Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) szekreny válasza pilóta (#299) üzenetére


szekreny
tag

:))
Na végre vki emlékszik..

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#302) Avicularia


Avicularia
veterán

sör robi vagyok,megmozgatjuk a rekeszizmokat :((
na én ettöl mászok a falra ,ha meghallom
és még van pofájuk azt mondani hogy jópofa :(

(#303) Antonio válasza Antonio (#300) üzenetére


Antonio
senior tag

match (?) ... bazze hetente 1-2 szer benézek de nem tudom a nevét leírni :(

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#304) ColDFirE


ColDFirE
csendes tag

A Coca-Cola-nak van ez a karácsonyi reklámja amikor megy a kamionsor és gyúlnak a fények körülötte. Jópáréve megy, biztos láttátok.
A barátnőmnek nagyon tetszik és le kéne töltenem neki, csak nem találom sehol.
Ha valaki adna egy linket megköszönném.

A legrosszabb reklámért még folyik a verseny a tampon, univerzális takarítószer és a kinderpingi között.

...nem mindegy hogy tibi megy szabira vagy szabi megy tibire...

(#305) lac019


lac019
tag

Szerintem,bár ez régi, IKEÁS, kutyás se rossz. Az állatok általában elég jól hozzák magukat:) . Vagy a Arénanak a cápás reklámja :). Poén kell a reklámba.

(#306) lac019


lac019
tag

Meg van egy reklám,de ez nem volt vetítve MO:-on. Valami chivava (gözöm sincs hogy kell írni) reklámoz pakot, ha esetleg valaki tudja, hogy ez hol van, az írja már le a címet!

(#307) Kidus válasza lac019 (#306) üzenetére


Kidus
őstag

Nekem az is tetszett, amiben pár rossz arcú fiatalember megközelít egy kocsit, majd betörik az ablakot. Aztán kiveszik a kutyát, ami már majdnem gutaütést kapott a melegtől.
Azt hiszem, csokító reklám volt, de nem vagyok benne biztos.

Assuming Control

(#308) Cane


Cane
őstag

Az új axe reklám frankó. Főleg amikor tekergeti a rádiót. :DDD

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#309) lesaux


lesaux
veterán

Adidas-reklámban a srác a kerekes székkel? :U Szerintem morbid.

(#310) Beck18


Beck18
tag

Anno még gimiben, a szóbeli felvételin eccercsak megkérdezték tőlem hogy melyik a kedvenc/utált reklámom is miért. Erre itt is erről faggatják az embert:))
Egyébként akkor '97-ben a Panadolnak volt egy elefántos reklámja azt mondtam kedvencnek, ill. az intimbetét reklámok alkották az utált szekciót.
Jelenleg a Pepsi reklámja eléggé bejön, főleg a zenéje.

For Whom The Bell Tolls

(#311) img001


img001
csendes tag

Amit én láttam csak egy kép egy számtech.folyóiratban:egy robot ami járókerettel közlekedik,alatta felirat:a hónap játéka; win xp nélkül.Sírjak vagy röhögjek rajta ;nem tudtam eldönteni.....

(#312) Karex válasza img001 (#311) üzenetére


Karex
senior tag

Jaja, azt én is láttam, ha jól tudom, a robot a halo-ból volt. Az is Microsoft-termék.:)
De nem úgy volt, hogy ...directx nélkül?:F

(#313) img001


img001
csendes tag

Úgy emlékszem rá,ahogy leírtam.Ha hazaérek megkeresem,mert most ezen elgondolkodtam egy kicsit.

(#314) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Most hallottam:
''Induljon a móka!'' :D

Nagy kedvencem továbbra is a Monte-gyermekkor,illetve ''A hűűűtőőőből?'' :D

(#315) tozso


tozso
tag

Van egy Adidas reklám, amiben Ali és a lánya egymás ellen bokszól. Hát az nagyon szuper, jól meg van csinálva.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#316) img001 válasza Karex (#312) üzenetére


img001
csendes tag

PC W. 12/12

(#317) kymco válasza Cane (#308) üzenetére


kymco
veterán

Persze, hogy jó, csak a gond ott van, mikor a fazon az Axe-tól várja hódítási problémáinak megoldását.... :)

www.refujvaros.hu

(#318) kymco


kymco
veterán

A megasztáros strepsils reklám idegesít még. A versenyzők hangjáról a strepsils gondoskodott..... ez szép, én meg úgy gondoltam, hogy gyógyszert a betegségek ellen kell szedni. Klassz, hogy azt ültetik belénk, hogy a szép hang titka a szopogatós gyogyi.

www.refujvaros.hu

(#319) kymco


kymco
veterán

Ja és most futott a tv-ben egy reklám 2x éves csajok vigyorogtak az örömtől, mert vizelettartási problémáikat megoldotta egy betét.... olyan életszerű. Ezek a nők még kisgyereket sem láttak....

www.refujvaros.hu

(#320) szasza_xp válasza kymco (#319) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Ezaz! Nem kell szocializálódni, a gyerek csak hagy csináljon maga alá, hisz van pelenka. Ha felnő akkor sincs gáz, csak nagyobb pelust vesz magának :DD
Na aki ezeket a reklámokat csinálja azt vinném ki irakba vagy máshova ahol emberek halnak meg, hogy sokkolódjon egy kicsit! Aztán biztos nem csinálna ilyen sz*rt :(

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#321) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

ja ajánlóm figyelmetekbe a következő linket Bővebben: link
Reklámszakemberek beszélnek a forumban az általuk készített reklámokról. Meg az übergagyi külföldi szarokról, amit magyarítaniuk kell! Nekik se könnyű az élet az fix :)

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#322) kymco


kymco
veterán

Kovács Lajos Cillit Bang-je sem semmi... :)

www.refujvaros.hu

(#323) Beck18 válasza kymco (#322) üzenetére


Beck18
tag

na igen, ez borzalmas egy reklám:))

For Whom The Bell Tolls

(#324) kymco


kymco
veterán

De a Heineken reklámok eddig szinte kivétel nélkül mind tetszettek. :)

www.refujvaros.hu

(#325) engusz


engusz
veterán

A Való Világ reklám (kilpp?) nagyon bejön. Derék mennyiségű munka lehetett vele. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#326) ffodi


ffodi
veterán

Én azt a reklámot utálom amikor egy gyerek meg az anyja beszélget:
(Kérdezi az anyja)
-Mi volt az iskolában?(azt hiszem ez volt)
-semmi!
(Kérdezi a gyerek)
-Mit eszel??
-SEMMIT!! :((( :((( :((( :(((

akikor mondja a nő hogy semmit , akkor be tudnék nyúlni a tv-be és fejbevágni, azzal a rohadt joghurttal!! :)
És ez egy jughutot reklámozó reklám!!

Viszont volt régen egy reklám, az nekem nagyon tetszett.
Sprite-os reklám volt. (talán 1997-ben volt)
Mutatnak az elején egy hapsit, hogy mennyire tud verekedni. Aztán jön a köv. jelenet. Hapi száll ki a limuzinjából, oda szól neki 2 gyerek. Odadombják hozzá a sprite-os üveget, az meg elkezd figurázni és a végén fejbevágja őt az üveg.

Amikor ezt a reklámot megláttam először feküdtem a földön a röhögéstől.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#327) szucsi


szucsi
őstag

Az megvan, amikor a Kőbán Ritával reklámoznak valami egészséges szart?

Vazzeg, ott áll a csaj egy fridzsider előtt kb 1,5 percig, és bazsalyog, mint egy idióta. Valaki más beszéli alá a szöveget, az olimpikon meg csak áll, mint egy kretén, és szemlátomást nem érzi jól magát.

De van mégegy kedvencem: Sztankay István a teleshop reklámban, hihetetlen, mekkora rakás szar, szerencsétlen kivénhedt színészek meg sportolók, hihetetlen, hogy milyen idióta szarokhoz adják az arcukat néhány forintért.

(#328) kymco válasza szucsi (#327) üzenetére


kymco
veterán

A Kőbán Ritásat láttam, és leesett az állam a fantásziátlan pancsermunkán.....
A Sztankayst még nem volt módom látni...
Nálam még mindig a heineken a nyerő.... :)

www.refujvaros.hu

(#329) Gambit


Gambit
őstag

Valaki régebben írta, hogy rühelli a coccolino macit. Csatlakozom, nekem is ökölbe szorul a kezem a kis gyökértől!

A régi Levi's reklámok jók voltak, pl. amikor a srác ül a fehér bottal a sloziban, a csaj meg ott öltözik át a rablás után. ;)

Meg jó az a fanta reklám is, amikor a 2 srác egymásra licitál stoppolásban! :C

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#330) szucsi


szucsi
őstag

Ennio Morricone és a pizzaszószkészítő öregasszonyok RULZ.

Ez most a kedvencem.

(#331) Dale


Dale
aktív tag

Nekem jelenleg az a Vodafone reklám a kedvencem amiben Polgár Judit aláz valakit sakkban, de nem tudom eldönteni hogy azért mert jó, vagy azért mert kedvelem és tisztelem Juditot, angolul adja elő, és elégedett vagyok a szolgáltatómmal... :DDD Igaz, ugyanez Faludy György esetében nem játszik.

Ami még régebbről tetszett az egy Axe reklám amiben a srác bepottyant a női fittness terembe a fenti zuhanyozóból, szerintem az szenzációs volt. :D


[Szerkesztve]

https://enginedesigns.net

(#332) kisfurko válasza Dale (#331) üzenetére


kisfurko
senior tag

''Ami még régebbről tetszett az egy Axe reklám amiben a srác bepottyant a női fittness terembe a fenti zuhanyozóból, szerintem az szenzációs volt.''

Ennél a liftes jobb volt, annak legalább több része is volt (a baromi jó nővel, a nagymamival és a buzival :D).

(#333) kymco válasza kisfurko (#332) üzenetére


kymco
veterán

Erre nem emlékszem.

www.refujvaros.hu

(#334) tigga


tigga
tag

Hát nálam a legrosszabb reklám:

Kiscsávó rohan apuhoz aki horgászik közben valami hihetetlen károgó protokoldroid hangon süvöltve:

APA APA KÉRRRRRSZ CSOKÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍT ???

hu bazz hát atomot nekik :D

Egyébként anno suliban sokat tanultunk reklámokról és tényleg a negatív csúcs a mindennapi cikkek közt van: első szabály ha nem tudod mit mondj énekeld el.
Ez egyszerűen szomorú ezért van ennyi szar. :((



[Szerkesztve]

Kötözz egy macska hátára egy vajaskenyeret és dobd fel a levegőbe......

(#335) kisfurko válasza kymco (#333) üzenetére


kisfurko
senior tag

Menő csávó beszáll a liftbe, ott öltözik fel, befujja magát. Kiszáll, s ezzel egyidőben beszáll egy nyomibb fickó. A következő megállásnál beszáll egy baromi jó nő, aki oda lesz az illattól, s rátámad a fickóra. Következő képen már nyílik a liftajtó, a csaj tolja vissza a szoknyáját, a faszi meg össze-vissza néz ki (felborzolt haj, kilógó ruha).
Másik két verzióban meg beszáll egy nagymami vagy egy buzi, akik szintén kinézik maguknak. A többit nem mutatják...:))
Persze ez a reklám nem ma volt, talán 10 éve... Az is lehet, hogy magyar adón nem volt.

(#336) atee07 válasza szucsi (#330) üzenetére


atee07
tag

Ja az nekem is tetszik,nagyon frankó.Régebben reklámozták az ugyanilyen margarint,amikor az öreg faszik fociztak.Szvsz nem rosszak a Mountain Dew-os reklámok sem,na meg amikor van a portugál-brazil meccs,és végigrohangásznak az egész stadionban focizva,aszem Adihash:DDD reklám.Ezekenkívül még a ''pepszis'' reklámok a jók,ma reggel láttam egy újnak a felét,valami középkori hekyszínen verekednek,és a végén a harcosok felállnak,pajzs a mellkas,ill a fütyi elé,Robby Carlos pedig szabadrúgáshoz készülődik,lő,sorfal el,mögülük egy nagy rakás Pepsi le.Megalol

''Egyszer annyira depressziós voltam,hogy le akartam ugrani a tizedikről.Hívtak egy papot,aki ennyit mondott:Elkészülni... Vigyázz...'' - Woody Allen

(#337) Sarp


Sarp
csendes tag

Mikor az ismert ''vízlágyíttó'' (nem tudtak már mit kitalálni) már nem csak lágyít, hanem kalgonizál is,...... megindultam a TV-nek, ketten fogtak le.

http://www.smoothjazz.com

(#338) Sarp


Sarp
csendes tag

Na meg a Klapka a kis táblácskájával,......Nem bírom tovább!!!

http://www.smoothjazz.com

(#339) sequator


sequator
senior tag

én hála az égnek leszoktam a tvzésről, de a családom még nem és néha a hallok egy két reklámot,
leginkább a korábban említett ''hűtőbőől?'', ''apaapakérszcsookiiit?'', ''mit eszel semmit'' triumvirátus erősít meg abban a hitemben hogy nem érdemes tvt nézni
és ha emellett meghallom a mosóporreklámos kis nyomorékot akinek olyan fehér az ingje, h a tanárnéni simán belezúgott akkor mindig eljátszok a gondolattal, h azokat akik ezeket kitalálták, ki kellene végezni, de alőtte jól végig nézetni az össze művüket

Sautia

sequator

(#340) Gambit


Gambit
őstag

És az milyen amikor pincért akarnak felvenni, és a fehéringes leönti a szürkeingest? Ahogy a gyerek a végén a shakerrel teszi az agyát, nagyon ölhetnékem támad!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#341) szucsi


szucsi
őstag

Peugeot 307 Önbizalmat ad. Emléxtek, amikor az a nyüzüge csávó gyilkos tekintettel rárepül arra a 300 kilós szumósra. Jókat nevetgéltem rajta.

(#342) Lord Zero


Lord Zero
addikt

nos, nálam (is) azok a reklámok a nyerők, amikbe beletuszkoltak egy jó kis poént, vmi humort, esetleg akár egy fricskát, ami jól csattan

sokkal jobban ülnek és ütnek ezek a reklámok, mint a nagyon jó nő/fickó vagy a kurvanagyon-boldog-családi-idill képek

nem, mindegy

(#343) simonzé


simonzé
addikt

A legszarabb reklámok:
- Régen volt az ACE-s reklám (''ÁCSE''). Valami hipergagyi olasz tisztítószer. Egy terminátorfejű nagymama irritáló hangon meglebbentette a lepedőt, ami szétrepedt, mert nem ÁCSÉvel mosta... MEGÖÖÖÖÖLNIIIIIII!!!!

- APA APA KÉRSZ CSOOOKIIIIIIT? - KIVÉGEZNI ezt a gyereket!!!!

- ''Kalgonovics Antal 78 éve mosógépszerelő'' - hol találtak egy ekkora faszfej buzimócsing embert, aki egy ilyen elképesztően gyenge, hazugságokat állító förmedvényben szerepel. Ráadásul be van oltva színészkedés, és haghordozás ellen.

- Kalgon reklámok - MINDEGYIK!!! - A legújabb, hogy Kretén néni mosógépe beszarik, mert vízköves. (Egyébként látott/hallott már valaki vízkő miatt tönkrement mosőgépről? Én úgy tudtam, csak a fűtőszál hatásfokát rontja a vízkőlerakódás, de ez mos mindegy is.) Ekkor megtudja, hogy a mosógépét lehet kidobni, merthogy a vízkő szereteszét rágta, az áram belerozsdásodott, a fehér festése mérgező lett sőt még a víz is belebüdösödött a csapágyakba.
Kretén néni kb 2-3 másodperces késéssel a hülyebarom fejéhez kap, de úgy, ahogy azt csak a Venezuelai sztárok képesek csinálni, majd mexólal ''Akkor most vehetek új mosógépet?''. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! KROKODILOK ELÉ VETNI!!!!

De a legeslegrosszabb a korábban már általam erősen kritizált RTL-klub féle jégkocskahang a reklámok között. A fogaimmal szét bírnám tépni azt az állatot, aki ezt kitalálta, és még a mai napig sem únja. :(((

I don't fit in. I fit out.

(#344) Lord Zero


Lord Zero
addikt

emlékszik itt még vki a müszi-re? :))
hja, még őszinte gyermek voltam, ordítottam, toporzékoltam ha megláttam :DD

nem, mindegy

(#345) engusz válasza simonzé (#343) üzenetére


engusz
veterán

Ez elég konkrét lett. :DDD
Viszont a második reklám a barátnőm egyik kedvence, de engem is idegesít. ;)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#346) Biaggio


Biaggio
őstag

Ötletem van, nézzetek be ide:
Bővebben: link

(#347) Den válasza Sarp (#338) üzenetére


Den
veterán

pedig az jó reklám csak ismerni kell hozzá klapka mentalitását. Az a reklám ennek a mentalitásnak az eszenciája :)

www.simson4t.hu

(#348) Lord Zero


Lord Zero
addikt

még valami iszonyat dühítő: minden szloge(nek szán)t ökörséget énekelve mondanak, gondolom, h jól a nézők fejesckéjébe véssék
a legidiótább így-a-mosószer-úgy-az-öblítő-amúgy-az-áruház dalocskáktól teljesen elképedek, hogy lehet ezt komolyan gondolni?
most már szinte mindennek egy ilyen remekbeszabott zenei etűd a vége, röhejes

nem, mindegy

(#349) simonzé válasza Lord Zero (#348) üzenetére


simonzé
addikt

Igazad van, az ''Univerzális Ajax zsíroldó - ez még anyósomat is meglepíííííí'' - na ennek a megzenésítéséhez kellett tehetség. De sikerült.

Csak azt nem értem, hogy ki az a baromállat, aki súlyos milliókért ilyen szart csináltat, és még finanszírozza is a cég saját reklámai által történő lejáratását.

I don't fit in. I fit out.

(#350) simonzé válasza Lord Zero (#348) üzenetére


simonzé
addikt

Igazad van, az ''Univerzális Ajax zsíroldó - ez még anyósomat is meglepíííííí'' - na ennek a megzenésítéséhez kellett tehetség. De sikerült.

Csak azt nem értem, hogy ki az a baromállat, aki súlyos milliókért ilyen szart csináltat, és még finanszírozza is a cég saját reklámai által történő lejáratását.

I don't fit in. I fit out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.