Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ftibo válasza Toninho13 (#98) üzenetére


ftibo
csendes tag

Toninho,

Lehet hozzá kapni Wifi USB sticket http://www.users.hu/termekek/27944/A_C_+Ryan+USB+Adapter+300Mbps+N+Wlan+USB+Adapter+PlayON+HD-hez.

Viszont ha Wifi-s router-re csatlakoztatott kábellel, és megosztod a mappáidat mondjuk a laptopodon, akkor felesslegessé válik a wifi usb stick, mert látja a halózati helyekben a megoszott mappáid. Onnastól meg a fákjás menet. Rámész bármelyik filmedre és már játsza is. Nekem a laptopomban 54Mbps-s Wifi kártya van és tökéletesen játszotta róla a HD filmeket.

Üdv

(#102) TayRol válasza ftibo (#100) üzenetére


TayRol
veterán

szia!

a lan alap feature, vagy usb-s adapterrel mukodik csak? hdmi kabel benne van a csomagban? hol vetted? :)
dvd playerem van, az a resze nem erdekel, csak hogy a feliratokat es az 1080p-s mkv-kat jatssza le.

ezek kozul van valami, amit nem jatszik le?

koszonom az infot egyebkent!

udv.!

mod: wifire a kovetkezo hsz-ed volt a valasz, de addig mar nem jutottam el. :D routerrel osszekotom asszem fixen kabellel inkabb (ugyis mellette lenne), eleg, hogy a tv es a laptop wifis a lakasban.

[ Szerkesztve ]

(#103) nothin


nothin
tag

Sziasztok, vacilálok hogy A. C. Ryan play On mini -t vagy Asus O!play-t vegyek. Az asus termékekkel eddig nem volt gondom és jókat is írnak róla az A.C. mellet meg az szól hogy 2009 év lejátszója lett, ti mit mondotok? :) kösz

(#104) ftibo válasza TayRol (#102) üzenetére


ftibo
csendes tag

Szia Tayrol,

Szval. Nekem eddig minden mkv-t megevett probléma nélkül. Szval le a kalappal előtte.
A killer sample, ami a L5.1-s szaggat rajta és kockásodik, de ennyi
Viszont sztem nem mérvadó. A Planet Earth-ből származik ami nekem 720p-ben van meg. Az tökéletesen lejátszotta. User-be vette,de nem voltam köül tekintő, mert ha a moddingcomputernél vagy flash.hu-nál berendelem 2 év garit kapok rá.

Bármi van nyugodtan kérdezz. Szívesen tesztelek. Csak mindig este érek rá írni,
Látom a másik fórumon is fent vagy...ott is írtam.

Nah üdv.

(#105) TayRol válasza ftibo (#104) üzenetére


TayRol
veterán

szia!

super, koszi az infokat!:)
en moddingnal veszem, az van kozel. akkor ezek szerint nem nagyon lehet kifogni rajta. jovo het elejen be is ruhazok egyre, ugy nezi ki. ha van kerdesem, kereslek.:)

udv.!

(#106) szalai56 válasza TayRol (#105) üzenetére


szalai56
senior tag

Én is a moddingnál vettem, ezt ajánlották. :)) Bár én a vinyósat vettem, az jobban bejön nekem.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#107) TayRol válasza szalai56 (#106) üzenetére


TayRol
veterán

en a koltsegcsokkentes miatt veszem a picit. illetve mert 2 hete vettem egy kulso winyot.:)

(#108) ftibo válasza TayRol (#107) üzenetére


ftibo
csendes tag

Kíváncsi vok, hogy mi lesz az új javításban.
Remélem, hogy pl a True HD passtrough most már működni fog.
Jó pár HD filmet tartalmaz ilyen auodi sávot.
No meg persze a Torrent Kliens sem lenne rossz :D.

Most láttam az angol oldalon, hogy kb eg yfél olddala linux parancssorral, már raktakré youtube HD-t, meg Rss feeds-et. Kíbővítettet :D

Már nagyon várom az új javítást.

(#109) TayRol válasza ftibo (#108) üzenetére


TayRol
veterán

youtube nem erdekel, azt a tv-n nezem. abban is van bongeszo. torrent mar inkabb, csak nem tudom elkepzelni, hogy hogyan mukodne.
True HD passtrough mit jelent?:)

(#110) ftibo válasza TayRol (#109) üzenetére


ftibo
csendes tag

A True HD passtrough vagy downmix, nekem mindkettő jól jönne.

Szval Blueray Fimek már kétsávos TrueHD vagy HD master audiót tartalmaznak. Ezek kb 4500-2500-s bitrátájúak (kbps). Szval nem alacsony Dolby Surrondot vagy DTS-t (1500-448kbps) tartalmaznak.
Egyenlőre a mini csak a HD master Audiot játsza le (továbbítja és stereoba lekeveri), így megtudod nézni TV-n simán vagy házimozin.
A True HD-t nem továbbítja és nem keveri le. (lehet nem vették meg licensz jogot hozzá, kitudja). A cucc procija támogatja az tuti. Már ez T HD formátum az elterjettebb a kettő közül. A BD25-50-s mkv fájlokban már ez a hangsáv is megtalálható (általában angol nyelvű) és ha sok ilyen filmed van, akkor szívás. Mert nem tudod megnézni a filmet Sima TV- vagy házimozin eredeti angol hanggal. Nekünk ez még nem is gond, me ugya magyarul szeressük, de pl az angolokat eléggé irritálja :D. MOndjuk hozzáteszem, hogy általában egy árkategóriával nagyobb lejátszok szokták csak lejátszani ezt a formátumot.

Mindegy meglátjuk mi lesz.

Üdv.

(#111) TayRol válasza ftibo (#110) üzenetére


TayRol
veterán

igazabol en csak angolul nezek filmeket, esetleg felirattal. optikai kabelen tolnam at a hangot az erositobe.
de jah, meglatjuk mi lesz. ugy nez ki, kedden meglesz a player. asszonyt atkuldom a moddingba.:)

(#112) ftibo válasza TayRol (#111) üzenetére


ftibo
csendes tag

Ehehe.

Ettől függetlenül nem fogsz csalódni. Nekem a házimozim otthon csak DTS-t tud és Dolby D-t. Én is optikai kábelen kapcsoltam rá és tökéletesen ment az össze hang rajta- Kivétel a True HD és a HD Master Audio természetesen (azt ugye nem tudta, sajna).. A hangminősége nagyon állat!

Asszonyt nem lehet majd a tévé elől elszakítani, tapasztalatból mondom. Mióta meg van a mini-m a bnőm állandóan hülye sorozatokat néz. :D.

Egy dolgora figyelj majd, Hogy SPDIF RAW-ra állítsd majd az audio out-t, mert csak akkor küldi ki a digitális jelet. SPDIF LPCM pedig akkor használd ha stereo downmix kell. Ez igaz a HDMI-re is,de a kézikönyvecskében benne lesz ez leírva.

Üdv.

(#113) TayRol válasza ftibo (#112) üzenetére


TayRol
veterán

koszi az infokat!:)

stereo downmixet nem akarok. mar betaraztam a filmeket es a sorozatokat, alig varom, hogy megvegyem a cuccost.:)

(#114) Meza


Meza
tag

Sziasztok!

Én most tervezek venni egy ilyen ACRyan lejátszót, csak még a mini és a nagy között vacillálok. Mindkettő játszik mkv-t pendrive-ról is? Mert ha a mini mellett döntök, akkor azzal használnám lejátszóként. A nagyhoz is van magyar menü, vagy csak a kicsihez?

"Olvashatatlan aláírás"

(#115) ChabyM


ChabyM
csendes tag

Sziasztok most olvasgatom a forumot.
Nekem egy EMTEC s120h nevü média lejátszóm van 1TB-s belsö vincsivel aminek a ugyan az a menüje mint ennek az AC Ryannak. Az olvasottak alapján ugyan ugy viselkedik mind az ACRyan. Még a torrent kliens is ugyan az, igaz nekem folytatja a letöltést kikapcsolás után is. A softwer: v7.0.5 r 1191 2009juli22. Már láttam az EMTEC oldalán frissebb frimwaret , de magyarul sajnos ez sem tud. aaz a kérdésem ,hogy van e az ACR-nek már magyar menüje?
[link]

(#116) szalai56 válasza Meza (#114) üzenetére


szalai56
senior tag

mkv: természetesen mindkettő tudja.
A nagyhoz már régebb óta van magyar menü.

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#117) Meza válasza szalai56 (#116) üzenetére


Meza
tag

Köszi a választ. És nem szaggat az mkv pendrive-on keresztül?Az mkv-k gyakori nagy bitsűrűsége és a pendrive-ok viszonylag lassú olvasási sebessége miatt kérdem.

"Olvashatatlan aláírás"

(#118) szalai56 válasza Meza (#117) üzenetére


szalai56
senior tag

Ezt nem tudom, nekem van benne egy vinyó és arról megy. Egy kis adalék: mkv film laptopról wifin routeren keresztül semmi akadás. Ha így megy akkor pendrive-ról is mennie kell akadás mentesen. (a wifi csak 54-es)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#119) Meza válasza szalai56 (#118) üzenetére


Meza
tag

A pendrive-om elvileg max. 20MB/s olvasási sebességű, akkor elvileg nem lehet vele gond?

"Olvashatatlan aláírás"

(#120) szalai56 válasza Meza (#119) üzenetére


szalai56
senior tag

A minivel csak usb-s vinyót használhatsz, ergó mennie kell vele.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#121) Meza válasza szalai56 (#120) üzenetére


Meza
tag

Csak usb-s vinyót?Úgy érted pendrive-ot nem?Bocs, ha értetlenkedek, még nem használtam hasonló kütyüt ezelőtt... :B

"Olvashatatlan aláírás"

(#122) szalai56 válasza Meza (#121) üzenetére


szalai56
senior tag

Pendrive-t akartam írni, bocs. :R
Azért biztonságból itt is názz körbe.

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#123) Meza válasza szalai56 (#122) üzenetére


Meza
tag

OK, köszi, majd szétnézek, de ha van valaki esetleg aki már kipróbálta otthon az említett módon, megköszönném, ha leírná, hogyan ment a dolog. :R

"Olvashatatlan aláírás"

(#124) ftibo válasza Meza (#123) üzenetére


ftibo
csendes tag

Szia Meza,

7-8Mbit/sec elegendő egy mkv lejátszásohoz pendrivról. De kipróbáltam neked és még a legdurvább BD25-s lemez sample-jét is simán lejátszotta a kicsike.

Nekem ugyan is Mini-m van.

Nah üdv.

(#125) Meza válasza ftibo (#124) üzenetére


Meza
tag

Szia Ftibo! Nagyon köszönöm, ez megnyugtató, akkor nem is bújom tovább a másik fórumot. Holnap megveszem a minit! :DDD Köszi még 1x! :R

"Olvashatatlan aláírás"

(#126) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Sziasztok,
Atevett a fene a wd live forum rol ide :D Lehet hogy ezt a tabort boldogitom inkabb.
DE mielott es is A.C. ryan playon HD tulaj lennek lenne egy ket kerdesem (kicsit talan paranoiasnak tunhetnek :D)

1.)NTFS -t tudja e ha az usb re akasztom.

2.)Van e kulonbseg a belso vinyos es a nem belso vinyos verzio kozott (leszamitva a 17000ft arkulonbseget amiert mar boven egy 1tb kulso vinyo is belefer)

3.)olvastam hogy Transmission is ramegy nekem eddig a routeremen az ment es szeretem (mert meg a symbian telom on is van kliens igy volt mar hogy onnan inditottam a toltest ami piszok kenyelmes! :D ) szoval megy frankon a transmission?

4.)MKV.n lehet hangsavot valtani gond nelkul?

5.)A youtube cucc muxik rajta? (tudom meg csak betaban van de akkor is)

6.)FTP servert ra lehet eroltetni? Ha igen SSL -t is lehet ra-zizzenteni? (mondom hogy paranoias vagyok :D:D )

7.)Tud e olyat hogy lejatszok egy filmet es kozben a hatterben megy a torrent? (bar ez eleg alap itt inkabb arra gondolok hogy nem fog e szaggatni... es nekem a letoltes az 500kb/s nem 4mb/s ugyhogy no para :D)

8.)Bocsi a sok kerdeser! :))

Udv
Z

(#127) Meza válasza Z0mbi (#126) üzenetére


Meza
tag

Szia Z0mbi,

hol lehet kapni 17-ért 1 terrás külső vinyót?Mert akkor az engem is érdekelne...

"Olvashatatlan aláírás"

(#128) Z0mbi válasza Meza (#127) üzenetére


Z0mbi
senior tag

HAt figy, en vatera, hw apro es hasonlokon nezegetem. Kulso hazzal 17-18 ert lattam. 13-14 ert meg mar van kulso haz nelkul is :) (multheten lecsusztam sajnos rola mert volt aki 5 ot vitt :D (13 volt darabja es zsir uj) ugyhogy lehet talanlni.

(#129) lorumLaci válasza Z0mbi (#126) üzenetére


lorumLaci
tag

hi

1.) tudja
3.) megy rajta, de inkább csak uploadra jó, mert a downloadba néha belefagy, dwl-re jó a saját btpd-je (ez jelenleg uploadolni nem tud) :F
4.) simán
5.) nekem nem ment és az új fw-ből ki is vették
6.) több FTP is van hozzá! install webröl ;)
7.) 720p és 1080p-nél tud, de én mindig pause all-t nyomok a transmissonban ilyenkor. BD25-nél le is áll a Transmission
8.) néha nem árt az összefoglaló :B

(#130) Z0mbi válasza lorumLaci (#129) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Wow koszi szepen. Ez jol hangzik akkor. Bar a transmission-t egy kicsit sajnalom de majd lesz vele valami...
udv

(#131) DarkFater válasza Z0mbi (#126) üzenetére


DarkFater
tag

Hogy mi a különbség?

- A legnagyobb az ugye, hogy nem tudsz belerakni vinyót.
- Szerintem korrekt áron nem hozol ki egy normális külső házat és egy jó vinyót 17 ezres árkülönbségből. Persze lehet hulladék külső házakkal próbálkozni és Maxtor vinyóval, de én nem az a fajta vagyok.... :D

További különbségek:
- nem tud annyit a fw. A nagyé sokkal kiforrottabb és többet tud. Kb 3-4 hónap és utolérik egymást
- a nagy hűtése aktív, a mini passzív
- A mininek nincs koaxiális SPDIF kimenete
- A miniben nincs kártyaolvasó
- Nincs USB slave csak USB host csatlakozója

A fentiektől eltekintve a hardver ugyanaz.

Ahogy hallom a Torrentet meg az FTP-t már belefejlesztette valaki, de nem tudom hogy müxik. valami linuxos kavarás vagy mifene, de lehet, hogy tévedek....

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#132) Z0mbi válasza DarkFater (#131) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Hat nekem mivel csak hasznalni akarom es mindegy hogy nez ki mert ugyis a szekreny moge dugom a vinyot igy tok8 hogy nez ki :D 13 ert meg WD es Samsung-ot lattam. Ugyhogy az nem gaz. A maxtor nem tudom hogy most hogy van, de multheten adtam el a 2005 ben vasarolt maxtoromat ami 26000 orat ketyeget... es 100% volt tovabbra is! Ugyhogy szerintem hetfoi gyartas mindenutt van!
Kartyaolvasot soha nem hasznalnam, USB slave-et sem. HDMI es optika lenne mert az erolkodom nem tudja a HDMI-t es mar minden bemenete foglalt kiveve egy optikai :)
Az hogy amininek passziv hutese van az csak plussz mivel nem zajong annyit!
Viszont az hogy az fw tobbet tud az vonzo. bar annyival tobb penzt nekem nem er meg.

Ezek utan elgondolkodtam azon is hogy a mini az mivel kevesebb mint a tarsai? mas proci van benne?

(#133) DarkFater válasza Z0mbi (#132) üzenetére


DarkFater
tag

Hát ugyanaz a Realtek chipset van benne, mint a nagyban.

Van aki szerint a SIGMA a jobb, van aki szerint a REALTEK.

Szerintem meg a támogatáson múlik a legtöbb. A Dune-t például nagyon istenítik, de ahogy hallom decemberben volt utoljára FW frissítés hozzá. Ez szerintem gáz.

Ezekhez meg szinte hetente jön a frissítés, bugfixxel, meg új fícsörökkel.

Szerintem az ASUS komoly ellenfél.
A WD LIVE is jó, de aki megvette az sír a használhatatlan "4 gombos" távkapcsolója miatt, mivel állandóan a menübe kell lépegetnie.

Az olcsóbb "játékosokkal" én a helyedben nem kisérleteznék. Gondolok itten Ferguson, LC Power és társaikra. :))

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#134) DarkFater válasza DarkFater (#133) üzenetére


DarkFater
tag

Most mondja haverom, hogy NTFS-el ne használjátok, mert azzal lassú és akad, de EXT3-al száguld.

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#135) Meza


Meza
tag

Na megvettem ma a kütyüt, hamarosan tesztelem pár dologgal. Nektek sem volt benne magyar használati útmutató? Ezt hol lehet hozzá letölteni? :F

"Olvashatatlan aláírás"

(#136) Z0mbi válasza DarkFater (#134) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Te jo eg... ez ironikus mert ez az egyik dolog ami miatt ezt valasztanam... ugyanis semmi masra nem tudok irni windowsal biztonsagosan... (nagy fileokat is)
21 ik szazad es a ma napig nem tudnak egy szaros mediacentert osszerakni ugy hogy alapveto funkciok menjenek rajta. Kabare... OS reszesedese a windowsnak 90%, 4,5% megy a linuxnak es vajon ennek a 4.5 nek szanjak ezeket a kutyuket? elegge beszukitik a piacukat. :W
Miert nem tamogatjak a HPFS t hatha valaki OS2-t hasznal meg... :@
na megyek lenyugszom... ezzel a vasarlassal meg akkor tuti varok.

(#137) Meza válasza Meza (#135) üzenetére


Meza
tag

Közben meglett a kezelési útmutatója...
Igaz...ez a nagyhoz való, de v.szeg a legtöbb funkciója ugyanaz!

[ Szerkesztve ]

"Olvashatatlan aláírás"

(#138) szalai56 válasza Z0mbi (#136) üzenetére


szalai56
senior tag

Nekem simán ment usb-s ntfs vinyon szaggatás nélkül mindenféle formátum. Amikor írni akarsz rá akkor lassúl be ill. van amikor nem is sikerül. A linux fw meg azért van, mert a win zárt rendszerű, nem lehetne rá fejleszteni.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#139) Z0mbi válasza szalai56 (#138) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Nekem a linuxal semmi bajom, azzal van a bajom hogy meg a mai napig nincs megbizhato ntfs olvasas iras alatta! Mire van meg szukseg a forraskodon kivul? :D

(#140) yamshee


yamshee
tag

Mint tulajdonos , mint importőr , mint részben fejlesztő.

1. A linux kernel szintű ntfs kezelésében van a hiba amikor sebességre panaszkodnak sokan!
A ntfs-3g-t várom hogy a POD-os fiúk belerakják. Egyébként mivel nincs fuse az optware-ben nem merem az automount scripet piszkálni.

2. Elkezdtünk írni magyar nyelvű HOW-TO-kat , hogy megkönnyítsük az életeteket. :D

3. A letöltéshez a POD-os Transmission-t ajánlom EXT3-val.

4. A másolás gépek között , ha EXT3-at használsz és felkonfigurálod az általam javasolt módon a lejátszót akkor letöltésnél 6-6,5MB/sec elérhető és feltöltésnél 4-5 MB/sec.

5. Ha hiba van az FW fordításában nekem jelezd , én csinálom.

6. Ha tört , hackelt FW-t szeretnél akkor ott az oldalunk ott mindent megtalálsz. A legutolsó YAMJ-os fw-ket még nem raktuk fel , mert minden héten kijön egy, sok-sok bugfixxel. A legutolsó valószínűleg már kirakom.

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to serve us. Resistance is futile.

(#141) yamshee


yamshee
tag

Az általam használt verzió a oldalunkon megtalálható 2901 official törve , van a youtube keresés és feeds , szabad hely , a podot fel lehet rá telepíteni.

Ha vki az ntfs-3g-t bele tudja hegeszteni az automountba szóljon!

[ Szerkesztve ]

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to serve us. Resistance is futile.

(#142) yamshee válasza Meza (#137) üzenetére


yamshee
tag

Van magyar nyelvű is : Magyar Manual PDF-ben

[ Szerkesztve ]

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to serve us. Resistance is futile.

(#143) TayRol válasza yamshee (#140) üzenetére


TayRol
veterán

fw update: pendrivera ramasol es mar menni is fog vagy azert kicsit bonyolultabb?

(#144) yamshee válasza TayRol (#143) üzenetére


yamshee
tag

A 2901-es törtet leszeded az oldalunkról , azt a verziót amelyik tudja a youtube-ot és a feeds-et.
Pendrive-ra felmásolod és a Rendszer menüből elindított RENDSZER FRISSíTÉS -sel felrakod.

Ennyi.

Utána jöhet a POD és a többi nyalánkság.
De azt az oldalon mind megtalálod!

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to serve us. Resistance is futile.

(#145) Z0mbi válasza yamshee (#140) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Szia,
Na ez igen :) Franko. Az ha az NTFS a kernel modul miatt lassu az nem annyira gaz mintha megbizhatatlanul irna/olvasna es hibak lennenek az irasnal/olvasasnal. Jelen pillanatban egy wl500gp-n levo vinyo van a halomon ami samba 3 al van megosztva (oleg fw ketyeg a routeren) De itt is az a nyugom hogy piszok lassu a masolas a vinyorol/es vinyora. Nem szeretnek hasonlo sebesseget... (ez ~2mb/s most) Es ezert ragasztkodnek az NTFS hez mert vinyo lehuz es raduk lapira. Tada... es maris a kokorszakbol visszaugrottunk a hat hogy ne tulozzunk a vaskorba! Isten igazabol mi lenne a leggyorsabb megoldas? Nekem az is jo lenne ha lenne egy megbizhato ext3 cucc a win hez. De eddig amit hasznaltam csak baj volt vele, es rohadt lassu volt az is (~4mb/s)
(na ja gondolom ha epitek egy combos NAS-t Gbit lanon akkor az menne,..de a koltseghatekonysag eleg fontos lenne szamomra)
Koszi

(#146) yamshee válasza Z0mbi (#145) üzenetére


yamshee
tag

Én jelen pillanatban a TotalCommander EXTFS pluginját használom. Nem driver hanem csak egy plugin , így nem rántja magával a rendszert. Az összes eddigi ext3-s windózos driver lefagyasztotta nálam a rendszert.

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to serve us. Resistance is futile.

(#147) Alex91 válasza Z0mbi (#145) üzenetére


Alex91
félisten

A NAS a jo megoldas...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#148) Z0mbi válasza yamshee (#146) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Hihetetlen hogy miota hasznalom a TC-t de mindig elfelejtem hogy akarmi nyugom van plugin-t kene hozza keresni! :D Ezt ki is probalom! Koszi a tippet

(#149) TayRol válasza yamshee (#144) üzenetére


TayRol
veterán

koszontem.:) megyek is vissza az oldalatokra.

(#150) Z0mbi válasza Alex91 (#147) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Errol van valakinek valami tapasztalata: http://www.lc-power.de/index.php?id=135&L=1
13k ert ez igen occso... A service-menu alatt user manual is van de "me don't speaky Deutsch.."
Egy ilyet beizgatnek a routeremen akkor ezt latna a Ryan?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.