Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vence


vence
junior tag

Az igazán érdekes telók persze, hogy nem jutnak el még Európába sem ...
(Hány igazi note teló is van?!
... mondjuk a megfizethető kategóriában?!)

Kár, hogy egy japán márka sem tudott anno megkapaszkodni.

De legalább ezt a lencsefedőt lekukkantotthatták volna már a nagy kameratelefonok gyártói.
Szerintem az egyik legfontosabb dolog, ami hiányzik a mobiltelóknál
és lehet még üzleti szempontból se lenne rossz ... :DD
egyébként is egy hirdethető, olcsó feature lehetne!

(#2) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

" ... Pro IGZO OLED kijelző található, 240 Hz-es a frissítés és 1260 x 2730 pixel a felbontás, 2000 nites ígért fénysűrűséggel ... "
:Y ezt azért megnézném élőben.
Tényleg nagy kár, hogy a Sony-n kívül semmi se jut el ide. Nem hiszem, hogy ne lenne rá kereslet, és talán a piacnak is jót tenne (nekem spec. elegem van az "egyen" Xiaomi - Samsung - Redmi - Poco telefonokból).

#1 vence
" ... ezt a lencsefedőt lekukkantotthatták volna már a nagy kameratelefonok gyártói."
Nem lenne épp rossz, de ezt hagyná el elsőnek a nép egyszerű gyermeke.

[ Szerkesztve ]

(#3) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ütős cucc. Annó a kétezres évek elején- közepén is ámultunk milyen jó kamerás telókat gyártott pl .a Sharp japán belpiacra.

(#4) doooo válasza <Adamsky> (#2) üzenetére


doooo
veterán

":Y ezt azért megnézném élőben."

És mit gondolsz, mit látnál rajta élőben? Gondolod, hogy bármi mást, mint akármelyik csúcskategóriás OLED kijelzőn?

[ Szerkesztve ]

(#5) vence válasza <Adamsky> (#2) üzenetére


vence
junior tag

Szerinted, miért írtam, hogy
"üzletnek se lenne rossz" :D

(#6) vence válasza doooo (#4) üzenetére


vence
junior tag

Gondolom azért egy ilyen kijelző mellett már ott vannak az értelmes beállítási lehetőségek, aut. választás funkció és egy
csúcs sampling is, amitől elég sok dolog függ ...
Valakinek szállított a Sharp, talán az ASUS-nak, Zenfone/ROG
vagy ???

(#7) vlesi69


vlesi69
senior tag

Egy ilyet én is kipróbálnék hogy mire lenne jó egy majd 1-es szenzor.

(#8) <Adamsky> válasza doooo (#4) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Gondolod, hogy bármi mást ... "
Könnyen lehet. Az IGZO kijelzők mindig a felső kategóriát jelentették. Itt pedig a körítés se semmi. Nem egy 200. újramelegített "flagship".

(#9) csibe1 válasza Vtwo (#3) üzenetére


csibe1
addikt

Pontyosan, anno én is csak pislogtam, amikor linkeltek pár Sharp telót IGZO kijelzővel meg olyan felbontással, ami 2 év múlva jutott el hozzánk.
Mindegyik belpiacos volt, nem is tudták az itteni frekvenciákat... :D
Pedig volt pár szép darab köztük ami anno nagyon bejött.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#10) doooo válasza vence (#6) üzenetére


doooo
veterán

Az Asus mobiljaiban Samsung kijelzők vannak.

(#11) Vtwo válasza csibe1 (#9) üzenetére


Vtwo
senior tag

Mikor 2006 körűl kijöttek az optikai zoomos telóval japánban mi elaléltunk ha volt egyáltalán af. :DDD
Kijelzőben pedig a Sharp akkoriban talán a legjobb volt

(#12) doooo válasza <Adamsky> (#8) üzenetére


doooo
veterán

A körítés nem számít most (nem mintha egy tavalyi SoC, meg egyetlen kamera (aminél csak remélni lehet, hogy tényleg nagyszerű képeket csinál 1x nagyításnál, mert afelett garantáltan nem) olyan különleges, vagy kicsit is kiemelkedő lenne).
A válasz pedig nem. Még a felbontás is kisebb, élesebbnek sem látnád a többinél, csak szimplán nagyon jónak (mint az összes többit).

Mindazonáltal tök jó lenne ha elterjedtebbek lennének a Sharpok, de ha úgy is lenne, ez nem lenne egy ütős ajánlat (gondolom eleve horror áron is érkezik).

[ Szerkesztve ]

(#13) Graphics válasza doooo (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Melyik modellben van IGZO panel jelenleg? :U

Találkoztál már vele?

Ha nem, akkor másnak miért nem lehet igénye egy ilyen kijelző?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) vlesi69 válasza Vtwo (#11) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nekem volt egy Samsung nyomó gombos telefonom optikai zoomal de már nem tudnám megmondani a tipus számát, valamelyik G vagy slide volt?

(#15) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nagyon frankó a design, nem tudom lehetne-e nálunk használni, egy igazi egyedi cucc lett.

Sharp testvére is jöhetne akár próbára.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Vtwo válasza vlesi69 (#14) üzenetére


Vtwo
senior tag

Passz.
Mikor volt az kb.?

[ Szerkesztve ]

(#17) dz1989


dz1989
senior tag

Sharp R8s Pro ;) [link]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#18) vlesi69 válasza Vtwo (#16) üzenetére


vlesi69
senior tag

Addig keresgéltem amíg megtaláltam. https://mobilarena.hu/teszt/samsung_g800_fem-kepezo/specifikacio.html

(#19) Vtwo válasza vlesi69 (#18) üzenetére


Vtwo
senior tag

:R

(#20) Ijk


Ijk
nagyúr

Nekem elég lenne egy 28 vagy 35mm-es kamerával és az 1" érzékelővel. És persze ha a rendszer megkap legalább 5-6 év supportot, mert nem dob el az ember ilyen kategóriát 3 év után.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21) vlesi69 válasza Ijk (#20) üzenetére


vlesi69
senior tag

Leírják hogy az ,,1"-es hez közelít de még nem az mint ahogy a többi is reklámozza. Az Fz2000-be és az Rx 10 M3-ba azokban az van.

(#22) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez egy nagyon nagyon drága modern kompakt mobil-kamera.
Az ilyen kifejezetten drága játékoknak jogosnak érzem a jelentősen hosszabb támogatást. Igaz, hogy ezeket nem szokták elhajítani a "tipikusnak beállított" 3 év élettartam után.
Nekem volt szerencsém egy Sharp IGZO kijelzős modellhez egy gyűjtő jóvoltából. Azért látható, hogy nívós a kijelző minősége. Amúgy nem árulkodik a mobil kasznija a briliáns kijelzőről.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.