Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) DarkFater válasza nacant (#200) üzenetére


DarkFater
tag

Az télleg elég hihetetlen ár.
Nem elírás?
Az még nettó árnak is nagyon jó.

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#202) FireLord


FireLord
aktív tag

Igaz hogy a minivel is lehet torrentezni?

(#203) Real_Necro válasza nacant (#200) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jól jön néha az ismeretség. :P

Hétvégén talán már meg is lesz, addig behúzok egy új kábelt. Arról van esetleg infó, hogy mekkora a legnagyobb pendrive, amit kezel? Pl 16 vagy 32 GB-ost felismeri?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#204) TayRol válasza DarkFater (#199) üzenetére


TayRol
veterán

csak sajna jo draga lett a 90ezres araval.

(#205) Real_Necro


Real_Necro
veterán

meg tudja valaki mondani nekem, hogy milyen formátumokat kezel le usb-n keresztül a lejátszó? (FAT32, NTFS, ExFat, Ext2, Ext3)?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#206) FireLord


FireLord
aktív tag

Hogy osszam meg a mappákat win7-en? Nem látja a mini :(

(#207) FireLord


FireLord
aktív tag

Annyira szeretem a segítőkészségeteket ;)

(#208) Real_Necro válasza FireLord (#207) üzenetére


Real_Necro
veterán

Sajnos elég halott ez a topic... :(

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#209) audifan67 válasza Real_Necro (#196) üzenetére


audifan67
csendes tag

Engem is érdekelne, hogy hol lehet 24-ért megrendelni? Vagy egyébként, hol érdemes megvenni és mi az ára?

[ Szerkesztve ]

(#210) Alex91 válasza audifan67 (#209) üzenetére


Alex91
félisten

Ahol van ismeretseged, mint neki :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#211) Real_Necro válasza Alex91 (#210) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az ismeretség átka, hogy lassabban jutsz hozzá, mint ha bemész boltba és megveszed. :DDD

Erre a kérdésemre tud valaki választ?

meg tudja valaki mondani nekem, hogy milyen formátumokat kezel le usb-n keresztül a lejátszó? (FAT32, NTFS, ExFat, Ext2, Ext3)?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#212) audifan67 válasza Real_Necro (#211) üzenetére


audifan67
csendes tag

Az nem gond, ha kicsit várni kell rá (persze, nem heteket), de árban nem mindegy, hogy 24 vagy 32. Szóval, lehet valahol 32 alatt megvenni ezt a kütyüt?

(#213) Real_Necro válasza audifan67 (#212) üzenetére


Real_Necro
veterán

Persze

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#214) audifan67 válasza Real_Necro (#213) üzenetére


audifan67
csendes tag

No, akkor van valahol 32 alatt? Most már kíváncsi vagyok...

(#215) audifan67 válasza audifan67 (#214) üzenetére


audifan67
csendes tag

Ez inkább a 32-höz van közelebb, mint a 24-hez. De azért köszi.

(#216) TayRol válasza audifan67 (#214) üzenetére


TayRol
veterán

az elozo linken mindent megtudsz.
de pl. az Aqua hivatalos forgalmazo - ha jol tudom.

(#217) Real_Necro válasza TayRol (#216) üzenetére


Real_Necro
veterán

Érdekes, hogy múltkor még Fehérváron volt raktárkészletük belőle, most meg Dohány utcában. :) Lehet csak 1 darab van amit hurcolnak? :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#218) TayRol válasza Real_Necro (#217) üzenetére


TayRol
veterán

aa, szerintem inkabb ennyire kapos a cucc.:)

(#219) soma165 válasza FireLord (#206) üzenetére


soma165
tag

itt találsz leirást rola win 7 alatt hogyan lehet megoldani a mappamegosztást
http://forum.flash.hu/viewtopic.php?f=28&t=18
még én sem probaltam ki ha sikerrel jársz oszd meg velem is

[ Szerkesztve ]

(#220) DarkFater válasza TayRol (#218) üzenetére


DarkFater
tag

Ahogy hallom jobban megy mint a WD.

Nekem az tetszik, hogy hetente jön ki új FW új fícsörökkel.

Egyébként az árgép az minden csak nem megbízható.
Sok a régi kint felejtett ár a weboldalakon.

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#221) Real_Necro válasza DarkFater (#220) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezért érdemes olyankor rákattintani az üzlet ikonjára, és máris ellenőrizhetjük, hogy mi a jelenlegi ár. :) Nálam megint csúszik a dolog, csak holnap kapom meg... :(

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#222) TayRol válasza DarkFater (#220) üzenetére


TayRol
veterán

wd-t nem ismerem, te teny, eleg jo a fw support hozza.:)
argep tenyleg eleg tré, a boltok 60%-aban nincs is az a termek, csak rendelesre par het mulva...

(#223) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Felépítettem hálózatot, nagynehezen összehoztam. :) Kérdés: létezik MInihez olyan firmware, amellyel lehet youtube-olni?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#224) DarkFater válasza FireLord (#207) üzenetére


DarkFater
tag

Kedves Firelord!

Sajnos itt főleg csetelés zajlik, elég kevés a hozzáértő szaki aki ide is benéz.
Mondjuk én elvagyok itt. :D

Ha support kell akkor inkább nézd meg a forgalmazó hivatalos support oldalát a forum.flash.hu-t vagy próbálj beleolvasni az mpeg4players fórumába az m4p.hu-n.

Remélem késöbb itt is leszünk többen és jobban tudjuk segíteni egymást.

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#225) DarkFater válasza Real_Necro (#223) üzenetére


DarkFater
tag

Szia!

Nemrégiben sikerült beszélnem AC Ryan-es fejlesztő emberrel.

Azt mondja, hogy a Youtube szándékosan tiltotta ki a HD playereket, mert azok úgy játszák le a videókat, hogy nem látszik a reklám.

Több cég ezután belehekkelte mégis a firmware-be a youtube-ot, de annyira nincs nagy igény rá.

Pont emiatt az AC Ryan azt mondja, hogy ők ezt a fícsört nem hekkelik, inkább fontosabb dolgokra koncentrálnak.

Például lesz új full HD-s GUI, egyebek.

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#226) Salvador20


Salvador20
őstag

hello! nekem olyan kérdésem lenne, hogy elő van fizetve nekem nba-ra hd minőségü meccsnézési lehetőség, de! Ezeket neten lehet nézni és sajnos a laptopom hajlamos beszaggatni ha hd dolgokat nézegetek vele. Ezzel a playerrel van rű mód, hogy nézni tudjam netről őket?

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#227) TayRol válasza Real_Necro (#223) üzenetére


TayRol
veterán

en feltettem a minire a nagyteso egyik fw-jet, igaz, fagyott, de volt rajta youtube (mukodott is). de ha jol tudm, vegleges fw meg nincs ra.

(#228) univerzita


univerzita
addikt

Nagyon tetcik a PlayON! Tudna valaki tanácsot adni hogy Komaromhoz legkozeleb hol tudnám megvenni?

(#229) TayRol válasza univerzita (#228) üzenetére


TayRol
veterán

Szia!

Tole kerdezd meg privatban.:)

(#230) kangool válasza univerzita (#228) üzenetére


kangool
tag

asszem legközelebb Győrben:

http://www.printanddisc.hu/

(#231) TayRol válasza kangool (#230) üzenetére


TayRol
veterán

igen, valoszinu ez lesz a nyero bolt.

(#232) univerzita válasza TayRol (#231) üzenetére


univerzita
addikt

nestem a aru kesletet de a medialejaco nem serepel,mad erdeklodom

(#233) TayRol válasza univerzita (#232) üzenetére


TayRol
veterán

biztosan forgalmazzak. megkerdeztem a hivatalos forumban es ott van a FlashPoint partner logo is.:)

(#234) Real_Necro válasza TayRol (#227) üzenetére


Real_Necro
veterán

Most ha jól emlékszem akkor a 3316-os beta magyar van fent. Minden szépen ment vele.
Találtam pár progit is, egyiken be lehet jelentkezni, meg kulcsszót beírva képeket dob ki, amiket animálva vetít le, valamint valami hírolvasós dolog is van, ami full üres volt. Időjárásjelentős progit még nem teszteltem.
Képaránnyal kicsit gondban voltam, mert tv-m egy 72cm-es CRT Pana, ami auto-ra van állítva. Beletelt egy kis időbe, míg a kettőt összehangoltam. Ezzel kapcsolatban létezik valami képméret állítási lehetőség is. Az konkrétan mire jó?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#235) TayRol válasza Real_Necro (#234) üzenetére


TayRol
veterán

nekem is az van fennt, semmi gondom vele, pedig hasznalom eleget.
a kepmeret beallitasnal van a ket oldalon, lennt es fennt egy-egy piros csik. be kell allitani a nyilakkal, hogy lasd oket. ha megvan, akkor - elvileg - a player ahhoz igazitja a videokat.

(#236) Real_Necro válasza TayRol (#235) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem azok kb az 1/4 és 3/4 részénél vannak a tévének. húzzam szét alsó és felső peremig őket?
Másik kérdés: ha áramtalanítom az eszközt, mit felejt el és mit jegyez meg?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#237) yamshee


yamshee
tag

Van új hackelt FW a 2901-esből és megy vele a Youtube! [link]

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to serve us. Resistance is futile.

(#238) Real_Necro válasza yamshee (#237) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez jó a Mini-re is?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#239) TayRol válasza Real_Necro (#236) üzenetére


TayRol
veterán

igen, huzd szet addig, hogy meg eppen lasd. aramtalanitasrol nem tudok beszamolni, nekem olyan meg sosem volt.

yamshee: a 2901 az a nagytesora van, nem?

[ Szerkesztve ]

(#240) Real_Necro válasza TayRol (#239) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi az infót.

Áramtalanítás után (én mindig áramtalanítok, így védem a környezetet meg a tárcám :)) minden ok, egyből csatlakozott hálózatra stb. Nagyon tetszik, hogy iso-t is tökéletesen kezeli.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#241) Salvador20 válasza Salvador20 (#226) üzenetére


Salvador20
őstag

Valaki?

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#242) TayRol válasza Salvador20 (#241) üzenetére


TayRol
veterán

a nagyteso egyik fw-jeben volt mar youtube meg rengeteg videos portal, pl. apple trailer es cartoon network is.
de szerintem azert nem megoldhato, mert eleg speci lejatszo kell az nba-s videokhoz. pl a retekklub oldalan a videokat is valami silver-akarmivel lehet csak megnezni, es az ACRyan ezt nem tamogatja.

(#243) Salvador20 válasza TayRol (#242) üzenetére


Salvador20
őstag

igen a silverlight a windows terméke, a flash versenytársa....

[ Szerkesztve ]

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#244) TayRol válasza Salvador20 (#243) üzenetére


TayRol
veterán

hat, igazabol tippem sincs, de szerintem (még!) nem tudja.

(#245) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tudni már, hogy a Yamshee által írt firmware melyikre jó? Minin szeretnék "juhtyúkolni" :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#246) TayRol válasza Real_Necro (#245) üzenetére


TayRol
veterán

minin meg nincsen juhtyuk, sajna.

(#247) Meza


Meza
tag

Sziasztok!

Találtam egy hibát a miniben, egy avi file-t nem játszott le nekem, azt írta ki, hogy "nem támogatott GMC". Tud valaki abban segíteni, hogy ez mi, és hogy van-e rá valami megoldás? Ez valami DivX opció, ha jól tudom, de, hogy mire jó, azt nem... :F

"Olvashatatlan aláírás"

(#248) Client


Client
tag

Lehet ezekkel, vagy úgy általában az ilyen lejátszókkal FTP-ről letölteni?

Ex - WaterLo

(#249) kangool válasza Meza (#247) üzenetére


kangool
tag

GMC - (Global Motion Compensation) bitrátát próbál megspórolni bizonyos jeleneteknél úgy, hogy egy mozgásvektort használ az egész képkockához. Az Xvid GMC-je sokkal kifinomultabb, mint a DivX-é, de csak kevés lejátszó támogatja.

Gondolom régebbi film, kódolásnál a gmc be volt állítva.
ezzel a programmal csinálj az aviról információt:
http://mediainfo.sourceforge.net/hu

packed bitstreames is lehet a film. ha igen, mpeg4 modifier-rel ki tudod ezt szedni belőle. http://www.moitah.net/ innen tölthető.

ha gmc gond van, tudtommal csak újra kódolással lehet megoldani.

(#250) Meza válasza kangool (#249) üzenetére


Meza
tag

Köszi, akkor első körben megpróbálom ezekkel. :R Amúgy a kép maga totál szétesik lejátszáskor, gyakorlatilag pixelekre hullik, és kockásodik.

"Olvashatatlan aláírás"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.