Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Johnny0004


Johnny0004
tag

Hát emberek én visszatettem az asus-os fw-t. Egyenlőre hagyom azt, el lehet vele szórakázni. Ami igazán jó benne a kinézete, és ami nekem lényeg végre nem kell állítgatni a setup-ban az SPDIF-et DD, DTS, PCM hallgatásakor, érdekes itt kijön a hang rendesen, érdekes ez miért nem működik az ac ryan ki tudja hányadik fw-jében sem.......

(#1002) canniball válasza Johnny0004 (#1001) üzenetére


canniball
nagyúr

A hanggal SDK2 esetén (állítólag) nincs gond. Most azért nem működik mert Ryanéké még SDK3, míg Asusé már SDK4.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1003) Stukker1987


Stukker1987
senior tag

Sziasztok!

Kinéztem magamnak A.C.Ryan PlayON!HD minit!

Jelenleg nekem az a legfontosabb szempont h a lehető legtöbb féle formátumot játsza le és a feliratkezelése átlag fölötti legyen...
NAS-hoz lenne kötve a kicsike!

A fenti szempontoknak megfelel ez a kis lejátszó? Van aki NAssal együtt használja?

Köszi

u.i: ha valakinek lenne egy eladósorban vevő lennék rá :K

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#1004) frekivalto válasza Stukker1987 (#1003) üzenetére


frekivalto
tag

Nekem NAS-sal van használva. Semmi gond vele.

Viszont kell egy kis idő, míg látható a böngészőben a NAS meghajtója.
Viszont ha az UPnP-ben nyitom meg, akkor ott rögtön látszanak a fájlok. Onnan elindítva a filmet, zenét, stb.... megnézés után, ha átmegyek a menűben a böngészőben, akkor már látható a NAS meghajtója.

Ki érti ezt...?????

Amúgy jó, használható a mini. Nem kellene most helyette más. Ebben a kategóriában a legjobbak között van, szerintem.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#1005) frekivalto


frekivalto
tag

Tudja-e valaki, hogy a mininél, mikor zenét hallgatok, (flc formátumban, nem mp3-ban) miért hiányoznak a számok végei? (kb. 2-5 másodperc)

Nem játsza le végig, hanem a szám vége előtt kb. 2-5 sec. csönd, és utána kezdődik a másik szám.

Tud valaki erre megoldást?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#1006) Stukker1987 válasza frekivalto (#1004) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Köszi szépen a választ!

Feliratokat próbáltál már vele?

Égetettet aviban megjeleníti? mkv-ban adott esetben lehet választani(ha van 3féle PC szerint rajta)

Beimportálni lehet v ugyanolyan nevűnek kell lennie?

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#1007) frekivalto válasza Stukker1987 (#1006) üzenetére


frekivalto
tag

Passz,,,,,

Nem nézünk olyan filmet (eddig) ami felíratos. Nem szeretünk olvasni a film alatt, ha nem szükséges. Csak a moziban.....

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#1008) TheLion001


TheLion001
tag

Ilyen jelenség senkinél nincs?

XP SP3 van fent.
A teljes vinyó meg van osztva, úgy, hogy modósíthatók a fájlok engedéllyel.
Otthoni hálózat.
A gyerekek gépénél is ez a helyzet.
Az annyiban különbözik, hogy SP2-es XP.
A két PC között nincs ilyen gond. Oda-vissza szoktam másolni, törölni.
A Pc-ről a Ryan-en is gond nélküli a rámásolás, törlés, csak...
A Ryan nem fér hozzá a gépekhez.

Jelszó ablak ugrik fel ha belenézni, másolni belőle akarok.
...milyen jelszót akar...?!

(#1009) soma165 válasza TheLion001 (#1008) üzenetére


soma165
tag

win 7 es tapasztalaimat tudom jelszóval kapcsolatban elmondani
létre kelett hoznom a pc-n jelszavas belépést majd megadni a mininek is jelszot is felhasznalo nevet is utána akarodzott mininek látni a pc-t

(#1010) TheLion001 válasza soma165 (#1009) üzenetére


TheLion001
tag

Köszönöm, de minek kényszerít jelszóra, ha csak én használom a gépem?!
Erre gondolhattak volna. XP-n is próbálta belepiszkákni, de semmi eredmény.

(#1011) L4D1K


L4D1K
őstag

Hogy ti mit szívtok ezzel a megosztással...win7: mappa-ra jobb klikk -> megosztás ezzel -> adott személyek. Üres mezőben kikeresed a "Vendég"et, hozzáadod, beállítod írás/olvasásra, boldogság :).

# ANTAL Tuning #

(#1012) TheLion001 válasza L4D1K (#1011) üzenetére


TheLion001
tag

XP pro.
...és mindkét gépen az összes vinyó meg van osztva...

valaki?

[ Szerkesztve ]

(#1013) chop válasza L4D1K (#1011) üzenetére


chop
őstag

7-es Windowsnál nálam is minden flottul ment: megadtam a user/pass párost, egyből beengedett, bár eleinte egy 720p-s M4V-t eléggé szaggatva játszott le, de újraindítás után már minden szépen ment.

A kényelmi szint így azért jelentősen megnövekedett...

(#1014) TheLion001 válasza chop (#1013) üzenetére


TheLion001
tag

Ok, de milyen user/pass adjak meg neki, mikor nincs jelszavazva, sem az én gépem, sem a gyerekeké?!?!?!

[ Szerkesztve ]

(#1015) Stukker1987 válasza TheLion001 (#1014) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Akkor próbáld meg úgy h mind2 gépre adsz jelszavat!
És a felhasználói fiók is rendszergazdai legyen!

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#1016) TheLion001 válasza Stukker1987 (#1015) üzenetére


TheLion001
tag

Na neeeem. Akkor leves.
Azért védjem jelszóval a gépeket, hogy a Ryan rálásson?!
Ez tiszta baromság!

(#1017) Johnny0004 válasza TheLion001 (#1016) üzenetére


Johnny0004
tag

Hy! Nálam win7 van, gyerekeknél win xp. A mini setup-jában be kell kapcsolni NAS-t, az ip-nél engedtem, hogy automatikusan megkeresi és a win xp-ben megosztottam a winyót ahogy te is, de lehet lefuttattam megint a hálózati varázslót. Nálam az van, hogy a win7 jó mindkét irányban, az xp-s gép nem látja a minit, csak a mini látja az xp-s gépet, onnan tudok bármit csinálni.

(#1018) Lala6


Lala6
őstag

Sziasztok!

A Wi-Fi beállításban kérnék egy kis segítséget.
Van egy D-link DWL-G122 stickem, ez RT73 chipsetes, elvileg kellene vele menni, de nem talál ssid-t, legalábbis ezt írja. Mivel próbálkozzak tovább? A legfrissebb gyári fw van fent.

(#1019) TheLion001 válasza Lala6 (#1018) üzenetére


TheLion001
tag

Ha jól emlékszem az SSID a routerben van. Az az azonosító kód, amit a Ryan-be is be kell ütni, hogy kapcsolódni tudjon.
A router webbes felületében kutas.

(#1020) canniball válasza TheLion001 (#1016) üzenetére


canniball
nagyúr

Csinálsz egy új usert, adsz neki jelszót, ezeket pedig megadod a Mininek. Mi ezen olyan bonyolult? :U

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1021) chop válasza canniball (#1020) üzenetére


chop
őstag

Az, hogy aztán mindig meg kell ezt adnia a Windowsba való belépéskor.

(#1022) TheLion001 válasza chop (#1021) üzenetére


TheLion001
tag

Így, ahogy chop barátom mondja!
Valami okosabb tanácsra vártam, nem ilyen hip-hop b*sszuk össze megoldásra.
Mi a fr*ncnak csinálnék usert a rendszeremre?!
Egyedül használom.
Ennek kell, hogy legyen magasabb inteligenciájú megoldása is.

(#1023) canniball válasza chop (#1021) üzenetére


canniball
nagyúr

Már miért kéne? A használni kívánt user-pass kombót be kell állítani automatikus beléptetésre és akkor semmit nem kell megadni.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1024) Stukker1987 válasza TheLion001 (#1022) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Ha nem a sajátodat jelszavazod le akkor neked csak 1 kattintással több! tehát nem a sajátodat kell jelszavazni,hanem egy másik fiókot! Azt kell megadni a mininek.

Viszont nem biztos hogy jó lesz ettől függetlenül szerintem!
Ott valami vagy a hálózati beállításokkal van elcseszerintve (nem feltétlenül a user által,lehet h xp a hülye)

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#1025) TheLion001 válasza Stukker1987 (#1024) üzenetére


TheLion001
tag

Még egy fiókot nem akarok, mert csak ezért felesleges.
Az XP valóban hülye. Minek hülyétsek még plusszba rajta?!
Akkor kell a fiók, ha több felhasználó van a neten.
Ha vennék egy másik akármilyen eszközt, amivel szintén hálózati gondok lennének, akkor csináljak harmadik fiókot is?!
Egyébként nem a minim van.

(#1026) chop válasza canniball (#1023) üzenetére


chop
őstag

Ilyennel még nem is találkoztam, de ha csinálok egy user jelszóval, akkor már miért állítanám automatikus beléptetésre? Pont azért csinálok egy felhasználót, mert védeni akarom a gépet. Ennek így semmi értelme.

Ennek ellenére valóban tudja ezt a Windows:
http://www.windows7news.com/2009/02/01/automatic-logon-into-windows-7/

(#1027) canniball válasza chop (#1026) üzenetére


canniball
nagyúr

"...de ha csinálok egy user jelszóval, akkor már miért állítanám automatikus beléptetésre?"
Hogy a Minivel (vagy a nem Minivel) ne legyen gond, a usernek meg ne kelljen mindig belépkednie.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1028) chop válasza canniball (#1027) üzenetére


chop
őstag

Ez rendben van, de ne mondd már nekem, hogy Redmondban ilyenekkel is foglalkoznak...még a végén pálfordulok Billy Boy-jal kapcsolatban..:)

(#1029) Möhe


Möhe
addikt

Hali!

Miért van az hogy coaxial kimeneten egyszerűen egyes file-okat pl.: mp3,és egyes iso (ahol nem DD hanem MPEG-4 a hangfájl) hangját egyszerűen nem tudja kiadni,miközben HDMi-n minden ok.
Mi a hiba?

(#1030) BeryBp válasza bluobluo (#951) üzenetére


BeryBp
csendes tag

bluobluo problémája: nagyobb felbontású filmek akadnak.

Lehetséges megoldás: alapból a beállításokban a TV Rendszer PAL (bár ez lehet firmware függő), aminek örülhetünk, hiszen nálunk, Magyarországon is ez a TV system. DE! Ez azt jelenti, hogy analóg(?) PAL SD jelet ad ki magából a lejátszó, ami talán még 50 Hz is, ezért akadozni fog a lejátszás.

A távirányító jobb felső sarkában van egy TV System gomb, így azzal, vagy a Setup-ban be kell állítani TV System-hez a 1080p60Hz-et, így már digitális Full HD-ben kerül ki a lejátszott kép a TV-re és még folyamatos is lesz. :)

Lehet, hogy ez banális dolog, de én is beleestem vétel utáni 1-2 órában ebbe a hibába és a jelenség az akadozó kép volt.

(#1031) canniball válasza chop (#1028) üzenetére


canniball
nagyúr

Ja hogy Win részéről mi értelme? Azt nem tudom. Talán az általában-egy-user-használja-de-néha-beesik-más-valaki-is esetekhez.

Möhe!
Fw bug. Javítása SDK4-ben várható.

Más.
Én csak hálóról hajtom a Minit; ha elkezdek tekerni 2x sebességgel előrefelé akkor hanggal gyorsul a kép, viszont ugyanilyen sebességnél visszafelé nehogy hang nincs de a kép is csak ugráló képkockákból áll. Nálatok is ilyen?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1032) chop válasza canniball (#1031) üzenetére


chop
őstag

Nálam kicsit rapszodikus a hálóról való lejátszás: néha a 6 gigás MKV-t is rezzenéstelenül viszi, néha egy sima SD film is beszaggat. Nem igazán értem a logikáját.

(#1033) canniball válasza chop (#1032) üzenetére


canniball
nagyúr

Magával a lejátszással nincs gond, csak tekerésnél tapasztaltam az említett dolgot (DVD-ISO-val és mpg fájllal egyaránt). Csak kicsit fura, hogy egyik irányba így másik irányba úgy működik, pedig csak 1-k és 0-k mennek mindkét esetben ugyanazzal a sebességgel... :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1034) chop válasza canniball (#1033) üzenetére


chop
őstag

A tekerés nálam rendben szokott lenni. Bár most, hogy meghalt a notim és barátnőm gépét nyúzom, jegelem a hálóról való lejátszást, mert nem bírja a gép...

(#1035) mzkee


mzkee
csendes tag

hello!

ha valaki tudna nekem segíteni azt nagyon meg köszönném, mert már totál szétvet az ideg! ugye a btpd telepítése nagyon egyszerű, sajnos én már itt elakadtam ugyan is az usb-re másolt (kicsomagolt) PV73100_Extension_Package.zip nem csinál a setupban az ég világon semmit. próbáltam firmwaret cseréli régire de úgy is nulla az eredmény, jelenleg a legújabb hivatalos firmwaret használom. próbáltam a honlapjukon található leírás szerint is de ´gysem csináll semmit, mintha semmi sem lenne az usbn. help!!! mert már :W

(#1036) canniball válasza chop (#1034) üzenetére


canniball
nagyúr

Ezek szerint csak megint nekem nincs szerencsém...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1037) mzkee válasza Möhe (#856) üzenetére


mzkee
csendes tag

szia!
találtál már megoldást a problémádra?mert nálam is ugyan ez a helyzet és már nagyon :W

(#1038) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Sziasztok!

Most tettem szert egy 73200P+-ra..minden ok, egyedül a hálózaton lévő gépeket nem látom, ill. megosztott mappákat , ha meg véletlenül bejön, név és jelszót kér a hd, holott nincs ilyen beállítva!
Segítsetek pls!

(#1039) vjozsef válasza Goldmen75 (#1038) üzenetére


vjozsef
senior tag

1. Csinald vegig ezt: Mappák megosztása Windows7 alatt Playon!HD eszközökhöz (registry importot ne felejtsd el!)
2. Hozz letre egy felhasznalot jelszoval, majd probald azzal.

(#1040) Goldmen75 válasza vjozsef (#1039) üzenetére


Goldmen75
őstag

Okés köszi!
De még mindig név s jelszót kér rendszergazda vagyok, nincs s sosem használok mésik felhasználót.....
?!

(#1041) hdcsaba87


hdcsaba87
aktív tag

Egyik napról a másikra nem látja a vinyón lévő fájlokat. :S Valakinek volt már hasonló élménye?

(#1042) canniball válasza Goldmen75 (#1040) üzenetére


canniball
nagyúr

Csinálj a gépre egy új user-pass párost és azt add meg neki.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1043) Salvador20


Salvador20
őstag

mikor jön már az új fw?? új sdk?

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#1044) canniball válasza Salvador20 (#1043) üzenetére


canniball
nagyúr

Én is arra várok mióta megvettem a készüléket, de miután bejelentették a 2-es szériát egyre pesszimistább vagyok ez ügyben...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1045) Salvador20 válasza canniball (#1044) üzenetére


Salvador20
őstag

milyen 2. széria? Akkor fölrakom az asusosat és később veszek egy popcornt vagy egy hyundai-t.....

Kicsit utána olvastam, az a blu-ray iso támogatás az nagyon begyere nekem, van már hír árról? Gigabit net.....hát veszek egyet....

[ Szerkesztve ]

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#1046) vjozsef válasza Salvador20 (#1045) üzenetére


vjozsef
senior tag

Jonnek az uj keszulekek: HD2 es HD2 Mini illetve Fluxx...ezek mar tuti tamogatjak...

(#1047) Tomix24 válasza Salvador20 (#1045) üzenetére


Tomix24
addikt

hyundai-t ne :DDD

(#1048) Salvador20 válasza Tomix24 (#1047) üzenetére


Salvador20
őstag

jó,mert neked popcorn van

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#1049) Salvador20 válasza vjozsef (#1046) üzenetére


Salvador20
őstag

ez a fluxx is nagyon jó, kb árról lehet tudni valamit? Végre ki tudnám használni a gigabites routert a gépem és a készülék között.

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#1050) vjozsef válasza Salvador20 (#1049) üzenetére


vjozsef
senior tag

75e korul lesz bruttoban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.