Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Johnny0004 válasza Tomix24 (#750) üzenetére


Johnny0004
tag

Akkor érdemes frissíteni, vagy felesleges?
Azt olvastam azzal megszűnt az mkv fekete képernyő gond (tudom az mkv muxolással is)

(#752) Tomix24 válasza Johnny0004 (#751) üzenetére


Tomix24
addikt

Érdemes, legalbbis nekem jobb.

(#753) Johnny0004 válasza Tomix24 (#752) üzenetére


Johnny0004
tag

Mivel jobb? És a menüből kell ugye frissíteni? A 4415 a legjobb?
Azért félek, nehogy hazavágjam...

[ Szerkesztve ]

(#754) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Van egy minim és van egy klipsch promedia hangfalszettem pc-hez. Van rá valamilyen mód, hogy összekössem őket?

Ő az: [link]

A klipsch-be a hangkártyából megy ki egy mini jack-en keresztül a hang, más bemenet nincs rajta. Ezenkívül egy mini jack van rajta amire mp3 lejátszót lehet kötni. Van rá esély, hogy összejöjjön? Vagy a TV-re rá lehet valahogy kötni a hangfalakat?

Remélem érthető voltam.

ati

(#755) ati888 válasza Tomix24 (#716) üzenetére


ati888
senior tag

Hello!

Nekem most a 7.0.21 r3615 firm van fenn, ha kicserélem az általad linkelt 7.3.6 r4415-ösre akkor simán rá lehet rakni vagy előbb valamelyik másik korábbira kell downgrade-elni?

ati

(#756) Johnny0004 válasza ati888 (#755) üzenetére


Johnny0004
tag

Hát én hagyom inkább, eddig csak egy mkv-val volt gond, de átmuxolta a progi 5 perc alatt. Máshol azt írják sokaknak hiba üzeneteket ír a 4415, érdemes megvárni a hivatalos fw-t.

(#757) Johnny0004 válasza ati888 (#754) üzenetére


Johnny0004
tag

ati888! Mivel neked csak analóg bemeneted van így a mini hátulján lévő L R rca kimenetet tudod rákötni egy átalakítóval. Így viszont nem lesz DD és DTS hangod, csak sima stereo.

(#758) ati888 válasza Johnny0004 (#757) üzenetére


ati888
senior tag

Köszi

Egy ilyen kellene akkor ha jól értem: [link]

Most is csak a tv hangszóróit használom annál biztos jobb lesz, két hangszórót és a subot akarom csak rátenni sztereóban. Csak ki akarom próbálni amíg a házimozit össze nem állítom. De így gondolom a sub nem fog szólni, vagy tévedek?

ati

Még valami: minit rá lehet kötni valahogy CRT tv-re? Egy barátomnak fontos lenne. Scart-RCA átalakítóval gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#759) Johnny0004 válasza ati888 (#758) üzenetére


Johnny0004
tag

Igen jól érted.
Igen ráköthető.

(#760) pedrő válasza users (#735) üzenetére


pedrő
aktív tag

Az pazar! Kössz az infót! A héten az enyém is megjön. Már alig várom :)

(#761) Johnny0004 válasza pedrő (#760) üzenetére


Johnny0004
tag

A mininek a hátulja elég meleg , azért tehettek volna hatékonyabb hűtést is, persze ha nem megy tönkre nem vesz senki újat :-)
Bár lehet ezek a chipek bírják simán a hőt...
Gondolom kiszámítják mennyire elég hűteni, csak én mindent szeretek túl biztosítani :-)

[ Szerkesztve ]

(#762) canniball


canniball
nagyúr

Tiszteletem a topiklakóknak!
Kinéztem én is a kis minit, de vásárlás előtt kérnék némi segítséget. Ha esetleg láma kérdéseim lennének előre elnézést kérek, sosem volt még ilyen a kezeim között.

A felállás a következő lenne: a képet HDMI-n kötném a (HD-ready) TV-re, a hangot optikain az 5.1 erősítőre, az "adathalmaz" pedig a hálózaton lenne (Win megosztás) - ugye ezzel így nem lenne gond?

A topikban olvasottak alapján "+"-os és a "sima" verzió között a TrueHD DTSHD kezelése a különbség, nekem viszont mint írtam csak 5.1 erősítőm van amire optikain keresztül küldeném a hangot - felmerül a kérdés, hogy le tudja-e keveri a kicsike a mindenféle ennél "nagyobb" hangokat olyanra amit a "mezei" erősítők is tudnak kezelni?

Szintén a topikból: kérdés - válasz. Működik már ez az auto beállítás? Vagy jól értem ("a 60Hz-es beállítás jó mindenre") hogy ez a probléma kiküszöbölhető? Vannak mindenféle filmjeim (DVD-k, különböző divx-k, mpg-k, illetve ha megejtem a vásárlást akkor végre ki tudom próbálni mi is az a HD), nem lenne szerencsés ha mindegyik előtt turkálni kéne a beállítások között... Vagy ez csak a HD formátumot érinti? Bár ugye ott is van kismillió lehetőség...

"A gyakorlottabb felhasználók minden bizonnyal a könyvtárszerkezetben tallózó nézetet kedvelik majd, a kezdőknek viszont a médiatár lehet a nyerő."
Akkor ha jól értem lehet egyszerű fájl-böngészőként is használni (és nem kell mindig szórakozni az "adatbázis" frissítésével)?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#763) Zebu


Zebu
addikt

Mennyire stabil a készülék? A gyártó fórumán azt olvastam, hogy bizonyos esetekben fagyogat...

(#764) users


users
tag

Valaki találkozot már olyannal mostanában előfordult egy pár MKV kiterjesztésű filmnél hogy csak hang van kép meg nincs!
Valahol olvastam hogy átt lehet valami progival kodolni a filmet hogy legyen képis valaki tudna segiteni!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#765) Tomix24 válasza Johnny0004 (#761) üzenetére


Tomix24
addikt

Passzív hűtéses, ami elég is ebben az esetben.

(#766) Tomix24 válasza Zebu (#763) üzenetére


Tomix24
addikt

Néha fagy, ez van. Ennyi pénzért mit vársz?

(#767) Tomix24 válasza users (#764) üzenetére


Tomix24
addikt

Mkvmerge 4.0.0-al kell újrakódolni, a képnél az extra beállításnál a compressiót none-ra kell állítani. Ennyi.

(#768) Tomix24 válasza canniball (#762) üzenetére


Tomix24
addikt

Már nem plusszost nem is árulnak szerintem. Auto beállítás valamennyire működik ,de a 1080 \60p mindenhez jó. Optikán ac3 és dts hangot fogsz kapni, a többi hd hang 2.0-ba kijön.

(#769) Zebu válasza Tomix24 (#766) üzenetére


Zebu
addikt

Stabilitást!
Pont ez az árszegmens az, amit szerintem a legtöbben megengedhetnek maguknak és azért van itt verseny erősen (ASUS, WD, VENICE, EMINENT).

Azért az gyenge magyarázat, hogy ennyi az ára és ezért instabil...

(#770) users válasza Tomix24 (#767) üzenetére


users
tag

Köszi mükszik! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#771) Sefter


Sefter
veterán

sziasztok!

mini tulajok tapasztalatára lennék kíváncsi:
- elég gyors az USB a durvább mkv-hoz?
- milyen vinyóval használjátok 1-1,5 TB környékén?

Psn ID: sefter_hun

(#772) Tomix24 válasza Sefter (#771) üzenetére


Tomix24
addikt

A legdúrvábbakhoz is elég az usb. 2tb-ig bármit lát.

(#773) Tomix24 válasza Zebu (#769) üzenetére


Tomix24
addikt

A felsoroltak közül majdnem mindnek voltam már tulaja, így azt mondom, hogy a legstabilabb az A.c.Ryan, Aztán az Asus oplay, aztán pedig a wd HD, stb
Szoftverben pedig fordított a sorrend, a tudást tekintve sajna. Mind szokott rendszeresen fagyni, persze használni is kell rendesen cserébe :DDD

(#774) Zebu válasza Tomix24 (#773) üzenetére


Zebu
addikt

Az derék, ha személyes tapasztalattal rendelkezel mindegyikről! :R Te vagy az én emberem! ;)

Nagyon szimpatikus volt nekem az AC Ryan Playon mini. Főleg a távírányítója tetszett meg! :P
Viszont most olvasom, hogy az Oplay-hez is vannak okosított kliensek és valójában 10 ronggyal olcsóbb most. Mindemellett az AC Ryan ha jól látom mindössze a torrent klienssel és a + kivitel esetében a DTS-HD 2.0-ás konverzióval nyújt többet. (Ez a pluszos dolog nem teljesen tiszta)

Több különbséget nagyon nem vélek felfedezni... Vagy tévedek?

Eléggé az Oplay felé kezd billenni a mérlegem az ár érték arányt tekintve, de igazából tök jó lenne, ha rámcáfolna valaki pár okossággal! :K

Torrent dolgot amúgy meg tudnék oldani a WL500gp routeremmel is ha jól gondolom, igaz még nem próbáltam. Igazából nem is tudom, hogy LAN-on keresztül az 1080p-s mkv mennyire lenne kerek...

Hangot optikán továbbítanám az erősítőbe. Optika az mindenképp kell!

Tudásban az AC ryan a WD live mögött van? Ezt akarod mondani? Nekem tökre nem ez jött le a tesztek és specifikációk alapján. Tudásban a Ryan látszott a legkomolyabbnak.

[ Szerkesztve ]

(#775) canniball válasza Tomix24 (#768) üzenetére


canniball
nagyúr

Sajnos a legtöbb oldalon nem említik, hogy "+"-os vagy sem. Végülis már mindegy, mert délután egy olyan helyen vettem meg, ahol "+"-ost kaptam. :)
Mindjárt jönnék is a kezdő kérdéssel: az erősítőre (Yamaha RX-V361) optikain kötöttem rá, az SPDIF kimenet-et beállítottam Passthrough-ra, így a DVD 5.1 hangja szépen szól is, de ha stereo a hang (pl. mp3, vagy mpg file stereo hanggal) akkor néma marad az erősítő (LPCM Dual CH-re van állítva szól, ill. előző esetben a TV-n van hang); mit rontottam el?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#776) Tomix24 válasza Zebu (#774) üzenetére


Tomix24
addikt

Távirányító:
Asus - jó méret, sok gomb, ahogy lennie kell.
A.C.Ryan - Még több gomb, szokni kell, de így utolag ez a csúcs.
WD - kis táv, kevés gomb, menübe kell lépkedni mindenért, sok funkció hiányzik. Rossz élmény.

Torrent:
Asus - hekkel firmware-el, nehézkesen, limitált torrentszámmal. Nem az igazi. nagyon nem..
Ryan - Vért izzadsz ha torrentezni akarsz, és hasonló nyögös. Nem erre találták ki.
WD LIve - Sokkal simábban megy a torrent kérdés.(mellesleg a youtube is, és minden egyébb is)

Hang\Optika
Asus - Ryan egyformán jó.
HD hang\HDMI
Ryan - +-ost kell venni
WD - minden ok, kiad minden hangot.

Lan-on keresztül, mind elég jó, csak kábellel legyen meg a kapcsolat. Wifin csak a baj van minddel.

A WD-nél nemtudom mond-e neked valamit a B-rad név. Ott megy keményen az otthoni firmware fejlesztés, ami irigyelendő.

Én személy szerint a Yaml miatt vettem meg a Ryan-t. De az most összeszarta magát épp. Így kicsivel tud csak többet mint az Asus enélkül. WD-nél meg automatán van cover mód is, de azt a rohadt távirányítót nem tudtam megszokni.. :P

Ryan-nél bízok az új decemberi frissítésben, ahol az sdk4-es felület lesz, remélem új jaml-el.. :R

[ Szerkesztve ]

(#777) users válasza canniball (#775) üzenetére


users
tag

Nem rontottál ell semmit nekem is úgyan ez a felálás!
Nekem az a gondolatom ,de lehet rosszúl gondolom,hogy a stereo hangot nem keveri be 5.1-be és ezért nem szól olyan esetben!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#778) Zebu válasza Tomix24 (#776) üzenetére


Zebu
addikt

Köszi a beszámolót! :C :R

(#779) Johnny0004


Johnny0004
tag

Hali!
Azt nem tudja valaki, hogy mitől van, hogy sok mkv fájl ha közelebbről nézed tiszta pöttyös, szemcsés, ez a kódolástól lehet?
A tv ugye sokkal gyengébb felbontású mégis a kép tök tiszta, vagy pont a nagy felbontás miatt pöttyös??
Most szedtem le egy huszon valahány gigás blu-ray filmet....hát totál életlen , tiszta pöttyös (m2ts formátumú), nem értem. (Nem bénázok mielőtt mondanátok, minden be van állítva fullra)

[ Szerkesztve ]

(#780) Johnny0004


Johnny0004
tag

Ja és azt sem értem, hogy két MKV közül (mind a kettő 1920x1088-as), az egyiknek teljes a képe, a másiknak van fekete csík alul felül, az egyik tök szép, a másik egész szemcsés...MIÉRT????
Valaki okosítson ki!

(#781) lolka123


lolka123
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene Minivel kapcsolatban. Valamiért a NASsal nem boldogulok. Bekapcsoltam, viszont Win XP-vel nem tudok rákapcsolódni. A hálózati helyek között látszik, mint Samba 3.0.23c, de folyton elutasítja a kapcsolatot, hogy nem érhető el. Próbáltam reset után is, de ua. A többi hálózati funkció jól működik, a Mini eléri a gépen lévő megosztást, csak fordítva nem. Esetleg valakinek van valami ötlete, hogy mit lehet ilyenkor tenni? Firmware: 7.3.6 r3582. Tudtok esetleg másik stabil firmware-t ajánlani, amivel próbálkozhatnék? Előre is köszi.

(#782) Tomix24 válasza Johnny0004 (#779) üzenetére


Tomix24
addikt

"Most szedtem le egy huszon valahány gigás blu-ray filmet....hát totál életlen , tiszta pöttyös"
Sok film csak felkonvertált , mrt gyárilag nem HD kamerával lettek felvéve. Ez a HD, ezt kell szeretni. Avatar azt mondom hogy etalon, bár minden film olyan minőségü lenne :O

(#783) Tomix24 válasza Johnny0004 (#780) üzenetére


Tomix24
addikt

:N Ne akarj mindent tudni

(#784) Johnny0004 válasza Tomix24 (#783) üzenetére


Johnny0004
tag

:)

(#785) Johnny0004 válasza Tomix24 (#782) üzenetére


Johnny0004
tag

Melyik Avatar? Írd le a pontos nevét, mert van belőle 10 féle, akkor leszedem, meglesem.

(#786) Tomix24 válasza Johnny0004 (#785) üzenetére


Tomix24
addikt

Avatar.2009.BD25.X264.DTSHD.HUN-HDPre - ez tuti tetszene

(#787) pclama válasza Tomix24 (#782) üzenetére


pclama
csendes tag

Ebben a formában ez nem igaz!
Igen vannak felkonvertált filmek is DE!!! ez nagy studioknál nem jellemző
Ha Panavision kamerával rögzített szalagot (mester szalagot) szkennelik be jó lesz a végeredmény
Egy analóg szalag információkinyerésénél csak a "szkenner minősége" a határ
Felbontásban 2048x1234 (nagyobb felbontás is lehetséges - 4-8K-ig)
IMAX konvertálás pl a Batman: Sötét Lovag 1 képkocka scannelése 1perc alatt 1kép/38Mb lett
Folyadék kapuval történő szkennelés -karc/kosz eltüntetés (uj mesterszallagoknál felesleges)
Lassan a digitális technológia eléri az analóg celluloid szintjét
Lehet vitatkozni kinek mi tetszik
Szerintem a celluloid finomabb színvilágú, szebb színű művészibb, picit szemcsésebb ha rosszul van megvilágítva de ez már tényleg csak szőrszálhasogatás
Keresztapa BD-t nézzétek meg na az jó szkennelés:)

(#788) canniball válasza users (#777) üzenetére


canniball
nagyúr

Nekem nem is kell hogy keverje bárhová, egyszerűen csak tolja ki a stereo hangot az erősítőre...ezt meg nehogy már ne tudja... :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#789) Johnny0004


Johnny0004
tag

Leszedtem Avatart:
Loveyou-avatar.720p.mkv
Avatar.2009.1080p.BluRay.HUN.ENG.x264-aNyaM005.mkvA 720-ason gyönyörű a kép, az 1080-ason a sötét részeken látható olyan "zsizsegés szerű", mint a divx-eken.
MIÉRT???

(#790) Johnny0004 válasza Johnny0004 (#789) üzenetére


Johnny0004
tag

az 1080-as :
General
Complete name : E:\filmek\Avatar.2009.1080p.BluRay.HUN.ENG.x264-aNyaM\Sample\Avatar.2009.1080p.BluRay.HUN.ENG.x264-aNyaM (1)-005.mkv
Format : Matroska
File size : 102 MiB
Duration : 2mn 3s
Overall bit rate : 6 909 Kbps
Movie name : Avatar.2009.1080p.BluRay.HUN.ENG.x264-aNyaM
Encoded date : UTC 2009-08-05 10:44:07
Writing application : mkvmerge v3.3.0 ('Language') built on Mar 24 2010 14:59:24
Writing library : libebml v0.8.0 + libmatroska v0.9.0

Video
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L4.1
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 4 frames
Muxing mode : Container profile=Unknown@4.1
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 2mn 3s
Bit rate : 4 878 Kbps
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 23.976 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.098
Stream size : 71.7 MiB (71%)
Title : Avatar.2009.1080p.BluRay.HUN.ENG.x264-aNyaM
Language : English

a 720-as:
General
Complete name : E:\filmek\Avatar.2009.720p.BluRay.DTS.x264.Hungarian-LoveYou\Sample\Loveyou-avatar.720p.Sample.mkv
Format : Matroska
File size : 55.1 MiB
Duration : 44s 136ms
Overall bit rate : 10.5 Mbps
Encoded date : UTC 2010-04-26 15:05:15
Writing application : mkvmerge v3.0.0 ('Hang up your Hang-Ups') built on Dec 12 2009 15:20:35
Writing library : libebml v0.7.9 + libmatroska v0.8.1

Video
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L4.1
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 7 frames
Muxing mode : Container profile=Unknown@4.1
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 44s 127ms
Bit rate : 8 302 Kbps
Width : 1 280 pixels
Height : 720 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 23.976 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.376
Stream size : 43.7 MiB (79%)

Na aki ért itt minden adatot az nyilatkozzon :-)
Lehet itt a megoldás a bit rate-ben?

(#791) Tomix24 válasza Johnny0004 (#790) üzenetére


Tomix24
addikt

Én értem minden sorát. :K

Ne spórolj a minőséggel, főleg ha teljes képernyős FullHD filmet akarsz normálisan megtekinteni.

Az összes adat közül napjainkban a bitráta a legfontosabb, mert a ReFrames értéket már nem variálják, úgyhogy 1080p-nél 10.000 a minimum szerintem, AVATAR-nál vagy APocalypto-nál ,vagy az IMAX Transformers-nél 20.000 min bitráta. Ha ezen bitráták alá mész, akkor a kép veszít elsősorban a szinekből, szinek mélységéből. Másodsorban a részletek tünnek el, és sötét részeknél kockásodás jellemző.

(#792) canniball


canniball
nagyúr

Újabb kérdés: nektek működik az internetes rádió részleg? Nálam letölti az adókat, de hiába nyomom a play gombot semmit nem csinál.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#793) Johnny0004 válasza Tomix24 (#791) üzenetére


Johnny0004
tag

AHA! Tehát az overall bit rate érték a lényeg?
Pont arról a kockásodásról beszélek, amit írsz, akkor a 720-as film is lehet jobb mint az 1080-as, ha nagyobb a bit rate-je.

(#794) samub650 válasza canniball (#792) üzenetére


samub650
csendes tag

téves

[ Szerkesztve ]

(#795) samub650


samub650
csendes tag

Minőségkedvelők figyelmébe!
Egy bosszantó dologba ütköztem. Még régebbről megvan az Attenborough Élet sorozat eredeti BR-ben de most van egy magyar nyelvű mkv változatom is. A gond az, hogy az eredeti VC-1 kódolásút simán viszi a mini, az mkv-és magyar verzió néha szakadozik. Pl. a Halak rész 42. percében , ki is vágtam ezt a részt, ha valakit érdekel. ( http://hotfile.com/dl/83851587/2788f92/Lif...k.test.mkv.html ) A kérdés, ki tudja mennyi a max. bitrate az mkv-nál a mi lejátszóinknál,(hivatalosan 40Mbs az mkv L4.1 profile esetén) ami még nem szaggat, mert én nem találtam ilyen forrást. Ezt a mintát a samsung tv simán lejátsza, mt2s konténerben is szakadozásmentesen lejátsza a mini, biztos hogy nem az eredeti anyag van rosszul átkodólva, kétszer is letöltöttem, nem letöltési hiba.
Nem egy kis sebességű felvétel, de illene lejátszani hibátlanul. Tudtok ilyen vagy ennél nagyobb bitratájú mkv-t lejátszani hiba nélkül?
Esetleg van olyan tool, amivel a kiugrás (a max.bitrate ) figyelhető valamilyen módon? ( Nem pc lejátszó, ami kiirja az aktuális infot)

Complete name : Halak.test.mkv
Format : Matroska
File size : 267 MiB
Duration : 1mn 59s
Overall bit rate : 18.8 Mbps
Encoded date : UTC 2010-11-19 19:08:40
Writing application : mkvmerge v4.2.0 ('No Talking') built on Jul 28 2010 18:38:23
Writing library : libebml v1.0.0 + libmatroska v1.0.0

Video
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L4.1
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 4 frames
Muxing mode : Container profile=Unknown@4.1
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 1mn 59s
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 18.2 Mbps
Maximum bit rate : 40.0 Mbps
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 25.000 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.351
Stream size : 259 MiB (97%)

Audio
ID : 2
Format : AC-3
Format/Info : Audio Coding 3
Mode extension : CM (complete main)
Codec ID : A_AC3
Duration : 1mn 59s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 192 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : Front: L R
Sampling rate : 48.0 KHz
Bit depth : 16 bits
Stream size : 2.73 MiB (1%)

(#796) tony70 válasza samub650 (#795) üzenetére


tony70
tag

Erre én kíváncsi lennék!
Nekem a Toy Story 3 is szaggat!

Disc Title: Toy Story 3
Disc Size: 24 692 617 531 bytes
Protection: AACS
BD-Java: Yes
Playlist: 00805.MPLS
Size: 22 060 720 128 bytes
Length: 1:43:03
Total Bitrate: 28,54 Mbps
Video: MPEG-4 AVC Video / 24620 kbps / 1080p / 23,976 fps / 16:9 / High Profile 4.1
Audio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 128 kbps
Audio: English / DTS-ES Audio / 5.1-ES / 48 kHz / 1509 kbps / 24-bit
Audio: sve / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 128 kbps
Audio: Norwegian / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 128 kbps
Audio: Danish / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 128 kbps
Audio: Finnish / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 128 kbps
Audio: Hungarian / Dolby Digital EX Audio / 5.1-EX / 48 kHz / 640 kbps
Audio: Icelandic / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 128 kbps
Subtitle: English / 39,363 kbps
Subtitle: English / 47,591 kbps
Subtitle: Swedish / 32,364 kbps
Subtitle: Norwegian / 36,253 kbps
Subtitle: Danish / 35,530 kbps
Subtitle: Finnish / 37,149 kbps
Subtitle: Hungarian / 37,956 kbps
Subtitle: Icelandic / 35,972 kbps
Subtitle: English / 0,537 kbps
Subtitle: Swedish / 0,568 kbps
Subtitle: Norwegian / 1,071 kbps
Subtitle: Danish / 1,038 kbps
Subtitle: Finnish / 1,146 kbps
Subtitle: Hungarian / 1,009 kbps
Subtitle: Icelandic / 1,035 kbps

Azt hittem, hogy az eTrayz Nas-om nem bírja normálisan "átküldeni" igaz a hálozatom nem Gigabites, de az a film 28,54 Mbps Total Bitrate!?
Szerintem ezekhez már kevés a Mini!
USB-ről még nempróbáltam kert nincs külső winyóm, de ott valószínüleg tuti hogy nem szaggat!

(#797) Tomix24 válasza tony70 (#796) üzenetére


Tomix24
addikt

USb-ről nagyobb adatsürüséget is bír a MINI. 44.000 M2ts-ben gond nélküli.

(#798) tony70 válasza Tomix24 (#797) üzenetére


tony70
tag

LAN-on mennyi lehet?
Holvannak ezek az adatok leírva?

(#799) Tomix24 válasza Johnny0004 (#793) üzenetére


Tomix24
addikt

Nem. A 720p kissebb felbontás. De ott is magas bitráta kell a teljes kihasználtsághoz.

(#800) canniball válasza canniball (#788) üzenetére


canniball
nagyúr

Senki? Baromi idegesítő mindig állítgatni...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.