Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  A feleség...

Hozzászólások

(#51) 7Heads Drago válasza Hequila (#50) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nahh látod ez jó kérdés.
Bezzeg ha tökön rúgnak , vagy ütőd magad akkor tudnak nevetni rajtad!

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#52) Palkó válasza Hequila (#50) üzenetére


Palkó
tag

Dehogynem .... Dugás közben úgy röhögnek rajta, majd beszarnak ! ;)

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#53) Vigneau válasza Palkó (#52) üzenetére


Vigneau
félisten

Az komoly lehet. Az enyém csak pironkodik a pútól, de utána elkezd aranyosan mosolyogni.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#54) Vigneau válasza 7Heads Drago (#48) üzenetére


Vigneau
félisten

Van benne valami. Sok szép nő olykor cicababásan viselkedik, ami nem túl szerencsés.
Az én Párom eléggé alultáplált önbizalom terén. Lehet, ez a titok nyitja.

Boxer001: Hogy újra elvenném-e? Leszámítva a PC gyűlöletét, mindenképpen.

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#55) ladybug


ladybug
őstag

Kicsit kezdetek alpáriak lenni.

#40: Hogy miért lealacsonyító, hogy asszony?
Először is mindegyiknek van férfi megfelelője: nő-férfi; feleség-férj. Az asszonynak tudtommal nincs, illetve csak az, hogy asszony-ember. Tehát van az ember, a FÉRFI, és van a nő, csak simán asszony, de nem ember... Szóval ezért találom lealacsonyítónak.

Kell egy hely, hogy elmond, ami a szívedet bántja, de szerintem ezt meg lehet tenni kultúrált formában is.
Az egész eddig írásodból az tűnik ki, hogy rohadtul eleged van a feleségedből, és hogy csak a gond van vele. Mégse szeretnél megválni tőle. Nos, akkor halljuk a pozitív dolgokat is róla, mert eddig csak a rosszat írtad le.
És miért ne írhatnék mondjuk én is ide, mint feleség?
7 éve vagyunk mi is házasok, és a páromnak is vannak rigolyái, mégsem figuráznám ki egy nyilvános fórumon.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#56) Kicker


Kicker
senior tag

Nekem pár észrevételem lenne a témában...

nos a férfi és a nő abszolut más rugóra jár, klasszikus értelemben, persze ma 2006ot írunk amikor melegek, és kefél mindenki mindenkivel valamint az a fene nagy ego és szabadság vágy igen csak előretört... nem akarok diszkrimnálni senkit, de én a klasszikus férfit képviselem, a párom meg a klasszikus nőt, amire ugye ráhúzhatóak a sztereotipiák, tehát a férfi a úr és stb.

ami viszont konkrétan az asszonyra és a nőkre igaz/szvsz/ az az hogy mikor el akarnak érni valamit, akkor fene mód kedvesek és célratőröek, az eszköz majdnemhogy nem számít, de mikor szakad a part, akkor olyan dolgokra képesek, hogy ember legyen a talpán aki azt elviseli, gondolok itt arra mikot előkerülnek a régmúlt dolgok, hogy amikor a férfi azaz én ezt meg ezt és így meg stb, az neki nagyon rossz volt, és most ezt hogy gondolom, nem is szeretem stb... illetve most új a divat, meg mások így csinálják, csináljuk mi is úgy... na szóval bonyolultak ezek az asszonyok!

mindenkinek ajánlom a petőfi rádióban rendezett humorfesztivál egyik győztes számát, Kovács András Pétertől, aki a nőket és szingliket mutatja be... abszolut találó és vázolja a mai helyzetet szvsz...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#57) Kicker válasza ladybug (#55) üzenetére


Kicker
senior tag

a nőket el kell viselni ám nap mint nap... ;] :DDD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#58) ladybug válasza Kicker (#57) üzenetére


ladybug
őstag

Igen. És a férfiakat is.
Nehogy már sajnáljak azért bárkit is, mert felesége van...

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#59) Kicker válasza ladybug (#58) üzenetére


Kicker
senior tag

oké, jogos, rossz poén volt, kicsit soviniszta ez a topic, de te vagy itt az ellenőrünk...

nem kell sajnálni senkit, csak ugye a csapból is a szabadság, a haverok, meg a szex folyik, és a férfi ösztönei beindulnak, meg az agya is jár, hogy jó e neki a feleség,mi előnye van egyáltalán... de a nőket se kell félteni...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#60) ladybug válasza Kicker (#59) üzenetére


ladybug
őstag

Én azt mondom, hogy a jó házasságban mindkét félnek megvan a maga szabadsága. Meg is kell, hogy legyen, különben felőrlik egymást. Kell, hogy a partnerek időnként egymás nélkül legyenek, pl barátokkal.

A férfi ösztönei beindulhatnak. Ott a felesége, hogy kiélje vele minden szexuális fantáziáját. A többi nőről meg csak álmodozzon.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#61) deniro2 válasza ladybug (#60) üzenetére


deniro2
senior tag

Ott a felesége, hogy kiélje vele minden szexuális fantáziáját.
Ha épp nem fáj a feje... :)

(#62) ngabor2


ngabor2
nagyúr

asszonyi nyomásra a topikcímet módosítottam :D

(#63) erdey_a válasza ladybug (#55) üzenetére


erdey_a
őstag

az asszony megfelelője az úr. :B

mondtam az asszonynak <=> mondtam az uramnak


mindemellett jómagam sem szívlelem az asszonyozást/urazást :(

Vérboci

(#64) dr faustus válasza ngabor2 (#62) üzenetére


dr faustus
senior tag

Milyen szigorú topik-névadási szabályok vannak itt...

Warning: Explicit Content

(#65) Kicker válasza ngabor2 (#62) üzenetére


Kicker
senior tag

sokkal jobb volt a zasszony... :DDD

így most csak feleségek és férjek írhatnak? :U :F

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#66) ngabor2 válasza dr faustus (#64) üzenetére


ngabor2
nagyúr

megéri ennyiért összerugni a port a PH! nagyasszonyával? :DDD

(#67) Andie


Andie
őstag

Hé, ez itt nem az a topic, amibe mi, férfiak összejövünk, sörözünk, röhögünk, fingunk és böfögünk, közben jól kitárgyaljuk a nőket, feleségeket?
De. Akkor lökjetek egy amstelt.

Naszóval az én asszonyom (még nem feleség! infós vagyok, de nem hüje!) bizony elviseli a gépet, sőt, ő maga is rajong érte bizonyos szintig. Hatalmas Age of partykat nyomtunk anno, aztán Diablo 2 volt a sztár, Bneten erősebb karakterei vannak szinte mint nekem. Most megint Age of 3 a sztár, nagyon komálja az indiánokat. Age2-ben is a hunokkal nyomult, köztudottan az egyik legbénább nép, de ő élvezte, hogy lehet fáklyákkal gyújtogatni, meg lovacskázni. Gyilkolászósokat nem szereti.
Habár soha, semmilyen tanfolyamot nem végzett, infót nem tanult, ő az infó - szaki a lizingosztályon, a többi lány áhitattal néz rá mikor az általuk ördögi bonyolultnak vélt átnevezést, parancsikon-kirakást, netán egy elveszett file megkeresését csipőből vágja. Hiába, az én nevelésem. Programozni is tanitottam, értette is, de nem kedvelte meg az alapok után. Nem erőltettem, programozni csak szivből lehet.
Amúgy istenien főz, süt, komolyan , épp a múltkor mondtam neki, hogy szivesebben maradok itthon, minthogy vendéglőbe menjünk. Fantasztikus, mikkel tud előrukkolni (saját szakácskönyvet is adhatna ki akár).
Nem utolsó sorban okos, rendkivül fejlett gazdasági és bank témákban, ha rábiznám a fizetésemet, már 2 házunk lenne (igaz nyaralni nem mentünk volna, és suzukival járnánk). Nekem szép is, és csinos is, bár jónéhány kilót most ideje lenne leadni (igen, nekem is :B )
Egyetlen baja van: rendkivül hirtelen felkapja a vizet, mostanában elég sokmindenen, és eléggé szókimondó. Szinte nincs olyan nap, hogy valamit ne vessen a szememre, vagy ne fakadjon ki valami miatt. Persze ez egy 5 perces kis rigolyásság, aztán kész, minden megy a szokásos úton. Pl hányszor megmondta már, hogy ne dobáljam a koszos zoknimat az ágy mellé, meg a szekrény tetejére. Hát jó, télleg megmondta. Többnyire próbálom is a szennyesbe hordani. De néha elfeledkezek. Hát könyörgöm, szó nélkül nem tudja kivinni? Meg is köszönöm.
Aztán meg nemmegmondtamhogymegmondtam, hogy max 5ezer ft-ért vegyél az öcsémnek webkamerát? Merhogy én 8ért vettem egy Geniust, 1024es állókép felbontással, 640es videóval 30fps. Nem vagyok hajlandó gagyit venni 4-5ezerért. Dehogy mer ő megmondta, hogy most nincs nagy ajándékozgatás. Hát basszus, már azér is le vagyok baszva, hogy jót akarok.
Nameg ilyenek. Most aztán jól kibeszéltem. Sztetek elvegyem? :C

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#68) Palkó válasza Andie (#67) üzenetére


Palkó
tag

Csakis abban az esetben, amennyiben szentül megfogadod, hogy az esküvői előkészületekre nem dobálódzol a pénzzel.....
Komolyra fordítva, ez az egyetlen dilemma az életedben, amire Neked kell tudnod a választ !

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#69) 7Heads Drago válasza ladybug (#55) üzenetére


7Heads Drago
veterán

1. Pedig ha jól emlékszem már a bibliában is vagyon irva ''ember - asszony''! De most nem tudom hol van a bibliánk, hogy a pontos részt tudjam mondani! (mert hát ezt is elrakta , ugy hogy............. nincs meg)
2.Több a jó tulajdonsága mint a rossz ! Pl: jól főz, nem veri a férjét de még a gyereket se, a lányom és én utánam is rendet tud tartani a lakásban, nem kezd ki más férfiakkal..... stb.
3. Én nem azt irtam hogy baj hogy itt vagy! De mint hogy itt a forumon te vagy az egyetlen nő, akkor egy kicsit elnézőbb is lehetnél velünk. (Habár sose lehet tudni ki van itt még fenn, férfi bőrbe bújva)
4. Egy az hogy nem tudsz ugyse rá mutatni a feleségemre az utcán. Amilyen hibákat leirtam róla, azok mind igazak és ő is tudja! Akár meg is kérdezheted tőle!
Én 8 éve vagyok házas. És talán egyedül a lakodalmat nem csinálnám ugy ahogy volt!
Ja meg talán a gyereket kellett volna ikreknek csinálni és akkor nyugodtabb lennék!
Az én feleségem az álmodozást se dijazza!
Remélem nem kell megint moderáltatnom magam...

[Szerkesztve]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#70) 7Heads Drago válasza Kicker (#65) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Elvileg ezt a topikot azért hoztam létre hogy mi ''emberek-urak'' megvitassuk az ''assz...- bocs feleségek'' -kel felmerült problémáinkat!
De attól tartok olyan nagyok az indulatok (már 3 vagy 4 moderátor irt privit 2 nap alatt), hogy jobb lesz ha befordulunk a fal felé és alszunk tovább!

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#71) 7Heads Drago válasza Andie (#67) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha ilyen a kezdet, akkor mi lesz utána.....
Nekem most egy 5 éves dolgot hozz föl lépten-nyomon! (mert akkor vettem 80k-ért egy láncfürészt, amivel többek közt az ő apjának daraboltam a fát)
És ő most ezért ki akarja cserélni a 7 vagy 8 éves szoba bútorunkat (aminek melesleg semmi baja, csak a régi nem használt ruhákat kéne lomtalanitani). Az én karácsonyra kapott jutalmamból! Majd megkérdem a fönökömet nem-e véletlen nem is nekem adta, hanem a ''feleségnek''!
Amstel nincs csak Borsodi.......... gyere nyugodtan.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#72) ladybug válasza 7Heads Drago (#69) üzenetére


ladybug
őstag

Nos, akkor beszélgessünk. Persze ha nem baj, hogy a víg kedélyű urak, azaz kedves férjek közé merészkedem.

Sajnálatosnak tartom, hogy a Biblia is így tartja számon ezt a dolgot. De ezek csak engem támasztanak alá, miszerint van az ember és van az asszony.
De ezt hagyjuk most figyelmen kívül, és beszélgessünk úgy, mint férjek és feleségek.

Örülök neki, hogy ilyen sok jó tulajdonságát is látod és becsülöd a Párodnak. Ezek szerint még sem olyan rossz a helyzet, mit ahogy az az első posztokból tűnt.

Nem én vagyok az egyetlen női tag a fórumon, sőt feleségből is van itt néhány. Olyan, akinek férje már régóta tag itt.

A második gyerek dolgot pedig beszéltjétek meg, mert több oka is lehet, hogy nem szeretne még egy poronytot (pl,. nehéz volt az első szülés vagy várandósság; kimeríti az egy gyerek is; netalán szeretne dolgozni menni stb).

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#73) tbs válasza ladybug (#72) üzenetére


tbs
addikt

Ja, az embert még saját képére teremtette, de az asszony-on már kijavította a hibákat... :DDD

(#74) divot válasza 7Heads Drago (#70) üzenetére


divot
veterán

Nekem speciel semmi bajom a feleségemmel, tök jó lelki-testi társak vagyunk már kilencedik esztendeje. Az összezördülésekben pedig az a jó, hogy mindig egy szerelemteljes kibékülésben érnek véget, még ha menet közben meg is sebzik az embert. Persze ehhez az is szükségeltetik, hogy én pontosan tudtam, kit veszek feleségül, mint ahogyan a feleségem is tudta, hogy kivel áll össze. Nálatok ez az alap hiányozni látszik.

(#75) 7Heads Drago válasza tbs (#73) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Na most ha ebből indulunk ki akkor én másra jutottam: Mert az isten az elvileg jó és hibátlan. Ha minket erre a mintára teremtetek akkor csak azért lehetünk mégis rosszak mert kiveténk egy bordánkat és ÉVA levetette velünk az almát!
Szerintem.........

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#76) Baboon válasza ladybug (#72) üzenetére


Baboon
senior tag

Lady te egy igen szigorú nő vagy, otthon is te hordod a gatyát és örjöngsz ha nem az van amit te akarsz? csak mert itt nagyon ez jön le. Ha nem tetszik az neked hogy vki nyit egy topicot ahol ki lehet beszélni egy házasság nehéz napjait akkor ne gyere be ide. Egyébként van egy sanda gyanúm hogy azért vannak aggájaid egy ilyen topiccal szemben mert tudod hogy te sem vagy tökéletes sőt teli vagy hülye hibával, mint mindenki...
Hozzáteszem semmi közöd ahhoz pl 7fejű sárkány mit ír ide a feleségéről és mit nem... Ha őt ez segíti abban hogy tovább éljen boldogan a házasságában akkor te ebbe ne szólj bele.
Ezen kívül az asszony megnevezésben semmi lealacsonyító nincsen, mondj 3 dolgod ami miatt ledegradáló kifejezés lenne és akkor engem is meggyőztél de a saját negatív érzéseid miatt hagy ne kelljen már egy topic címet megváltoztatni...
Ha nem tetszik ne írj ide...(immáron másodszorra) Én sem írok a PHolitika topicba mert nem tetszik ami ott megy de nem írok be hogy viselkedjenek meg ezt meg azt ne írják... Ez a topic nem neked szól (mondjuk nekem se mert nincs feleségem), nem kell kötözködni...

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#77) Baboon válasza ladybug (#72) üzenetére


Baboon
senior tag

Meg mi az hogy sajnálatosnak tartod azt amit egy több ezer éves szent könyvben leírtak... Ne őrjíts már meg... De akkor menj le falura ott még mindig ez megy... (és jééé még mindig élnek...)

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#78) 7Heads Drago válasza ladybug (#72) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Küldj emailt Szent PÉTER-nek, vagy a többi tekercs irójának hátha moderálják azt is. (és ez poén volt mielőtt félre értenéd)
Én már az elején is azt mondtam hogy sok vele a baj , de nem cserélném másikra, az biztos!
A gyerek téma: 1.Szerinte néhéz volt a szülés. 2.Nagyon nem tetszett neki az hogy egymaga volt otthon gyesen, és nem volt akivel beszégetlhesen. 3. A munkahelyébe van bele bolondulva. Mert azt hiszi hogy majd emelni fognak neki a fizetésén, és majd csak utána fogg ő majd gyesre menni megint.
Reméljük én még akkor üzemképes leszek, és nem fogg a földig érni a szakálam!

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#79) Calibos válasza 7Heads Drago (#71) üzenetére


Calibos
addikt

Én mostanában egy a gyerek korom óta ismert hölggyel sokat beszélgetek aki 14 évi házasság után vált el( 2 gyerek is van már)
Mivel haza költözött 14 év után a szüleihez és nem nagyon tud hasonló korúakkal beszélgetni ezért néha ha alkalom van rá és nem zavarnak meg minket akkor dumálgatunk! Amikor megkérdezem a válás okát akkor sajnos sok olyan hibát említ az ex-jében,- illetve amik őt nagyon zavarták az együttélés során! Egyszóval ezek a hibák részben bennem is meg vannak!
Szóval kicsit gondolkozz el, hogy te mennyi mindent rosszul csinálhatsz, ami minden nem tetszik a feleségednek…sorolhatnék hirtelen pár példát, ami biztosan rád illene.


(#80) 7Heads Drago válasza Baboon (#76) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én azért nem szeretném elüldözni Kedves PH-s Kolléganőnket!
Én hogy meg mondjam az öszintét jobban szeretem egy 3.-dik szémélyel megbeszélni a bajom, mint a feleséggel!
Mert ha mondok neki valamit akkor abból csak több a baj mint a haszon!

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#81) 7Heads Drago válasza Calibos (#79) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A topik elején szerintem irtam is hogy én se vagyok hibátlan! Sőt!
Nekem szerintem sokkal több a hibám mint neki.
De talán van két-három nagyon jó tulajdonságom.
1.Nekem sokkal nagyobb a szívem mint neki.
2.Én soha nem veszekszem senkivel sem, mert ott hagyom ha nem hagyja abba amikor mondom neki!
3. Nem verekszem, nem iszok, nem dohányzok (habár azért otthon esténkét leguritok egy üveg sört), nem kávézok, nem játék gépezek kocsmákban!
:R

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#82) Baboon válasza 7Heads Drago (#80) üzenetére


Baboon
senior tag

Ez világos, ez mindig is így ment és így is fog menni hogy 1 dolgot általában jó/jobb megosztani egy sokadik személlyel aki ad egy 3-4-5 látásmódot amiből okulsz vagy röhögsz egy jót :)
Nekem csak lady-vel van gondom aki úgy csinál mintha ő egy szent lenne és te lennél a közellenség...

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#83) divot válasza Baboon (#82) üzenetére


divot
veterán

Mond, te mi a bánattól lettél ennyire okos?

(#84) Baboon válasza divot (#83) üzenetére


Baboon
senior tag

Tudod ez csak úgy jön... ;]
De ez befért volna off-ba is. (mármint a magasröptű kérdés)

[Szerkesztve]

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#85) divot válasza Baboon (#84) üzenetére


divot
veterán

Miért, ha szürkével írom, hogy semmi jogod kioktatni valakit olyan témáról, amihez fingod nincs, akkor minden oké?

(#86) Baboon válasza divot (#85) üzenetére


Baboon
senior tag

Divot te ismersz engem?
Ha nem akkor csak feltételezz rólam dolgokat... Én is csak feltételeztem Ladyről :)

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#87) divot válasza Baboon (#86) üzenetére


divot
veterán

''Ez a topic nem neked szól (mondjuk nekem se mert nincs feleségem)''

(#88) Baboon válasza divot (#87) üzenetére


Baboon
senior tag

És? Mi a gond?
Attól még nem kell tetszenie annak hogy egy nem általa nyitott témában ő akar lenni az irányító aki megmondja melyik férj mit írhat a feleségéről és milyen szavakkal...

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#89) thaler2


thaler2
senior tag

Érdekes egy házassága van a topiknyitónak... Sz.tem több mint megalázó egy topikot nyitni ezért..

(#90) tiv83us válasza Andie (#67) üzenetére


tiv83us
veterán

''Pl hányszor megmondta már, hogy ne dobáljam a koszos zoknimat az ágy mellé, meg a szekrény tetejére. Hát jó, télleg megmondta. Többnyire próbálom is a szennyesbe hordani. De néha elfeledkezek. Hát könyörgöm, szó nélkül nem tudja kivinni?''

Te aztan konnyen meguszod az ilyesmit :D ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#91) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ez a téma úgy látom vonza a nőket és a moderátorokat!

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#92) 7Heads Drago válasza thaler2 (#89) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezt most nem értem.............?
Vagy jobb lenne ha több házaságom lenne........?
Miért megalázó........?
Szerintem az a megalázó, ha teszem azt nem beszélem meg senkivel se, és alkoholista leszek végette és elinnám a család feje fölül a házat!
Vagy fizzesek érte és járjak pszihologushoz? Nem szeretem az orvosokat, föleg az ilyen könyvből tudom típusokat!

[Szerkesztve]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#93) divot válasza 7Heads Drago (#92) üzenetére


divot
veterán

Bazzeg, nálunk tudod mi a vita tárgya például? Hogy sorházat vegyünk, ha majd egyszer lesz annyi pénzünk, vagy sima családi házat.
Leköpném magam, ha azon menne a cirkusz, hogy nem raktam be a szennyesbe a zoknimat.

(#94) Atlantis


Atlantis
veterán

Kompromisszumok nélkül nincs jól működő házasság. Te nézd el/fogadd el az ő hibáit, neki pedig ugyanezt kell tenni a tieiddel. Csak így működhet. A problémákat meg vele beszéld meg, ne itt, nyilvánosan, de legalább mutasd meg neki is ezt a topicot. Ha pedig a ''megbeszélés'' kisebb vitává fajul, hát Istenem, van ilyen. Ahogy nálunk Zalában az öregek mondani szokták: '' Nincs olyan fehértányér, ami össze ne csörrenne néha.'' Nagy igazság.
Ha tetszik ha nem, a legtöbb a háztartásban még a nők végzik a munka oroszlánrészét. Szégyellje magát az a férfi, ahol olyan problémák vannak, hogy nem képes a szennyest a helyére tenni, stb...Ennyivel igazán illik megtisztelni/megkönnyíteni a nő munkáját.

Nem kellene ilyen témával itt topicot nyitni, én szó nélkül töröltem volna, de mivel a kollégák hagyták, én nem avatkozok bele.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#95) finest válasza Andie (#67) üzenetére


finest
őstag

LoL, az én feleségem is ilyen! Én ilyen ''zokni elrakós'', cuccokat rendetlenül ott felejtős esetekben azt szoktam mondani, h ha már olyan jó a szeme, h észre veszi, akár el is tehetné úgy, ahogy neki tetszik. - Ne próbáld ki, semmi hatása nincs, ugyan úgy folytatja 2 perc múlva. Ő azt szokta mondani erre, h azért feleség, h feleseljen.
Az unokaöccse is webkamerát kap, persze szigorúan max. 7k volt a keret, de olcsó labtekeset nem vehettem volna, mert az gagyi, azt még ő is belátja. Meg is lepődtem, amikor mondta.
A számítógép terén nálunk már addig fajultak a dolgok, h csak akkor fejleszthetem a sajátomat, ha az övét is fejlesztem. Ez egy erőtlen próbálkozás volt a részéről, h ne költsek sokat IT-cuccokra. De nem jött be neki.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#96) 7Heads Drago válasza Atlantis (#94) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezt nem értem!
Miért ne lehetne ilyen témával topikot nyitni?
Én nem szidtam a feleségem csak néhány hibáját világitottam meg!
Ugy látom ez a téma jobban felkavarja itt a vizzet mint hitler és a zsidók!
Miért nem lehet egy hely a PH-n ahol mi férj társak megbeszékjük bajainkat?
A legnagyobb baj a mai házaságokban az a baj hogy a feleség már rég nem a házi munkát végzi, hanem a karrierjét épiti.
Sajnos megis látszik a mai társadalmon és a családi viszonyokon! Egy nőnek a házi munka mellett a család összetartójának is kellene lennie.
Sok mindent át lehet háritani egy házias férjre , de ezt szerintem nem! Mert egy férfi lelkileg más mint egy nő!
Szégyellje magát az a férfi, ahol olyan problémák vannak, hogy nem képes a szennyest a helyére tenni, stb...Ennyivel igazán illik megtisztelni/megkönnyíteni a nő munkáját.
Na erre tudok ellen példát mondani. Nőben is van ilyen!
És hol van a szólás szabadság? Vagy itt is nő uralom van?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#97) 7Heads Drago válasza finest (#95) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nálunk abból van még baj hogy az én gépem azért nem kicsi.
Nem beszélve arról, hogy majd minden héten van javitani való gép.
És hogy mekkorra rumli van az én gépem körül...
Pedig azért igyekszek összepakolni.......

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#98) parandroid válasza 7Heads Drago (#96) üzenetére


parandroid
nagyúr

''A legnagyobb baj a mai házaságokban az a baj hogy a feleség már rég nem a házi munkát végzi, hanem a karrierjét épiti.''

A legnagyobb baj a mai házasságokkal, hogy a férfiak még mindig nem társnak tekintik a nőket, ahnem háziszolgának, aki elvégzi a házimunkát, gondot visel rájuk, és szül nekik pár gyereket a nőknek pedig már több eszük van annál, hogy ezt hagyják.

A lakókörnyezetünkre való igényesség pedig valóban nemfüggetlen.

És hogy mi a baj a topikkal? ''Én nem szidtam a feleségem csak néhány hibáját világitottam meg!'' Igen, egy nyilvános fórumon, vadidegenek előtt. Ez valóban érző lélekre, és a feleségét tisztelő, szerető és megbecsülő régivgású gavallérra vall. Ha a saját hibáidról nyitsz topikot, azzal semmi gond, szíved joga, de valaki más hibáit így kitárgyalni kevéssé elfogadható és legalábbis beteg dolog.

Javaslom, hogy a topik ne erről szóljon, mert ennek semmi értelme. Ha a házasélet apró-cseprő problémáit szeretnétek megbeszélni, annak állunk elébe, de kérek mindenkit, hogy mások személyiségét tartsa tiszteletben, és mellőzzünk minden fajta megalázó és degradáló megnyilvánulást bármilyen irányban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#99) divot


divot
veterán

Valaki igazán bezárhatná már ezt a szart.

(#100) Baboon


Baboon
senior tag

Ez egy tök normális topic lenne ha nem jött volna 1-2 egyén szítani a hangulatot hogy ezt nem így kéne... én akkor is 7fejű pártját fogom ha karóba húztok...
Nem kell hisztizni...

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  A feleség...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.