


Rendo84
senior tag

R7 260X-re nem éri meg váltani, mert kb ugyan akkora teljesítményt hoz, mint a 6850.
Tény hogy egy intel i5 picivel még többet ki tudna paszírozni a vga-ból, valamint némely programoknál cpu limit is lesz és idővel még nagyobb, de az R9 270-et ki fogja hajtani, emiatt ne aggódj

[ Szerkesztve ]

(#148) Sogron válasza Ubran (#145) üzenetére


Sogron
tag

Üdv!
Felbontást ugyan nem írtál, de szerintem újabb játékokban az a processzor nagyon el fog hasalni!

(#149) Ubran válasza Sogron (#148) üzenetére


Ubran
tag

Jogos, pardon: fhd. Ezert is remenykedtem benne h eselyes lehet a paros. Esetleg egy i3? Vagy ehhez mar i5 kellene nagyon? Avagy mi lenne a gpu, amit meg erdemes mellerakni?

(#150) Televan74 válasza Ubran (#149) üzenetére


Televan74
nagyúr

Szerintem FHD -ra i5 és 270/270X vagy 760Ti.

Persze ennél vannak elvetemültebb összeállítások, mint például az öcskös gépe(Phenom II X4 955 és 7770 -s kártya). Bár ő nem játszik FPS -t, inkább Fifa meg a Forma1 megy,ezért nem érzi még hogy kevés lenne neki.Sajna csak erre telik.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.